5. a 6. NKZ České Vrbné 5. a 6. NKZ České Vrbné
24.9.2005-25.9.2005
USD České Vrbné
SK vodní slalom České Budějovice


Rozpis závodu:   závod č.132    závod č.133    

Seznam lodí příhlášených přes internet
podle kategorií
 vk  reg.č. jméno                rok  VT oddíl               přihlášeno

 kategorie C1
     048010 Mat?ják Petr         1973 1  TJ Oh?e Klášterec   19.09.2005 17:29
     034025 Nová?ek Michal       1977 1  TJ SK Hubertus KV   15.09.2005 12:58
     119013 Dan?k Aleš           1979 1  UP Olomouc          19.09.2005 21:11
     009013 Zdráhal Jan          1985 1  USK Praha           15.09.2005 16:57
     012038 Vácha Viktor         1985 1  DUKLA Brandýs       15.09.2005 17:08
     012026 Hammer Martin        1985 1  DUKLA Brandýs       15.09.2005 17:08
     009064 Suchý Mat?j          1986 1  USK Praha           15.09.2005 16:57
     009160 Koplík Tomáš         1986 1  USK Praha           15.09.2005 16:57
     012039 Ján? Michal          1986 1  DUKLA Brandýs       15.09.2005 17:08
     012033 Malý Vojt?ch         1986 1  DUKLA Brandýs       15.09.2005 17:08
 DS  033038 Zdráhal Petr         1987 1  VS Blovice          16.09.2005 18:27
 DS  023111 Tomek Lukáš          1987 1  SK VS ?. Bud?jovice 17.09.2005 15:55
     119059 Rozsypal Rudolf      1971 2  UP Olomouc          19.09.2005 21:11
     014008 Johanides Milan      1975 2  Kau?uk Kralupy      19.09.2005 18:51
     035009 Kvapil Martin        1976 2  SK Slavia K. Vary   18.09.2005 12:25
     007007 Cuc Michal           1977 2  Technika Praha      18.09.2005 21:31
     008016 Míka Viktor          1977 2  Sokol Žižkov        18.09.2005 21:38
     078014 Pešta Jan            1981 2  Lužnice Tábor       19.09.2005 19:25
     033014 Chod David           1982 2  VS Blovice          16.09.2005 18:27
     080008 Jícha Dušan          1982 2  TJ Sokol Písek      16.09.2005 21:55
     023068 Lejskovan Martin     1986 2  SK VS ?. Bud?jovice 17.09.2005 15:55
     023087 Po?ádek Milan        1986 2  SK VS ?. Bud?jovice 18.09.2005 00:12
 DS  009042 Hradílek Vav?inec    1987 2  USK Praha           15.09.2005 16:57
 DS  080006 Hrádek Petr          1987 2  TJ Sokol Písek      16.09.2005 21:55
 DS  023133 Weber Old?ich        1987 2  SK VS ?. Bud?jovice 17.09.2005 15:55
 DS  048044 Foukal Pavel         1987 2  TJ Oh?e Klášterec   19.09.2005 17:29
 DS  048041 ?íha Jan             1987 2  TJ Oh?e Klášterec   19.09.2005 17:29
 DS  014009 Van?k Ji?í           1987 2  Kau?uk Kralupy      19.09.2005 18:51
 DS  119033 Nedv?d Marek         1987 2  UP Olomouc          19.09.2005 21:11
 DS  009044 Janoušek Milan       1988 2  USK Praha           15.09.2005 16:57
 DS  023060 Kuna Alois           1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 17.09.2005 15:55
 DS  108060 Macík Jan            1988 2  VS Dolní Kounice    19.09.2005 20:24
 DM  009001 Busta Jan            1989 2  USK Praha           15.09.2005 16:57
 DM  043006 Pe?ina Vít           1989 2  TJ ?eská Lípa       16.09.2005 08:24
