Českobudějovický pohár 2006  Českobudějovický pohár 2006
29.-30.7.2006
USD České Vrbné
SK VS Č.Budějovice


Rozpis závodu:   závod č.106    závod č.107    

Seznam lodí příhlášených přes internet
podle kategorií
 vk  reg.č. jméno                rok  VT oddíl               přihlášeno

 kategorie C1
     035009 Kvapil Martin        1976 1  SK Slavia K. Vary   21.07.2006 08:12
     009018 Karásek Petr         1986 1  USK Praha           20.07.2006 09:38
     023088 Prüher Jakub         1968 2+ SK VS ?. Bud?jovice 24.07.2006 23:11
     023133 Weber Old?ich        1987 2+ SK VS ?. Bud?jovice 22.07.2006 10:28
     023111 Tomek Lukáš          1987 2+ SK VS ?. Bud?jovice 22.07.2006 10:28
 DS  023060 Kuna Alois           1988 2+ SK VS ?. Bud?jovice 22.07.2006 10:28
 DS  012029 Rak Tomáš            1989 2+ DUKLA Brandýs       25.07.2006 13:32
 DM  009048 Vl?ek Jan            1990 2+ USK Praha           25.07.2006 19:25
     060002 Hák Ji?í             1952 2  Loko Trutnov        17.07.2006 08:25
     017026 Pšeni?ka Lud?k       1960 2  KK Rakovník         24.07.2006 11:06
     097021 Ku?era Tomáš         1970 2  Raft klub Trója     21.07.2006 22:55
     066002 Hojda Ladislav       1973 2  Vodácký oddíl       18.07.2006 21:58
     023006 Bo?ek Zden?k         1975 2  SK VS ?. Bud?jovice 10.07.2006 09:51
     014008 Johanides Milan      1975 2  Kau?uk Kralupy      20.07.2006 22:16
     078014 Pešta Jan            1981 2  Lužnice Tábor       25.07.2006 09:30
     080008 Jícha Dušan          1982 2  TJ Sokol Písek      21.07.2006 13:25
     060042 Mošt?k Ond?ej        1982 2  Loko Trutnov        21.07.2006 14:13
     023087 Po?ádek Milan        1986 2  SK VS ?. Bud?jovice 22.07.2006 10:28
     080006 Hrádek Petr          1987 2  TJ Sokol Písek      21.07.2006 13:25
 DM  071020 Huneš Karel          1990 2  TJ CK ?eská Skalice 20.07.2006 20:24
 DM  066014 Hötzel Karel         1991 2  Vodácký oddíl       18.07.2006 21:58
 DM  133009 Jordán František .   1991 2  SK Veselí nad Moravo21.07.2006 20:54
 ŽS  014026 Pešek Michal         1992 2  Kau?uk Kralupy      26.07.2006 08:59
     023059 Kuna Alois           1960 3  SK VS ?. Bud?jovice 22.07.2006 10:28
 DS  042030 Vadlejch Jan         1989 3  TJ KVS Sušice       25.07.2006 22:26
 DM  080013 Cendelín Marek       1990 3  TJ Sokol Písek      21.07.2006 13:25
 DM  065022 Kozohorský Vojt?ch   1991 3  TJ Permon Roztoky   19.07.2006 22:18
 DM  030003 Habich Bohumil       1991 3  VS Tábor            25.07.2006 22:29
 ŽS  014027 Šeba Patrik          1992 3  Kau?uk Kralupy      26.07.2006 08:59
 ŽS  066001 Hojda Jakub          1993 3  Vodácký oddíl       18.07.2006 21:58
 ŽM  082002 Cepek Marek          1994 3  KVS Písek           21.07.2006 10:14
 C1 celkem: 31

 kategorie C2
     023087 Po?ádek Milan        1986 1  SK VS ?. Bud?jovice 22.07.2006 10:28
     023133 Weber Old?ich        1987    SK VS ?. Bud?jovice 22.07.2006 10:28
 DM  009048 Vl?ek Jan            1990 1  USK Praha           25.07.2006 19:23
     009047 Gotvald Robert       1990    USK Praha           25.07.2006 19:23
     017026 Pšeni?ka Lud?k       1960 2  KK Rakovník         24.07.2006 11:06
