Českobudějovický pohár 2005 Budějovický pohár, 2.část
6.8.2005-7.8.2005
USD České Vrbné
SK vodní slalom České Budějovice


Rozpis závodu:   závod č.108    závod č.109    

Seznam lodí příhlášených přes internet
podle kategorií
 vk  reg.č. jméno                rok  VT oddíl               přihlášeno

 kategorie C1
     023053 Krej?í Karel         1972 1  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
     034025 Nová?ek Michal       1977 1  TJ SK Hubertus KV   24.07.2005 21:45
     119013 Dan?k Aleš           1979 1  UP Olomouc          26.07.2005 14:16
     009021 Havlí?ek Jan         1982 1  USK Praha           26.07.2005 17:08
     012038 Vácha Viktor         1985 1  DUKLA Brandýs       26.07.2005 14:04
 DS  033038 Zdráhal Petr         1987 1  VS Blovice          25.07.2005 20:43
 DS  023111 Tomek Lukáš          1987 1  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
     060002 Hák Ji?í             1952 2  Loko Trutnov        24.07.2005 21:01
     017026 Pšeni?ka Lud?k       1960 2  KK Rakovník         26.07.2005 16:49
     023088 Prüher Jakub         1968 2  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
     017025 Peterka Vít          1969 2  KK Rakovník         26.07.2005 16:49
     097021 Ku?era Tomáš         1970 2  Raft klub Trója     21.07.2005 11:14
     014008 Johanides Milan      1975 2  Kau?uk Kralupy      26.07.2005 18:36
     078014 Pešta Jan            1981 2  Lužnice Tábor       25.07.2005 11:42
     080008 Jícha Dušan          1982 2  TJ Sokol Písek      23.07.2005 20:24
     066006 Pivo?ka Zden?k       1982 2  Vodácký oddíl       26.07.2005 15:48
     023087 Po?ádek Milan        1986 2  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
 DS  080006 Hrádek Petr          1987 2  TJ Sokol Písek      23.07.2005 20:24
 DS  023133 Weber Old?ich        1987 2  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
 DS  048044 Foukal Pavel         1987 2  TJ Oh?e Klášterec   27.07.2005 17:11
 DS  023060 Kuna Alois           1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
 DM  043006 Pe?ina Vít           1989 2  TJ ?eská Lípa       26.07.2005 16:49
 DM  009001 Busta Jan            1989 2  USK Praha           26.07.2005 17:08
 DM  071020 Huneš Karel          1990 2  TJ CK ?eská Skalice 26.07.2005 13:58
 DM  048068 Volák Jaroslav       1990 2  TJ Oh?e Klášterec   27.07.2005 17:11
     023076 Paraniak Jan         1951 3  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
     023078 Pavelec Petr         1965 3  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
     078005 Prchlík Ji?í         1978 3  Lužnice Tábor       25.07.2005 11:42
     017017 Lev Tomáš            1986 3  KK Rakovník         26.07.2005 16:49
 DS  019007 Lebeda Lukáš         1987 3  BS Vlašim           26.07.2005 14:47
 DS  023097 Stránský Lukáš       1987 3  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
 DM  066012 Dolejš Zden?k        1989 3  Vodácký oddíl       26.07.2005 15:48
 DM  048074 Pokorný Milan        1989 3  TJ Oh?e Klášterec   27.07.2005 17:11
 DM  066019 Šim?nek Antonín      1990 3  Vodácký oddíl       26.07.2005 15:48
 DM  043030 Zavadil Miroslav     1990 3  TJ ?eská Lípa       26.07.2005 16:49
 ŽS  014026 Pešek Michal         1992 3  Kau?uk Kralupy      26.07.2005 18:36
     043009 Filipi Robert        1964 0  TJ ?eská Lípa       26.07.2005 16:49
 ŽS  048081 Ko?í Martin          1991 0  TJ Oh?e Klášterec   27.07.2005 17:11
 ŽS  048082 Petrovi? Tomáš       1991 0  TJ Oh?e Klášterec   27.07.2005 17:11
 ŽS  014027 Šeba Patrik          1992 0  Kau?uk Kralupy      26.07.2005 18:36
 C1 celkem: 40

 kategorie C2
     119013 Dan?k Aleš           1979 1  UP Olomouc          26.07.2005 14:16
