Českobudějovický pohár 2004, 1.část  Českobudějovický pohár 2004, 1.část
31.7.2004-1.8.2004
USD České Vrbné
SK VS Č.Budějovice


Rozpis závodu:   závod č.122    závod č.123    

Seznam lodí příhlášených přes internet
podle kategorií
 vk  reg.č. jméno                rok  VT oddíl               přihlášeno

 kategorie C1
     102315 Krej?í Karel         1972 1  SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:17
     101234 Pinkava Ond?ej       1977 1  Dukla Brandýs       27.07.2004 17:52
     100921 Havlí?ek Jan         1982 1  USK Praha           26.07.2004 16:27
     101201 Hradílek Václav      1982 1  Dukla Brandýs       27.07.2004 17:52
     103337 Zdráhal Jan          1985 1  VS Blovice          25.07.2004 20:18
     109978 Sehnal Št?pán        1985 1  USK Praha           26.07.2004 16:27
 DS  100918 Karásek Petr         1986 1  USK Praha           26.07.2004 16:02
 DS  109960 Koplík Tomáš         1986 1  USK Praha           26.07.2004 16:02
 DS  101239 Ján? Michal          1986 1  Dukla Brandýs       27.07.2004 20:35
 DS  103338 Zdráhal Petr         1987 1  VS Blovice          25.07.2004 20:18
     108008 JÍCHA Dušan          1982 2+ TJ Sokol Písek      21.07.2004 20:08
     101238 Vácha Viktor         1985 2+ Dukla Brandýs       26.07.2004 20:51
     506002 Hák Ji?í             1952 2  Loko Trutnov        28.07.2004 19:52
     101726 Pšeni?ka Lud?k       1960 2  KK Rakovník         26.07.2004 15:46
     304510 Karlovský Ji?í       1965 2  KVS Hradec Králové  27.07.2004 18:13
     102317 Prüher Jakub         1968 2  SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:36
     101725 Peterka Vít          1969 2  KK Rakovník         26.07.2004 15:46
     105747 Š?astný Jan          1970 2  TJ Obalcentrum Pardu26.07.2004 22:23
     300990 ?íha Milan           1970 2  USK Praha           28.07.2004 17:45
     109721 Ku?era Tomáš         1970 2  Raft klub Trója     28.07.2004 19:58
     104810 MAT?JÁK Petr         1973 2  TJ Oh?e Klášterec   22.07.2004 10:09
     104234 Valenta Josef        1973 2  TJ KVS Sušice       27.07.2004 17:17
     105214 Milyán Dušan         1973 2  TJ Loko Žatec       27.07.2004 18:29
     101408 Johanides Milan      1975 2  Kau?uk Kralupy      25.07.2004 21:46
     103509 Kvapil Martin        1976 2  SK Slavia K. Vary   27.07.2004 16:58
     104507 Indruch Jaromír      1976 2  KVS Hradec Králové  27.07.2004 18:13
     107806 PRCHLÍK Michal       1981 2  Lužnice Tábor       19.07.2004 16:17
     107814 PEŠTA Jan            1981 2  Lužnice Tábor       20.07.2004 09:07
     104308 Šrámek Michal        1982 2  TJ ?eská Lípa       27.07.2004 15:40
 DS  102221 Lejskovan Martin     1986 2  SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:17
 DS  102227 Po?ádek Milan        1986 2  SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:17
 DS  104844 FOUKAL Pavel         1987 2  TJ Oh?e Klášterec   22.07.2004 10:09
 DS  101409 Van?k Ji?í           1987 2  Kau?uk Kralupy      25.07.2004 21:46
 DS  100942 Hradílek Vav?inec    1987 2  USK Praha           26.07.2004 16:02
 DS  102226 Tomek Lukáš          1987 2  SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:17
 DS  102208 Weber Old?ich        1987 2  SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:17
 DS  102225 Kotrbatý Libor       1987 2  SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:36
