7.a 8.ČPž slalom a 2 VZ slalom Č.Vrbné 7.a 8.ČPž.slalom a 2 VZ slalom Č.Vrbné
2.7.2005-3.7.2005
USD České Vrbné
SK vodní slalom České Budějovice


Rozpis závodu:   závod č.93    závod č.94    

Seznam lodí příhlášených přes internet
podle kategorií
 vk  reg.č. jméno                rok  VT oddíl               přihlášeno

 kategorie C1
     119013 Dan?k Aleš           1979 1  UP Olomouc          26.06.2005 11:32
     009014 Hradílek Václav      1982 1  USK Praha           24.06.2005 16:34
     009021 Havlí?ek Jan         1982 1  USK Praha           24.06.2005 16:34
     009013 Zdráhal Jan          1985 1  USK Praha           24.06.2005 16:34
 DS  033038 Zdráhal Petr         1987 1  VS Blovice          24.06.2005 20:38
 DS  023111 Tomek Lukáš          1987 1  SK VS ?. Bud?jovice 25.06.2005 19:09
     103025 Marek Michal         1971 2  Kanoe Klub Spoj Brno25.06.2005 08:30
     066002 Hojda Ladislav       1973 2  Vodácký oddíl       24.06.2005 22:38
     014008 Johanides Milan      1975 2  Kau?uk Kralupy      21.06.2005 22:58
     023006 Bo?ek Zden?k         1975 2  SK VS ?. Bud?jovice 25.06.2005 19:09
     045007 Indruch Jaromír      1976 2  KVS Hradec Králové  23.06.2005 20:18
     033014 Chod David           1982 2  VS Blovice          24.06.2005 20:38
     080008 Jícha Dušan          1982 2  TJ Sokol Písek      25.06.2005 20:17
     023068 Lejskovan Martin     1986 2  SK VS ?. Bud?jovice 25.06.2005 19:09
 DS  014009 Van?k Ji?í           1987 2  Kau?uk Kralupy      21.06.2005 22:58
 DS  045021 Rak Lukáš            1987 2  KVS Hradec Králové  23.06.2005 20:18
 DS  023133 Weber Old?ich        1987 2  SK VS ?. Bud?jovice 25.06.2005 19:09
 DS  080006 Hrádek Petr          1987 2  TJ Sokol Písek      25.06.2005 20:17
 DS  119033 Nedv?d Marek         1987 2  UP Olomouc          26.06.2005 11:32
 DS  009044 Janoušek Milan       1988 2  USK Praha           24.06.2005 16:34
 DS  023060 Kuna Alois           1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 25.06.2005 19:09
 DM  045022 Rak Tomáš            1989 2  KVS Hradec Králové  23.06.2005 20:18
 DM  043006 Pe?ina Vít           1989 2  TJ ?eská Lípa       24.06.2005 08:11
 DM  009001 Busta Jan            1989 2  USK Praha           24.06.2005 16:34
 DM  119120 ?ezá? Jan            1989 2  UP Olomouc          26.06.2005 11:32
 DM  071020 Huneš Karel          1990 2  TJ CK ?eská Skalice 21.06.2005 00:23
 DM  045026 Jonáš Vojt?ch        1990 2  KVS Hradec Králové  23.06.2005 20:18
 DM  045006 Morkes Jan           1990 2  KVS Hradec Králové  23.06.2005 20:18
 DM  119086 Herink Ji?í          1990 2  UP Olomouc          26.06.2005 11:32
 DM  119128 Houserek Aleš        1990 2  UP Olomouc          26.06.2005 11:32
 ŽS  045016 Karlovský Ond?ej     1991 2  KVS Hradec Králové  23.06.2005 20:18
 ŽS  133009 Jordán František .   1991 2  SK Veselí nad Moravo26.06.2005 23:38
 ŽS  119010 Božek Radim          1992 2  UP Olomouc          26.06.2005 11:32
     038001 Fišera Miloslav      1958 3  TJ ?SAD Plze?       23.06.2005 08:30
