Českobudějovický pohár 2005 Budějovický pohár, 1.část
30.7.2005-31.7.2005
USD České Vrbné
SK vodní slalom České Budějovice


Rozpis závodu:   závod č.106    závod č.107    

Seznam lodí příhlášených přes internet
podle kategorií
 vk  reg.č. jméno                rok  VT oddíl               přihlášeno

 kategorie C1
     023053 Krej?í Karel         1972 1  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:10
     034025 Nová?ek Michal       1977 1  TJ SK Hubertus KV   24.07.2005 20:36
     119013 Dan?k Aleš           1979 1  UP Olomouc          27.07.2005 15:28
     012038 Vácha Viktor         1985 1  DUKLA Brandýs       27.07.2005 14:52
 DS  033038 Zdráhal Petr         1987 1  VS Blovice          25.07.2005 20:38
     017026 Pšeni?ka Lud?k       1960 2  KK Rakovník         27.07.2005 15:10
     017025 Peterka Vít          1969 2  KK Rakovník         27.07.2005 15:10
     097021 Ku?era Tomáš         1970 2  Raft klub Trója     21.07.2005 11:11
     014008 Johanides Milan      1975 2  Kau?uk Kralupy      22.07.2005 20:00
     023006 Bo?ek Zden?k         1975 2  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 11:23
     035009 Kvapil Martin        1976 2  SK Slavia K. Vary   22.07.2005 20:24
     007007 Cuc Michal           1977 2  Technika Praha      25.07.2005 17:10
     078014 Pešta Jan            1981 2  Lužnice Tábor       25.07.2005 11:39
     080008 Jícha Dušan          1982 2  TJ Sokol Písek      23.07.2005 20:15
     023087 Po?ádek Milan        1986 2  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:10
 DS  023133 Weber Old?ich        1987 2  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:10
 DM  071020 Huneš Karel          1990 2  TJ CK ?eská Skalice 27.07.2005 15:31
     023076 Paraniak Jan         1951 3  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:10
     023059 Kuna Alois           1960 3  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:10
     023078 Pavelec Petr         1965 3  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:10
     030010 Kotek Miloš          1974 3  VS Tábor            20.07.2005 15:06
     078005 Prchlík Ji?í         1978 3  Lužnice Tábor       25.07.2005 11:39
     017017 Lev Tomáš            1986 3  KK Rakovník         27.07.2005 15:10
 DS  019007 Lebeda Lukáš         1987 3  BS Vlašim           25.07.2005 21:00
 DM  042030 Vadlejch Jan         1989 3  TJ KVS Sušice       25.07.2005 18:03
 ŽS  030003 Habich Bohumil       1991 3  VS Tábor            20.07.2005 15:06
 ŽS  014026 Pešek Michal         1992 3  Kau?uk Kralupy      22.07.2005 20:00
 ŽM  082002 Cepek Marek          1994 3  KVS Písek           25.07.2005 17:34
     043009 Filipi Robert        1964 0  TJ ?eská Lípa       27.07.2005 08:51
 ŽS  043032 Lomi? David          1991 0  TJ ?eská Lípa       27.07.2005 08:51
 ŽS  014027 Šeba Patrik          1992 0  Kau?uk Kralupy      22.07.2005 20:00
 C1 celkem: 31

 kategorie C2
     119013 Dan?k Aleš           1979 1  UP Olomouc          27.07.2005 15:28
     119060 Kabrhel Václav       1983    UP Olomouc          27.07.2005 15:28
     012038 Vácha Viktor         1985 1  DUKLA Brandýs       27.07.2005 14:52
     023044 Kotrbatý Libor       1987    SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 14:52
     033038 Zdráhal Petr         1987 1  VS Blovice          25.07.2005 20:38
     009013 Zdráhal Jan          1985    USK Praha           25.07.2005 20:38
