Rozpis závodu:   závod č.74    závod č.75    

Seznam lodí příhlášených přes internet
podle oddílů
kat. vk reg.č. jméno                rok  VT oddíl               přihlášeno

oddíl: Delfín Jablonec
K1M     046025 Ond?ej Tunka         1990 1  Delfín Jablonec     28.05.2010 11:09
K1M     046012 Jan Kulhánek         1978 2+ Delfín Jablonec     31.05.2010 22:38
Delfín Jablonec   C1: 0   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: DUKLA Brandýs
 C1     012029 Tomáš Rak            1989 1  DUKLA Brandýs       27.05.2010 23:26
 C1     012020 František Jordán     1991 1  DUKLA Brandýs       30.05.2010 21:52
 C1     012032 Daniel Rubín         1975 3  DUKLA Brandýs       27.05.2010 23:26
 C2     012025 Marek Šindler        1992 1  DUKLA Brandýs       27.05.2010 23:26
        012024 Jonáš Kašpar         1991    DUKLA Brandýs       27.05.2010 23:26
 C2 DS  012035 Tomáš Macášek        1992 2  DUKLA Brandýs       27.05.2010 23:26
        066001 Jakub Hojda          1993    Vodácký oddíl Horšov27.05.2010 23:26
K1M     012014 Ond?ej Raab          1973 1  DUKLA Brandýs       28.05.2010 13:56
K1M     012037 Jan Vondra           1988 1  DUKLA Brandýs       28.05.2010 20:46
K1M     012002 Tomáš Masla?ák       1990 1  DUKLA Brandýs       27.05.2010 23:26
K1M     012036 Zden?k Ornst         1990 1  DUKLA Brandýs       27.05.2010 23:26
K1M     012032 Daniel Rubín         1975 2+ DUKLA Brandýs       27.05.2010 23:26
K1M     012049 Ond?ej Suchý         1979 2+ DUKLA Brandýs       27.05.2010 23:26
K1M     012031 Ji?í ?ejha           1981 2+ DUKLA Brandýs       27.05.2010 23:26
K1M     012020 František Jordán     1991 2+ DUKLA Brandýs       30.05.2010 21:52
K1M DS  012035 Tomáš Macášek        1992 2+ DUKLA Brandýs       27.05.2010 23:26
K1M     012041 Ladislav Maroul      1968 2  DUKLA Brandýs       28.05.2010 13:56
K1M     012010 David Mr?zek         1976 2  DUKLA Brandýs       27.05.2010 23:26
K1Z     012045 Eva Ornstová         1989 1  DUKLA Brandýs       27.05.2010 23:26
K1Z DS  012012 Pavlína Zást?rová    1993 1  DUKLA Brandýs       27.05.2010 23:26
K1Z     012046 Markéta Smažíková    1988 2+ DUKLA Brandýs       27.05.2010 23:26
DUKLA Brandýs   C1: 3   C2: 2   K1M: 11   K1Z: 3   Celkem: 19

oddíl: Kanoe Klub Spoj Brno
K1M DM  103020 Ond?ej Hošek         1995 2  Kanoe Klub Spoj Brno27.05.2010 23:17
Kanoe Klub Spoj Brno   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: Kau?uk Kralupy
 C1 ŽS  014018 Roman Matula         1996 2  Kau?uk Kralupy      28.05.2010 22:03
 C2 DS  014025 Luboš Šupolík        1992 1  Kau?uk Kralupy      28.05.2010 22:03
        014027 Patrik Šeba          1992    Kau?uk Kralupy      28.05.2010 22:03
K1M     014017 Pavel Prell          1976 2+ Kau?uk Kralupy      28.05.2010 22:03
K1M     014003 Ladislav Voves       1985 2+ Kau?uk Kralupy      28.05.2010 22:03
K1M DS  014025 Luboš Šupolík        1992 2  Kau?uk Kralupy      28.05.2010 22:03
K1M ŽS  014014 Pavel Šupolík        1997 3  Kau?uk Kralupy      28.05.2010 22:03
K1Z     014020 Zdenka Grossmannová  1965 1  Kau?uk Kralupy      27.05.2010 23:44
K1Z     014038 Barbora Zýková       1990 2+ Kau?uk Kralupy      28.05.2010 22:03
K1Z     014040 Kristýna Krej?ová    1991 2  Kau?uk Kralupy      28.05.2010 22:03
K1Z ŽS  014030 Anna Koblencová      1997 3  Kau?uk Kralupy      28.05.2010 22:03
Kau?uk Kralupy   C1: 1   C2: 1   K1M: 4   K1Z: 4   Celkem: 10