 DM  104850 KRATOCHVÍL František 1988 2  TJ Oh?e Klášterec   22.07.2004 10:09
 DM  100944 Janoušek Milan       1988 2  USK Praha           26.07.2004 16:02
 DM  102205 Kuna Alois           1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:17
 DM  100901 Busta Jan            1989 2  USK Praha           26.07.2004 16:02
 ŽS  104868 VOLÁK Jaroslav       1990 2  TJ Oh?e Klášterec   22.07.2004 10:09
 ŽS  104331 Vl?ek Jan            1990 2  TJ ?eská Lípa       27.07.2004 15:40
 ŽS  104516 Karlovský Ond?ej     1991 2  KVS Hradec Králové  27.07.2004 18:13
 ŽS  113309 Jordán František .   1991 2  SK Veselí nad Moravo28.07.2004 17:15
     102243 Kuna Alois           1960 3  SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:17
     202359 Pavelec Petr         1965 3  SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:17
     104803 ?EKAL Josef          1970 3  TJ Oh?e Klášterec   22.07.2004 10:09
     108803 Šerý Michal          1971 3  C.K. Rožátov        26.07.2004 10:06
     106039 Marek Lukáš          1980 3  Loko Trutnov        28.07.2004 19:52
     106042 Mošt?k Ond?ej        1982 3  Loko Trutnov        28.07.2004 19:52
     104239 Eberl Petr           1985 3  TJ KVS Sušice       27.07.2004 17:17
 DS  101717 Lev Tomáš            1986 3  KK Rakovník         26.07.2004 15:46
 DM  107103 MACEK Jakub          1988 3  TJ CK ?eská Skalice 22.07.2004 18:01
 DM  104306 Pe?ina Vít           1989 3  TJ ?eská Lípa       27.07.2004 15:40
 ŽS  107120 HUNEŠ Karel          1990 3  TJ CK ?eská Skalice 22.07.2004 18:01
 ŽS  104526 Jonáš Vojt?ch        1990 3  KVS Hradec Králové  27.07.2004 18:13
 ŽS  104506 Morkes Jan           1990 3  KVS Hradec Králové  27.07.2004 18:13
 ŽS  102404 Šíp Vojt?ch          1990 3  SK Vltava ?. Krumlov27.07.2004 19:32
 ŽS  108201 Cendelín Marek       1990 3  KVS Písek           28.07.2004 14:08
 ŽS  105284 Zít Petr             1991 3  TJ Loko Žatec       27.07.2004 18:29
 ŽM  109952 ?íha Martin          1992 3  USK Praha           26.07.2004 16:02
 DS  108006 HRÁDEK Petr          1987 0  TJ Sokol Písek      21.07.2004 20:08
 ŽS  104527 Ján? Jakub           1990 0  KVS Hradec Králové  27.07.2004 18:13
 C1 celkem: 64

 kategorie C2
     103337 Zdráhal Jan          1985 1  VS Blovice          25.07.2004 20:18
     103338 Zdráhal Petr         1987    VS Blovice          25.07.2004 20:18
     101238 Vácha Viktor         1985 1  Dukla Brandýs       26.07.2004 16:02
     109978 Sehnal Št?pán        1985    USK Praha           26.07.2004 16:02
     101227 Vl?ek Ladislav       1985 1  Dukla Brandýs       27.07.2004 17:52
     101226 Hammer Martin        1985    Dukla Brandýs       27.07.2004 17:52
 DS  109960 Koplík Tomáš         1986 1  USK Praha           26.07.2004 16:02
     100942 Hradílek Vav?inec    1987    USK Praha           26.07.2004 16:02
     101726 Pšeni?ka Lud?k       1960 2  KK Rakovník         26.07.2004 16:44
     501707 Holý Ji?í            1957    KK Rakovník         26.07.2004 16:44
     101725 Peterka Vít          1969 2  KK Rakovník         26.07.2004 16:44
     501720 Mina?ík Miroslav     1955    KK Rakovník         26.07.2004 16:44
     105747 Š?astný Jan          1970 1  TJ Obalcentrum Pardu26.07.2004 22:23
     100921 Havlí?ek Jan         1982    USK Praha           26.07.2004 22:23
     105214 Milyán Dušan         1973 2  TJ Loko Žatec       27.07.2004 18:29