     017026 Pšeni?ka Lud?k       1960 2  KK Rakovník         27.07.2005 15:10
     017007 Holý Ji?í            1957    KK Rakovník         27.07.2005 15:10
     017025 Peterka Vít          1969 2  KK Rakovník         27.07.2005 15:10
     017020 Mina?ík Miroslav     1955    KK Rakovník         27.07.2005 15:10
     097021 Ku?era Tomáš         1970 2  Raft klub Trója     21.07.2005 11:11
     008013 Novotná Lenka        1975    Sokol Žižkov        21.07.2005 11:11
     008018 Vlach Ji?í           1978 2  Sokol Žižkov        19.07.2005 00:16
     008019 Pražák Michal        1979    Sokol Žižkov        19.07.2005 00:16
     023133 Weber Old?ich        1987 2  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:10
     023087 Po?ádek Milan        1986    SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:10
     023059 Kuna Alois           1960 3  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:10
     023076 Paraniak Jan         1951    SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:10
 DS  019014 Podhadský Jan        1989 3  BS Vlašim           25.07.2005 21:00
     019007 Lebeda Lukáš         1987    BS Vlašim           25.07.2005 21:00
 DM  036023 B?íza Václav         1990 3  TJ Klatovy          27.07.2005 15:25
     036024 Kubát Zden?k         1991    TJ Klatovy          27.07.2005 15:25
 DM  023061 Kuna Jan             1990 3  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:10
     023020 Holboj Ond?ej        1990    SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:10
 ŽM  043015 Štraub Daniel        1993 3  TJ ?eská Lípa       27.07.2005 08:51
     043014 Zavadil Ivan         1993    TJ ?eská Lípa       27.07.2005 08:51
 C2 celkem: 13

 kategorie K1M
     012023 Kobes Jan            1979 MT DUKLA Brandýs       27.07.2005 14:52
     012015 Kobes Tomáš          1978 1  DUKLA Brandýs       27.07.2005 14:52
     012031 ?ejha Ji?í           1981 1  DUKLA Brandýs       27.07.2005 20:56
     034033 Buchtel Martin       1982 1  TJ SK Hubertus KV   22.07.2005 10:56
     119060 Kabrhel Václav       1983 1  UP Olomouc          27.07.2005 15:28
     034002 Buchtel Michal       1986 1  TJ SK Hubertus KV   22.07.2005 10:56
     061019 M?chura Ji?í         1954 2  SK T?ebechovice     25.07.2005 09:13
     074013 Reichenauer Antonín  1956 2  CSC Sokolov         06.07.2005 22:46
     024027 Koudelka Tomáš       1964 2  SK Vltava ?. Krumlov14.07.2005 21:39
     080002 Zást?ra Tomáš        1964 2  TJ Sokol Písek      23.07.2005 20:15
     009098 Machuta Zden?k       1964 2  USK Praha           27.07.2005 08:39
     043022 Šedivý Václav        1966 2  TJ ?eská Lípa       27.07.2005 08:51
     088002 Maroul Ladislav      1968 2  C.K. Rožátov        30.06.2005 14:36
     007013 Kle?ák Martin        1969 2  Technika Praha      25.07.2005 11:07
     010003 Abraham Tomáš        1969 2  SK VS Karbo Benátky 25.07.2005 20:53
     088001 Lacina Pavel         1970 2  C.K. Rožátov        30.06.2005 14:36
     039055 Šindelá? Pavel       1970 2  TJ Loko Plze?       15.07.2005 10:10
     001066 Zapletal Mat?j       1973 2  Bohemians Praha     21.07.2005 16:52
     011001 Bá?a Milan           1973 2  KK Brandýs nad Labem27.07.2005 15:02
     007034 Vyhnánek Ji?í        1974 2  Technika Praha      25.07.2005 11:07
     023017 Grossmann Petr       1974 2  SK VS ?. Bud?jovice 25.07.2005 12:28