oddíl: KK Opava
 C1     121012 Daniel Kop?ák        1989 2+ KK Opava            28.05.2010 08:43
 C1 DM  121003 Jakub Mr?zek         1995 2+ KK Opava            28.05.2010 08:43
 C2     121012 Daniel Kop?ák        1989 1  KK Opava            28.05.2010 08:43
        119086 Ji?í Herink          1990    UP Olomouc          28.05.2010 08:43
 C2 ŽS  121037 Mária Mrázková       1996 2  KK Opava            28.05.2010 08:43
        121022 Sabina Foltysová     1996    KK Opava            28.05.2010 08:43
 C2 ŽS  121032 Tomáš Šoltys         1997 3  KK Opava            28.05.2010 08:43
        121030 Jan Mrázek           1998    KK Opava            28.05.2010 08:43
 C2 ŽM  121007 Vojta Mr?zek         1998 3  KK Opava            28.05.2010 08:43
        121033 Albert Kašpar        1998    KK Opava            28.05.2010 08:43
K1M DM  121031 Tomáš Urban          1994 2  KK Opava            28.05.2010 08:43
K1M DM  121010 Matouš Bahenský      1994 2  KK Opava            28.05.2010 08:43
K1M DM  121069 Petr Bin?ík          1994 2  KK Opava            28.05.2010 08:43
K1M ŽS  121032 Tomáš Šoltys         1997 2  KK Opava            28.05.2010 08:43
K1M     121024 Martin Rousek        1965 3  KK Opava            28.05.2010 08:43
K1M ŽM  121030 Jan Mrázek           1998 3  KK Opava            28.05.2010 08:43
K1M ŽM  121007 Vojta Mr?zek         1998 3  KK Opava            28.05.2010 08:43
K1M ŽM  121033 Albert Kašpar        1998 3  KK Opava            28.05.2010 08:43
K1Z DM  121014 Barbora Valíková     1994 1  KK Opava            28.05.2010 08:43
K1Z DS  121016 Denisa Foltysová     1993 2+ KK Opava            28.05.2010 08:43
K1Z ŽS  121037 Mária Mrázková       1996 2  KK Opava            28.05.2010 08:43
K1Z ŽS  121022 Sabina Foltysová     1996 2  KK Opava            28.05.2010 08:43
K1Z ŽS  121047 Tereza Brožová       1996 2  KK Opava            28.05.2010 08:43
K1Z ŽS  121056 Barbora Košárková    1996 3  KK Opava            28.05.2010 08:43
KK Opava   C1: 2   C2: 4   K1M: 8   K1Z: 6   Celkem: 20

oddíl: KK Rakovník
 C1     017006 Tamaki Hashimoto     1982 2  KK Rakovník         28.05.2010 23:18
 C1     017026 Lud?k Pšeni?ka       1960 3  KK Rakovník         28.05.2010 23:18
K1M DS  017037 Kryštof Heger        1992 2  KK Rakovník         28.05.2010 23:18
K1M     017026 Lud?k Pšeni?ka       1960 3  KK Rakovník         28.05.2010 23:18
K1Z     017001 Radka Ba?áková       1983 2  KK Rakovník         28.05.2010 23:18
KK Rakovník   C1: 2   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 1   Celkem: 5

oddíl: KK Veselí nad Moravo
K1M     134016 Ivo Košík            1969 2  KK Veselí nad Moravo27.05.2010 23:19
KK Veselí nad Moravo   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: Klub Kanoistika Roud
K1M     049031 Aleš Sedlmaier       1980 2  Klub Kanoistika Roud28.05.2010 13:54
K1Z DS  049030 Marie Zimová         1992 2+ Klub Kanoistika Roud28.05.2010 13:54
K1Z ŽM  049027 Tereza Fišerová      1998 3  Klub Kanoistika Roud28.05.2010 13:54
Klub Kanoistika Roud   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 2   Celkem: 3