     119060 Kabrhel Václav       1983    UP Olomouc          26.07.2005 14:16
     012038 Vácha Viktor         1985 1  DUKLA Brandýs       26.07.2005 14:04
     023044 Kotrbatý Libor       1987    SK VS ?. Bud?jovice 26.07.2005 14:04
     033038 Zdráhal Petr         1987 1  VS Blovice          25.07.2005 20:43
     009013 Zdráhal Jan          1985    USK Praha           25.07.2005 20:43
     017026 Pšeni?ka Lud?k       1960 2  KK Rakovník         26.07.2005 16:49
     017007 Holý Ji?í            1957    KK Rakovník         26.07.2005 16:49
     017025 Peterka Vít          1969 2  KK Rakovník         26.07.2005 16:49
     017020 Mina?ík Miroslav     1955    KK Rakovník         26.07.2005 16:49
     097021 Ku?era Tomáš         1970 2  Raft klub Trója     21.07.2005 11:14
     008013 Novotná Lenka        1975    Sokol Žižkov        21.07.2005 11:14
     023133 Weber Old?ich        1987 2  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
     023087 Po?ádek Milan        1986    SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
 DM  043048 Skuhrovec Ji?í       1990 2  TJ ?eská Lípa       26.07.2005 16:49
     043006 Pe?ina Vít           1989    TJ ?eská Lípa       26.07.2005 16:49
     023059 Kuna Alois           1960 3  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
     023076 Paraniak Jan         1951    SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
 DS  019014 Podhadský Jan        1989 3  BS Vlašim           26.07.2005 14:47
     019007 Lebeda Lukáš         1987    BS Vlašim           26.07.2005 14:47
 DM  036023 B?íza Václav         1990 3  TJ Klatovy          26.07.2005 14:29
     036024 Kubát Zden?k         1991    TJ Klatovy          26.07.2005 14:29
 DM  066019 Šim?nek Antonín      1990 3  Vodácký oddíl       26.07.2005 15:48
     066012 Dolejš Zden?k        1989    Vodácký oddíl       26.07.2005 15:48
 DS  043030 Zavadil Miroslav     1990 2  TJ ?eská Lípa       26.07.2005 16:49
     043043 Christov Ivan        1988    TJ ?eská Lípa       26.07.2005 16:49
 DM  023061 Kuna Jan             1990 3  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
     023020 Holboj Ond?ej        1990    SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
 ŽM  043015 Štraub Daniel        1993 3  TJ ?eská Lípa       26.07.2005 16:49
     043014 Zavadil Ivan         1993    TJ ?eská Lípa       26.07.2005 16:49
 C2 celkem: 15

 kategorie K1M
     012023 Kobes Jan            1979 MT DUKLA Brandýs       27.07.2005 14:58
     012015 Kobes Tomáš          1978 1  DUKLA Brandýs       27.07.2005 14:58
     012031 ?ejha Ji?í           1981 1  DUKLA Brandýs       27.07.2005 21:01
     034033 Buchtel Martin       1982 1  TJ SK Hubertus KV   22.07.2005 10:58
     119060 Kabrhel Václav       1983 1  UP Olomouc          26.07.2005 14:16
     034002 Buchtel Michal       1986 1  TJ SK Hubertus KV   22.07.2005 10:58
     074013 Reichenauer Antonín  1956 2  CSC Sokolov         06.07.2005 22:48
     046007 Šimek Miroslav       1959 2  Delfín Jablonec     26.07.2005 16:26
     024027 Koudelka Tomáš       1964 2  SK Vltava ?. Krumlov14.07.2005 21:50
     009098 Machuta Zden?k       1964 2  USK Praha           26.07.2005 17:08
     088002 Maroul Ladislav      1968 2  C.K. Rožátov        12.07.2005 08:27
     010003 Abraham Tomáš        1969 2  SK VS Karbo Benátky 25.07.2005 20:59
     088001 Lacina Pavel         1970 2  C.K. Rožátov        12.07.2005 08:27
     039055 Šindelá? Pavel       1970 2  TJ Loko Plze?       15.07.2005 10:14
     001066 Zapletal Mat?j       1973 2  Bohemians Praha     21.07.2005 16:54
     011001 Bá?a Milan           1973 2  KK Brandýs nad Labem26.07.2005 14:09
