Českobudějovický pohár 2004, 2.část  Českobudějovický pohár 2004, 2.část
7.8.2004-8.8.2004
USD České Vrbné
SK VS Č.Budějovice


Rozpis závodu:   závod č.124    závod č.125    

Seznam lodí příhlášených přes internet
podle kategorií
 vk  reg.č. jméno                rok  VT oddíl               přihlášeno

 kategorie C1
     102315 Krej?í Karel         1972 1  SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:59
     101234 Pinkava Ond?ej       1977 1  Dukla Brandýs       27.07.2004 17:56
     100921 Havlí?ek Jan         1982 1  USK Praha           26.07.2004 16:56
     101201 Hradílek Václav      1982 1  Dukla Brandýs       27.07.2004 17:56
     103337 Zdráhal Jan          1985 1  VS Blovice          25.07.2004 20:25
     109978 Sehnal Št?pán        1985 1  USK Praha           26.07.2004 16:56
 DS  100918 Karásek Petr         1986 1  USK Praha           26.07.2004 16:56
 DS  109960 Koplík Tomáš         1986 1  USK Praha           26.07.2004 16:56
 DS  101239 Ján? Michal          1986 1  Dukla Brandýs       27.07.2004 20:37
 DS  103338 Zdráhal Petr         1987 1  VS Blovice          25.07.2004 20:25
     108008 JÍCHA Dušan          1982 2+ TJ Sokol Písek      21.07.2004 20:28
     101238 Vácha Viktor         1985 2+ Dukla Brandýs       26.07.2004 20:53
     506002 Hák Ji?í             1952 2  Loko Trutnov        28.07.2004 19:55
     101726 Pšeni?ka Lud?k       1960 2  KK Rakovník         26.07.2004 16:49
     304510 Karlovský Ji?í       1965 2  KVS Hradec Králové  27.07.2004 18:18
     102317 Prüher Jakub         1968 2  SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:59
     101725 Peterka Vít          1969 2  KK Rakovník         26.07.2004 16:49
     300990 ?íha Milan           1970 2  USK Praha           26.07.2004 16:56
     105747 Š?astný Jan          1970 2  TJ Obalcentrum Pardu03.08.2004 09:28
     104234 Valenta Josef        1973 2  TJ KVS Sušice       27.07.2004 17:20
     105214 Milyán Dušan         1973 2  TJ Loko Žatec       27.07.2004 18:33
     101408 Johanides Milan      1975 2  Kau?uk Kralupy      25.07.2004 21:52
     104507 Indruch Jaromír      1976 2  KVS Hradec Králové  27.07.2004 18:18
     107814 PEŠTA Jan            1981 2  Lužnice Tábor       20.07.2004 09:10
     104308 Šrámek Michal        1982 2  TJ ?eská Lípa       27.07.2004 16:22
 DS  102221 Lejskovan Martin     1986 2  SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:59
 DS  102227 Po?ádek Milan        1986 2  SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:59
 DS  101409 Van?k Ji?í           1987 2  Kau?uk Kralupy      25.07.2004 21:52
 DS  100942 Hradílek Vav?inec    1987 2  USK Praha           26.07.2004 16:56
 DS  104521 Rak Lukáš            1987 2  KVS Hradec Králové  27.07.2004 18:18
 DS  102226 Tomek Lukáš          1987 2  SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:59
 DS  102208 Weber Old?ich        1987 2  SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:59
 DS  102225 Kotrbatý Libor       1987 2  SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:59
 DM  100944 Janoušek Milan       1988 2  USK Praha           26.07.2004 16:56
 DM  102205 Kuna Alois           1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:59
 DM  100901 Busta Jan            1989 2  USK Praha           26.07.2004 16:56