 DM  066012 Dolejš Zden?k        1989 2  Vodácký oddíl       19.09.2005 12:50
 DM  048074 Pokorný Milan        1989 2  TJ Oh?e Klášterec   19.09.2005 17:29
 DM  119120 ?ezá? Jan            1989 2  UP Olomouc          19.09.2005 21:11
 DM  043031 Vl?ek Jan            1990 2  TJ ?eská Lípa       16.09.2005 12:45
 DM  071020 Huneš Karel          1990 2  TJ CK ?eská Skalice 18.09.2005 21:48
 DM  132040 Fusek Radomir        1990 2  TJ Valašské Mezi?í?í19.09.2005 10:07
 DM  119086 Herink Ji?í          1990 2  UP Olomouc          19.09.2005 21:11
 ŽS  133009 Jordán František .   1991 2  SK Veselí nad Moravo17.09.2005 18:46
 ŽS  066014 Hötzel Karel         1991 2  Vodácký oddíl       19.09.2005 12:50
 ŽS  119010 Božek Radim          1992 2  UP Olomouc          19.09.2005 21:11
 DS  023106 Šíp Milan            1988 3  SK VS ?. Bud?jovice 17.09.2005 15:55
 DM  042030 Vadlejch Jan         1989 3  TJ KVS Sušice       13.09.2005 08:55
 DM  043030 Zavadil Miroslav     1990 3  TJ ?eská Lípa       16.09.2005 08:24
 DM  066019 Šim?nek Antonín      1990 3  Vodácký oddíl       19.09.2005 12:50
 DM  108026 Macík Martin         1990 3  VS Dolní Kounice    19.09.2005 20:24
 ŽS  009152 ?íha Martin          1992 3  USK Praha           15.09.2005 16:57
 ŽS  014026 Pešek Michal         1992 3  Kau?uk Kralupy      19.09.2005 18:51
 ŽS  014027 Šeba Patrik          1992 3  Kau?uk Kralupy      19.09.2005 18:51
 ŽS  108033 Pavlík Radek         1992 3  VS Dolní Kounice    19.09.2005 20:24
 ŽM  066001 Hojda Jakub          1993 3  Vodácký oddíl       19.09.2005 12:50
 ŽM  066008 Zverka Petr          1993 3  Vodácký oddíl       19.09.2005 12:50
 C1 celkem: 55

 kategorie C2
     119013 Dan?k Aleš           1979 1  UP Olomouc          19.09.2005 21:11
     119060 Kabrhel Václav       1983    UP Olomouc          19.09.2005 21:11
     009013 Zdráhal Jan          1985 1  USK Praha           15.09.2005 16:57
     033038 Zdráhal Petr         1987    VS Blovice          15.09.2005 16:57
     012038 Vácha Viktor         1985 1  DUKLA Brandýs       15.09.2005 17:08
     023044 Kotrbatý Libor       1987    SK VS ?. Bud?jovice 15.09.2005 17:08
     012039 Ján? Michal          1986 1  DUKLA Brandýs       19.09.2005 19:53
     012033 Malý Vojt?ch         1986    DUKLA Brandýs       19.09.2005 19:53
     008019 Pražák Michal        1979 2  Sokol Žižkov        18.09.2005 21:38
     008018 Vlach Ji?í           1978    Sokol Žižkov        18.09.2005 21:38
     023087 Po?ádek Milan        1986 2  SK VS ?. Bud?jovice 18.09.2005 22:02
     023133 Weber Old?ich        1987    SK VS ?. Bud?jovice 18.09.2005 22:02
 DS  124001 Barcaj Adam          1988 2  SK P?erov           15.09.2005 08:20
     124009 Beneš Vojt?ch        1988    SK P?erov           15.09.2005 08:20
 DS  009001 Busta Jan            1989 2  USK Praha           19.09.2005 17:29
     048044 Foukal Pavel         1987    TJ Oh?e Klášterec   19.09.2005 17:29
 DM  036023 B?íza Václav         1990 2  TJ Klatovy          15.09.2005 11:27