     039023 Panzer Aleš          1974 2  TJ Loko Plze?       25.07.2005 22:01
     024009 Jakeš Tomáš          1975 2  SK Vltava ?. Krumlov14.07.2005 21:39
     039039 Mula? Viktor         1975 2  TJ Loko Plze?       25.07.2005 10:44
     023006 Bo?ek Zden?k         1975 2  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 11:23
     023113 Toncar Martin        1975 2  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:10
     014017 Prell Pavel          1976 2  Kau?uk Kralupy      22.07.2005 20:00
     014002 Kovárník Lukáš       1977 2  Kau?uk Kralupy      22.07.2005 20:00
     014024 Kysela David         1977 2  Kau?uk Kralupy      22.07.2005 20:00
     039015 Bo?ek Michal         1978 2  TJ Loko Plze?       15.07.2005 10:10
     046012 Kulhánek Jan         1978 2  Delfín Jablonec     27.07.2005 15:14
     023063 Kyrián Lud?k         1978 2  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:10
     077009 Suchý Ond?ej         1979 2  Kotva Bráník        27.07.2005 16:13
     049031 Sedlmaier Aleš       1980 2  KK Roudnice         25.07.2005 13:00
     039045 Sob?slavský Lud?k    1981 2  TJ Loko Plze?       15.07.2005 10:10
     014042 Gorecký Petr         1981 2  Kau?uk Kralupy      22.07.2005 20:00
     078006 Prchlík Michal       1981 2  Lužnice Tábor       25.07.2005 11:39
     077004 Kubát Jan            1982 2  Kotva Bráník        27.07.2005 15:22
     036028 Hamák Miloslav       1982 2  TJ Klatovy          27.07.2005 15:25
     080009 Jícha Michal         1983 2  TJ Sokol Písek      23.07.2005 20:15
     049038 Betka Tomáš          1983 2  KK Roudnice         25.07.2005 13:00
     070003 Lhota Zbyšek         1984 2  TJ Klub kanoistiky Ž18.07.2005 21:11
     077002 Kubát Ji?í           1984 2  Kotva Bráník        27.07.2005 15:22
     014003 Voves Ladislav       1985 2  Kau?uk Kralupy      22.07.2005 20:00
     061004 ?ech Petr            1986 2  SK T?ebechovice     25.07.2005 09:13
     061026 Vlasák Jan           1986 2  SK T?ebechovice     25.07.2005 09:13
     017003 Jaroš Jakub          1986 2  KK Rakovník         27.07.2005 15:10
     023066 Lenc Miroslav        1986 2  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:10
 DS  014005 Dolista Jan          1987 2  Kau?uk Kralupy      22.07.2005 20:00
 DS  061020 M?chura Ji?í         1987 2  SK T?ebechovice     25.07.2005 09:13
 DS  061009 Jav?rek Jan          1987 2  SK T?ebechovice     25.07.2005 09:13
 DS  061023 ?íha Zden?k          1987 2  SK T?ebechovice     25.07.2005 09:13
 DS  049022 Chládek Pavel        1987 2  KK Roudnice         25.07.2005 13:00
 DS  049025 Podzimek Slávek      1987 2  KK Roudnice         25.07.2005 13:00
 DS  019007 Lebeda Lukáš         1987 2  BS Vlašim           25.07.2005 21:00
 DS  042032 Potužák Jan          1988 2  TJ KVS Sušice       25.07.2005 18:03
 DS  023060 Kuna Alois           1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:10
 DS  023018 Hagiwara Takahiro    1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:10
 DM  042029 Vozka Aleš           1989 2  TJ KVS Sušice       25.07.2005 18:03
 DM  019014 Podhadský Jan        1989 2  BS Vlašim           25.07.2005 21:00
 DM  043004 Puškar?uk Aleš       1989 2  TJ ?eská Lípa       27.07.2005 08:51
 DM  119120 ?ezá? Jan            1989 2  UP Olomouc          27.07.2005 15:28
 DM  046025 Tunka Ond?ej         1990 2  Delfín Jablonec     27.07.2005 15:14