 ŽS  104331 Vl?ek Jan            1990 2  TJ ?eská Lípa       27.07.2004 16:22
 ŽS  104516 Karlovský Ond?ej     1991 2  KVS Hradec Králové  27.07.2004 18:18
 DS  108006 HRÁDEK Petr          1987 3+ TJ Sokol Písek      21.07.2004 20:28
     102243 Kuna Alois           1960 3  SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:59
     202359 Pavelec Petr         1965 3  SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:59
     104239 Eberl Petr           1985 3  TJ KVS Sušice       27.07.2004 17:20
 DS  101717 Lev Tomáš            1986 3  KK Rakovník         26.07.2004 16:49
 DM  107103 MACEK Jakub          1988 3  TJ CK ?eská Skalice 22.07.2004 18:03
 DM  104306 Pe?ina Vít           1989 3  TJ ?eská Lípa       27.07.2004 16:22
 DM  104522 Rak Tomáš            1989 3  KVS Hradec Králové  27.07.2004 18:18
 ŽS  107120 HUNEŠ Karel          1990 3  TJ CK ?eská Skalice 22.07.2004 18:03
 ŽS  104526 Jonáš Vojt?ch        1990 3  KVS Hradec Králové  27.07.2004 18:18
 ŽS  104506 Morkes Jan           1990 3  KVS Hradec Králové  27.07.2004 18:18
 ŽS  108201 Cendelín Marek       1990 3  KVS Písek           28.07.2004 14:14
 ŽS  105284 Zít Petr             1991 3  TJ Loko Žatec       27.07.2004 18:33
 ŽS  105771 Rolenc Ond?ej        1991 3  TJ Obalcentrum Pardu03.08.2004 09:28
 ŽM  109952 ?íha Martin          1992 3  USK Praha           26.07.2004 16:56
 ŽS  104527 Ján? Jakub           1990 0  KVS Hradec Králové  27.07.2004 18:18
 C1 celkem: 54

 kategorie C2
     103337 Zdráhal Jan          1985 1  VS Blovice          25.07.2004 20:25
     103338 Zdráhal Petr         1987    VS Blovice          25.07.2004 20:25
     101238 Vácha Viktor         1985 1  Dukla Brandýs       26.07.2004 16:56
     109978 Sehnal Št?pán        1985    USK Praha           26.07.2004 16:56
     101227 Vl?ek Ladislav       1985 1  Dukla Brandýs       27.07.2004 17:56
     101226 Hammer Martin        1985    Dukla Brandýs       27.07.2004 17:56
 DS  109960 Koplík Tomáš         1986 1  USK Praha           26.07.2004 16:56
     100942 Hradílek Vav?inec    1987    USK Praha           26.07.2004 16:56
     101726 Pšeni?ka Lud?k       1960 2  KK Rakovník         26.07.2004 16:49
     501707 Holý Ji?í            1957    KK Rakovník         26.07.2004 16:49
     101725 Peterka Vít          1969 2  KK Rakovník         26.07.2004 16:49
     501720 Mina?ík Miroslav     1955    KK Rakovník         26.07.2004 16:49
     105747 Š?astný Jan          1970 1  TJ Obalcentrum Pardu03.08.2004 09:28
     100921 Havlí?ek Jan         1982    USK Praha           03.08.2004 09:28
     105214 Milyán Dušan         1973 2  TJ Loko Žatec       27.07.2004 18:33
     105202 Baustein Daniel      1973    TJ Loko Žatec       27.07.2004 18:33
     104308 Šrámek Michal        1982 1  TJ ?eská Lípa       27.07.2004 16:51
     101201 Hradílek Václav      1982    Dukla Brandýs       27.07.2004 16:51
 DS  102207 Stránský Lukáš       1987 2  SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:59
     102226 Tomek Lukáš          1987    SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:59
 DS  102208 Weber Old?ich        1987 2  SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:59
     102227 Po?ádek Milan        1986    SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:59
 DM  104850 Kratochvíl František 1988 2  TJ Oh?e Klášterec   27.07.2004 16:22