oddíl: Kotva Bráník
 C2     077003 Pavel Klimuškin      1964 1  Kotva Bráník        28.05.2010 13:59
        008010 Martin Kašpar        1967    Sokol Žižkov        28.05.2010 13:59
Kotva Bráník   C1: 0   C2: 1   K1M: 0   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: KVS Písek
 C1 DM  082002 Marek Cepek          1994 2+ KVS Písek           30.05.2010 22:08
KVS Písek   C1: 1   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: Mittal Ostrava
K1M DS  122003 Ond?ej Cvikl         1992 1  Mittal Ostrava      25.05.2010 20:08
K1M     122020 Roman Neugebauer     1965 2+ Mittal Ostrava      25.05.2010 20:08
K1M     122032 Jakub Waloszek       1989 2+ Mittal Ostrava      25.05.2010 20:08
K1M     122001 Michal Hájek         1986 2  Mittal Ostrava      25.05.2010 20:08
K1M DM  122006 Ji?í Vašina          1994 2  Mittal Ostrava      25.05.2010 20:08
K1M ŽS  122002 Alexandr Maikranz    1997 3  Mittal Ostrava      25.05.2010 20:08
Mittal Ostrava   C1: 0   C2: 0   K1M: 6   K1Z: 0   Celkem: 6

oddíl: Raft klub Trója
 C1     097021 Tomáš Ku?era         1970 2+ Raft klub Trója     20.05.2010 22:25
 C1     097006 Michal Šrogl         1972 2  Raft klub Trója     28.05.2010 23:12
 C1     097014 Milan Hrobský        1983 2  Raft klub Trója     28.05.2010 23:12
 C1     097022 Martin ?ežábek       1973 3  Raft klub Trója     31.05.2010 22:31
 C2     097010 Milan Pražan         1981 2  Raft klub Trója     28.05.2010 23:12
        097007 Jakub Proks          1984    Raft klub Trója     28.05.2010 23:12
K1Z     097012 Marta Pinkavová      1986 2+ Raft klub Trója     27.05.2010 17:07
Raft klub Trója   C1: 4   C2: 1   K1M: 0   K1Z: 1   Celkem: 6

oddíl: SK Veselí nad Moravo
K1M DM  133058 Michal Košík         1995 2  SK Veselí nad Moravo28.05.2010 08:54
K1Z DS  133011 Pavlína Jordánová    1992 2+ SK Veselí nad Moravo30.05.2010 21:52
SK Veselí nad Moravo   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 1   Celkem: 2

oddíl: SK VS ?. Bud?jovice
 C1     023060 Alois Kuna           1988 1  SK VS ?. Bud?jovice 24.05.2010 20:01
 C1     023088 Jakub Prüher         1968 2+ SK VS ?. Bud?jovice 24.05.2010 11:07
 C1     023133 Old?ich Weber        1987 2  SK VS ?. Bud?jovice 19.05.2010 21:21
 C1     023006 Zden?k Bo?ek         1975 3  SK VS ?. Bud?jovice 27.05.2010 17:09
K1M     023107 Petr Št?tka          1965 2  SK VS ?. Bud?jovice 30.05.2010 22:00
K1M     023006 Zden?k Bo?ek         1975 2  SK VS ?. Bud?jovice 27.05.2010 17:09
K1M     023063 Lud?k Kyrián         1978 2  SK VS ?. Bud?jovice 25.05.2010 21:25
K1M     023066 Miroslav Lenc        1986 2  SK VS ?. Bud?jovice 17.05.2010 22:05
K1M     023086 Ond?ej Pokorný       1987 2  SK VS ?. Bud?jovice 20.05.2010 19:19
K1M     023025 Radek Jáša           1967 3  SK VS ?. Bud?jovice 27.05.2010 14:48
K1M ŽS  023142 Jan Fiala            1996 3  SK VS ?. Bud?jovice 24.05.2010 20:01
K1M ŽS  023115 Mat?j Št?tka         1996 3  SK VS ?. Bud?jovice 30.05.2010 22:00
K1M ŽS  023154 Filip Jáša           1997 3  SK VS ?. Bud?jovice 27.05.2010 14:48
K1Z DS  023156 Monika Jan?ová       1992 1  SK VS ?. Bud?jovice 31.05.2010 22:34
K1Z     023084 Iva Pokorná          1985 2  SK VS ?. Bud?jovice 20.05.2010 19:19
K1Z DM  023015 Jitka Dvo?áková      1994 2  SK VS ?. Bud?jovice 28.05.2010 13:30
SK VS ?. Bud?jovice   C1: 4   C2: 0   K1M: 9   K1Z: 3   Celkem: 16