 DM  023061 Kuna Jan             1990 2  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:10
     046010 Kulhánek Josef       1951 3  Delfín Jablonec     27.07.2005 15:14
     024018 Pártl Mirek          1954 3  SK Vltava ?. Krumlov14.07.2005 21:39
     039026 Weissar Petr         1970 3  TJ Loko Plze?       15.07.2005 10:10
     065005 Ch?oupek Jan         1975 3  TJ Permon Roztoky   24.07.2005 22:48
     064036 ?ejka Radek          1975 3  SKK Vysoké Mýto     27.07.2005 21:47
     008008 Horák David          1976 3  Sokol Žižkov        24.07.2005 13:16
     039036 Ko?an Michal         1977 3  TJ Loko Plze?       15.07.2005 10:10
     003001 Mondeková Hana       1978 3  VSK Elektro ?VUT Pra27.07.2005 14:36
     014023 Hron Robin           1979 3  Kau?uk Kralupy      22.07.2005 20:00
     014028 Fohl Ond?ej          1979 3  Kau?uk Kralupy      22.07.2005 20:00
     070085 Lhota Radim          1982 3  TJ Klub kanoistiky Ž18.07.2005 21:11
     014041 Felix Petr           1982 3  Kau?uk Kralupy      22.07.2005 20:00
     082014 Pokorný Jaroslav     1986 3  KVS Písek           25.07.2005 17:34
 DS  024003 Ml?och Tomáš         1987 3  SK Vltava ?. Krumlov14.07.2005 21:39
 DS  049032 Chládek Václav       1987 3  KK Roudnice         25.07.2005 13:00
 DS  017006 Jaroš Tomáš          1987 3  KK Rakovník         27.07.2005 15:10
 DS  023133 Weber Old?ich        1987 3  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:10
 DM  017005 Jaroš Jan            1989 3  KK Rakovník         27.07.2005 15:10
 DM  024004 Šíp Vojt?ch          1990 3  SK Vltava ?. Krumlov14.07.2005 21:39
 DM  070074 Brychcí Petr         1990 3  TJ Klub kanoistiky Ž18.07.2005 21:11
 DM  070088 Lhota Št?pán         1990 3  TJ Klub kanoistiky Ž18.07.2005 21:11
 DM  046060 Musil Jan            1990 3  Delfín Jablonec     27.07.2005 15:14
 DM  036023 B?íza Václav         1990 3  TJ Klatovy          27.07.2005 15:25
 DM  023020 Holboj Ond?ej        1990 3  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:10
 ŽS  019003 Panoušek Martin      1991 3  BS Vlašim           25.07.2005 21:00
 ŽS  043032 Lomi? David          1991 3  TJ ?eská Lípa       27.07.2005 08:51
 ŽS  046017 Barto? Tomáš         1991 3  Delfín Jablonec     27.07.2005 15:14
 ŽS  036024 Kubát Zden?k         1991 3  TJ Klatovy          27.07.2005 15:25
 ŽS  023048 Ková? Daniel         1991 3  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:10
 ŽS  010013 Abraham Tomáš        1992 3  SK VS Karbo Benátky 22.07.2005 14:03
 ŽS  014025 Šupolík Luboš        1992 3  Kau?uk Kralupy      22.07.2005 20:00
 ŽS  014022 Rataj Antonín        1992 3  Kau?uk Kralupy      22.07.2005 20:00
 ŽS  048073 Tykal Ji?í           1992 3  TJ Oh?e Klášterec   25.07.2005 19:08
 ŽS  023019 Holboj Adam          1992 3  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:10
 ŽM  043015 Štraub Daniel        1993 3  TJ ?eská Lípa       27.07.2005 08:51
 ŽM  043014 Zavadil Ivan         1993 3  TJ ?eská Lípa       27.07.2005 08:51
 ŽM  023030 Kasanda Michal       1993 3  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:10
 ŽM  082002 Cepek Marek          1994 3  KVS Písek           25.07.2005 17:34
     023005 Bo?ek Zden?k         1932 0  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:10
     023085 Pokorný Karel        1950 0  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:10