     104343 Christov Ivan        1988    TJ ?eská Lípa       27.07.2004 16:22
 ŽS  104318 Gotvald Robert       1990 2  TJ ?eská Lípa       27.07.2004 16:22
     104331 Vl?ek Jan            1990    TJ ?eská Lípa       27.07.2004 16:22
 ŽS  104516 Karlovský Ond?ej     1991 2  KVS Hradec Králové  27.07.2004 18:18
     104527 Ján? Jakub           1990    KVS Hradec Králové  27.07.2004 18:18
     102243 Kuna Alois           1960 3  SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:59
     102379 Paraniak Jan         1951    SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:59
 DS  101717 Lev Tomáš            1986 3  KK Rakovník         26.07.2004 16:49
     101703 Jaroš Jakub          1986    KK Rakovník         26.07.2004 16:49
 DM  104348 Skuhrovec Ji?í       1990 3  TJ ?eská Lípa       27.07.2004 16:22
     104306 Pe?ina Vít           1989    TJ ?eská Lípa       27.07.2004 16:22
 ŽS  104526 Jonáš Vojt?ch        1990 3  KVS Hradec Králové  27.07.2004 18:18
     104506 Morkes Jan           1990    KVS Hradec Králové  27.07.2004 18:18
 C2 celkem: 18

 kategorie K1M
     100973 Pišvejc Ivan         1978 MT USK Praha           02.08.2004 19:45
     100979 Kratochvíl Jan       1978 1  USK Praha           26.07.2004 16:56
     101215 Kobes Tomáš          1978 1  Dukla Brandýs       27.07.2004 17:56
     101223 Kobes Jan            1979 1  Dukla Brandýs       27.07.2004 17:56
     101231 ?EJHA Ji?í           1981 1  Dukla Brandýs       23.07.2004 14:00
     103433 BUCHTEL Martin       1982 1  TJ SK Hubertus KV   18.07.2004 20:45
     100969 P?indiš Adam         1985 1  USK Praha           26.07.2004 16:56
     104201 Beneš Jind?ich       1985 1  TJ KVS Sušice       27.07.2004 17:20
 DS  103402 BUCHTEL Michal       1986 1  TJ SK Hubertus KV   18.07.2004 20:45
 DS  100924 Hilgert Luboš        1986 1  USK Praha           26.07.2004 16:56
     107413 Reichenauer Antonín  1956 2+ CSC Sokolov         27.07.2004 18:38
     108802 Maroul Ladislav      1968 2+ C.K. Rožátov        02.08.2004 08:29
     101003 ABRAHAM Tomáš        1969 2+ SK VS Karbo Benátky 19.07.2004 10:23
     105218 Sajdl František      1970 2+ TJ Loko Žatec       27.07.2004 18:33
     108801 Lacina Pavel         1970 2+ C.K. Rožátov        02.08.2004 08:29
     300962 Prskavec Ji?í        1972 2+ USK Praha           26.07.2004 16:56
     102304 Grossmann Petr       1974 2+ SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 09:52
     102409 JAKEŠ Tomáš          1975 2+ SK Vltava ?. Krumlov16.07.2004 14:28
     102302 Bo?ek Zden?k         1975 2+ SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:59
     101417 Prell Pavel          1976 2+ Kau?uk Kralupy      25.07.2004 21:52
     101402 Kovárník Lukáš       1977 2+ Kau?uk Kralupy      25.07.2004 21:52
     104612 KULHÁNEK Jan         1978 2+ Delfín Jablonec     21.07.2004 22:55
     104931 Sedlmaier Aleš       1980 2+ KK Roudnice         26.07.2004 20:43
     101403 Voves Ladislav       1985 2+ Kau?uk Kralupy      25.07.2004 21:52
 DS  100942 Hradílek Vav?inec    1987 2+ USK Praha           26.07.2004 16:56
 DS  104922 Chládek Pavel        1987 2+ KK Roudnice         26.07.2004 20:43
 DS  102330 Pokorný Ond?ej       1987 2+ SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:59
 DS  102207 Stránský Lukáš       1987 2+ SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:59