     023017 Grossmann Petr       1974 2  SK VS ?. Bud?jovice 25.07.2005 12:30
     039023 Panzer Aleš          1974 2  TJ Loko Plze?       25.07.2005 22:03
     007034 Vyhnánek Ji?í        1974 2  Technika Praha      27.07.2005 15:33
     024009 Jakeš Tomáš          1975 2  SK Vltava ?. Krumlov14.07.2005 21:50
     039039 Mula? Viktor         1975 2  TJ Loko Plze?       25.07.2005 10:51
     023113 Toncar Martin        1975 2  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
     014017 Prell Pavel          1976 2  Kau?uk Kralupy      26.07.2005 18:36
     014002 Kovárník Lukáš       1977 2  Kau?uk Kralupy      26.07.2005 18:36
     014024 Kysela David         1977 2  Kau?uk Kralupy      26.07.2005 18:36
     039015 Bo?ek Michal         1978 2  TJ Loko Plze?       15.07.2005 10:14
     046012 Kulhánek Jan         1978 2  Delfín Jablonec     26.07.2005 16:26
     023063 Kyrián Lud?k         1978 2  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
     060039 Marek Lukáš          1980 2  Loko Trutnov        27.07.2005 10:45
     039045 Sob?slavský Lud?k    1981 2  TJ Loko Plze?       15.07.2005 10:14
     035002 Blahník Vojt?ch      1981 2  SK Slavia K. Vary   22.07.2005 20:32
     078006 Prchlík Michal       1981 2  Lužnice Tábor       25.07.2005 11:42
     014042 Gorecký Petr         1981 2  Kau?uk Kralupy      26.07.2005 18:36
     077004 Kubát Jan            1982 2  Kotva Bráník        27.07.2005 11:21
     080009 Jícha Michal         1983 2  TJ Sokol Písek      23.07.2005 20:24
     070003 Lhota Zbyšek         1984 2  TJ Klub kanoistiky Ž18.07.2005 21:17
     077002 Kubát Ji?í           1984 2  Kotva Bráník        27.07.2005 11:21
     014003 Voves Ladislav       1985 2  Kau?uk Kralupy      26.07.2005 18:36
     061004 ?ech Petr            1986 2  SK T?ebechovice     25.07.2005 09:23
     061026 Vlasák Jan           1986 2  SK T?ebechovice     25.07.2005 09:23
     033005 Polívka Jan          1986 2  VS Blovice          25.07.2005 20:43
     017003 Jaroš Jakub          1986 2  KK Rakovník         26.07.2005 16:49
     023066 Lenc Miroslav        1986 2  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
 DS  039041 Eisner Tomáš         1987 2  TJ Loko Plze?       15.07.2005 10:14
 DS  061009 Jav?rek Jan          1987 2  SK T?ebechovice     25.07.2005 09:23
 DS  061020 M?chura Ji?í         1987 2  SK T?ebechovice     25.07.2005 09:23
 DS  061023 ?íha Zden?k          1987 2  SK T?ebechovice     25.07.2005 09:23
 DS  049022 Chládek Pavel        1987 2  KK Roudnice         25.07.2005 13:07
 DS  049025 Podzimek Slávek      1987 2  KK Roudnice         25.07.2005 13:07
 DS  049040 ?erná Klára          1987 2  KK Roudnice         25.07.2005 13:07
 DS  019007 Lebeda Lukáš         1987 2  BS Vlašim           26.07.2005 14:47
 DS  009034 Masare Vít           1987 2  USK Praha           26.07.2005 17:08
 DS  014005 Dolista Jan          1987 2  Kau?uk Kralupy      26.07.2005 18:36
 DS  023097 Stránský Lukáš       1987 2  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
 DS  048044 Foukal Pavel         1987 2  TJ Oh?e Klášterec   27.07.2005 17:11
 DS  023094 Stach Daniel         1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 25.07.2005 11:21
 DS  049041 Brádková Alice       1988 2  KK Roudnice         25.07.2005 13:07
 DS  043043 Christov Ivan        1988 2  TJ ?eská Lípa       26.07.2005 16:49
 DS  023072 Mejta Daniel         1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
 DS  023018 Hagiwara Takahiro    1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
 DM  119120 ?ezá? Jan            1989 2  UP Olomouc          26.07.2005 14:16