     017007 Holý Ji?í            1957    KK Rakovník         24.07.2006 11:06
     017025 Peterka Vít          1969 2  KK Rakovník         24.07.2006 11:06
     017020 Mina?ík Miroslav     1955    KK Rakovník         24.07.2006 11:06
 DM  036023 B?íza Václav         1990 2  TJ Klatovy          19.07.2006 23:31
     036024 Kubát Zden?k         1991    TJ Klatovy          19.07.2006 23:31
     023059 Kuna Alois           1960 3  SK VS ?. Bud?jovice 22.07.2006 10:28
     023076 Paraniak Jan         1951    SK VS ?. Bud?jovice 22.07.2006 10:28
 C2 celkem: 6

 kategorie K1M
     012049 Suchý Ond?ej         1979 1  DUKLA Brandýs       24.07.2006 21:10
     012023 Kobes Jan            1979 1  DUKLA Brandýs       25.07.2006 22:19
     012031 ?ejha Ji?í           1981 1  DUKLA Brandýs       25.07.2006 13:32
     034033 Buchtel Martin       1982 1  TJ SK Hubertus KV   24.07.2006 12:50
     034002 Buchtel Michal       1986 1  TJ SK Hubertus KV   24.07.2006 12:50
     074013 Reichenauer Antonín  1956 2+ CSC Sokolov         07.07.2006 21:43
     042016 Galuška Vladislav    1965 2+ TJ KVS Sušice       25.07.2006 22:26
     023006 Bo?ek Zden?k         1975 2+ SK VS ?. Bud?jovice 10.07.2006 09:51
     049031 Sedlmaier Aleš       1980 2+ KK Roudnice         24.07.2006 18:15
     023066 Lenc Miroslav        1986 2+ SK VS ?. Bud?jovice 24.07.2006 10:17
     023097 Stránský Lukáš       1987 2+ SK VS ?. Bud?jovice 24.07.2006 10:17
 DS  023094 Stach Daniel         1988 2+ SK VS ?. Bud?jovice 24.07.2006 10:17
     061019 M?chura Ji?í         1954 2  SK T?ebechovice     20.07.2006 20:30
     088002 Maroul Ladislav      1968 2  C.K. Rožátov        11.07.2006 09:18
     010003 Abraham Tomáš        1969 2  SK VS Karbo Benátky 19.07.2006 09:43
     088001 Lacina Pavel         1970 2  C.K. Rožátov        11.07.2006 09:18
     039055 Šindelá? Pavel       1970 2  TJ Loko Plze?       24.07.2006 12:35
     001066 Zapletal Mat?j       1973 2  Bohemians Praha     24.07.2006 14:24
     023017 Grossmann Petr       1974 2  SK VS ?. Bud?jovice 20.07.2006 12:20
     007034 Vyhnánek Ji?í        1974 2  Technika Praha      21.07.2006 15:57
     039023 Panzer Aleš          1974 2  TJ Loko Plze?       24.07.2006 12:35
     024009 Jakeš Tomáš          1975 2  SK Vltava ?. Krumlov06.07.2006 12:37
     039039 Mula? Viktor         1975 2  TJ Loko Plze?       24.07.2006 12:35
     014002 Kovárník Lukáš       1977 2  Kau?uk Kralupy      20.07.2006 22:16
     014023 Hron Robin           1979 2  Kau?uk Kralupy      20.07.2006 22:16
     060039 Marek Lukáš          1980 2  Loko Trutnov        19.07.2006 23:29
     014042 Gorecký Petr         1981 2  Kau?uk Kralupy      20.07.2006 22:16
     039045 Sob?slavský Lud?k    1981 2  TJ Loko Plze?       24.07.2006 12:35
     036028 Hamák Miloslav       1982 2  TJ Klatovy          19.07.2006 23:31
     014041 Felix Petr           1982 2  Kau?uk Kralupy      20.07.2006 22:16
     080009 Jícha Michal         1983 2  TJ Sokol Písek      21.07.2006 13:25
     033005 Polívka Jan          1986 2  VS Blovice          21.07.2006 20:09
     061020 M?chura Ji?í         1987 2  SK T?ebechovice     20.07.2006 20:30