     023059 Kuna Alois           1960 3  SK VS ?. Bud?jovice 25.06.2005 19:09
     023078 Pavelec Petr         1965 3  SK VS ?. Bud?jovice 27.06.2005 19:34
     119059 Rozsypal Rudolf      1971 3  UP Olomouc          26.06.2005 11:32
     017017 Lev Tomáš            1986 3  KK Rakovník         23.06.2005 11:56
 DS  071003 Macek Jakub          1988 3  TJ CK ?eská Skalice 21.06.2005 00:23
 DS  023106 Šíp Milan            1988 3  SK VS ?. Bud?jovice 25.06.2005 19:09
 DM  043030 Zavadil Miroslav     1990 3  TJ ?eská Lípa       24.06.2005 08:11
 DM  009165 Chmátal Petr         1990 3  USK Praha           24.06.2005 16:34
 DM  108026 Macík Martin         1990 3  VS Dolní Kounice    24.06.2005 20:49
 ŽS  066014 Hötzel Karel         1991 3  Vodácký oddíl       24.06.2005 22:38
 ŽS  014026 Pešek Michal         1992 3  Kau?uk Kralupy      21.06.2005 22:58
 ŽS  009152 ?íha Martin          1992 3  USK Praha           24.06.2005 16:34
 ŽS  108033 Pavlík Radek         1992 3  VS Dolní Kounice    24.06.2005 20:49
 ŽM  009083 Strnad Jaroslav      1993 3  USK Praha           24.06.2005 16:34
 ŽM  066001 Hojda Jakub          1993 3  Vodácký oddíl       24.06.2005 22:38
     057011 Pischek Jan          1977 0  TJ Obalcentrum Pardu27.06.2005 10:31
 C1 celkem: 50

 kategorie C2
     119013 Dan?k Aleš           1979 1  UP Olomouc          26.06.2005 11:32
     119060 Kabrhel Václav       1983    UP Olomouc          26.06.2005 11:32
     009014 Hradílek Václav      1982 1  USK Praha           24.06.2005 16:34
     009178 Sehnal Št?pán        1985    USK Praha           24.06.2005 16:34
     009013 Zdráhal Jan          1985 1  USK Praha           24.06.2005 16:34
     033038 Zdráhal Petr         1987    VS Blovice          24.06.2005 16:34
 DS  043030 Zavadil Miroslav     1990 2  TJ ?eská Lípa       24.06.2005 08:11
     043043 Christov Ivan        1988    TJ ?eská Lípa       24.06.2005 08:11
 DM  119128 Houserek Aleš        1990 2  UP Olomouc          26.06.2005 11:32
     119086 Herink Ji?í          1990    UP Olomouc          26.06.2005 11:32
 ŽS  121018 Kašpar Jonáš         1991 2  KK Opava            24.06.2005 08:20
     121008 Šindler Marek        1992    KK Opava            24.06.2005 08:20
 ŽS  119127 Dupal Ji?í           1991 2  UP Olomouc          26.06.2005 11:32
     119010 Božek Radim          1992    UP Olomouc          26.06.2005 11:32
     017003 Jaroš Jakub          1986 3  KK Rakovník         23.06.2005 11:56
     017017 Lev Tomáš            1986    KK Rakovník         23.06.2005 11:56
 DM  108026 Macík Martin         1990 3  VS Dolní Kounice    24.06.2005 20:49
     108023 Toporcer Ji?í        1990    VS Dolní Kounice    24.06.2005 20:49
 DM  023020 Holboj Ond?ej        1990 3  SK VS ?. Bud?jovice 27.06.2005 19:34
     023061 Kuna Jan             1990    SK VS ?. Bud?jovice 27.06.2005 19:34
 ŽS  009152 ?íha Martin          1992 3  USK Praha           24.06.2005 16:34
     009083 Strnad Jaroslav      1993    USK Praha           24.06.2005 16:34