oddíl: SK VS Karbo Benátky
K1M DS  010013 Tomáš Abraham        1992 2  SK VS Karbo Benátky 28.05.2010 07:14
K1M ŽS  010028 Bronislav Št?pán     1996 3  SK VS Karbo Benátky 28.05.2010 07:14
K1M ŽM  010016 Petr Šodek           1998 3  SK VS Karbo Benátky 28.05.2010 07:14
SK VS Karbo Benátky   C1: 0   C2: 0   K1M: 3   K1Z: 0   Celkem: 3

oddíl: Sokol Žižkov
 C1     008010 Martin Kašpar        1967 2+ Sokol Žižkov        28.05.2010 13:59
 C1     008016 Viktor Míka          1977 2+ Sokol Žižkov        28.05.2010 13:59
K1M     008016 Viktor Míka          1977 2  Sokol Žižkov        28.05.2010 13:59
K1M     008014 Antonín He?mánek     1973 3  Sokol Žižkov        28.05.2010 13:59
K1M     008030 Jakub Mat?jka        1981 3  Sokol Žižkov        28.05.2010 13:59
Sokol Žižkov   C1: 2   C2: 0   K1M: 3   K1Z: 0   Celkem: 5

oddíl: Sport Zbraslav
 C1     095002 Ji?í V?trovský       1966 2  Sport Zbraslav      26.05.2010 19:56
Sport Zbraslav   C1: 1   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: TJ ?eská Lípa
 C1     043008 Michal Šrámek        1982 2+ TJ ?eská Lípa       30.05.2010 21:47
K1M     043022 Václav Šedivý        1966 2  TJ ?eská Lípa       30.05.2010 21:47
K1M DM  043016 Albert Myšák         1994 2  TJ ?eská Lípa       30.05.2010 21:47
K1M DM  043029 Jakub Šedivý         1994 2  TJ ?eská Lípa       30.05.2010 21:47
K1Z DS  043010 Jana Svobodová       1993 2+ TJ ?eská Lípa       30.05.2010 21:47
TJ ?eská Lípa   C1: 1   C2: 0   K1M: 3   K1Z: 1   Celkem: 5

oddíl: TJ DNT VS Kada?
 C1 DM  047019 Radek Pospíchal      1994 2  TJ DNT VS Kada?     31.05.2010 22:30
K1M DM  047019 Radek Pospíchal      1994 3  TJ DNT VS Kada?     30.05.2010 22:06
K1Z     047013 Lucie ?erná          1977 2  TJ DNT VS Kada?     30.05.2010 22:06
K1Z ŽS  047016 Simona Pospíchalová  1997 3  TJ DNT VS Kada?     30.05.2010 22:06
TJ DNT VS Kada?   C1: 1   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 2   Celkem: 4

oddíl: TJ Jiskra Bechyn?
 C2 DM  076039 Jan Zvolánek         1995 2  TJ Jiskra Bechyn?   25.05.2010 20:04
        042021 Hynek Pechlát        1995    TJ KVS Sušice       25.05.2010 20:04
K1M DM  076039 Jan Zvolánek         1995 2  TJ Jiskra Bechyn?   25.05.2010 20:04
TJ Jiskra Bechyn?   C1: 0   C2: 1   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: TJ Klub kanoistiky Ž
K1M     070003 Zbyšek Lhota         1984 1  TJ Klub kanoistiky Ž26.05.2010 23:12
K1M     070074 Petr Brychcí         1990 2  TJ Klub kanoistiky Ž26.05.2010 23:12
TJ Klub kanoistiky Ž   C1: 0   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: TJ KVS Sušice
 C1     042030 Jan Vadlejch         1989 3  TJ KVS Sušice       30.05.2010 21:54
 C2     042019 Hynek Pechlát        1971 2  TJ KVS Sušice       28.05.2010 23:18
        017007 Ji?í Holý            1957    KK Rakovník         28.05.2010 23:18
K1M     042020 Filip Taišl          1976 1  TJ KVS Sušice       30.05.2010 21:54
K1M     042032 Jan Potužák          1988 2+ TJ KVS Sušice       30.05.2010 21:54
K1M     042036 Ond?ej Bouzek        1991 2+ TJ KVS Sušice       30.05.2010 21:54
K1M     042016 Vladislav Galuška    1965 2  TJ KVS Sušice       30.05.2010 21:54
K1M     042019 Hynek Pechlát        1971 2  TJ KVS Sušice       30.05.2010 21:54
K1M DS  042024 Filip Bouzek         1992 2  TJ KVS Sušice       30.05.2010 21:54
K1M DM  042014 Ond?ej Šrámek        1994 2  TJ KVS Sušice       30.05.2010 21:54
K1M DM  042021 Hynek Pechlát        1995 2  TJ KVS Sušice       30.05.2010 21:54
K1Z DM  042027 Karolína Galušková   1995 1  TJ KVS Sušice       30.05.2010 21:54
K1Z     042040 Šárka Šmejkalová     1984 2+ TJ KVS Sušice       27.05.2010 07:01
K1Z     042023 Martina Benešová     1986 2+ TJ KVS Sušice       30.05.2010 21:54
K1Z     042003 Anna Galušková       1970 3  TJ KVS Sušice       30.05.2010 21:54
K1Z     042026 Michaela Šrámková    1991 3  TJ KVS Sušice       30.05.2010 21:54
TJ KVS Sušice   C1: 1   C2: 1   K1M: 8   K1Z: 5   Celkem: 15

