3. a 4. NKZ České Vrbné 3. a 4. NKZ České Vrbné
27.5.2006-28.5.2006
USD České Vrbné
SK vodní slalom České Budějovice


Rozpis závodu:   závod č.63    závod č.64    

Seznam lodí příhlášených přes internet
podle kategorií
 vk  reg.č. jméno                rok  VT oddíl               přihlášeno

 kategorie C1
     077007 Škranc Ji?í          1965 1  Kotva Bráník        15.05.2006 07:56
     009089 Jan?ar David         1974 1  USK Praha           22.05.2006 22:58
     035009 Kvapil Martin        1976 1  SK Slavia K. Vary   19.05.2006 19:56
     066006 Pivo?ka Zden?k       1982 1  Vodácký oddíl       21.05.2006 21:31
     012039 Ján? Michal          1986 1  DUKLA Brandýs       21.05.2006 21:03
     012044 Foukal Pavel         1987 1  DUKLA Brandýs       21.05.2006 21:03
     014009 Van?k Ji?í           1987 1  Kau?uk Kralupy      23.05.2006 07:01
 DS  009044 Janoušek Milan       1988 1  USK Praha           21.05.2006 20:37
     008010 Kašpar Martin        1967 2+ Sokol Žižkov        22.05.2006 21:52
     023088 Prüher Jakub         1968 2+ SK VS ?. Bud?jovice 22.05.2006 18:24
     045007 Indruch Jaromír      1976 2+ KVS Hradec Králové  22.05.2006 16:02
     008016 Míka Viktor          1977 2+ Sokol Žižkov        22.05.2006 21:52
     034025 Nová?ek Michal       1977 2+ TJ SK Hubertus KV   23.05.2006 11:22
     119013 Dan?k Aleš           1979 2+ UP Olomouc          21.05.2006 21:38
     012043 Zdráhal Jan          1985 2+ DUKLA Brandýs       21.05.2006 21:03
     012038 Vácha Viktor         1985 2+ DUKLA Brandýs       22.05.2006 21:41
     012042 Zdráhal Petr         1987 2+ DUKLA Brandýs       21.05.2006 21:03
     119033 Nedv?d Marek         1987 2+ UP Olomouc          21.05.2006 21:38
     023111 Tomek Lukáš          1987 2+ SK VS ?. Bud?jovice 22.05.2006 18:24
     023133 Weber Old?ich        1987 2+ SK VS ?. Bud?jovice 22.05.2006 18:41
 DS  023060 Kuna Alois           1988 2+ SK VS ?. Bud?jovice 22.05.2006 18:24
 DS  009001 Busta Jan            1989 2+ USK Praha           21.05.2006 20:37
 DS  012029 Rak Tomáš            1989 2+ DUKLA Brandýs       21.05.2006 21:03
 DM  132040 Fusek Radomir        1990 2+ TJ Valašské Mezi?í?í19.05.2006 13:24
 DM  119086 Herink Ji?í          1990 2+ UP Olomouc          21.05.2006 21:38
 ŽS  119010 Božek Radim          1992 2+ UP Olomouc          21.05.2006 21:38
     017026 Pšeni?ka Lud?k       1960 2  KK Rakovník         19.05.2006 12:47
     119059 Rozsypal Rudolf      1971 2  UP Olomouc          21.05.2006 21:38
     048010 Mat?ják Petr         1973 2  TJ Oh?e Klášterec   21.05.2006 21:23
     023006 Bo?ek Zden?k         1975 2  SK VS ?. Bud?jovice 22.05.2006 18:41
     007007 Cuc Michal           1977 2  Technika Praha      23.05.2006 15:40
     035019 Kolovrátek Lukáš     1978 2  SK Slavia K. Vary   19.05.2006 19:56
     078014 Pešta Jan            1981 2  Lužnice Tábor       20.05.2006 11:43
     080008 Jícha Dušan          1982 2  TJ Sokol Písek      17.05.2006 14:56
     080006 Hrádek Petr          1987 2  TJ Sokol Písek      17.05.2006 14:56
     045021 Rak Lukáš            1987 2  KVS Hradec Králové  22.05.2006 16:02
