Rozpis závodu:   závod č.118    závod č.119    

Seznam lodí příhlášených přes internet
podle oddílů
kat. vk reg.č. jméno                rok  VT oddíl               přihlášeno

oddíl: Bohemians Praha
K1Z ŽS  001054 Adéla Hajduchová     1996 3  Bohemians Praha     25.07.2010 11:00
Bohemians Praha   C1: 0   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 1   Celkem: 1

oddíl: C.K. Rožátov
K1M     088001 Pavel Lacina         1970 2  C.K. Rožátov        26.07.2010 16:28
C.K. Rožátov   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: Delfín Jablonec
K1M     046025 Ond?ej Tunka         1990 1  Delfín Jablonec     23.07.2010 19:39
Delfín Jablonec   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: DUKLA Brandýs
 C1     012033 Vojt?ch Malý         1986 2  DUKLA Brandýs       26.07.2010 17:37
K1M     012028 Lukáš Kubri?an       1984 MT DUKLA Brandýs       26.07.2010 20:39
K1M     012041 Ladislav Maroul      1968 2  DUKLA Brandýs       26.07.2010 20:59
DUKLA Brandýs   C1: 1   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 0   Celkem: 3

oddíl: Kau?uk Kralupy
 C1     014008 Milan Johanides      1975 2  Kau?uk Kralupy      26.07.2010 08:22
 C1 ŽS  014018 Roman Matula         1996 2  Kau?uk Kralupy      26.07.2010 08:22
K1M     014017 Pavel Prell          1976 2+ Kau?uk Kralupy      26.07.2010 08:22
K1M     014002 Lukáš Kovárník       1977 2  Kau?uk Kralupy      26.07.2010 08:22
K1M     014005 Jan Dolista          1987 2  Kau?uk Kralupy      26.07.2010 08:22
K1M ŽS  014036 Vendelín Brázda      1996 3  Kau?uk Kralupy      26.07.2010 08:22
K1Z     014020 Zdenka Grossmannová  1965 1  Kau?uk Kralupy      21.07.2010 19:47
K1Z     014038 Barbora Zýková       1990 2+ Kau?uk Kralupy      26.07.2010 08:22
K1Z     014040 Kristýna Krej?ová    1991 2  Kau?uk Kralupy      26.07.2010 08:22
K1Z ŽS  014030 Anna Koblencová      1997 2  Kau?uk Kralupy      26.07.2010 08:22
K1Z     014053 Kristýna Kud?jová    1988 3  Kau?uk Kralupy      26.07.2010 08:22
Kau?uk Kralupy   C1: 2   C2: 0   K1M: 4   K1Z: 5   Celkem: 11

oddíl: Klub Kanoistika Roud
K1Z     049001 Jana Drahozalová     1990 2+ Klub Kanoistika Roud23.07.2010 10:26
Klub Kanoistika Roud   C1: 0   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 1   Celkem: 1

oddíl: Kotva Bráník
 C1     077007 Ji?í Škranc          1965 2  Kotva Bráník        26.07.2010 11:31
Kotva Bráník   C1: 1   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: Raft klub Trója
 C1     097021 Tomáš Ku?era         1970 2+ Raft klub Trója     22.07.2010 22:02
K1Z     097012 Marta Pinkavová      1986 2+ Raft klub Trója     23.07.2010 19:35
Raft klub Trója   C1: 1   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 1   Celkem: 2

oddíl: SK T?ebechovice
K1M     061020 Ji?í M?chura         1987 2  SK T?ebechovice     20.07.2010 22:33
K1M ŽS  061024 Jan ?íha             1996 3  SK T?ebechovice     20.07.2010 22:33
SK T?ebechovice   C1: 0   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: SK Vltava ?. Krumlov
K1M     024018 Mirek Pártl          1954 3  SK Vltava ?. Krumlov26.07.2010 22:47
K1Z     024007 Andrea Pártlová      1988 3  SK Vltava ?. Krumlov26.07.2010 22:47
SK Vltava ?. Krumlov   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 1   Celkem: 2