oddíl: TJ Loko Plze?
K1M     039047 Petr Grossmann       1974 2+ TJ Loko Plze?       24.05.2010 22:55
K1M     039039 Viktor Mula?         1975 2  TJ Loko Plze?       27.05.2010 17:04
TJ Loko Plze?   C1: 0   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: TJ Loko Žatec
 C1     052014 Dušan Milyán         1973 3  TJ Loko Žatec       26.05.2010 23:09
K1M     052077 Ji?í Smažík          1991 2+ TJ Loko Žatec       26.05.2010 23:09
K1M DM  052022 Vojt?ch Pet?í?ek     1994 2  TJ Loko Žatec       26.05.2010 23:09
K1Z DM  052024 Sylvie Klementová    1994 2+ TJ Loko Žatec       26.05.2010 23:09
TJ Loko Žatec   C1: 1   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 1   Celkem: 4

oddíl: TJ Oh?e Klášterec
 C1     048081 Martin Ko?í          1991 2+ TJ Oh?e Klášterec   27.05.2010 23:22
 C1     048003 Josef ?ekal          1970 2  TJ Oh?e Klášterec   27.05.2010 23:22
 C1 ŽM  048032 Bára ?ekalová        1998 2  TJ Oh?e Klášterec   27.05.2010 23:22
 C1     048068 Jaroslav Volák       1990 3  TJ Oh?e Klášterec   27.05.2010 23:22
 C1 DS  048073 Ji?í Tykal           1992 3  TJ Oh?e Klášterec   30.05.2010 21:49
 C1 ŽM  048031 Adam Lerch           1998 3  TJ Oh?e Klášterec   27.05.2010 23:22
 C2     048081 Martin Ko?í          1991 2  TJ Oh?e Klášterec   27.05.2010 23:22
        048068 Jaroslav Volák       1990    TJ Oh?e Klášterec   27.05.2010 23:22
K1M DS  048073 Ji?í Tykal           1992 2  TJ Oh?e Klášterec   30.05.2010 21:49
K1M ŽM  048031 Adam Lerch           1998 3  TJ Oh?e Klášterec   27.05.2010 23:22
K1Z ŽM  048032 Bára ?ekalová        1998 3  TJ Oh?e Klášterec   27.05.2010 23:22
TJ Oh?e Klášterec   C1: 6   C2: 1   K1M: 2   K1Z: 1   Celkem: 10

oddíl: TJ SK Hubertus KV
 C1     034025 Michal Nová?ek       1977 2  TJ SK Hubertus KV   25.05.2010 15:12
K1M     034033 Martin Buchtel       1982 1  TJ SK Hubertus KV   31.05.2010 22:33
K1M     034026 Martin T?ma          1972 2+ TJ SK Hubertus KV   25.05.2010 15:12
K1M     034017 Filip Lepík          1976 2+ TJ SK Hubertus KV   25.05.2010 15:12
K1M ŽS  034043 Ond?ej ?ervenka      1996 3  TJ SK Hubertus KV   25.05.2010 15:12
TJ SK Hubertus KV   C1: 1   C2: 0   K1M: 4   K1Z: 0   Celkem: 5