     036024 Kubát Zden?k         1991    TJ Klatovy          15.09.2005 11:27
 DM  043048 Skuhrovec Ji?í       1990 2  TJ ?eská Lípa       16.09.2005 08:24
     043006 Pe?ina Vít           1989    TJ ?eská Lípa       16.09.2005 08:24
 DM  043018 Gotvald Robert       1990 2  TJ ?eská Lípa       16.09.2005 12:45
     043031 Vl?ek Jan            1990    TJ ?eská Lípa       16.09.2005 12:45
 DM  121052 Post?imovský Marcel  1990 2  KK Opava            18.09.2005 21:34
     121012 Kop?ák Daniel        1989    KK Opava            18.09.2005 21:34
 DM  132040 Fusek Radomir        1990 2  TJ Valašské Mezi?í?í19.09.2005 10:07
     132009 Baro? Petr           1991    TJ Valašské Mezi?í?í19.09.2005 10:07
 ŽS  121018 Kašpar Jonáš         1991 2  KK Opava            18.09.2005 21:34
     121008 Šindler Marek        1992    KK Opava            18.09.2005 21:34
 DM  119127 Dupal Ji?í           1991 2  UP Olomouc          19.09.2005 21:11
     119128 Houserek Aleš        1990    UP Olomouc          19.09.2005 21:11
 DM  119021 Seidl Tomáš          1989 3  UP Olomouc          19.09.2005 21:11
     119135 Melecha Jakub        1989    UP Olomouc          19.09.2005 21:11
 DS  043030 Zavadil Miroslav     1990 2  TJ ?eská Lípa       16.09.2005 08:24
     043043 Christov Ivan        1988    TJ ?eská Lípa       16.09.2005 08:24
 DM  066019 Šim?nek Antonín      1990 2  Vodácký oddíl       19.09.2005 12:50
     066012 Dolejš Zden?k        1989    Vodácký oddíl       19.09.2005 12:50
 ŽM  066008 Zverka Petr          1993 3  Vodácký oddíl       19.09.2005 12:50
     066001 Hojda Jakub          1993    Vodácký oddíl       19.09.2005 12:50
 C2 celkem: 19

 kategorie K1M
     012023 Kobes Jan            1979 MT DUKLA Brandýs       15.09.2005 17:08
     012032 Rubín Daniel         1975 1  DUKLA Brandýs       15.09.2005 17:08
     009079 Kratochvíl Jan       1978 1  USK Praha           15.09.2005 16:57
     012031 ?ejha Ji?í           1981 1  DUKLA Brandýs       06.09.2005 19:46
     119060 Kabrhel Václav       1983 1  UP Olomouc          19.09.2005 21:11
     012001 Hilgert Luboš        1986 1  DUKLA Brandýs       10.09.2005 16:17
     034002 Buchtel Michal       1986 1  TJ SK Hubertus KV   15.09.2005 12:58
 DS  009042 Hradílek Vav?inec    1987 1  USK Praha           15.09.2005 16:57
     074013 Reichenauer Antonín  1956 2  CSC Sokolov         14.09.2005 21:38
     042016 Galuška Vladislav    1965 2  TJ KVS Sušice       13.09.2005 08:55
     122020 Neugebauer Roman     1965 2  NH Ostrava          19.09.2005 12:39
     088002 Maroul Ladislav      1968 2  C.K. Rožátov        19.09.2005 18:00
     007013 Kle?ák Martin        1969 2  Technika Praha      15.09.2005 19:09
     052018 Sajdl František      1970 2  TJ Loko Žatec       18.09.2005 21:44
     088001 Lacina Pavel         1970 2  C.K. Rožátov        19.09.2005 18:00
     119040 Kratochvíl Petr      1971 2  UP Olomouc          19.09.2005 21:11
     034026 T?ma Martin          1972 2  TJ SK Hubertus KV   15.09.2005 12:58