 DS  043006 Pe?ina Vít           1989 2  TJ ?eská Lípa       19.05.2006 13:01
 DS  048074 Pokorný Milan        1989 2  TJ Oh?e Klášterec   21.05.2006 21:23
 DS  066012 Dolejš Zden?k        1989 2  Vodácký oddíl       21.05.2006 21:31
 DM  045027 Ján? Jakub           1990 2  KVS Hradec Králové  22.05.2006 16:02
 DM  045006 Morkes Jan           1990 2  KVS Hradec Králové  22.05.2006 16:02
 DM  071020 Huneš Karel          1990 2  TJ CK ?eská Skalice 23.05.2006 09:40
 DM  066014 Hötzel Karel         1991 2  Vodácký oddíl       21.05.2006 21:31
 DM  045016 Karlovský Ond?ej     1991 2  KVS Hradec Králové  22.05.2006 16:02
 ŽS  009152 ?íha Martin          1992 2  USK Praha           21.05.2006 20:37
 ŽS  014026 Pešek Michal         1992 2  Kau?uk Kralupy      23.05.2006 07:01
 DS  023106 Šíp Milan            1988 3  SK VS ?. Bud?jovice 22.05.2006 18:24
 DM  080013 Cendelín Marek       1990 3  TJ Sokol Písek      17.05.2006 14:56
 DM  108026 Macík Martin         1990 3  VS Dolní Kounice    19.05.2006 05:27
 DM  043030 Zavadil Miroslav     1990 3  TJ ?eská Lípa       19.05.2006 13:01
 DM  048068 Volák Jaroslav       1990 3  TJ Oh?e Klášterec   21.05.2006 21:23
 DM  066019 Šim?nek Antonín      1990 3  Vodácký oddíl       21.05.2006 21:31
 DM  045026 Jonáš Vojt?ch        1990 3  KVS Hradec Králové  22.05.2006 16:02
 DM  048081 Ko?í Martin          1991 3  TJ Oh?e Klášterec   21.05.2006 21:23
 DM  030003 Habich Bohumil       1991 3  VS Tábor            23.05.2006 15:34
 ŽS  108033 Pavlík Radek         1992 3  VS Dolní Kounice    19.05.2006 05:27
 ŽS  014027 Šeba Patrik          1992 3  Kau?uk Kralupy      23.05.2006 07:38
 ŽS  066001 Hojda Jakub          1993 3  Vodácký oddíl       21.05.2006 21:31
 ŽS  066008 Zverka Petr          1993 3  Vodácký oddíl       21.05.2006 21:31
     012026 Hammer Martin        1985 0  DUKLA Brandýs       21.05.2006 21:03
 C1 celkem: 60

 kategorie C2
     055024 Hajdu?ík Miroslav    1962 1  Sk VS Slávia Hradec 19.05.2006 12:58
     055022 Ren?ín Tomáš         1961    Sk VS Slávia Hradec 19.05.2006 12:58
     077003 Klimuškin Pavel      1964 1  Kotva Bráník        15.05.2006 07:56
     008010 Kašpar Martin        1967    Sokol Žižkov        15.05.2006 07:56
     119013 Dan?k Aleš           1979 1  UP Olomouc          21.05.2006 21:38
     119060 Kabrhel Václav       1983    UP Olomouc          21.05.2006 21:38
     043008 Šrámek Michal        1982 1  TJ ?eská Lípa       21.05.2006 21:18
     070003 Lhota Zbyšek         1984    TJ Klub kanoistiky Ž21.05.2006 21:18
     012026 Hammer Martin        1985 1  DUKLA Brandýs       21.05.2006 21:03
     012027 Vl?ek Ladislav       1985    DUKLA Brandýs       21.05.2006 21:03
     012042 Zdráhal Petr         1987 1  DUKLA Brandýs       21.05.2006 21:03
     012043 Zdráhal Jan          1985    DUKLA Brandýs       21.05.2006 21:03
 DS  121012 Kop?ák Daniel        1989 1  KK Opava            19.05.2006 13:19
     121052 Post?imovský Marcel  1990    KK Opava            19.05.2006 13:19
     017026 Pšeni?ka Lud?k       1960 2  KK Rakovník         19.05.2006 12:47