oddíl: TJ Slavia K. Vary
 C1     035009 Martin Kvapil        1976 2+ TJ Slavia K. Vary   28.05.2010 22:21
K1M     035011 Antonín Reichenauer  1956 2  TJ Slavia K. Vary   28.05.2010 22:21
K1Z     035004 Gabriela Kvapilová   1978 2  TJ Slavia K. Vary   28.05.2010 22:21
TJ Slavia K. Vary   C1: 1   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 1   Celkem: 3

oddíl: TJ Sokol Písek
 C1     080006 Petr Hrádek          1987 2  TJ Sokol Písek      30.05.2010 21:50
TJ Sokol Písek   C1: 1   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: TJ Šumperk
 C1     128030 Zbyn?k Schreiber     1963 2  TJ Šumperk          28.05.2010 23:10
TJ Šumperk   C1: 1   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: TJ Valašské Mezi?í?í
 C1     132040 Radomir Fusek        1990 2+ TJ Valašské Mezi?í?í27.05.2010 22:54
 C1 DM  132037 Vladimír Zátopek     1995 2  TJ Valašské Mezi?í?í27.05.2010 22:54
 C1 DM  132051 Jakub Franek         1995 3  TJ Valašské Mezi?í?í27.05.2010 22:54
 C1 ŽS  132053 Václav Kristek       1996 3  TJ Valašské Mezi?í?í27.05.2010 22:54
 C2 DM  132051 Jakub Franek         1995 2  TJ Valašské Mezi?í?í27.05.2010 22:54
        132053 Václav Kristek       1996    TJ Valašské Mezi?í?í27.05.2010 22:54
TJ Valašské Mezi?í?í   C1: 4   C2: 1   K1M: 0   K1Z: 0   Celkem: 5

oddíl: UP Olomouc
 C1     119086 Ji?í Herink          1990 1  UP Olomouc          28.05.2010 23:24
 C1 DS  119010 Radim Božek          1992 2+ UP Olomouc          28.05.2010 23:24
 C1 ŽS  119066 Ji?í Vrba            1997 3  UP Olomouc          28.05.2010 23:24
K1M     119127 Ji?í Dupal           1991 1  UP Olomouc          28.05.2010 23:24
K1M     119120 Jan ?ezá?            1989 2  UP Olomouc          28.05.2010 23:24
K1M DS  119140 Filip Hric           1993 2  UP Olomouc          28.05.2010 23:24
K1M DM  119093 Petr Krameš          1995 3  UP Olomouc          28.05.2010 23:24
K1M ŽS  119066 Ji?í Vrba            1997 3  UP Olomouc          28.05.2010 23:24
K1Z     119099 Jana Bi?ovská        1987 2+ UP Olomouc          28.05.2010 23:24
K1Z ŽM  119090 Klára Hricová        1999 3  UP Olomouc          28.05.2010 23:24
UP Olomouc   C1: 3   C2: 0   K1M: 5   K1Z: 2   Celkem: 10