     001066 Zapletal Mat?j       1973 2  Bohemians Praha     15.09.2005 11:41
     023017 Grossmann Petr       1974 2  SK VS ?. Bud?jovice 01.09.2005 15:59
     023006 Bo?ek Zden?k         1975 2  SK VS ?. Bud?jovice 05.09.2005 11:15
     024009 Jakeš Tomáš          1975 2  SK Vltava ?. Krumlov12.09.2005 15:05
     039039 Mula? Viktor         1975 2  TJ Loko Plze?       16.09.2005 08:49
     042020 Taišl Filip          1976 2  TJ KVS Sušice       13.09.2005 10:34
     014017 Prell Pavel          1976 2  Kau?uk Kralupy      19.09.2005 18:51
     008016 Míka Viktor          1977 2  Sokol Žižkov        18.09.2005 21:38
     014002 Kovárník Lukáš       1977 2  Kau?uk Kralupy      19.09.2005 18:51
     014024 Kysela David         1977 2  Kau?uk Kralupy      19.09.2005 18:51
     023063 Kyrián Lud?k         1978 2  SK VS ?. Bud?jovice 17.09.2005 15:55
     046012 Kulhánek Jan         1978 2  Delfín Jablonec     18.09.2005 21:51
     049013 Hek Jan              1979 2  KK Roudnice         19.09.2005 19:35
     055020 Polívka Radek        1980 2  Sk VS Slávia Hradec 16.09.2005 08:33
     049031 Sedlmaier Aleš       1980 2  KK Roudnice         19.09.2005 19:35
     009006 Bílý Petr            1981 2  USK Praha           15.09.2005 16:57
     039045 Sob?slavský Lud?k    1981 2  TJ Loko Plze?       16.09.2005 08:49
     014042 Gorecký Petr         1981 2  Kau?uk Kralupy      19.09.2005 18:51
     049038 Betka Tomáš          1983 2  KK Roudnice         19.09.2005 19:35
     070003 Lhota Zbyšek         1984 2  TJ Klub kanoistiky Ž18.09.2005 21:24
     061008 Jeremiaš Jan         1985 2  SK T?ebechovice     19.09.2005 09:06
     014003 Voves Ladislav       1985 2  Kau?uk Kralupy      19.09.2005 18:51
     023066 Lenc Miroslav        1986 2  SK VS ?. Bud?jovice 17.09.2005 15:55
     122001 Hájek Michal         1986 2  NH Ostrava          19.09.2005 12:39
 DS  009034 Masare Vít           1987 2  USK Praha           15.09.2005 16:57
 DS  023097 Stránský Lukáš       1987 2  SK VS ?. Bud?jovice 18.09.2005 00:12
 DS  023086 Pokorný Ond?ej       1987 2  SK VS ?. Bud?jovice 18.09.2005 00:12
 DS  061020 M?chura Ji?í         1987 2  SK T?ebechovice     19.09.2005 09:06
 DS  132042 David Petr           1987 2  TJ Valašské Mezi?í?í19.09.2005 10:07
 DS  014005 Dolista Jan          1987 2  Kau?uk Kralupy      19.09.2005 18:51
 DS  049022 Chládek Pavel        1987 2  KK Roudnice         19.09.2005 19:35
 DS  049025 Podzimek Slávek      1987 2  KK Roudnice         19.09.2005 19:35
 DS  042032 Potužák Jan          1988 2  TJ KVS Sušice       13.09.2005 08:55
 DS  012037 Vondra Jan           1988 2  DUKLA Brandýs       15.09.2005 17:08
 DS  043043 Christov Ivan        1988 2  TJ ?eská Lípa       16.09.2005 08:24
 DS  023072 Mejta Daniel         1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 17.09.2005 15:55
 DS  023018 Hagiwara Takahiro    1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 17.09.2005 15:55