     017007 Holý Ji?í            1957    KK Rakovník         19.05.2006 12:47
     007041 Jindrák Petr         1969 2  Technika Praha      22.05.2006 21:47
     095002 V?trovský Ji?í       1966    Sport Zbraslav      22.05.2006 21:47
     008019 Pražák Michal        1979 2  Sokol Žižkov        22.05.2006 21:52
     008018 Vlach Ji?í           1978    Sokol Žižkov        22.05.2006 21:52
     012038 Vácha Viktor         1985 2  DUKLA Brandýs       22.05.2006 18:24
     023106 Šíp Milan            1988    SK VS ?. Bud?jovice 22.05.2006 18:24
 DS  124001 Barcaj Adam          1988 2  SK P?erov           21.05.2006 21:28
     124009 Beneš Vojt?ch        1988    SK P?erov           21.05.2006 21:28
 DS  119021 Seidl Tomáš          1989 2  UP Olomouc          21.05.2006 21:38
     119135 Melecha Jakub        1989    UP Olomouc          21.05.2006 21:38
 DS  043030 Zavadil Miroslav     1990 2  TJ ?eská Lípa       19.05.2006 13:01
     043043 Christov Ivan        1988    TJ ?eská Lípa       19.05.2006 13:01
 DS  043048 Skuhrovec Ji?í       1990 2  TJ ?eská Lípa       19.05.2006 13:01
     043006 Pe?ina Vít           1989    TJ ?eská Lípa       19.05.2006 13:01
 DM  036023 B?íza Václav         1990 2  TJ Klatovy          19.05.2006 13:14
     036024 Kubát Zden?k         1991    TJ Klatovy          19.05.2006 13:14
 DM  048069 Pánek Tomáš          1990 2  TJ Oh?e Klášterec   21.05.2006 21:23
     048068 Volák Jaroslav       1990    TJ Oh?e Klášterec   21.05.2006 21:23
 DM  045027 Ján? Jakub           1990 2  KVS Hradec Králové  22.05.2006 16:02
     045016 Karlovský Ond?ej     1991    KVS Hradec Králové  22.05.2006 16:02
 DM  045026 Jonáš Vojt?ch        1990 2  KVS Hradec Králové  22.05.2006 16:02
     045006 Morkes Jan           1990    KVS Hradec Králové  22.05.2006 16:02
 DM  132009 Baro? Petr           1991 2  TJ Valašské Mezi?í?í19.05.2006 13:24
     132040 Fusek Radomir        1990    TJ Valašské Mezi?í?í19.05.2006 13:24
 DM  119127 Dupal Ji?í           1991 2  UP Olomouc          21.05.2006 21:38
     119128 Houserek Aleš        1990    UP Olomouc          21.05.2006 21:38
 DM  121008 Šindler Marek        1992 2  KK Opava            19.05.2006 13:19
     121018 Kašpar Jonáš         1991    KK Opava            19.05.2006 13:19
 ŽS  009152 ?íha Martin          1992 2  USK Praha           21.05.2006 20:37
     009083 Strnad Jaroslav      1993    USK Praha           21.05.2006 20:37
     043068 Šrámek Jaroslav      1957 2  TJ ?eská Lípa       19.05.2006 12:47
     017020 Mina?ík Miroslav     1955    KK Rakovník         19.05.2006 12:47
     048081 Ko?í Martin          1991 2  TJ Oh?e Klášterec   21.05.2006 21:23
     048010 Mat?ják Petr         1973    TJ Oh?e Klášterec   21.05.2006 21:23
 ŽS  009043 Med?ický Ludvík      1992 3  USK Praha           21.05.2006 20:37
     076010 Macášek Tomáš        1992    TJ Jiskra Bechyn?   21.05.2006 20:37
 ŽS  066008 Zverka Petr          1993 3  Vodácký oddíl       21.05.2006 21:31
     066001 Hojda Jakub          1993    Vodácký oddíl       21.05.2006 21:31
 C2 celkem: 27