     014005 Dolista Jan          1987 2  Kau?uk Kralupy      20.07.2006 22:16
     019007 Lebeda Lukáš         1987 2  BS Vlašim           20.07.2006 22:46
     023086 Pokorný Ond?ej       1987 2  SK VS ?. Bud?jovice 23.07.2006 19:51
     017006 Jaroš Tomáš          1987 2  KK Rakovník         24.07.2006 11:06
 DS  023010 Ctibor Jan           1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 22.07.2006 10:28
 DS  023018 Hagiwara Takahiro    1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 22.07.2006 10:28
 DS  023072 Mejta Daniel         1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 22.07.2006 10:28
 DS  042032 Potužák Jan          1988 2  TJ KVS Sušice       25.07.2006 22:26
 DS  019014 Podhadský Jan        1989 2  BS Vlašim           20.07.2006 22:46
 DS  042029 Vozka Aleš           1989 2  TJ KVS Sušice       25.07.2006 22:26
 DM  023061 Kuna Jan             1990 2  SK VS ?. Bud?jovice 22.07.2006 10:28
 DM  023020 Holboj Ond?ej        1990 2  SK VS ?. Bud?jovice 22.07.2006 10:28
 DM  049036 Zajíc Ond?ej         1990 2  KK Roudnice         24.07.2006 18:15
 DM  009047 Gotvald Robert       1990 2  USK Praha           25.07.2006 19:25
 DM  133009 Jordán František .   1991 2  SK Veselí nad Moravo21.07.2006 20:54
 DM  042036 Bouzek Ond?ej        1991 2  TJ KVS Sušice       25.07.2006 22:26
 ŽS  133011 Jordánová Pavlína    1992 2  SK Veselí nad Moravo21.07.2006 20:54
 ŽS  076010 Macášek Tomáš        1992 2  TJ Jiskra Bechyn?   24.07.2006 07:11
     024018 Pártl Mirek          1954 3  SK Vltava ?. Krumlov06.07.2006 12:37
     024027 Koudelka Tomáš       1964 3  SK Vltava ?. Krumlov14.07.2006 22:12
     078006 Prchlík Michal       1981 3  Lužnice Tábor       25.07.2006 09:30
     017003 Jaroš Jakub          1986 3  KK Rakovník         24.07.2006 11:06
     049032 Chládek Václav       1987 3  KK Roudnice         24.07.2006 18:15
 DS  060036 Lipina Lukáš         1989 3  Loko Trutnov        17.07.2006 08:25
 DS  017005 Jaroš Jan            1989 3  KK Rakovník         24.07.2006 11:06
 DM  024004 Šíp Vojt?ch          1990 3  SK Vltava ?. Krumlov06.07.2006 12:37
 DM  060034 Kádrle Martin        1990 3  Loko Trutnov        17.07.2006 08:25
 DM  036023 B?íza Václav         1990 3  TJ Klatovy          19.07.2006 23:31
 DM  017036 Heger Mikuláš        1990 3  KK Rakovník         24.07.2006 11:06
 DM  065022 Kozohorský Vojt?ch   1991 3  TJ Permon Roztoky   19.07.2006 22:18
 DM  036024 Kubát Zden?k         1991 3  TJ Klatovy          19.07.2006 23:31
 DM  023048 Ková? Daniel         1991 3  SK VS ?. Bud?jovice 25.07.2006 22:53
 ŽS  010013 Abraham Tomáš        1992 3  SK VS Karbo Benátky 19.07.2006 09:43
 ŽS  010008 Jungr Jakub          1992 3  SK VS Karbo Benátky 19.07.2006 09:43
 ŽS  014022 Rataj Antonín        1992 3  Kau?uk Kralupy      20.07.2006 22:16
 ŽS  014025 Šupolík Luboš        1992 3  Kau?uk Kralupy      20.07.2006 22:16
 ŽS  019002 Jan?ová Monika       1992 3  BS Vlašim           20.07.2006 22:46
 ŽS  133015 Ve?erková Nina       1992 3  SK Veselí nad Moravo21.07.2006 20:54
 ŽS  017037 Heger Kryštof        1992 3  KK Rakovník         24.07.2006 11:06