oddíl: SK VS ?. Bud?jovice
 C1     023088 Jakub Prüher         1968 2+ SK VS ?. Bud?jovice 14.07.2010 11:44
 C1     023133 Old?ich Weber        1987 2  SK VS ?. Bud?jovice 17.07.2010 12:46
 C1 DM  023149 Vilém Vl?novský      1994 2  SK VS ?. Bud?jovice 26.07.2010 20:08
 C1     023059 Alois Kuna           1960 3  SK VS ?. Bud?jovice 21.07.2010 20:54
 C1     023006 Zden?k Bo?ek         1975 3  SK VS ?. Bud?jovice 12.07.2010 14:40
 C1 DS  023156 Monika Jan?ová       1992 3  SK VS ?. Bud?jovice 22.07.2010 20:15
 C1 ŽS  023153 Alžb?ta Prüherová    1996 3  SK VS ?. Bud?jovice 14.07.2010 11:44
 C2     023059 Alois Kuna           1960 3  SK VS ?. Bud?jovice 25.07.2010 20:06
        023076 Jan Paraniak         1951    SK VS ?. Bud?jovice 25.07.2010 20:06
 C2     023066 Miroslav Lenc        1986 0  SK VS ?. Bud?jovice 24.07.2010 19:22
        023094 Daniel Stach         1988    SK VS ?. Bud?jovice 24.07.2010 19:22
K1M     023097 Lukáš Stránský       1987 2+ SK VS ?. Bud?jovice 05.07.2010 18:36
K1M     023006 Zden?k Bo?ek         1975 2  SK VS ?. Bud?jovice 12.07.2010 14:40
K1M     023063 Lud?k Kyrián         1978 2  SK VS ?. Bud?jovice 20.07.2010 17:50
K1M     023066 Miroslav Lenc        1986 2  SK VS ?. Bud?jovice 05.07.2010 18:36
K1M     023086 Ond?ej Pokorný       1987 2  SK VS ?. Bud?jovice 14.07.2010 21:07
K1M     023094 Daniel Stach         1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 05.07.2010 18:36
K1M     023025 Radek Jáša           1967 3  SK VS ?. Bud?jovice 16.07.2010 10:04
K1M     023113 Martin Toncar        1975 3  SK VS ?. Bud?jovice 26.07.2010 19:48
K1M ŽS  023142 Jan Fiala            1996 3  SK VS ?. Bud?jovice 25.07.2010 20:06
K1M ŽS  023154 Filip Jáša           1997 3  SK VS ?. Bud?jovice 16.07.2010 10:04
K1M ŽM  023151 Václav Kuna          1998 3  SK VS ?. Bud?jovice 21.07.2010 20:54
K1Z DS  023156 Monika Jan?ová       1992 1  SK VS ?. Bud?jovice 22.07.2010 20:15
K1Z DM  023015 Jitka Dvo?áková      1994 2  SK VS ?. Bud?jovice 24.07.2010 19:59
K1Z ŽS  023153 Alžb?ta Prüherová    1996 3  SK VS ?. Bud?jovice 14.07.2010 11:44
SK VS ?. Bud?jovice   C1: 7   C2: 2   K1M: 11   K1Z: 3   Celkem: 23

oddíl: Sokol Žižkov
K1M     008014 Antonín He?mánek     1973 3  Sokol Žižkov        26.07.2010 11:30
K1M     008015 Radek Veselý         1980 3  Sokol Žižkov        26.07.2010 11:30
K1M     008030 Jakub Mat?jka        1981 3  Sokol Žižkov        26.07.2010 11:30
Sokol Žižkov   C1: 0   C2: 0   K1M: 3   K1Z: 0   Celkem: 3

oddíl: Technika Praha
 C1     007007 Michal Cuc           1977 2  Technika Praha      26.07.2010 20:12
K1M     007034 Ji?í Vyhnánek        1974 2  Technika Praha      19.07.2010 13:32
K1M DS  007005 Adam ?ítek           1993 3  Technika Praha      26.07.2010 20:12
K1M DM  007009 Martin Jícha         1994 3  Technika Praha      26.07.2010 20:12
K1Z     007035 Linda Veselá         1980 2+ Technika Praha      19.07.2010 13:32
Technika Praha   C1: 1   C2: 0   K1M: 3   K1Z: 1   Celkem: 5

oddíl: TJ ?eská Lípa
K1M     043022 Václav Šedivý        1966 2  TJ ?eská Lípa       26.07.2010 16:25
K1M DM  043029 Jakub Šedivý         1994 2  TJ ?eská Lípa       26.07.2010 16:25
TJ ?eská Lípa   C1: 0   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: TJ ?SAD Plze?
K1M ŽS  038017 Filip Kraus          1997 3  TJ ?SAD Plze?       15.07.2010 21:14
K1Z     038014 Lenka Fišerová       1988 2  TJ ?SAD Plze?       15.07.2010 21:14
TJ ?SAD Plze?   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 1   Celkem: 2