 DM  019014 Podhadský Jan        1989 2  BS Vlašim           26.07.2005 14:47
 DM  043040 Maršák Ond?ej        1989 2  TJ ?eská Lípa       26.07.2005 16:49
 DM  043004 Puškar?uk Aleš       1989 2  TJ ?eská Lípa       26.07.2005 16:49
 DM  027005 Vojtová Veronika     1990 2  Otava Strakonice    01.07.2005 21:06
 DM  049036 Zajíc Ond?ej         1990 2  KK Roudnice         25.07.2005 13:07
 DM  046025 Tunka Ond?ej         1990 2  Delfín Jablonec     26.07.2005 16:26
 DM  043048 Skuhrovec Ji?í       1990 2  TJ ?eská Lípa       26.07.2005 16:49
 DM  009165 Chmátal Petr         1990 2  USK Praha           26.07.2005 17:08
 DM  023061 Kuna Jan             1990 2  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
 DM  048068 Volák Jaroslav       1990 2  TJ Oh?e Klášterec   27.07.2005 17:11
     046010 Kulhánek Josef       1951 3  Delfín Jablonec     26.07.2005 16:26
     024018 Pártl Mirek          1954 3  SK Vltava ?. Krumlov14.07.2005 21:50
     039026 Weissar Petr         1970 3  TJ Loko Plze?       15.07.2005 10:14
     008008 Horák David          1976 3  Sokol Žižkov        24.07.2005 13:21
     039036 Ko?an Michal         1977 3  TJ Loko Plze?       25.07.2005 22:03
     014023 Hron Robin           1979 3  Kau?uk Kralupy      26.07.2005 18:36
     014028 Fohl Ond?ej          1979 3  Kau?uk Kralupy      26.07.2005 18:36
     035014 Blahník Miroslav     1980 3  SK Slavia K. Vary   22.07.2005 20:32
     070085 Lhota Radim          1982 3  TJ Klub kanoistiky Ž18.07.2005 21:17
 DS  049032 Chládek Václav       1987 3  KK Roudnice         25.07.2005 13:07
 DS  039056 Bažant David         1987 3  TJ Loko Plze?       25.07.2005 22:03
 DS  017006 Jaroš Tomáš          1987 3  KK Rakovník         26.07.2005 16:49
 DS  060007 Scharfen Vojt?ch     1987 3  Loko Trutnov        27.07.2005 10:45
 DS  023133 Weber Old?ich        1987 3  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
 DM  078017 Jilma Martin         1989 3  Lužnice Tábor       25.07.2005 11:42
 DM  017005 Jaroš Jan            1989 3  KK Rakovník         26.07.2005 16:49
 DM  048074 Pokorný Milan        1989 3  TJ Oh?e Klášterec   27.07.2005 17:11
 DM  024004 Šíp Vojt?ch          1990 3  SK Vltava ?. Krumlov14.07.2005 21:50
 DM  070074 Brychcí Petr         1990 3  TJ Klub kanoistiky Ž18.07.2005 21:17
 DM  070088 Lhota Št?pán         1990 3  TJ Klub kanoistiky Ž18.07.2005 21:17
 DM  038020 Zýková Barbora       1990 3  TJ ?SAD Plze?       20.07.2005 16:40
 DM  049001 Drahozalová Jana     1990 3  KK Roudnice         25.07.2005 13:07
 DM  036023 B?íza Václav         1990 3  TJ Klatovy          26.07.2005 14:29
 DM  046060 Musil Jan            1990 3  Delfín Jablonec     26.07.2005 16:26
 DM  060034 Kádrle Martin        1990 3  Loko Trutnov        27.07.2005 10:45
 DM  023020 Holboj Ond?ej        1990 3  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
 DM  048069 Pánek Tomáš          1990 3  TJ Oh?e Klášterec   27.07.2005 17:11
 ŽS  036024 Kubát Zden?k         1991 3  TJ Klatovy          26.07.2005 14:29
 ŽS  019003 Panoušek Martin      1991 3  BS Vlašim           26.07.2005 14:47
 ŽS  023048 Ková? Daniel         1991 3  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
 ŽS  010013 Abraham Tomáš        1992 3  SK VS Karbo Benátky 22.07.2005 14:07
 ŽS  014025 Šupolík Luboš        1992 3  Kau?uk Kralupy      26.07.2005 18:36
 ŽS  014022 Rataj Antonín        1992 3  Kau?uk Kralupy      26.07.2005 18:36
 ŽS  023019 Holboj Adam          1992 3  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
 ŽS  048073 Tykal Ji?í           1992 3  TJ Oh?e Klášterec   27.07.2005 17:11
 ŽM  043015 Štraub Daniel        1993 3  TJ ?eská Lípa       26.07.2005 16:49