     105202 Baustein Daniel      1973    TJ Loko Žatec       27.07.2004 18:29
     104308 Šrámek Michal        1982 1  TJ ?eská Lípa       27.07.2004 16:49
     101201 Hradílek Václav      1982    Dukla Brandýs       27.07.2004 16:49
 DS  102207 Stránský Lukáš       1987 2  SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:17
     102226 Tomek Lukáš          1987    SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:17
 DS  102208 Weber Old?ich        1987 2  SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:17
     102227 Po?ádek Milan        1986    SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:17
 DM  104850 Kratochvíl František 1988 2  TJ Oh?e Klášterec   27.07.2004 15:40
     104343 Christov Ivan        1988    TJ ?eská Lípa       27.07.2004 15:40
 DM  112152 POST?IMOVSKÝ Marcel  1990 2  KK Opava            21.07.2004 17:04
     112112 KOP?ÁK Daniel        1989    KK Opava            21.07.2004 17:04
 ŽS  104869 PÁNEK Tomáš          1990 2  TJ Oh?e Klášterec   22.07.2004 10:09
     104868 VOLÁK Jaroslav       1990    TJ Oh?e Klášterec   22.07.2004 10:09
 ŽS  104318 Gotvald Robert       1990 2  TJ ?eská Lípa       27.07.2004 15:40
     104331 Vl?ek Jan            1990    TJ ?eská Lípa       27.07.2004 15:40
 ŽS  104516 Karlovský Ond?ej     1991 2  KVS Hradec Králové  27.07.2004 18:13
     104527 Ján? Jakub           1990    KVS Hradec Králové  27.07.2004 18:13
     102243 Kuna Alois           1960 3  SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:17
     102379 Paraniak Jan         1951    SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:17
 DM  104871 RÖSSLER Vojt?ch      1990 3  TJ Oh?e Klášterec   22.07.2004 10:09
     104874 POKORNÝ Milan        1989    TJ Oh?e Klášterec   22.07.2004 10:09
 DM  104348 Skuhrovec Ji?í       1990 3  TJ ?eská Lípa       27.07.2004 15:40
     104306 Pe?ina Vít           1989    TJ ?eská Lípa       27.07.2004 15:40
 ŽS  104526 Jonáš Vojt?ch        1990 3  KVS Hradec Králové  27.07.2004 18:13
     104506 Morkes Jan           1990    KVS Hradec Králové  27.07.2004 18:13
 ŽS  112118 KAŠPAR Jonáš         1991 3  KK Opava            21.07.2004 17:04
     112108 ŠINDLER Marek        1992    KK Opava            21.07.2004 17:04
 C2 celkem: 21

 kategorie K1M
     100979 Kratochvíl Jan       1978 1  USK Praha           26.07.2004 16:27
     101215 Kobes Tomáš          1978 1  Dukla Brandýs       27.07.2004 17:52
     101223 Kobes Jan            1979 1  Dukla Brandýs       27.07.2004 17:52
     101231 ?EJHA Ji?í           1981 1  Dukla Brandýs       23.07.2004 13:56
     103433 BUCHTEL Martin       1982 1  TJ SK Hubertus KV   18.07.2004 20:43
     100969 P?indiš Adam         1985 1  USK Praha           26.07.2004 16:27
     104201 Beneš Jind?ich       1985 1  TJ KVS Sušice       27.07.2004 17:17
 DS  103402 BUCHTEL Michal       1986 1  TJ SK Hubertus KV   18.07.2004 20:43
 DS  100924 Hilgert Luboš        1986 1  USK Praha           26.07.2004 16:02
     107413 Reichenauer Antonín  1956 2+ CSC Sokolov         27.07.2004 18:37
     108802 Maroul Ladislav      1968 2+ C.K. Rožátov        26.07.2004 10:06
     101003 ABRAHAM Tomáš        1969 2+ SK VS Karbo Benátky 19.07.2004 10:18
     108801 Lacina Pavel         1970 2+ C.K. Rožátov        26.07.2004 10:06
     300962 Prskavec Ji?í        1972 2+ USK Praha           26.07.2004 16:27