 DM  102719 VONDRA Jan           1988 2+ Otava Strakonice    20.07.2004 11:30
 DM  102210 Stach Daniel         1988 2+ SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:59
 DM  100991 P?indiš Vít          1989 2+ USK Praha           26.07.2004 16:56
     306119 M?chura Ji?í         1954 2  SK T?ebechovice     27.07.2004 17:48
     104322 Šedivý Václav        1966 2  TJ ?eská Lípa       27.07.2004 16:22
     103955 Šindelá? Pavel       1970 2  TJ Loko Plze?       26.07.2004 22:49
     100734 VYHNÁNEK Ji?í        1974 2  Technika Praha      22.07.2004 17:22
     103923 Panzer Aleš          1974 2  TJ Loko Plze?       26.07.2004 22:49
     103939 Mula? Viktor         1975 2  TJ Loko Plze?       26.07.2004 22:49
     101001 ABRAHAM Ji?í         1977 2  SK VS Karbo Benátky 19.07.2004 10:23
     101424 Kysela David         1977 2  Kau?uk Kralupy      25.07.2004 21:52
     103944 Sob?slavský Karel    1978 2  TJ Loko Plze?       26.07.2004 22:49
     103915 Bo?ek Michal         1978 2  TJ Loko Plze?       26.07.2004 22:49
     102316 Kyrián Lud?k         1978 2  SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:59
     107806 PRCHLÍK Michal       1981 2  Lužnice Tábor       20.07.2004 09:10
     103945 Sob?slavský Lud?k    1981 2  TJ Loko Plze?       26.07.2004 22:49
     104308 Šrámek Michal        1982 2  TJ ?eská Lípa       27.07.2004 16:22
     108009 JÍCHA Michal         1983 2  TJ Sokol Písek      21.07.2004 20:28
     107003 LHOTA Zbyšek         1984 2  KK Železný Brod     23.07.2004 06:01
     103631 Kubát Ji?í           1984 2  TJ Klatovy          27.07.2004 18:27
     104943 Zajíc Martin         1985 2  KK Roudnice         26.07.2004 20:43
     101238 Vácha Viktor         1985 2  Dukla Brandýs       26.07.2004 20:53
 DS  103305 Polívka Jan          1986 2  VS Blovice          25.07.2004 20:25
 DS  106126 Vlasák Jan           1986 2  SK T?ebechovice     27.07.2004 17:48
 DS  106104 ?ech Petr            1986 2  SK T?ebechovice     27.07.2004 17:48
 DS  100934 Masare Vít           1987 2  USK Praha           26.07.2004 16:56
 DS  103941 Eisner Tomáš         1987 2  TJ Loko Plze?       26.07.2004 22:49
 DS  106120 M?chura Ji?í         1987 2  SK T?ebechovice     27.07.2004 17:48
 DS  106109 Jav?rek Jan          1987 2  SK T?ebechovice     27.07.2004 17:48
 DM  104343 Christov Ivan        1988 2  TJ ?eská Lípa       27.07.2004 16:22
 DM  102205 Kuna Alois           1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:59
 DM  102219 Mejta Daniel         1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:59
 DM  104340 Maršák Ond?ej        1989 2  TJ ?eská Lípa       27.07.2004 16:22
 ŽS  104625 TUNKA Ond?ej         1990 2  Delfín Jablonec     21.07.2004 22:51
 ŽS  104625 TUNKA Ond?ej         1990 2  Delfín Jablonec     21.07.2004 22:55
 ŽS  109965 Chmátal Petr         1990 2  USK Praha           26.07.2004 16:56
 ŽS  104936 Zajíc Ond?ej         1990 2  KK Roudnice         26.07.2004 20:43
     102418 PÁRTL Mirek          1954 3+ SK Vltava ?. Krumlov16.07.2004 14:28
     102427 KOUDELKA Tomáš       1964 3+ SK Vltava ?. Krumlov16.07.2004 14:28
     105747 Š?astný Jan          1970 3+ TJ Obalcentrum Pardu03.08.2004 09:28
     102328 Toncar Martin        1975 3+ SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:59