 ŽM  066008 Zverka Petr          1993 3  Vodácký oddíl       24.06.2005 22:38
     066001 Hojda Jakub          1993    Vodácký oddíl       24.06.2005 22:38
 DM  103032 Ohnoutek Lukáš       1990 3  Kanoe Klub Spoj Brno24.06.2005 20:49
     108033 Pavlík Radek         1992    VS Dolní Kounice    24.06.2005 20:49
 C2 celkem: 13

 kategorie K1M
     012023 Kobes Jan            1979 MT DUKLA Brandýs       27.06.2005 19:33
     009062 Prskavec Ji?í        1972 1  USK Praha           24.06.2005 16:34
     119060 Kabrhel Václav       1983 1  UP Olomouc          26.06.2005 11:32
 DS  009042 Hradílek Vav?inec    1987 1  USK Praha           24.06.2005 16:34
     024027 Koudelka Tomáš       1964 2  SK Vltava ?. Krumlov14.06.2005 21:11
     080002 Zást?ra Tomáš        1964 2  TJ Sokol Písek      25.06.2005 20:17
     042016 Galuška Vladislav    1965 2  TJ KVS Sušice       24.06.2005 09:10
     010003 Abraham Tomáš        1969 2  SK VS Karbo Benátky 24.06.2005 10:09
     088001 Lacina Pavel         1970 2  C.K. Rožátov        23.06.2005 12:17
     119040 Kratochvíl Petr      1971 2  UP Olomouc          26.06.2005 11:32
     023017 Grossmann Petr       1974 2  SK VS ?. Bud?jovice 25.06.2005 19:27
     024009 Jakeš Tomáš          1975 2  SK Vltava ?. Krumlov14.06.2005 21:11
     039039 Mula? Viktor         1975 2  TJ Loko Plze?       25.06.2005 06:13
     023006 Bo?ek Zden?k         1975 2  SK VS ?. Bud?jovice 25.06.2005 19:27
     014002 Kovárník Lukáš       1977 2  Kau?uk Kralupy      21.06.2005 22:58
     014024 Kysela David         1977 2  Kau?uk Kralupy      21.06.2005 22:58
     023063 Kyrián Lud?k         1978 2  SK VS ?. Bud?jovice 25.06.2005 19:27
     014042 Gorecký Petr         1981 2  Kau?uk Kralupy      26.06.2005 23:36
     036028 Hamák Miloslav       1982 2  TJ Klatovy          23.06.2005 09:29
     077004 Kubát Jan            1982 2  Kotva Bráník        24.06.2005 19:03
     080009 Jícha Michal         1983 2  TJ Sokol Písek      25.06.2005 20:17
     070003 Lhota Zbyšek         1984 2  TJ Klub kanoistiky Ž16.06.2005 22:03
     077002 Kubát Ji?í           1984 2  Kotva Bráník        22.06.2005 20:16
     014003 Voves Ladislav       1985 2  Kau?uk Kralupy      21.06.2005 22:58
     017003 Jaroš Jakub          1986 2  KK Rakovník         23.06.2005 11:56
     023066 Lenc Miroslav        1986 2  SK VS ?. Bud?jovice 25.06.2005 19:27
 DS  014005 Dolista Jan          1987 2  Kau?uk Kralupy      23.06.2005 21:25
 DS  039041 Eisner Tomáš         1987 2  TJ Loko Plze?       25.06.2005 06:13
 DS  103003 Klein Richard        1987 2  Kanoe Klub Spoj Brno25.06.2005 08:30
 DS  023086 Pokorný Ond?ej       1987 2  SK VS ?. Bud?jovice 25.06.2005 19:27
 DS  023097 Stránský Lukáš       1987 2  SK VS ?. Bud?jovice 27.06.2005 16:19
 DS  042032 Potužák Jan          1988 2  TJ KVS Sušice       24.06.2005 09:10
 DS  023072 Mejta Daniel         1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 25.06.2005 19:27