 kategorie K1M
     009073 Pišvejc Ivan         1978 MT USK Praha           21.05.2006 20:37
     012015 Kobes Tomáš          1978 MT DUKLA Brandýs       21.05.2006 21:03
     042020 Taišl Filip          1976 1  TJ KVS Sušice       22.05.2006 21:37
     012023 Kobes Jan            1979 1  DUKLA Brandýs       21.05.2006 21:03
     012049 Suchý Ond?ej         1979 1  DUKLA Brandýs       21.05.2006 21:03
     012031 ?ejha Ji?í           1981 1  DUKLA Brandýs       21.05.2006 21:03
     119060 Kabrhel Václav       1983 1  UP Olomouc          21.05.2006 21:38
     012001 Hilgert Luboš        1986 1  DUKLA Brandýs       21.05.2006 21:03
 DS  012037 Vondra Jan           1988 1  DUKLA Brandýs       21.05.2006 21:03
 DS  009091 P?indiš Vít          1989 1  USK Praha           21.05.2006 20:37
     074013 Reichenauer Antonín  1956 2+ CSC Sokolov         21.05.2006 20:34
     122020 Neugebauer Roman     1965 2+ NH Ostrava          21.05.2006 20:31
     042016 Galuška Vladislav    1965 2+ TJ KVS Sušice       22.05.2006 21:37
     052018 Sajdl František      1970 2+ TJ Loko Žatec       21.05.2006 21:15
     034026 T?ma Martin          1972 2+ TJ SK Hubertus KV   23.05.2006 11:22
     012032 Rubín Daniel         1975 2+ DUKLA Brandýs       21.05.2006 21:03
     023006 Bo?ek Zden?k         1975 2+ SK VS ?. Bud?jovice 22.05.2006 18:24
     014017 Prell Pavel          1976 2+ Kau?uk Kralupy      23.05.2006 07:01
     049031 Sedlmaier Aleš       1980 2+ KK Roudnice         22.05.2006 21:58
     014003 Voves Ladislav       1985 2+ Kau?uk Kralupy      23.05.2006 07:01
     023066 Lenc Miroslav        1986 2+ SK VS ?. Bud?jovice 22.05.2006 18:24
     023097 Stránský Lukáš       1987 2+ SK VS ?. Bud?jovice 22.05.2006 18:24
     049022 Chládek Pavel        1987 2+ KK Roudnice         22.05.2006 21:58
 DS  023094 Stach Daniel         1988 2+ SK VS ?. Bud?jovice 22.05.2006 21:54
 DS  043040 Maršák Ond?ej        1989 2+ TJ ?eská Lípa       19.05.2006 13:01
 DS  122032 Waloszek Jakub       1989 2+ NH Ostrava          21.05.2006 20:31
 DM  122015 Masla?ák Tomáš       1990 2+ NH Ostrava          21.05.2006 20:31
     088002 Maroul Ladislav      1968 2  C.K. Rožátov        02.05.2006 13:28
     088001 Lacina Pavel         1970 2  C.K. Rožátov        02.05.2006 13:28
     001066 Zapletal Mat?j       1973 2  Bohemians Praha     18.05.2006 13:04
     024009 Jakeš Tomáš          1975 2  SK Vltava ?. Krumlov17.05.2006 20:42
     023113 Toncar Martin        1975 2  SK VS ?. Bud?jovice 19.05.2006 14:01
     039039 Mula? Viktor         1975 2  TJ Loko Plze?       21.05.2006 21:13
     121041 Ve?erek Michal       1977 2  KK Opava            19.05.2006 13:19
     012007 Mr?zek Kamil         1977 2  DUKLA Brandýs       21.05.2006 21:03
     008016 Míka Viktor          1977 2  Sokol Žižkov        22.05.2006 21:52
     014024 Kysela David         1977 2  Kau?uk Kralupy      23.05.2006 07:01
     046012 Kulhánek Jan         1978 2  Delfín Jablonec     17.05.2006 21:22
     023063 Kyrián Lud?k         1978 2  SK VS ?. Bud?jovice 22.05.2006 18:24