     102304 Grossmann Petr       1974 2+ SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 09:45
     102409 JAKEŠ Tomáš          1975 2+ SK Vltava ?. Krumlov16.07.2004 14:22
     102302 Bo?ek Zden?k         1975 2+ SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:17
     101417 Prell Pavel          1976 2+ Kau?uk Kralupy      25.07.2004 21:46
     101402 Kovárník Lukáš       1977 2+ Kau?uk Kralupy      25.07.2004 21:46
     101442 Gorecký Petr         1981 2+ Kau?uk Kralupy      25.07.2004 21:46
     101403 Voves Ladislav       1985 2+ Kau?uk Kralupy      25.07.2004 21:46
 DS  112140 ŽÁK Ji?í             1986 2+ KK Opava            21.07.2004 17:04
 DS  100942 Hradílek Vav?inec    1987 2+ USK Praha           26.07.2004 16:27
 DS  104922 Chládek Pavel        1987 2+ KK Roudnice         26.07.2004 20:29
 DS  102330 Pokorný Ond?ej       1987 2+ SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:17
 DS  102207 Stránský Lukáš       1987 2+ SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:17
 DM  102719 VONDRA Jan           1988 2+ Otava Strakonice    20.07.2004 11:27
 DM  102210 Stach Daniel         1988 2+ SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:17
 DM  100991 P?indiš Vít          1989 2+ USK Praha           26.07.2004 16:27
     306119 M?chura Ji?í         1954 2  SK T?ebechovice     27.07.2004 17:44
     108002 ZÁST?RA Tomáš        1964 2  TJ Sokol Písek      21.07.2004 20:08
     103955 Šindelá? Pavel       1970 2  TJ Loko Plze?       26.07.2004 22:45
     101101 Bá?a Milan           1973 2  KK Brandýs nad Labem27.07.2004 17:39
     103923 Panzer Aleš          1974 2  TJ Loko Plze?       26.07.2004 22:45
     103939 Mula? Viktor         1975 2  TJ Loko Plze?       26.07.2004 22:45
     101001 ABRAHAM Ji?í         1977 2  SK VS Karbo Benátky 19.07.2004 10:18
     101424 Kysela David         1977 2  Kau?uk Kralupy      25.07.2004 21:46
     103915 Bo?ek Michal         1978 2  TJ Loko Plze?       26.07.2004 22:45
     103944 Sob?slavský Karel    1978 2  TJ Loko Plze?       26.07.2004 22:45
     102316 Kyrián Lud?k         1978 2  SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:17
     107814 PEŠTA Jan            1981 2  Lužnice Tábor       19.07.2004 16:17
     107806 PRCHLÍK Michal       1981 2  Lužnice Tábor       20.07.2004 09:07
     103945 Sob?slavský Lud?k    1981 2  TJ Loko Plze?       26.07.2004 22:45
     104308 Šrámek Michal        1982 2  TJ ?eská Lípa       27.07.2004 15:40
     103628 Hamák Miloslav       1982 2  TJ Klatovy          27.07.2004 18:25
     108009 JÍCHA Michal         1983 2  TJ Sokol Písek      21.07.2004 20:08
     107003 LHOTA Zbyšek         1984 2  KK Železný Brod     23.07.2004 05:56
     103631 Kubát Ji?í           1984 2  TJ Klatovy          27.07.2004 18:25
     109978 Sehnal Št?pán        1985 2  USK Praha           26.07.2004 16:02
     104943 Zajíc Martin         1985 2  KK Roudnice         26.07.2004 20:29
     101238 Vácha Viktor         1985 2  Dukla Brandýs       26.07.2004 20:51
 DS  103305 Polívka Jan          1986 2  VS Blovice          25.07.2004 20:18
 DS  106126 Vlasák Jan           1986 2  SK T?ebechovice     27.07.2004 17:44
 DS  106104 ?ech Petr            1986 2  SK T?ebechovice     27.07.2004 17:44
 DS  100934 Masare Vít           1987 2  USK Praha           26.07.2004 16:02