     108007 Rutta Petr           1982 3+ TJ Sokol Písek      02.08.2004 19:55
     100963 Suchý Jan            1983 3+ USK Praha           26.07.2004 16:56
 DS  101703 Jaroš Jakub          1986 3+ KK Rakovník         26.07.2004 16:49
 DS  103940 St?j Jaroslav        1986 3+ TJ Loko Plze?       26.07.2004 22:49
 DS  101907 LEBEDA Lukáš         1987 3+ BS Vlašim           18.07.2004 15:25
 DS  101405 Dolista Jan          1987 3+ Kau?uk Kralupy      25.07.2004 21:52
 DS  103956 Bažant David         1987 3+ TJ Loko Plze?       26.07.2004 22:49
 DS  106123 ?íha Zden?k          1987 3+ SK T?ebechovice     27.07.2004 17:48
 DS  104925 Podzimek Slávek      1987 3+ KK Roudnice         27.07.2004 21:26
 DS  102208 Weber Old?ich        1987 3+ SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:59
 DM  102348 Ctibor Jan           1988 3+ SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:59
 DM  102245 Hagiwara Takahiro    1988 3+ SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:59
 DM  104232 Potužák Jan          1988 3+ TJ KVS Sušice       29.07.2004 16:20
 DM  101914 PODHADSKÝ Jan        1989 3+ BS Vlašim           18.07.2004 15:25
 DM  108005 KROPÁ?EK Mat?j       1989 3+ TJ Sokol Písek      21.07.2004 20:28
 DM  109966 Kej? David           1989 3+ USK Praha           26.07.2004 16:56
 DM  104304 Puškar?uk Aleš       1989 3+ TJ ?eská Lípa       27.07.2004 16:22
 ŽS  107074 BRYCHCÍ Petr         1990 3+ KK Železný Brod     23.07.2004 06:01
 ŽS  104318 Gotvald Robert       1990 3+ TJ ?eská Lípa       27.07.2004 16:22
 ŽS  104348 Skuhrovec Ji?í       1990 3+ TJ ?eská Lípa       27.07.2004 16:22
 ŽS  105240 Ornst Zden?k         1990 3+ TJ Loko Žatec       27.07.2004 18:33
 ŽS  102206 Kuna Jan             1990 3+ SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:59
 ŽS  109957 ?ezá? Filip          1991 3+ USK Praha           26.07.2004 16:56
 ŽS  105284 Zít Petr             1991 3+ TJ Loko Žatec       27.07.2004 18:33
 ŽS  105277 Smažík Ji?í          1991 3+ TJ Loko Žatec       27.07.2004 18:33
     104610 KULHÁNEK Josef       1951 3  Delfín Jablonec     21.07.2004 22:55
     100998 Machuta Zden?k       1964 3  USK Praha           27.07.2004 11:51
     102419 HRUBEŠ Karel         1970 3  SK Vltava ?. Krumlov16.07.2004 14:28
     103926 Weissar Petr         1970 3  TJ Loko Plze?       26.07.2004 22:49
     306215 Zummer Dušan         1970 3  TJ Turnov           27.07.2004 18:00
     102231 Kysnar Filip         1978 3  SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:59
     101423 Hron Robin           1979 3  Kau?uk Kralupy      25.07.2004 21:52
     101428 Fohl Ond?ej          1979 3  Kau?uk Kralupy      25.07.2004 21:52
     107085 LHOTA Radim          1982 3  KK Železný Brod     23.07.2004 06:01
     101441 Felix Petr           1982 3  Kau?uk Kralupy      25.07.2004 21:52
     100921 Havlí?ek Jan         1982 3  USK Praha           26.07.2004 16:56
     106217 Kozderka Pavel       1985 3  TJ Turnov           27.07.2004 18:00
 DS  102403 ML?OCH Tomáš         1987 3  SK Vltava ?. Krumlov16.07.2004 14:28
 DS  101706 Jaroš Tomáš          1987 3  KK Rakovník         26.07.2004 16:49
 DS  104932 Chládek Václav       1987 3  KK Roudnice         26.07.2004 20:43
 DS  106204 Jaroš Jan            1987 3  TJ Turnov           27.07.2004 18:00