 DS  023010 Ctibor Jan           1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 25.06.2005 19:27
 DS  023018 Hagiwara Takahiro    1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 25.06.2005 19:27
 DS  023094 Stach Daniel         1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 25.06.2005 19:27
 DS  012037 Vondra Jan           1988 2  DUKLA Brandýs       27.06.2005 08:39
 DM  105050 J?va Marek           1989 2  TJ Tesla Brno       21.06.2005 00:19
 DM  043040 Maršák Ond?ej        1989 2  TJ ?eská Lípa       24.06.2005 08:11
 DM  043004 Puškar?uk Aleš       1989 2  TJ ?eská Lípa       24.06.2005 08:11
 DM  042029 Vozka Aleš           1989 2  TJ KVS Sušice       24.06.2005 09:10
 DM  119120 ?ezá? Jan            1989 2  UP Olomouc          26.06.2005 11:32
 DM  009165 Chmátal Petr         1990 2  USK Praha           24.06.2005 16:34
 DM  023061 Kuna Jan             1990 2  SK VS ?. Bud?jovice 25.06.2005 19:27
 DM  119086 Herink Ji?í          1990 2  UP Olomouc          26.06.2005 11:32
 DM  119128 Houserek Aleš        1990 2  UP Olomouc          26.06.2005 11:32
 ŽS  121018 Kašpar Jonáš         1991 2  KK Opava            24.06.2005 08:20
 ŽS  009157 ?ezá? Filip          1991 2  USK Praha           24.06.2005 16:34
 ŽS  052077 Smažík Ji?í          1991 2  TJ Loko Žatec       25.06.2005 08:41
 ŽS  119127 Dupal Ji?í           1991 2  UP Olomouc          26.06.2005 11:32
 ŽS  133009 Jordán František .   1991 2  SK Veselí nad Moravo26.06.2005 23:38
 ŽS  121008 Šindler Marek        1992 2  KK Opava            24.06.2005 08:20
 ŽS  119014 Harna Filip          1992 2  UP Olomouc          26.06.2005 11:32
 ŽM  009162 Prskavec Ji?í        1993 2  USK Praha           24.06.2005 16:34
     024018 Pártl Mirek          1954 3  SK Vltava ?. Krumlov14.06.2005 21:11
     065005 Ch?oupek Jan         1975 3  TJ Permon Roztoky   23.06.2005 21:06
     103001 Míšek Jan            1986 3  Kanoe Klub Spoj Brno25.06.2005 08:30
 DS  024003 Ml?och Tomáš         1987 3  SK Vltava ?. Krumlov14.06.2005 21:11
 DS  017006 Jaroš Tomáš          1987 3  KK Rakovník         23.06.2005 11:56
 DM  038018 Br?ha Vojt?ch        1989 3  TJ ?SAD Plze?       23.06.2005 08:30
 DM  017005 Jaroš Jan            1989 3  KK Rakovník         23.06.2005 11:56
 DM  024004 Šíp Vojt?ch          1990 3  SK Vltava ?. Krumlov14.06.2005 21:11
 DM  070074 Brychcí Petr         1990 3  TJ Klub kanoistiky Ž16.06.2005 22:03
 DM  046060 Musil Jan            1990 3  Delfín Jablonec     23.06.2005 22:26
 DM  108018 Studený Jakub        1990 3  VS Dolní Kounice    24.06.2005 20:49
 DM  108023 Toporcer Ji?í        1990 3  VS Dolní Kounice    24.06.2005 20:49
 DM  023020 Holboj Ond?ej        1990 3  SK VS ?. Bud?jovice 27.06.2005 16:19
 ŽS  036024 Kubát Zden?k         1991 3  TJ Klatovy          23.06.2005 09:29
 ŽS  046017 Barto? Tomáš         1991 3  Delfín Jablonec     23.06.2005 22:26
 ŽS  043032 Lomi? David          1991 3  TJ ?eská Lípa       24.06.2005 08:11
 ŽS  108001 Krutiš Filip         1991 3  VS Dolní Kounice    24.06.2005 20:49