     119013 Dan?k Aleš           1979 2  UP Olomouc          21.05.2006 21:38
     049013 Hek Jan              1979 2  KK Roudnice         22.05.2006 21:58
     014023 Hron Robin           1979 2  Kau?uk Kralupy      23.05.2006 07:01
     055020 Polívka Radek        1980 2  Sk VS Slávia Hradec 19.05.2006 12:58
     009040 Klír Oto             1981 2  USK Praha           21.05.2006 20:37
     039045 Sob?slavský Lud?k    1981 2  TJ Loko Plze?       21.05.2006 21:13
     014042 Gorecký Petr         1981 2  Kau?uk Kralupy      23.05.2006 07:01
     080009 Jícha Michal         1983 2  TJ Sokol Písek      17.05.2006 14:56
     070003 Lhota Zbyšek         1984 2  TJ Klub kanoistiky Ž21.05.2006 21:18
     061008 Jeremiaš Jan         1985 2  SK T?ebechovice     21.05.2006 21:34
     033005 Polívka Jan          1986 2  VS Blovice          19.05.2006 13:17
     121040 Žák Ji?í             1986 2  KK Opava            19.05.2006 13:19
     122001 Hájek Michal         1986 2  NH Ostrava          21.05.2006 20:31
     132042 David Petr           1987 2  TJ Valašské Mezi?í?í19.05.2006 13:24
     009034 Masare Vít           1987 2  USK Praha           21.05.2006 20:37
     012044 Foukal Pavel         1987 2  DUKLA Brandýs       21.05.2006 21:03
     023086 Pokorný Ond?ej       1987 2  SK VS ?. Bud?jovice 22.05.2006 18:24
 DS  023072 Mejta Daniel         1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 22.05.2006 18:24
 DS  023018 Hagiwara Takahiro    1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 22.05.2006 18:24
 DS  023010 Ctibor Jan           1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 22.05.2006 18:24
 DS  042032 Potužák Jan          1988 2  TJ KVS Sušice       22.05.2006 21:37
 DS  105050 J?va Marek           1989 2  TJ Tesla Brno       17.05.2006 14:37
 DS  043004 Puškar?uk Aleš       1989 2  TJ ?eská Lípa       19.05.2006 13:01
 DS  119135 Melecha Jakub        1989 2  UP Olomouc          21.05.2006 21:38
 DS  119021 Seidl Tomáš          1989 2  UP Olomouc          21.05.2006 21:38
 DS  119120 ?ezá? Jan            1989 2  UP Olomouc          21.05.2006 21:38
 DS  042029 Vozka Aleš           1989 2  TJ KVS Sušice       22.05.2006 21:37
 DM  009165 Chmátal Petr         1990 2  USK Praha           21.05.2006 20:37
 DM  009047 Gotvald Robert       1990 2  USK Praha           21.05.2006 20:37
 DM  052040 Ornst Zden?k         1990 2  TJ Loko Žatec       21.05.2006 21:15
 DM  119128 Houserek Aleš        1990 2  UP Olomouc          21.05.2006 21:38
 DM  023061 Kuna Jan             1990 2  SK VS ?. Bud?jovice 22.05.2006 18:24
 DM  023020 Holboj Ond?ej        1990 2  SK VS ?. Bud?jovice 22.05.2006 18:24
 DM  049036 Zajíc Ond?ej         1990 2  KK Roudnice         22.05.2006 21:58
 DM  121018 Kašpar Jonáš         1991 2  KK Opava            19.05.2006 13:19
 DM  009157 ?ezá? Filip          1991 2  USK Praha           21.05.2006 20:37
 DM  052077 Smažík Ji?í          1991 2  TJ Loko Žatec       21.05.2006 21:15
 DM  119127 Dupal Ji?í           1991 2  UP Olomouc          21.05.2006 21:38
 DM  042036 Bouzek Ond?ej        1991 2  TJ KVS Sušice       22.05.2006 21:37