 DM  107817 JILMA Martin         1989 3  Lužnice Tábor       20.07.2004 09:10
 DM  101705 Jaroš Jan            1989 3  KK Rakovník         26.07.2004 16:49
 DM  103818 Br?ha Vojt?ch        1989 3  TJ ?SAD Plze?       27.07.2004 08:07
 ŽS  102404 ŠÍP Vojt?ch          1990 3  SK Vltava ?. Krumlov16.07.2004 14:28
 ŽS  104660 MUSIL Jan            1990 3  Delfín Jablonec     21.07.2004 22:55
 ŽS  107088 LHOTA Št?pán         1990 3  KK Železný Brod     23.07.2004 06:01
 ŽS  103623 B?íza Václav         1990 3  TJ Klatovy          27.07.2004 18:27
 ŽS  108205 Koucký Petr          1990 3  KVS Písek           28.07.2004 14:14
 ŽS  102218 Svoboda Marek        1990 3  SK VS ?. Bud?jovice 29.07.2004 16:52
 ŽS  104617 BARTO? Tomáš         1991 3  Delfín Jablonec     21.07.2004 22:55
 ŽS  104332 Lomi? David          1991 3  TJ ?eská Lípa       27.07.2004 16:22
 ŽS  103624 Kubát Zden?k         1991 3  TJ Klatovy          27.07.2004 18:27
 ŽS  102349 Ková? Daniel         1991 3  SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:59
 ŽS  105771 Rolenc Ond?ej        1991 3  TJ Obalcentrum Pardu03.08.2004 09:28
 ŽM  101013 ABRAHÁM Tomáš        1992 3  SK VS Karbo Benátky 19.07.2004 10:23
 ŽM  102223 Krej?í Št?pán        1992 3  SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:59
 ŽM  107614 Med?ický Ludvík      1992 3  TJ Jiskra Bechyn?   28.07.2004 20:53
 ŽM  107610 Macášek Tomáš        1992 3  TJ Jiskra Bechyn?   28.07.2004 20:53
 ŽM  109962 Prskavec Ji?í        1993 3  USK Praha           26.07.2004 16:56
 ŽM  100983 Strnad Jaroslav      1993 3  USK Praha           26.07.2004 16:56
 ŽM  102247 Kasanda Michal       1993 3  SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:59
 ŽM  105738 Kalousek Martin      1992 0  TJ Obalcentrum Pardu03.08.2004 09:28
 K1M celkem: 132

 kategorie K1Z
     101213 Semerádová Vanda     1978 MT Dukla Brandýs       28.07.2004 19:08
     100992 ?ihošková Marie      1981 1  USK Praha           26.07.2004 16:56
     100915 Šmejkalová Šárka     1984 1  USK Praha           26.07.2004 16:56
     100931 Hošková Kate?ina     1985 1  USK Praha           26.07.2004 16:56
     105404 FRÝZLOVÁ Iveta       1980 2+ SKP Hradec Králové  20.07.2004 18:44
     100801 HERMANOVÁ Ivana      1983 2+ Sokol Žižkov        20.07.2004 11:32
 DS  101220 Pinkavová Marta      1986 2+ Dukla Brandýs       27.07.2004 17:56
 DS  102327 Stachová Pavlína     1986 2+ SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:59
 DM  101049 URBANOVÁ Miroslava   1988 2+ SK VS Karbo Benátky 19.07.2004 10:23
 DM  101006 DANDOVÁ Anna         1988 2+ SK VS Karbo Benátky 19.07.2004 10:23
 DM  102209 Váchová Barbora      1988 2+ SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:59
 DM  105271 Blažková Šárka       1989 2+ TJ Loko Žatec       27.07.2004 18:33
 ŽS  109950 Kud?jová Kate?ina    1990 2+ USK Praha           26.07.2004 16:56
     105403 FELINGEROVÁ Radka    1978 2  SKP Hradec Králové  20.07.2004 18:44
     100735 VESELÁ Linda         1980 2  Technika Praha      22.07.2004 17:22
     104501 Diblíková Šárka      1981 2  KVS Hradec Králové  27.07.2004 18:18
     100917 Poto?ková Kristýna   1984 2  USK Praha           26.07.2004 16:56
     102332 Pokorná Iva          1985 2  SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:59
 DS  105510 Osochovská Michaela  1986 2  Sk VS Slávia Hradec 25.07.2004 13:51