 ŽS  108067 Kadlec Daniel        1991 3  VS Dolní Kounice    24.06.2005 20:49
 ŽS  066014 Hötzel Karel         1991 3  Vodácký oddíl       24.06.2005 22:38
 ŽS  014025 Šupolík Luboš        1992 3  Kau?uk Kralupy      21.06.2005 22:58
 ŽS  010013 Abraham Tomáš        1992 3  SK VS Karbo Benátky 24.06.2005 10:09
 ŽS  103010 Todarello Valentino  1992 3  Kanoe Klub Spoj Brno25.06.2005 08:30
 ŽS  076014 Med?ický Ludvík      1992 3  TJ Jiskra Bechyn?   25.06.2005 18:42
 ŽS  023054 Krej?í Št?pán        1992 3  SK VS ?. Bud?jovice 25.06.2005 19:27
 ŽS  133044 Hála Richard         1992 3  SK Veselí nad Moravo26.06.2005 23:38
 ŽS  023019 Holboj Adam          1992 3  SK VS ?. Bud?jovice 27.06.2005 16:19
 ŽM  043015 Štraub Daniel        1993 3  TJ ?eská Lípa       24.06.2005 08:11
 ŽM  009083 Strnad Jaroslav      1993 3  USK Praha           24.06.2005 16:34
 ŽM  066008 Zverka Petr          1993 3  Vodácký oddíl       24.06.2005 22:38
 ŽM  066010 Birnbaum Josef       1993 3  Vodácký oddíl       24.06.2005 22:38
 ŽM  023030 Kasanda Michal       1993 3  SK VS ?. Bud?jovice 25.06.2005 19:27
 ŽM  119140 Hric Filip           1993 3  UP Olomouc          26.06.2005 11:32
 ŽM  121069 Bin?ík Petr          1994 3  KK Opava            24.06.2005 08:20
 ŽM  121031 Urban Tomáš          1994 3  KK Opava            24.06.2005 08:20
 ŽM  121010 Bahenský Matouš      1994 3  KK Opava            24.06.2005 08:20
     043055 Svoboda Dobromil     1963 0  TJ ?eská Lípa       24.06.2005 08:11
     043009 Filipi Robert        1964 0  TJ ?eská Lípa       24.06.2005 08:11
 DM  108051 Heinrich Václav      1990 0  VS Dolní Kounice    24.06.2005 20:49
 ŽS  014022 Rataj Antonín        1992 0  Kau?uk Kralupy      21.06.2005 22:58
 ŽS  023042 Korostenski Milan    1992 0  SK VS ?. Bud?jovice 25.06.2005 19:27
 ŽM  023093 Sedlák Jan           1993 0  SK VS ?. Bud?jovice 26.06.2005 23:44
 ŽM  103019 Sosnar Jakub         1994 0  Kanoe Klub Spoj Brno25.06.2005 08:30
 ŽM  052028 Slanina Vladimír     1994 0  TJ Loko Žatec       25.06.2005 08:41
 ŽM  052022 Pet?í?ek Vojt?ch     1994 0  TJ Loko Žatec       25.06.2005 08:41
 K1M celkem: 98

 kategorie K1Z
     009020 Grossmannová Zdenka  1965 1  USK Praha           24.06.2005 16:34
     009094 Prskavcová Marcela   1965 1  USK Praha           24.06.2005 16:34
     009031 Hošková Kate?ina     1985 1  USK Praha           24.06.2005 16:34
     023096 Stachová Pavlína     1986 1  SK VS ?. Bud?jovice 25.06.2005 19:25
     010033 Plašilová Drahomíra  1961 2  SK VS Karbo Benátky 24.06.2005 10:09
     121034 Šoltysová Kate?ina   1973 2  KK Opava            24.06.2005 08:20
     121088 Smijová Alice        1977 2  KK Opava            24.06.2005 08:20
     009180 Lejsalová Blanka     1979 2  USK Praha           24.06.2005 16:34
     023130 Vrbková Eva          1983 2  SK VS ?. Bud?jovice 25.06.2005 19:25
     023084 Pokorná Iva          1985 2  SK VS ?. Bud?jovice 25.06.2005 19:25
     045008 Osochovská Michaela  1986 2  KVS Hradec Králové  23.06.2005 20:18