 ŽM  043014 Zavadil Ivan         1993 3  TJ ?eská Lípa       26.07.2005 16:49
     023005 Bo?ek Zden?k         1932 0  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
     023085 Pokorný Karel        1950 0  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
     043009 Filipi Robert        1964 0  TJ ?eská Lípa       26.07.2005 16:49
     023023 Jandová Monika       1968 0  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
     036004 Hamák Martin         1976 0  TJ Klatovy          26.07.2005 14:29
     066011 Wendl Miloslav       1978 0  Vodácký oddíl       26.07.2005 15:48
     023087 Po?ádek Milan        1986 0  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
 DM  043030 Zavadil Miroslav     1990 0  TJ ?eská Lípa       26.07.2005 16:49
 ŽS  048082 Petrovi? Tomáš       1991 0  TJ Oh?e Klášterec   27.07.2005 17:11
 ŽS  048081 Ko?í Martin          1991 0  TJ Oh?e Klášterec   27.07.2005 17:11
 ŽM  019004 Panoušek Marek       1994 0  BS Vlašim           26.07.2005 14:47
 K1M celkem: 119

 kategorie K1Z
     009020 Grossmannová Zdenka  1965 1  USK Praha           26.07.2005 17:08
     009029 Hoda?ová Michaela    1974 1  USK Praha           26.07.2005 17:08
     023096 Stachová Pavlína     1986 1  SK VS ?. Bud?jovice 25.07.2005 20:38
     034016 Nová?ková Karolina   1978 2  TJ SK Hubertus KV   24.07.2005 20:41
     007035 Veselá Linda         1980 2  Technika Praha      27.07.2005 15:33
     023130 Vrbková Eva          1983 2  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
     009015 Šmejkalová Šárka     1984 2  USK Praha           26.07.2005 17:08
     009012 Kašparová Anna       1985 2  USK Praha           26.07.2005 17:08
     023084 Pokorná Iva          1985 2  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
     012020 Pinkavová Marta      1986 2  DUKLA Brandýs       22.07.2005 14:08
     045008 Osochovská Michaela  1986 2  KVS Hradec Králové  26.07.2005 13:47
 DS  024007 Pártlová Andrea      1988 2  SK Vltava ?. Krumlov14.07.2005 21:50
 DS  010006 Dandová Anna         1988 2  SK VS Karbo Benátky 22.07.2005 14:07
 DS  010049 Urbanová Miroslava   1988 2  SK VS Karbo Benátky 25.07.2005 20:59
 DS  009053 Kud?jová Kristýna    1988 2  USK Praha           26.07.2005 17:08
 DS  023121 Váchová Barbora      1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
 DM  033016 Polívková Hana       1989 2  VS Blovice          25.07.2005 20:43
 DM  043045 Maršáková Eliška     1989 2  TJ ?eská Lípa       26.07.2005 16:49
 DM  043021 Šedivá Kate?ina      1989 2  TJ ?eská Lípa       26.07.2005 16:49
 DM  009171 Janoušková Eva       1990 2  USK Praha           26.07.2005 17:08
     048072 Tykalová Jana        1968 3  TJ Oh?e Klášterec   27.07.2005 17:11
     003001 Mondeková Hana       1978 3  VSK Elektro ?VUT Pra26.07.2005 14:38
     121011 Camrdová Jana        1979 3  KK Opava            27.07.2005 11:37
     007011 Háková Jitka         1980 3  Technika Praha      25.07.2005 17:15
     070011 Št?pánová Tereza     1986 3  TJ Klub kanoistiky Ž18.07.2005 21:17
 DM  024006 Švehlová Leona       1989 3  SK Vltava ?. Krumlov14.07.2005 21:50
 DM  023077 Pavelcová Eliška     1989 3  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
 DM  023057 Krej?ová Sylva       1989 3  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
 DM  039058 Polesná Jitka        1990 3  TJ Loko Plze?       15.07.2005 10:14
 DM  023014 Dvo?áková Hana       1990 3  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
 ŽS  019002 Jan?ová Monika       1992 3  BS Vlašim           26.07.2005 14:47
     008013 Novotná Lenka        1975 0  Sokol Žižkov        21.07.2005 11:17
 K1Z celkem: 32