oddíl: USK Praha
 C1 DS  009152 Martin ?íha          1992 1  USK Praha           27.05.2010 22:58
 C1 DS  009153 Michal Pešek         1992 1  USK Praha           27.05.2010 22:58
 C1     009012 Anna Kašparová       1985 2  USK Praha           27.05.2010 22:58
 C1     009100 Lukáš Tomek          1987 2  USK Praha           27.05.2010 22:58
 C1 DM  009037 Jakub Pexa           1994 2  USK Praha           27.05.2010 22:58
 C1 DM  009056 Adam Svoboda         1994 2  USK Praha           27.05.2010 22:58
 C1 DM  009036 Šimon Kouša          1994 2  USK Praha           27.05.2010 22:58
 C1 DS  009075 Petra Fryšová        1993 3  USK Praha           27.05.2010 22:58
 C1 DM  009068 Lukáš Rohan          1995 3  USK Praha           27.05.2010 22:58
 C1 ŽS  009038 Jan V?trovský        1997 3  USK Praha           27.05.2010 22:58
 C1 ŽS  009030 Matouš Pet?ík        1997 3  USK Praha           27.05.2010 22:58
 C2 DS  009083 Jaroslav Strnad      1993 1  USK Praha           27.05.2010 22:58
        009152 Martin ?íha          1992    USK Praha           27.05.2010 22:58
 C2     009100 Lukáš Tomek          1987 2  USK Praha           27.05.2010 22:58
        023133 Old?ich Weber        1987    SK VS ?. Bud?jovice 27.05.2010 22:58
 C2 DS  009043 Ludvík Med?ický      1992 2  USK Praha           27.05.2010 22:58
        009051 Matyáš Ebel          1992    USK Praha           27.05.2010 22:58
 C2 DM  009068 Lukáš Rohan          1995 2  USK Praha           27.05.2010 22:58
        009056 Adam Svoboda         1994    USK Praha           27.05.2010 22:58
 C2 DM  009026 Jan Raška            1995 2  USK Praha           27.05.2010 22:58
        009022 Mat?j Šiman          1995    USK Praha           27.05.2010 22:58
 C2 ŽS  009038 Jan V?trovský        1997 3  USK Praha           27.05.2010 22:58
        009077 Michael Mat?jka      1997    USK Praha           27.05.2010 22:58
K1M     009165 Petr Chmátal         1990 1  USK Praha           27.05.2010 22:58
K1M DS  009162 Ji?í Prskavec        1993 1  USK Praha           27.05.2010 22:58
K1M     009006 Petr Bílý            1981 2+ USK Praha           27.05.2010 22:58
K1M     009027 Ond?ej Zajíc         1990 2+ USK Praha           27.05.2010 22:58
K1M DS  009083 Jaroslav Strnad      1993 2+ USK Praha           27.05.2010 22:58
K1M DM  009022 Mat?j Šiman          1995 2  USK Praha           27.05.2010 22:58
K1M DM  009026 Jan Raška            1995 2  USK Praha           27.05.2010 22:58
K1M DS  009015 Jaroslav Kurfürst    1993 3  USK Praha           27.05.2010 22:58
K1M DM  009076 Sebastian Špeta      1995 3  USK Praha           27.05.2010 22:58
K1M DM  009028 Filip Ko?ínek        1995 3  USK Praha           27.05.2010 22:58
K1M ŽS  009030 Matouš Pet?ík        1997 3  USK Praha           27.05.2010 22:58
K1M ŽS  009077 Michael Mat?jka      1997 3  USK Praha           27.05.2010 22:58
K1M ŽM  009064 Vilém Ko?ínek        1999 3  USK Praha           27.05.2010 22:58
K1Z     009012 Anna Kašparová       1985 1  USK Praha           27.05.2010 22:58
K1Z     009150 Kate?ina Kud?jová    1990 1  USK Praha           27.05.2010 22:58
K1Z DS  009019 Anna Bustová         1992 1  USK Praha           27.05.2010 22:58
K1Z DS  009057 Markéta Sušánková    1992 1  USK Praha           27.05.2010 22:58
K1Z     009013 Veronika Vojtová     1990 2  USK Praha           27.05.2010 22:58
K1Z DS  009177 Aneta V?trovská      1993 3  USK Praha           27.05.2010 22:58
K1Z ŽS  009024 Amálie Hilgertová    1997 3  USK Praha           27.05.2010 22:58
USK Praha   C1: 11   C2: 6   K1M: 13   K1Z: 7   Celkem: 37

oddíl: Vodácký oddíl Horšov
 C1 DS  066001 Jakub Hojda          1993 2+ Vodácký oddíl Horšov28.05.2010 17:53
 C1     066011 Miloslav Wendl       1978 2  Vodácký oddíl Horšov28.05.2010 17:53
 C1     066006 Zden?k Pivo?ka       1982 2  Vodácký oddíl Horšov28.05.2010 17:53
 C1     066025 Robin Ka?jak         1985 3  Vodácký oddíl Horšov28.05.2010 17:53
 C2     066011 Miloslav Wendl       1978 2  Vodácký oddíl Horšov28.05.2010 17:53
        066023 Michaela Osochovská  1986    Vodácký oddíl Horšov28.05.2010 17:53
 C2     066006 Zden?k Pivo?ka       1982 2  Vodácký oddíl Horšov28.05.2010 17:53
        066025 Robin Ka?jak         1985    Vodácký oddíl Horšov28.05.2010 17:53
K1Z     066023 Michaela Osochovská  1986 2+ Vodácký oddíl Horšov28.05.2010 17:53
K1Z ŽS  066020 Jana Matulková       1996 3  Vodácký oddíl Horšov28.05.2010 17:53
Vodácký oddíl Horšov   C1: 4   C2: 2   K1M: 0   K1Z: 2   Celkem: 8

oddíl: VS Blovice
K1Z     033016 Hana Polívková       1989 2+ VS Blovice          28.05.2010 14:03
VS Blovice   C1: 0   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 1   Celkem: 1