     042023 Benešová Martina     1986 2  TJ KVS Sušice       24.06.2005 09:10
 DS  049040 ?erná Klára          1987 2  KK Roudnice         25.06.2005 18:26
 DS  024007 Pártlová Andrea      1988 2  SK Vltava ?. Krumlov14.06.2005 21:11
 DS  010049 Urbanová Miroslava   1988 2  SK VS Karbo Benátky 24.06.2005 10:09
 DS  010006 Dandová Anna         1988 2  SK VS Karbo Benátky 24.06.2005 10:09
 DS  009053 Kud?jová Kristýna    1988 2  USK Praha           24.06.2005 16:34
 DS  023121 Váchová Barbora      1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 25.06.2005 19:25
 DM  043045 Maršáková Eliška     1989 2  TJ ?eská Lípa       24.06.2005 08:11
 DM  080011 Zást?rová Anna       1989 2  TJ Sokol Písek      25.06.2005 20:17
 DM  027005 Vojtová Veronika     1990 2  Otava Strakonice    21.06.2005 22:35
 DM  009150 Kud?jová Kate?ina    1990 2  USK Praha           24.06.2005 16:34
 DM  009171 Janoušková Eva       1990 2  USK Praha           24.06.2005 16:34
 DM  119098 Vojt?chovská Kate?ina 1990 2  UP Olomouc          26.06.2005 11:32
 ŽS  133011 Jordánová Pavlína    1992 2  SK Veselí nad Moravo26.06.2005 23:38
     070011 Št?pánová Tereza     1986 3  TJ Klub kanoistiky Ž16.06.2005 22:03
 DS  038014 Fišerová Lenka       1988 3  TJ ?SAD Plze?       23.06.2005 08:30
 DM  024006 Švehlová Leona       1989 3  SK Vltava ?. Krumlov14.06.2005 21:11
 DM  023057 Krej?ová Sylva       1989 3  SK VS ?. Bud?jovice 25.06.2005 19:25
 DM  038020 Zýková Barbora       1990 3  TJ ?SAD Plze?       23.06.2005 08:30
 DM  039058 Polesná Jitka        1990 3  TJ Loko Plze?       25.06.2005 06:13
 DM  049001 Drahozalová Jana     1990 3  KK Roudnice         25.06.2005 18:26
 DM  023014 Dvo?áková Hana       1990 3  SK VS ?. Bud?jovice 25.06.2005 19:25
 DM  119115 Tihelková Zuzana     1990 3  UP Olomouc          26.06.2005 11:32
 ŽS  103018 Sosnarová Michaela   1991 3  Kanoe Klub Spoj Brno25.06.2005 08:30
 ŽS  019002 Jan?ová Monika       1992 3  BS Vlašim           19.06.2005 19:47
 ŽS  009019 Bustová Anna         1992 3  USK Praha           24.06.2005 16:34
 ŽS  049030 Zimová Marie         1992 3  KK Roudnice         25.06.2005 18:26
 ŽS  049035 Bendová Marie        1992 3  KK Roudnice         25.06.2005 18:26
 ŽS  119125 Vrbová Kate?ina      1992 3  UP Olomouc          26.06.2005 11:32
 ŽS  133015 Ve?erková Nina       1992 3  SK Veselí nad Moravo26.06.2005 23:38
 ŽM  121016 Foltysová Denisa     1993 3  KK Opava            24.06.2005 08:20
 ŽM  009177 V?trovská Aneta      1993 3  USK Praha           24.06.2005 16:34
 ŽM  080004 Zást?rová Pavlína    1993 3  TJ Sokol Písek      25.06.2005 20:17
 ŽM  133048 Rumíšková Anna       1993 3  SK Veselí nad Moravo26.06.2005 23:38
 ŽM  121014 Valíková Barbora     1994 3  KK Opava            24.06.2005 08:20
 ŽM  043010 Svobodová Jana       1993 0  TJ ?eská Lípa       24.06.2005 08:11
 ŽM  052024 Klementová Silvie    1994 0  TJ Loko Žatec       25.06.2005 08:41
 ŽM  023015 Dvo?áková Jitka      1994 0  SK VS ?. Bud?jovice 25.06.2005 19:25
 K1Z celkem: 49