oddíl: TJ Jiskra Bechyn?
 C2 DM  076039 Jan Zvolánek         1995 2  TJ Jiskra Bechyn?   20.07.2010 21:13
        042021 Hynek Pechlát        1995    TJ KVS Sušice       20.07.2010 21:13
K1M DM  076039 Jan Zvolánek         1995 2  TJ Jiskra Bechyn?   20.07.2010 21:13
TJ Jiskra Bechyn?   C1: 0   C2: 1   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: TJ Klatovy
 C1     036024 Zden?k Kubát         1991 3  TJ Klatovy          23.07.2010 06:20
K1M     036004 Martin Hamák         1976 2  TJ Klatovy          23.07.2010 06:20
K1M     036028 Miloslav Hamák       1982 2  TJ Klatovy          23.07.2010 06:20
K1M     036024 Zden?k Kubát         1991 3  TJ Klatovy          23.07.2010 06:20
TJ Klatovy   C1: 1   C2: 0   K1M: 3   K1Z: 0   Celkem: 4

oddíl: TJ Klub kanoistiky Ž
K1M     070003 Zbyšek Lhota         1984 1  TJ Klub kanoistiky Ž25.07.2010 10:56
TJ Klub kanoistiky Ž   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: TJ KVS Sušice
 C1     042030 Jan Vadlejch         1989 3  TJ KVS Sušice       26.07.2010 21:22
 C2     042019 Hynek Pechlát        1971 2  TJ KVS Sušice       26.07.2010 21:22
        017007 Ji?í Holý            1957    KK Rakovník         26.07.2010 21:22
K1M     042016 Vladislav Galuška    1965 2  TJ KVS Sušice       26.07.2010 21:22
K1M     042019 Hynek Pechlát        1971 2  TJ KVS Sušice       26.07.2010 21:22
K1M DM  042014 Ond?ej Šrámek        1994 2  TJ KVS Sušice       26.07.2010 21:22
K1M DM  042021 Hynek Pechlát        1995 2  TJ KVS Sušice       26.07.2010 21:22
K1Z DM  042027 Karolína Galušková   1995 1  TJ KVS Sušice       26.07.2010 21:22
K1Z     042003 Anna Galušková       1970 2  TJ KVS Sušice       26.07.2010 21:22
K1Z     042026 Michaela Šrámková    1991 2  TJ KVS Sušice       26.07.2010 21:22
TJ KVS Sušice   C1: 1   C2: 1   K1M: 4   K1Z: 3   Celkem: 9

oddíl: TJ Loko Plze?
K1M     039047 Petr Grossmann       1974 2+ TJ Loko Plze?       15.07.2010 08:03
K1M     039039 Viktor Mula?         1975 2  TJ Loko Plze?       23.07.2010 19:32
TJ Loko Plze?   C1: 0   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: TJ Loko Žatec
K1Z DM  052024 Sylvie Klementová    1994 2+ TJ Loko Žatec       25.07.2010 11:05
TJ Loko Žatec   C1: 0   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 1   Celkem: 1

oddíl: TJ Permon Roztoky
K1M     065001 Tomáš Jaroš          1987 2  TJ Permon Roztoky   23.07.2010 20:57
K1M     065005 Jan Ch?oupek         1975 3  TJ Permon Roztoky   23.07.2010 20:57
K1M ŽS  065032 Václav Koudelka      1997 3  TJ Permon Roztoky   23.07.2010 20:57
TJ Permon Roztoky   C1: 0   C2: 0   K1M: 3   K1Z: 0   Celkem: 3

oddíl: TJ SK Hubertus KV
K1M     034033 Martin Buchtel       1982 1  TJ SK Hubertus KV   19.07.2010 17:12
TJ SK Hubertus KV   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: TJ Slavia K. Vary
 C1     035009 Martin Kvapil        1976 2+ TJ Slavia K. Vary   26.07.2010 22:07
K1Z     035004 Gabriela Kvapilová   1978 2  TJ Slavia K. Vary   26.07.2010 22:07
TJ Slavia K. Vary   C1: 1   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 1   Celkem: 2

oddíl: TJ Sokol Písek
 C1     080008 Dušan Jícha          1982 2  TJ Sokol Písek      23.07.2010 19:58
 C1     080006 Petr Hrádek          1987 2  TJ Sokol Písek      23.07.2010 19:58
K1Z     080011 Anna Zást?rová       1989 0  TJ Sokol Písek      23.07.2010 19:58
TJ Sokol Písek   C1: 2   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 1   Celkem: 3