 DS  106120 M?chura Ji?í         1987 2  SK T?ebechovice     27.07.2004 17:44
 DS  106109 Jav?rek Jan          1987 2  SK T?ebechovice     27.07.2004 17:44
 DM  104343 Christov Ivan        1988 2  TJ ?eská Lípa       27.07.2004 15:40
 DM  102205 Kuna Alois           1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:17
 DM  102219 Mejta Daniel         1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:17
 DM  104340 Maršák Ond?ej        1989 2  TJ ?eská Lípa       27.07.2004 15:40
 ŽS  109965 Chmátal Petr         1990 2  USK Praha           26.07.2004 16:27
 ŽS  104936 Zajíc Ond?ej         1990 2  KK Roudnice         26.07.2004 20:29
     305521 Polívka Karel        1945 3+ Sk VS Slávia Hradec 25.07.2004 13:49
     102418 PÁRTL Mirek          1954 3+ SK Vltava ?. Krumlov16.07.2004 14:22
     102427 KOUDELKA Tomáš       1964 3+ SK Vltava ?. Krumlov16.07.2004 14:22
     105747 Š?astný Jan          1970 3+ TJ Obalcentrum Pardu26.07.2004 22:23
     102328 Toncar Martin        1975 3+ SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:17
     106039 Marek Lukáš          1980 3+ Loko Trutnov        28.07.2004 19:52
 DS  101703 Jaroš Jakub          1986 3+ KK Rakovník         26.07.2004 15:46
 DS  103940 St?j Jaroslav        1986 3+ TJ Loko Plze?       26.07.2004 22:45
 DS  101907 LEBEDA Lukáš         1987 3+ BS Vlašim           17.07.2004 17:48
 DS  101405 Dolista Jan          1987 3+ Kau?uk Kralupy      25.07.2004 21:46
 DS  103956 Bažant David         1987 3+ TJ Loko Plze?       26.07.2004 22:45
 DS  106123 ?íha Zden?k          1987 3+ SK T?ebechovice     27.07.2004 17:44
 DS  102208 Weber Old?ich        1987 3+ SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:17
 DM  102348 Ctibor Jan           1988 3+ SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:17
 DM  102245 Hagiwara Takahiro    1988 3+ SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:17
 DM  101914 PODHADSKÝ Jan        1989 3+ BS Vlašim           17.07.2004 17:48
 DM  104304 Puškar?uk Aleš       1989 3+ TJ ?eská Lípa       27.07.2004 15:40
 DM  104229 Vozka Aleš           1989 3+ TJ KVS Sušice       27.07.2004 17:17
 ŽS  104868 VOLÁK Jaroslav       1990 3+ TJ Oh?e Klášterec   22.07.2004 10:09
 ŽS  104869 PÁNEK Tomáš          1990 3+ TJ Oh?e Klášterec   22.07.2004 10:09
 ŽS  107074 BRYCHCÍ Petr         1990 3+ KK Železný Brod     23.07.2004 05:56
 ŽS  104318 Gotvald Robert       1990 3+ TJ ?eská Lípa       27.07.2004 15:40
 ŽS  104348 Skuhrovec Ji?í       1990 3+ TJ ?eská Lípa       27.07.2004 15:40
 ŽS  105240 Ornst Zden?k         1990 3+ TJ Loko Žatec       27.07.2004 18:29
 ŽS  102206 Kuna Jan             1990 3+ SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:17
 ŽS  112118 KAŠPAR Jonáš         1991 3+ KK Opava            21.07.2004 17:04
 ŽS  109957 ?ezá? Filip          1991 3+ USK Praha           26.07.2004 16:27
 ŽS  105284 Zít Petr             1991 3+ TJ Loko Žatec       27.07.2004 18:29
 ŽS  105277 Smažík Ji?í          1991 3+ TJ Loko Žatec       27.07.2004 18:29
 ŽM  112108 ŠINDLER Marek        1992 3+ KK Opava            21.07.2004 17:04
     100998 Machuta Zden?k       1964 3  USK Praha           27.07.2004 11:48
     102419 HRUBEŠ Karel         1970 3  SK Vltava ?. Krumlov16.07.2004 14:22
     103926 Weissar Petr         1970 3  TJ Loko Plze?       26.07.2004 22:45
     106505 CH?OUPEK Jan         1975 3  TJ Permon Roztoky   24.07.2004 21:32