 DS  104940 ?erná Klára          1987 2  KK Roudnice         26.07.2004 20:43
 DS  105281 Vanyšová Andrea      1987 2  TJ Loko Žatec       27.07.2004 18:33
 DM  100953 Kud?jová Kristýna    1988 2  USK Praha           26.07.2004 16:56
 DM  104941 Brádková Alice       1988 2  KK Roudnice         26.07.2004 20:43
 DM  105278 Smažíková Markéta    1988 2  TJ Loko Žatec       27.07.2004 18:33
 DM  108011 ZÁST?ROVÁ Anna       1989 2  TJ Sokol Písek      21.07.2004 20:28
 DM  103316 Polívková Hana       1989 2  VS Blovice          25.07.2004 20:25
 DM  104345 Maršáková Eliška     1989 2  TJ ?eská Lípa       27.07.2004 16:22
 DM  104321 Šedivá Kate?ina      1989 2  TJ ?eská Lípa       27.07.2004 16:22
 DM  105276 Ornstová Eva         1989 2  TJ Loko Žatec       27.07.2004 18:33
 ŽS  102705 VOJTOVÁ Veronika     1990 2  Otava Strakonice    20.07.2004 11:30
 ŽS  109971 Janoušková Eva       1990 2  USK Praha           26.07.2004 16:56
     101033 PLAŠILOVÁ Drahomíra  1961 3+ SK VS Karbo Benátky 19.07.2004 10:23
     108003 ZÁST?ROVÁ Hana       1963 3+ TJ Sokol Písek      21.07.2004 20:28
     103416 NOVÁ?KOVÁ Karolina   1978 3+ TJ SK Hubertus KV   18.07.2004 20:45
     103428 MA?ASOVÁ Eva         1980 3+ TJ SK Hubertus KV   18.07.2004 20:45
     100711 HÁKOVÁ Jitka         1980 3+ Technika Praha      22.07.2004 17:22
     104305 Maršáková Sylvie     1983 3+ TJ ?eská Lípa       27.07.2004 16:22
 DM  102407 PÁRTLOVÁ Andrea      1988 3+ SK Vltava ?. Krumlov16.07.2004 14:28
 DM  104643 TUNKOVÁ Kristýna     1988 3+ Delfín Jablonec     21.07.2004 22:51
 DM  104643 TUNKOVÁ Kristýna     1988 3+ Delfín Jablonec     21.07.2004 22:55
 ŽS  107101 HANUŠOVÁ Lenka       1990 3+ TJ CK ?eská Skalice 22.07.2004 18:03
     100301 MONDEKOVÁ Hana       1978 3  Elektrofakulta Praha14.07.2004 16:21
     101410 Va?ková Petra        1983 3  Kau?uk Kralupy      25.07.2004 21:52
 DS  107011 ŠT?PÁNOVÁ Tereza     1986 3  KK Železný Brod     23.07.2004 06:01
 DM  103814 FIŠEROVÁ Lenka       1988 3  TJ ?SAD Plze?       19.07.2004 07:56
 DM  105409 HLINKOVÁ Kate?ina    1988 3  SKP Hradec Králové  20.07.2004 18:44
 DM  102406 ŠVEHLOVÁ Leona       1989 3  SK Vltava ?. Krumlov16.07.2004 14:28
 DM  104339 Šrámková Kate?ina    1989 3  TJ ?eská Lípa       27.07.2004 16:22
 DM  102222 Krej?ová Sylva       1989 3  SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:59
 DM  102249 Pavelcová Eliška     1989 3  SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:59
 ŽS  103820 ZÝKOVÁ Barbora       1990 3  TJ ?SAD Plze?       19.07.2004 07:56
 ŽS  103958 Polesná Jitka        1990 3  TJ Loko Plze?       26.07.2004 22:49
 ŽS  102220 Dvo?áková Hana       1990 3  SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:59
 ŽS  102248 Volfová Veronika     1990 3  SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:59
 ŽS  105774 Valíková Radka       1991 3  TJ Obalcentrum Pardu03.08.2004 09:28
 ŽM  101902 JAN?OVÁ Monika       1992 3  BS Vlašim           18.07.2004 15:25
 ŽM  107126 SEDLÁ?KOVÁ Iveta     1992 3  TJ CK ?eská Skalice 22.07.2004 18:03
 ŽM  107127 HUNEŠOVÁ Šárka       1992 3  TJ CK ?eská Skalice 22.07.2004 18:03
 ŽM  108004 ZÁST?ROVÁ Pavlína    1993 3  TJ Sokol Písek      21.07.2004 20:28
     102315 Krej?í Karel         1972 0  SK VS ?. Bud?jovice 30.07.2004 19:26
 K1Z celkem: 60