 ŽS  009162 Prskavec Ji?í        1993 2  USK Praha           21.05.2006 20:37
 ŽS  009083 Strnad Jaroslav      1993 2  USK Praha           21.05.2006 20:37
 DS  048074 Pokorný Milan        1989 3  TJ Oh?e Klášterec   21.05.2006 21:23
 DM  024004 Šíp Vojt?ch          1990 3  SK Vltava ?. Krumlov17.05.2006 20:42
 DM  046060 Musil Jan            1990 3  Delfín Jablonec     17.05.2006 21:22
 DM  108023 Toporcer Ji?í        1990 3  VS Dolní Kounice    19.05.2006 05:27
 DM  036023 B?íza Václav         1990 3  TJ Klatovy          19.05.2006 13:14
 DM  070074 Brychcí Petr         1990 3  TJ Klub kanoistiky Ž21.05.2006 21:18
 DM  023099 Svoboda Marek        1990 3  SK VS ?. Bud?jovice 22.05.2006 18:24
 DM  094010 Brabenec František   1991 3  TJ VS Kada?         16.05.2006 18:51
 DM  036024 Kubát Zden?k         1991 3  TJ Klatovy          19.05.2006 13:14
 DM  132009 Baro? Petr           1991 3  TJ Valašské Mezi?í?í19.05.2006 13:24
 DM  122008 Rubá?ek Petr         1991 3  NH Ostrava          21.05.2006 20:31
 DM  023048 Ková? Daniel         1991 3  SK VS ?. Bud?jovice 22.05.2006 18:24
 ŽS  010013 Abraham Tomáš        1992 3  SK VS Karbo Benátky 18.05.2006 13:40
 ŽS  121008 Šindler Marek        1992 3  KK Opava            19.05.2006 13:19
 ŽS  122003 Cvikl Ond?ej         1992 3  NH Ostrava          21.05.2006 20:31
 ŽS  009043 Med?ický Ludvík      1992 3  USK Praha           21.05.2006 20:37
 ŽS  023054 Krej?í Št?pán        1992 3  SK VS ?. Bud?jovice 22.05.2006 18:24
 ŽS  023019 Holboj Adam          1992 3  SK VS ?. Bud?jovice 22.05.2006 18:24
 ŽS  014022 Rataj Antonín        1992 3  Kau?uk Kralupy      23.05.2006 07:01
 ŽS  014025 Šupolík Luboš        1992 3  Kau?uk Kralupy      23.05.2006 07:01
 ŽS  076010 Macášek Tomáš        1992 3  TJ Jiskra Bechyn?   23.05.2006 08:40
 ŽS  066010 Birnbaum Josef       1993 3  Vodácký oddíl       21.05.2006 21:31
 ŽS  119140 Hric Filip           1993 3  UP Olomouc          21.05.2006 21:38
 ŽS  023030 Kasanda Michal       1993 3  SK VS ?. Bud?jovice 22.05.2006 18:24
 ŽM  121010 Bahenský Matouš      1994 3  KK Opava            19.05.2006 13:19
 ŽM  121031 Urban Tomáš          1994 3  KK Opava            19.05.2006 13:19
 ŽM  121069 Bin?ík Petr          1994 3  KK Opava            19.05.2006 13:19
 ŽM  082002 Cepek Marek          1994 3  KVS Písek           22.05.2006 19:08
 K1M celkem: 108

 kategorie K1Z
     012021 Sadilová Marcela     1967 MT DUKLA Brandýs       21.05.2006 21:03
     009094 Prskavcová Marcela   1965 1  USK Praha           21.05.2006 20:37
     014020 Grossmannová Zdenka  1965 1  Kau?uk Kralupy      23.05.2006 07:01
     009025 Mašková Alena        1976 1  USK Praha           21.05.2006 20:37
     009015 Šmejkalová Šárka     1984 1  USK Praha           21.05.2006 20:37
     009031 Hošková Kate?ina     1985 1  USK Praha           21.05.2006 20:37
     009012 Kašparová Anna       1985 1  USK Praha           21.05.2006 20:37
     121033 Slováková Petra      1986 1  KK Opava            19.05.2006 13:19
 DS  012002 Blažková Šárka       1989 1  DUKLA Brandýs       21.05.2006 21:03