     102231 Kysnar Filip         1978 3  SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:36
     101428 Fohl Ond?ej          1979 3  Kau?uk Kralupy      25.07.2004 21:46
     101423 Hron Robin           1979 3  Kau?uk Kralupy      25.07.2004 21:46
     101441 Felix Petr           1982 3  Kau?uk Kralupy      25.07.2004 21:46
     100921 Havlí?ek Jan         1982 3  USK Praha           26.07.2004 16:27
     106520 ZIKMUND Martin       1984 3  TJ Permon Roztoky   24.07.2004 21:32
 DS  102403 ML?OCH Tomáš         1987 3  SK Vltava ?. Krumlov16.07.2004 14:22
 DS  101706 Jaroš Tomáš          1987 3  KK Rakovník         26.07.2004 15:46
 DS  104932 Chládek Václav       1987 3  KK Roudnice         26.07.2004 20:29
 DM  107817 JILMA Martin         1989 3  Lužnice Tábor       19.07.2004 16:17
 DM  107817 JILMA Martin         1989 3  Lužnice Tábor       20.07.2004 09:07
 DM  101705 Jaroš Jan            1989 3  KK Rakovník         26.07.2004 15:46
 ŽS  102404 ŠÍP Vojt?ch          1990 3  SK Vltava ?. Krumlov16.07.2004 14:22
 ŽS  104871 RÖSSLER Vojt?ch      1990 3  TJ Oh?e Klášterec   22.07.2004 10:09
 ŽS  103623 B?íza Václav         1990 3  TJ Klatovy          27.07.2004 18:25
 ŽS  101903 PANOUŠEK Martin      1991 3  BS Vlašim           17.07.2004 17:48
 ŽS  104332 Lomi? David          1991 3  TJ ?eská Lípa       27.07.2004 15:40
 ŽS  103624 Kubát Zden?k         1991 3  TJ Klatovy          27.07.2004 18:25
 ŽS  102349 Ková? Daniel         1991 3  SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:36
 ŽS  105771 Rolenc Ond?ej        1991 3  TJ Obalcentrum Pardu28.07.2004 19:32
 ŽM  101013 ABRAHÁM Tomáš        1992 3  SK VS Karbo Benátky 19.07.2004 10:18
 ŽM  104873 TYKAL Ji?í           1992 3  TJ Oh?e Klášterec   22.07.2004 10:09
 ŽM  102223 Krej?í Št?pán        1992 3  SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:17
 ŽM  107610 Macášek Tomáš        1992 3  TJ Jiskra Bechyn?   28.07.2004 20:51
 ŽM  107614 Med?ický Ludvík      1992 3  TJ Jiskra Bechyn?   28.07.2004 20:51
 ŽM  109962 Prskavec Ji?í        1993 3  USK Praha           26.07.2004 16:02
 ŽM  100983 Strnad Jaroslav      1993 3  USK Praha           26.07.2004 16:27
     202350 Ma?kal Ji?í          1971 0  SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:36
 DS  101239 Ján? Michal          1986 0  Dukla Brandýs       28.07.2004 05:55
 DS  102227 Po?ádek Milan        1986 0  SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:17
 DM  104874 POKORNÝ Milan        1989 0  TJ Oh?e Klášterec   22.07.2004 10:09
 K1M celkem: 128

 kategorie K1Z
     112188 SMIJOVÁ Alice        1977 2+ KK Opava            21.07.2004 17:04
     103504 Hojdová Gabriela     1978 2+ SK Slavia K. Vary   27.07.2004 16:58
     105511 Kašparová Anna       1985 2+ Sk VS Slávia Hradec 25.07.2004 13:49
 DS  101220 Pinkavová Marta      1986 2+ Dukla Brandýs       27.07.2004 17:52
 DS  102327 Stachová Pavlína     1986 2+ SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:17
 DM  101049 URBANOVÁ Miroslava   1988 2+ SK VS Karbo Benátky 19.07.2004 10:18
 DM  101006 DANDOVÁ Anna         1988 2+ SK VS Karbo Benátky 19.07.2004 10:18
 DM  102209 Váchová Barbora      1988 2+ SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:17
 DM  105271 Blažková Šárka       1989 2+ TJ Loko Žatec       27.07.2004 18:29