oddíl: TJ Syntesia Pardubic
K1M     057010 Tomáš Danda          1977 3  TJ Syntesia Pardubic21.07.2010 07:05
TJ Syntesia Pardubic   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: USK Praha
 C1     009032 Vít?zslav Gebas      1984 MT USK Praha           26.07.2010 16:20
 C1     009100 Lukáš Tomek          1987 2  USK Praha           25.07.2010 11:10
 C1 DM  009036 Šimon Kouša          1994 2  USK Praha           25.07.2010 11:10
 C1 ŽS  009038 Jan V?trovský        1997 2  USK Praha           25.07.2010 11:10
 C1 ŽS  009030 Matouš Pet?ík        1997 3  USK Praha           05.07.2010 18:35
 C1     009014 Václav Hradílek      1982 0  USK Praha           24.07.2010 18:49
 C1     009053 Michal Buchtel       1986 0  USK Praha           25.07.2010 11:10
 C1     009165 Petr Chmátal         1990 0  USK Praha           25.07.2010 11:10
 C2     009099 Jaroslav Pospíšil    1973 1  USK Praha           25.07.2010 11:10
        012033 Vojt?ch Malý         1986    DUKLA Brandýs       25.07.2010 11:10
 C2     009178 Št?pán Sehnal        1985 1  USK Praha           24.07.2010 18:49
        009014 Václav Hradílek      1982    USK Praha           24.07.2010 18:49
 C2     009100 Lukáš Tomek          1987 2  USK Praha           25.07.2010 11:10
        023133 Old?ich Weber        1987    SK VS ?. Bud?jovice 25.07.2010 11:10
 C2 DS  009043 Ludvík Med?ický      1992 2  USK Praha           25.07.2010 11:10
        009051 Matyáš Ebel          1992    USK Praha           25.07.2010 11:10
 C2 ŽS  009038 Jan V?trovský        1997 2  USK Praha           25.07.2010 11:10
        009077 Michael Mat?jka      1997    USK Praha           25.07.2010 11:10
K1M     009053 Michal Buchtel       1986 1  USK Praha           25.07.2010 11:10
K1M     009165 Petr Chmátal         1990 1  USK Praha           25.07.2010 11:24
K1M DS  009043 Ludvík Med?ický      1992 2  USK Praha           25.07.2010 11:10
K1M DM  009026 Jan Raška            1995 2  USK Praha           25.07.2010 11:10
K1M DM  009028 Filip Ko?ínek        1995 3  USK Praha           25.07.2010 11:10
K1M ŽS  009030 Matouš Pet?ík        1997 3  USK Praha           05.07.2010 18:35
K1M ŽS  009077 Michael Mat?jka      1997 3  USK Praha           25.07.2010 11:10
K1M ŽM  009064 Vilém Ko?ínek        1999 3  USK Praha           25.07.2010 11:10
K1M     009111 Jakub Mat?jka        1973 0  USK Praha           25.07.2010 11:24
K1Z DS  009177 Aneta V?trovská      1993 2  USK Praha           25.07.2010 11:10
K1Z ŽS  009024 Amálie Hilgertová    1997 2  USK Praha           25.07.2010 11:10
USK Praha   C1: 8   C2: 5   K1M: 9   K1Z: 2   Celkem: 24

oddíl: Vodácký oddíl Horšov
 C1     066002 Ladislav Hojda       1973 2  Vodácký oddíl Horšov26.07.2010 16:31
 C1     066011 Miloslav Wendl       1978 2  Vodácký oddíl Horšov26.07.2010 16:31
 C1     066006 Zden?k Pivo?ka       1982 2  Vodácký oddíl Horšov26.07.2010 16:31
 C1 ŽS  066020 Jana Matulková       1996 3  Vodácký oddíl Horšov26.07.2010 16:31
 C2     066023 Michaela Osochovská  1986 2  Vodácký oddíl Horšov26.07.2010 16:31
        066011 Miloslav Wendl       1978    Vodácký oddíl Horšov26.07.2010 16:31
K1Z     066023 Michaela Osochovská  1986 2+ Vodácký oddíl Horšov26.07.2010 16:31
K1Z ŽS  066020 Jana Matulková       1996 2  Vodácký oddíl Horšov26.07.2010 16:31
Vodácký oddíl Horšov   C1: 4   C2: 1   K1M: 0   K1Z: 2   Celkem: 7

oddíl: VS Blovice
K1Z     033016 Hana Polívková       1989 2+ VS Blovice          26.07.2010 20:08
VS Blovice   C1: 0   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 1   Celkem: 1

oddíl: VS Tábor
 C1     030003 Bohumil Habich       1991 2  VS Tábor            25.07.2010 11:03
VS Tábor   C1: 1   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 0   Celkem: 1