 DS  023010 Ctibor Jan           1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 17.09.2005 15:55
 DS  133007 Jordán Tomáš         1988 2  SK Veselí nad Moravo17.09.2005 18:46
 DS  133003 B?e?ka Tomáš         1988 2  SK Veselí nad Moravo17.09.2005 18:46
 DS  023094 Stach Daniel         1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 18.09.2005 00:12
 DS  119075 Stibor Ji?í          1988 2  UP Olomouc          19.09.2005 21:11
 DM  042029 Vozka Aleš           1989 2  TJ KVS Sušice       13.09.2005 08:55
 DM  009091 P?indiš Vít          1989 2  USK Praha           15.09.2005 16:57
 DM  043040 Maršák Ond?ej        1989 2  TJ ?eská Lípa       16.09.2005 08:24
 DM  043004 Puškar?uk Aleš       1989 2  TJ ?eská Lípa       16.09.2005 08:24
 DM  122032 Waloszek Jakub       1989 2  NH Ostrava          19.09.2005 12:39
 DM  119003 Nedv?d Jaroslav      1989 2  UP Olomouc          19.09.2005 21:11
 DM  119120 ?ezá? Jan            1989 2  UP Olomouc          19.09.2005 21:11
 DM  009165 Chmátal Petr         1990 2  USK Praha           15.09.2005 16:57
 DM  043048 Skuhrovec Ji?í       1990 2  TJ ?eská Lípa       16.09.2005 08:24
 DM  043018 Gotvald Robert       1990 2  TJ ?eská Lípa       16.09.2005 12:45
 DM  023061 Kuna Jan             1990 2  SK VS ?. Bud?jovice 17.09.2005 23:43
 DM  052040 Ornst Zden?k         1990 2  TJ Loko Žatec       18.09.2005 21:44
 DM  046025 Tunka Ond?ej         1990 2  Delfín Jablonec     18.09.2005 21:51
 DM  122015 Masla?ák Tomáš       1990 2  NH Ostrava          19.09.2005 12:39
 DM  048068 Volák Jaroslav       1990 2  TJ Oh?e Klášterec   19.09.2005 17:29
 DM  049036 Zajíc Ond?ej         1990 2  KK Roudnice         19.09.2005 19:35
 DM  119128 Houserek Aleš        1990 2  UP Olomouc          19.09.2005 21:11
 ŽS  133009 Jordán František .   1991 2  SK Veselí nad Moravo17.09.2005 18:46
 ŽS  121018 Kašpar Jonáš         1991 2  KK Opava            18.09.2005 21:34
 ŽS  052077 Smažík Ji?í          1991 2  TJ Loko Žatec       18.09.2005 21:44
 ŽS  119127 Dupal Ji?í           1991 2  UP Olomouc          19.09.2005 21:11
 ŽS  121008 Šindler Marek        1992 2  KK Opava            18.09.2005 21:34
 ŽM  009162 Prskavec Ji?í        1993 2  USK Praha           15.09.2005 16:57
 DS  024003 Ml?och Tomáš         1987 3  SK Vltava ?. Krumlov12.09.2005 15:05
 DS  049032 Chládek Václav       1987 3  KK Roudnice         19.09.2005 19:35
 DM  119135 Melecha Jakub        1989 3  UP Olomouc          19.09.2005 21:11
 DM  119021 Seidl Tomáš          1989 3  UP Olomouc          19.09.2005 21:11
 DM  024004 Šíp Vojt?ch          1990 3  SK Vltava ?. Krumlov12.09.2005 15:05
 DM  036023 B?íza Václav         1990 3  TJ Klatovy          15.09.2005 11:27
 DM  023020 Holboj Ond?ej        1990 3  SK VS ?. Bud?jovice 17.09.2005 15:55
 DM  023099 Svoboda Marek        1990 3  SK VS ?. Bud?jovice 17.09.2005 15:55
 DM  070074 Brychcí Petr         1990 3  TJ Klub kanoistiky Ž18.09.2005 21:24
 DM  046060 Musil Jan            1990 3  Delfín Jablonec     18.09.2005 21:51