     043009 Filipi Robert        1964 0  TJ ?eská Lípa       27.07.2005 08:51
     023023 Jandová Monika       1968 0  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:10
     023070 Ma?kal Ji?í          1971 0  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:10
     023087 Po?ádek Milan        1986 0  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:10
 ŽM  019004 Panoušek Marek       1994 0  BS Vlašim           25.07.2005 21:00
 K1M celkem: 109

 kategorie K1Z
     009020 Grossmannová Zdenka  1965 1  USK Praha           27.07.2005 08:39
     009029 Hoda?ová Michaela    1974 1  USK Praha           27.07.2005 08:39
     023096 Stachová Pavlína     1986 1  SK VS ?. Bud?jovice 25.07.2005 20:30
     035004 Hojdová Gabriela     1978 2  SK Slavia K. Vary   22.07.2005 20:24
     034016 Nová?ková Karolina   1978 2  TJ SK Hubertus KV   24.07.2005 20:36
     007035 Veselá Linda         1980 2  Technika Praha      25.07.2005 11:07
     007011 Háková Jitka         1980 2  Technika Praha      25.07.2005 17:10
     023130 Vrbková Eva          1983 2  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:10
     023084 Pokorná Iva          1985 2  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:10
     012020 Pinkavová Marta      1986 2  DUKLA Brandýs       22.07.2005 14:05
     045008 Osochovská Michaela  1986 2  KVS Hradec Králové  27.07.2005 08:31
 DS  049040 ?erná Klára          1987 2  KK Roudnice         25.07.2005 13:00
 DS  024007 Pártlová Andrea      1988 2  SK Vltava ?. Krumlov14.07.2005 21:39
 DS  010006 Dandová Anna         1988 2  SK VS Karbo Benátky 22.07.2005 14:03
 DS  049041 Brádková Alice       1988 2  KK Roudnice         25.07.2005 13:00
 DS  009053 Kud?jová Kristýna    1988 2  USK Praha           27.07.2005 08:39
 DM  043045 Maršáková Eliška     1989 2  TJ ?eská Lípa       27.07.2005 08:51
 DM  043021 Šedivá Kate?ina      1989 2  TJ ?eská Lípa       27.07.2005 08:51
 DM  027005 Vojtová Veronika     1990 2  Otava Strakonice    01.07.2005 21:03
     048072 Tykalová Jana        1968 3  TJ Oh?e Klášterec   25.07.2005 19:08
     121011 Camrdová Jana        1979 3  KK Opava            27.07.2005 10:02
     070011 Št?pánová Tereza     1986 3  TJ Klub kanoistiky Ž18.07.2005 21:11
 DM  024006 Švehlová Leona       1989 3  SK Vltava ?. Krumlov14.07.2005 21:39
 DM  023077 Pavelcová Eliška     1989 3  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:10
 DM  023057 Krej?ová Sylva       1989 3  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:10
 DM  039058 Polesná Jitka        1990 3  TJ Loko Plze?       15.07.2005 10:10
 DM  038020 Zýková Barbora       1990 3  TJ ?SAD Plze?       20.07.2005 16:38
 DM  049001 Drahozalová Jana     1990 3  KK Roudnice         25.07.2005 13:00
 DM  023014 Dvo?áková Hana       1990 3  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:10
 ŽS  049030 Zimová Marie         1992 3  KK Roudnice         25.07.2005 13:00
 ŽS  049035 Bendová Marie        1992 3  KK Roudnice         25.07.2005 13:00
 ŽS  019002 Jan?ová Monika       1992 3  BS Vlašim           25.07.2005 21:00
 ŽM  080004 Zást?rová Pavlína    1993 3  TJ Sokol Písek      23.07.2005 20:15
     008013 Novotná Lenka        1975 0  Sokol Žižkov        21.07.2005 10:50
 ŽM  023015 Dvo?áková Jitka      1994 0  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:10
 K1Z celkem: 35