Kanoe Mattoni 2004, veřejné sjezdy Kanoe Mattoni 2004, veřejné sjezdy
5.6.2004-6.6.2004
Karlovy Vary
TJ SK Hubertus KV


Rozpis závodu:   závod č.164    závod č.165    

Seznam lodí příhlášených přes internet
podle kategorií
 vk  reg.č. jméno                rok  VT oddíl               přihlášeno

 kategorie C1
     100324 ŠTO?EK Vít?zslav     1967 2  Elektrofakulta Praha20.05.2004 16:22
     100310 KUD?J Viktor         1963 3  Elektrofakulta Praha20.05.2004 16:22
     106042 MOŠT?K Ond?ej        1982 0  Loko Trutnov        20.05.2004 17:43
 C1 celkem: 3

 kategorie C2
     103519 KOLOVRÁTEK Lukáš     1978 3  SK Slavia K. Vary   20.05.2004 22:02
     103502 BLAHNÍK Vojt?ch      1981    SK Slavia K. Vary   20.05.2004 22:02
 C2 celkem: 1

 kategorie K1M
     103955 ŠINDELÁ? Pavel       1970 1  TJ Loko Plze?       20.05.2004 19:49
     102713 ZEMAN Ond?ej         1985 1  Otava Strakonice    20.05.2004 07:09
     103923 PANZER Aleš          1974 2+ TJ Loko Plze?       20.05.2004 19:49
 DS  103941 EISNER Tomáš         1987 2+ TJ Loko Plze?       20.05.2004 23:15
     103514 BLAHNÍK Miroslav     1980 2  SK Slavia K. Vary   18.05.2004 22:29
     103926 WEISSAR Petr         1970 3+ TJ Loko Plze?       20.05.2004 19:49
     504907 CHLÁDEK Jan          1958 3  KK Roudnice         19.05.2004 20:33
 DS  104922 CHLÁDEK Pavel        1987 3  KK Roudnice         19.05.2004 20:33
 ŽS  104936 ZAJÍC Ond?ej         1990 3  KK Roudnice         19.05.2004 20:33
     104911 LAHOVSKÝ Vladimír    1970 0  KK Roudnice         19.05.2004 20:33
     100313 MA?KAL Adam          1976 0  Elektrofakulta Praha20.05.2004 16:22
 DS  103956 BAŽANT David         1987 0  TJ Loko Plze?       20.05.2004 19:49
 K1M celkem: 12

 kategorie K1Z
     100301 MONDEKOVÁ Hana       1978 1  Elektrofakulta Praha20.05.2004 16:22
 DS  104940 ?ERNÁ Klára          1987 2  KK Roudnice         19.05.2004 20:33
 DM  104941 BRÁDKOVÁ Alice       1988 3  KK Roudnice         19.05.2004 20:33
     104939 ?ERNÁ Lenka          1983 0  KK Roudnice         19.05.2004 20:33
 ŽS  103820 ZÝKOVÁ Barbora       1990 0  TJ ?SAD Plze?       19.05.2004 14:12
 ŽS  104901 DRAHOZALOVÁ Jana     1990 0  KK Roudnice         19.05.2004 20:33
 ŽS  103958 POLESNÁ Jitka        1990 0  TJ Loko Plze?       20.05.2004 19:49
 K1Z celkem: 7