 ŽS  042024 Bouzek Filip         1992 3  TJ KVS Sušice       25.07.2006 22:26
 ŽS  023054 Krej?í Št?pán        1992 3  SK VS ?. Bud?jovice 25.07.2006 22:53
 ŽS  023042 Korostenski Milan    1992 3  SK VS ?. Bud?jovice 25.07.2006 22:53
 ŽS  076015 Házi Marek           1992 3  TJ Jiskra Bechyn?   26.07.2006 08:57
 ŽS  023030 Kasanda Michal       1993 3  SK VS ?. Bud?jovice 22.07.2006 10:28
 ŽS  042038 Novák Tomáš          1993 3  TJ KVS Sušice       25.07.2006 22:26
 ŽM  052022 Pet?í?ek Vojt?ch     1994 3  TJ Loko Žatec       20.07.2006 07:17
 ŽM  082002 Cepek Marek          1994 3  KVS Písek           21.07.2006 10:14
 ŽS  023141 Matuschka Tomáš      1992 0  SK VS ?. Bud?jovice 25.07.2006 22:53
 ŽS  060018 Berro Lukáš          1993 0  Loko Trutnov        17.07.2006 08:25
 ŽS  010047 Veškrna Miroslav     1993 0  SK VS Karbo Benátky 19.07.2006 09:43
 ŽS  023093 Sedlák Jan           1993 0  SK VS ?. Bud?jovice 25.07.2006 22:53
 ŽM  060050 Beneš Vít            1995 0  Loko Trutnov        17.07.2006 08:25
 ŽM  010009 Kyncl Michal         1995 0  SK VS Karbo Benátky 19.07.2006 09:43
 K1M celkem: 86

 kategorie K1Z
     014020 Grossmannová Zdenka  1965 1  Kau?uk Kralupy      20.07.2006 22:16
     035004 Hojdová Gabriela     1978 2+ SK Slavia K. Vary   21.07.2006 08:12
     012020 Pinkavová Marta      1986 2+ DUKLA Brandýs       24.07.2006 10:09
 DS  010006 Dandová Anna         1988 2+ SK VS Karbo Benátky 19.07.2006 09:43
 DS  023121 Váchová Barbora      1988 2+ SK VS ?. Bud?jovice 22.07.2006 10:28
 DS  012046 Smažíková Markéta    1988 2+ DUKLA Brandýs       25.07.2006 13:32
 DS  012045 Ornstová Eva         1989 2+ DUKLA Brandýs       25.07.2006 13:32
 DM  023123 Vojtová Veronika     1990 2+ SK VS ?. Bud?jovice 22.07.2006 10:28
     034016 Nová?ková Karolina   1978 2  TJ SK Hubertus KV   25.07.2006 14:08
     007035 Veselá Linda         1980 2  Technika Praha      21.07.2006 15:57
     023084 Pokorná Iva          1985 2  SK VS ?. Bud?jovice 23.07.2006 19:51
     049040 ?erná Klára          1987 2  KK Roudnice         24.07.2006 18:15
 DS  024007 Pártlová Andrea      1988 2  SK Vltava ?. Krumlov06.07.2006 12:37
 DS  049041 Brádková Alice       1988 2  KK Roudnice         24.07.2006 18:15
 DM  049001 Drahozalová Jana     1990 2  KK Roudnice         24.07.2006 18:15
 ŽS  012048 Hamplová Eva         1992 2  DUKLA Brandýs       25.07.2006 13:32
     023130 Vrbková Eva          1983 3  SK VS ?. Bud?jovice 23.07.2006 21:26
     023116 Št?pánová Tereza     1986 3  SK VS ?. Bud?jovice 24.07.2006 10:03
 DM  038020 Zýková Barbora       1990 3  TJ ?SAD Plze?       18.07.2006 08:10
 DM  065021 Kozohorská Alžb?ta   1990 3  TJ Permon Roztoky   19.07.2006 22:18
 DM  061013 Jebavá Alžb?ta       1990 3  SK T?ebechovice     20.07.2006 20:30
 DM  023014 Dvo?áková Hana       1990 3  SK VS ?. Bud?jovice 22.07.2006 10:28
 ŽM  023015 Dvo?áková Jitka      1994 3  SK VS ?. Bud?jovice 22.07.2006 10:28
 ŽM  042027 Galušková Karolína   1995 3  TJ KVS Sušice       25.07.2006 22:26
 DM  023143 Zavoralová Eva       1991 0  SK VS ?. Bud?jovice 25.07.2006 22:53
 ŽS  009052 Koušová Tereza       1992 0  USK Praha           20.07.2006 09:38
 K1Z celkem: 26