 DM  009150 Kud?jová Kate?ina    1990 1  USK Praha           21.05.2006 20:37
     009180 Lejsalová Blanka     1979 2+ USK Praha           21.05.2006 20:37
     012020 Pinkavová Marta      1986 2+ DUKLA Brandýs       21.05.2006 21:03
 DS  012046 Smažíková Markéta    1988 2+ DUKLA Brandýs       21.05.2006 21:03
 DS  012047 Urbanová Miroslava   1988 2+ DUKLA Brandýs       21.05.2006 21:03
 DS  023121 Váchová Barbora      1988 2+ SK VS ?. Bud?jovice 22.05.2006 18:24
 DS  012045 Ornstová Eva         1989 2+ DUKLA Brandýs       21.05.2006 21:03
 DM  009171 Janoušková Eva       1990 2+ USK Praha           21.05.2006 20:37
 DM  023123 Vojtová Veronika     1990 2+ SK VS ?. Bud?jovice 22.05.2006 18:24
     121034 Šoltysová Kate?ina   1973 2  KK Opava            19.05.2006 13:19
     121088 Smijová Alice        1977 2  KK Opava            19.05.2006 13:19
     035004 Hojdová Gabriela     1978 2  SK Slavia K. Vary   19.05.2006 19:56
     007035 Veselá Linda         1980 2  Technika Praha      19.05.2006 10:30
     023084 Pokorná Iva          1985 2  SK VS ?. Bud?jovice 22.05.2006 18:24
     009046 Stachová Pavlína     1986 2  USK Praha           21.05.2006 20:37
     045008 Osochovská Michaela  1986 2  KVS Hradec Králové  22.05.2006 16:02
     042023 Benešová Martina     1986 2  TJ KVS Sušice       22.05.2006 21:37
     049040 ?erná Klára          1987 2  KK Roudnice         22.05.2006 21:58
 DS  024007 Pártlová Andrea      1988 2  SK Vltava ?. Krumlov17.05.2006 20:42
 DS  046043 Tunková Kristýna     1988 2  Delfín Jablonec     17.05.2006 21:22
 DS  010006 Dandová Anna         1988 2  SK VS Karbo Benátky 18.05.2006 13:40
 DS  009053 Kud?jová Kristýna    1988 2  USK Praha           21.05.2006 20:37
 DS  049041 Brádková Alice       1988 2  KK Roudnice         22.05.2006 21:58
 DS  043045 Maršáková Eliška     1989 2  TJ ?eská Lípa       19.05.2006 13:01
 DS  043021 Šedivá Kate?ina      1989 2  TJ ?eská Lípa       19.05.2006 13:01
 DM  049001 Drahozalová Jana     1990 2  KK Roudnice         22.05.2006 21:58
 ŽS  009019 Bustová Anna         1992 2  USK Praha           21.05.2006 20:37
 ŽS  012048 Hamplová Eva         1992 2  DUKLA Brandýs       21.05.2006 21:03
 ŽS  049030 Zimová Marie         1992 2  KK Roudnice         22.05.2006 21:58
 ŽS  080004 Zást?rová Pavlína    1993 2  TJ Sokol Písek      17.05.2006 14:56
 ŽS  121016 Foltysová Denisa     1993 2  KK Opava            19.05.2006 13:19
 DS  038014 Fišerová Lenka       1988 3  TJ ?SAD Plze?       22.05.2006 21:33
 DM  038020 Zýková Barbora       1990 3  TJ ?SAD Plze?       17.05.2006 17:26
 DM  061013 Jebavá Alžb?ta       1990 3  SK T?ebechovice     21.05.2006 21:34
 DM  023014 Dvo?áková Hana       1990 3  SK VS ?. Bud?jovice 22.05.2006 18:24
 ŽS  049035 Bendová Marie        1992 3  KK Roudnice         22.05.2006 21:58
 ŽM  121014 Valíková Barbora     1994 3  KK Opava            19.05.2006 13:19
 ŽM  052024 Klementová Silvie    1994 3  TJ Loko Žatec       20.05.2006 12:15
 ŽM  023015 Dvo?áková Jitka      1994 3  SK VS ?. Bud?jovice 22.05.2006 18:24
 K1Z celkem: 48