 ŽS  109950 Kud?jová Kate?ina    1990 2+ USK Praha           26.07.2004 16:02
     105403 FELINGEROVÁ Radka    1978 2  SKP Hradec Králové  20.07.2004 18:43
     104501 Diblíková Šárka      1981 2  KVS Hradec Králové  27.07.2004 18:13
     100917 Poto?ková Kristýna   1984 2  USK Praha           26.07.2004 16:02
     102332 Pokorná Iva          1985 2  SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:17
 DS  105510 Osochovská Michaela  1986 2  Sk VS Slávia Hradec 25.07.2004 13:49
 DS  104940 ?erná Klára          1987 2  KK Roudnice         26.07.2004 20:29
 DS  105281 Vanyšová Andrea      1987 2  TJ Loko Žatec       27.07.2004 18:29
 DM  100953 Kud?jová Kristýna    1988 2  USK Praha           26.07.2004 16:02
 DM  104941 Brádková Alice       1988 2  KK Roudnice         26.07.2004 20:29
 DM  105278 Smažíková Markéta    1988 2  TJ Loko Žatec       27.07.2004 18:29
 DM  103316 Polívková Hana       1989 2  VS Blovice          25.07.2004 20:18
 DM  104345 Maršáková Eliška     1989 2  TJ ?eská Lípa       27.07.2004 15:40
 DM  104321 Šedivá Kate?ina      1989 2  TJ ?eská Lípa       27.07.2004 15:40
 DM  105276 Ornstová Eva         1989 2  TJ Loko Žatec       27.07.2004 18:29
 ŽS  102705 VOJTOVÁ Veronika     1990 2  Otava Strakonice    20.07.2004 11:27
 ŽS  109971 Janoušková Eva       1990 2  USK Praha           26.07.2004 16:02
     101033 PLAŠILOVÁ Drahomíra  1961 3+ SK VS Karbo Benátky 19.07.2004 10:18
     108003 ZÁST?ROVÁ Hana       1963 3+ TJ Sokol Písek      21.07.2004 20:08
     103416 NOVÁ?KOVÁ Karolina   1978 3+ TJ SK Hubertus KV   18.07.2004 20:43
     103428 MA?ASOVÁ Eva         1980 3+ TJ SK Hubertus KV   18.07.2004 20:43
     104305 Maršáková Sylvie     1983 3+ TJ ?eská Lípa       27.07.2004 15:40
 DS  104223 Benešová Martina     1986 3+ TJ KVS Sušice       27.07.2004 17:17
 ŽS  113309 Jordán František .   1991 3+ SK Veselí nad Moravo28.07.2004 17:15
     104872 TYKALOVÁ Jana        1968 3  TJ Oh?e Klášterec   22.07.2004 10:09
     100301 MONDEKOVÁ Hana       1978 3  Elektrofakulta Praha14.07.2004 16:18
 DS  107011 ŠT?PÁNOVÁ Tereza     1986 3  KK Železný Brod     23.07.2004 05:56
 DM  105409 HLINKOVÁ Kate?ina    1988 3  SKP Hradec Králové  20.07.2004 18:43
 DM  102406 ŠVEHLOVÁ Leona       1989 3  SK Vltava ?. Krumlov16.07.2004 14:22
 DM  104339 Šrámková Kate?ina    1989 3  TJ ?eská Lípa       27.07.2004 15:40
 DM  102222 Krej?ová Sylva       1989 3  SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:17
 DM  102249 Pavelcová Eliška     1989 3  SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:17
 ŽS  103820 ZÝKOVÁ Barbora       1990 3  TJ ?SAD Plze?       19.07.2004 07:54
 ŽS  103958 Polesná Jitka        1990 3  TJ Loko Plze?       26.07.2004 22:45
 ŽS  102220 Dvo?áková Hana       1990 3  SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:17
 ŽS  102248 Volfová Veronika     1990 3  SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:36
 ŽS  105774 Valíková Radka       1991 3  TJ Obalcentrum Pardu26.07.2004 22:23
 ŽM  101902 JAN?OVÁ Monika       1992 3  BS Vlašim           17.07.2004 17:48
 ŽM  107126 SEDLÁ?KOVÁ Iveta     1992 3  TJ CK ?eská Skalice 22.07.2004 18:01
 ŽM  107127 HUNEŠOVÁ Šárka       1992 3  TJ CK ?eská Skalice 22.07.2004 18:01
 ŽM  108004 ZÁST?ROVÁ Pavlína    1993 3  TJ Sokol Písek      21.07.2004 20:08
 DS  202336 Vrbková Daniela      1986 0  SK VS ?. Bud?jovice 28.07.2004 15:36
 K1Z celkem: 51