 DM  048069 Pánek Tomáš          1990 3  TJ Oh?e Klášterec   19.09.2005 17:29
 DM  108018 Studený Jakub        1990 3  VS Dolní Kounice    19.09.2005 20:24
 DM  108023 Toporcer Ji?í        1990 3  VS Dolní Kounice    19.09.2005 20:24
 ŽS  036024 Kubát Zden?k         1991 3  TJ Klatovy          15.09.2005 11:27
 ŽS  023048 Ková? Daniel         1991 3  SK VS ?. Bud?jovice 17.09.2005 15:55
 ŽS  046017 Barto? Tomáš         1991 3  Delfín Jablonec     18.09.2005 21:51
 ŽS  132009 Baro? Petr           1991 3  TJ Valašské Mezi?í?í19.09.2005 10:07
 ŽS  108001 Krutiš Filip         1991 3  VS Dolní Kounice    19.09.2005 20:24
 ŽS  076014 Med?ický Ludvík      1992 3  TJ Jiskra Bechyn?   02.09.2005 10:59
 ŽS  124016 Ba?ina Ji?í          1992 3  SK P?erov           15.09.2005 08:20
 ŽS  010013 Abraham Tomáš        1992 3  SK VS Karbo Benátky 18.09.2005 12:37
 ŽS  122003 Cvikl Ond?ej         1992 3  NH Ostrava          19.09.2005 12:39
 ŽS  014022 Rataj Antonín        1992 3  Kau?uk Kralupy      19.09.2005 18:51
 ŽS  014025 Šupolík Luboš        1992 3  Kau?uk Kralupy      19.09.2005 18:51
 ŽM  009083 Strnad Jaroslav      1993 3  USK Praha           15.09.2005 16:57
 ŽM  009163 Kej? Michal          1993 3  USK Praha           15.09.2005 16:57
 ŽM  066013 Müller Vojta         1993 3  Vodácký oddíl       19.09.2005 12:50
 ŽM  066010 Birnbaum Josef       1993 3  Vodácký oddíl       19.09.2005 12:50
 ŽM  119140 Hric Filip           1993 3  UP Olomouc          19.09.2005 21:11
 ŽM  121031 Urban Tomáš          1994 3  KK Opava            19.09.2005 08:52
 ŽM  121069 Bin?ík Petr          1994 3  KK Opava            19.09.2005 08:52
 ŽM  121010 Bahenský Matouš      1994 3  KK Opava            19.09.2005 08:52
 K1M celkem: 114

 kategorie K1Z
     009020 Grossmannová Zdenka  1965 1  USK Praha           15.09.2005 16:57
     009031 Hošková Kate?ina     1985 1  USK Praha           15.09.2005 16:57
     023096 Stachová Pavlína     1986 1  SK VS ?. Bud?jovice 17.09.2005 15:55
     121033 Slováková Petra      1986 1  KK Opava            18.09.2005 21:34
     119076 Vybíralová Zuzana    1986 1  UP Olomouc          19.09.2005 21:11
 DM  012002 Blažková Šárka       1989 1  DUKLA Brandýs       15.09.2005 17:08
     121034 Šoltysová Kate?ina   1973 2  KK Opava            18.09.2005 21:34
     008020 Kohlerová Renáta     1975 2  Sokol Žižkov        18.09.2005 21:38
     121088 Smijová Alice        1977 2  KK Opava            18.09.2005 21:34
     034016 Nová?ková Karolina   1978 2  TJ SK Hubertus KV   15.09.2005 12:58
     035004 Hojdová Gabriela     1978 2  SK Slavia K. Vary   18.09.2005 12:25
     009180 Lejsalová Blanka     1979 2  USK Praha           15.09.2005 16:57
     054004 Frýzlová Iveta       1980 2  SKP Hradec Králové  18.09.2005 15:22
     007011 Háková Jitka         1980 2  Technika Praha      18.09.2005 21:31
     007035 Veselá Linda         1980 2  Technika Praha      18.09.2005 21:31
     009015 Šmejkalová Šárka     1984 2  USK Praha           15.09.2005 16:57
     009012 Kašparová Anna       1985 2  USK Praha           15.09.2005 16:57
     023084 Pokorná Iva          1985 2  SK VS ?. Bud?jovice 17.09.2005 15:55
     042023 Benešová Martina     1986 2  TJ KVS Sušice       13.09.2005 08:55
     012020 Pinkavová Marta      1986 2  DUKLA Brandýs       15.09.2005 17:08
     119072 Sobotková Hana       1986 2  UP Olomouc          19.09.2005 21:11
 DS  122004 Bi?ovská Jana        1987 2  NH Ostrava          19.09.2005 12:39
 DS  049040 ?erná Klára          1987 2  KK Roudnice         19.09.2005 19:35
 DS  009053 Kud?jová Kristýna    1988 2  USK Praha           15.09.2005 16:57
 DS  023121 Váchová Barbora      1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 17.09.2005 15:55
 DS  010006 Dandová Anna         1988 2  SK VS Karbo Benátky 18.09.2005 12:37
 DS  010049 Urbanová Miroslava   1988 2  SK VS Karbo Benátky 18.09.2005 12:37
 DS  052078 Smažíková Markéta    1988 2  TJ Loko Žatec       18.09.2005 21:44
 DS  046043 Tunková Kristýna     1988 2  Delfín Jablonec     18.09.2005 21:51
 DS  049041 Brádková Alice       1988 2  KK Roudnice         19.09.2005 19:35
 DM  043045 Maršáková Eliška     1989 2  TJ ?eská Lípa       16.09.2005 08:24
 DM  043021 Šedivá Kate?ina      1989 2  TJ ?eská Lípa       16.09.2005 08:24
 DM  033016 Polívková Hana       1989 2  VS Blovice          16.09.2005 18:27
 DM  052076 Ornstová Eva         1989 2  TJ Loko Žatec       18.09.2005 21:44
 DM  027005 Vojtová Veronika     1990 2  Otava Strakonice    05.09.2005 18:35
 DM  009150 Kud?jová Kate?ina    1990 2  USK Praha           15.09.2005 16:57
 DM  009171 Janoušková Eva       1990 2  USK Praha           15.09.2005 16:57
 DM  049001 Drahozalová Jana     1990 2  KK Roudnice         19.09.2005 19:35
 DM  119098 Vojt?chovská Kate?ina 1990 2  UP Olomouc          19.09.2005 21:11
 ŽS  049030 Zimová Marie         1992 2  KK Roudnice         19.09.2005 19:35
 DS  054009 Hlinková Kate?ina    1988 3  SKP Hradec Králové  18.09.2005 15:22
 DM  024006 Švehlová Leona       1989 3  SK Vltava ?. Krumlov12.09.2005 15:05
 DM  023057 Krej?ová Sylva       1989 3  SK VS ?. Bud?jovice 17.09.2005 15:55
 DM  023077 Pavelcová Eliška     1989 3  SK VS ?. Bud?jovice 17.09.2005 15:55
 DM  039058 Polesná Jitka        1990 3  TJ Loko Plze?       16.09.2005 08:49
 DM  038020 Zýková Barbora       1990 3  TJ ?SAD Plze?       16.09.2005 09:56
 DM  023014 Dvo?áková Hana       1990 3  SK VS ?. Bud?jovice 17.09.2005 15:55
 ŽS  009019 Bustová Anna         1992 3  USK Praha           15.09.2005 16:57
 ŽS  049035 Bendová Marie        1992 3  KK Roudnice         19.09.2005 19:35
 ŽM  080004 Zást?rová Pavlína    1993 3  TJ Sokol Písek      16.09.2005 21:55
 ŽM  121016 Foltysová Denisa     1993 3  KK Opava            18.09.2005 21:34
 ŽM  023015 Dvo?áková Jitka      1994 3  SK VS ?. Bud?jovice 17.09.2005 15:55
 ŽM  121014 Valíková Barbora     1994 3  KK Opava            19.09.2005 08:52
 K1Z celkem: 53