Rozpis závodu:   závod č.18    závod č.19    závod č.20    závod č.21    

Seznam lodí příhlášených přes internet
podle oddílů
kat. vk reg.č. jméno                rok  VT oddíl               přihlášeno

oddíl: Bohemians Praha
K1M     001066 Mat?j Zapletal         73 3  Bohemians Praha     29.03.2010 19:54
Bohemians Praha   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: DUKLA Brandýs
 C1     012034 Ond?ej Pinkava         77 1  DUKLA Brandýs       29.03.2010 18:51
 C1     012009 Mat?j Suchý            86 1  DUKLA Brandýs       29.03.2010 01:15
K1M     012028 Lukáš Kubri?an         84 MT DUKLA Brandýs       29.03.2010 11:59
K1M     012014 Ond?ej Raab            73 1  DUKLA Brandýs       23.03.2010 13:44
K1M     012001 Luboš Hilgert          86 1  DUKLA Brandýs       29.03.2010 11:59
K1M     012037 Jan Vondra             88 1  DUKLA Brandýs       29.03.2010 11:59
K1M     012049 Ond?ej Suchý           79 2+ DUKLA Brandýs       29.03.2010 01:15
K1M     012041 Ladislav Maroul        68 2  DUKLA Brandýs       23.03.2010 13:44
K1Z     012008 Št?pána Hilgertová     68 1  DUKLA Brandýs       29.03.2010 11:59
DUKLA Brandýs   C1: 2   C2: 0   K1M: 6   K1Z: 1   Celkem: 9

oddíl: Kanoe Klub Spoj Brno
K1M     103020 Ond?ej Hošek           95 2  Kanoe Klub Spoj Brno28.03.2010 22:10
Kanoe Klub Spoj Brno   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: Kau?uk Kralupy
K1M     014012 Vojt?ch Zapletal       98 3  Kau?uk Kralupy      28.03.2010 17:54
Kau?uk Kralupy   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: KVS Písek
K1M     082010 Mat?j Cepek            98 3  KVS Písek           29.03.2010 12:01
KVS Písek   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: Lužnice Tábor
 C1     078014 Jan Pešta              81 2  Lužnice Tábor       29.03.2010 21:13
Lužnice Tábor   C1: 1   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: Raft klub Trója
 C1     097021 Tomáš Ku?era           70 2+ Raft klub Trója     17.03.2010 11:29
Raft klub Trója   C1: 1   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: SK VS ?. Bud?jovice
K1M     023006 Zden?k Bo?ek           75 2  SK VS ?. Bud?jovice 24.03.2010 21:42
K1M     023063 Lud?k Kyrián           78 2  SK VS ?. Bud?jovice 16.03.2010 13:09
K1M     023113 Martin Toncar          75 3  SK VS ?. Bud?jovice 29.03.2010 11:41
K1Z     023015 Jitka Dvo?áková        94 2  SK VS ?. Bud?jovice 22.03.2010 10:28
SK VS ?. Bud?jovice   C1: 0   C2: 0   K1M: 3   K1Z: 1   Celkem: 4

oddíl: TJ SK Hubertus KV
K1M     034033 Martin Buchtel         82 1  TJ SK Hubertus KV   24.03.2010 12:53
TJ SK Hubertus KV   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: TJ Sokol Písek
 C1     080006 Petr Hrádek            87 2  TJ Sokol Písek      28.03.2010 20:53
TJ Sokol Písek   C1: 1   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: USK Praha
 C1     009037 Jakub Pexa             94 2  USK Praha           28.03.2010 22:25
 C1     009056 Adam Svoboda           94 2  USK Praha           28.03.2010 22:25
 C1     009075 Petra Fryšová          93 3  USK Praha           28.03.2010 22:25
 C1     009068 Lukáš Rohan            95 3  USK Praha           28.03.2010 22:25
 C1     009030 Matouš Pet?ík          97 3  USK Praha           28.03.2010 22:25
 C2     009043 Ludvík Med?ický        92 2  USK Praha           28.03.2010 22:25
        009051 Matyáš Ebel            92    USK Praha           28.03.2010 22:25
 C2     009068 Lukáš Rohan            95 2  USK Praha           28.03.2010 22:25
        009056 Adam Svoboda           94    USK Praha           28.03.2010 22:25
 C2     009026 Jan Raška              95 2  USK Praha           28.03.2010 22:25
        009022 Mat?j Šiman            95    USK Praha           28.03.2010 22:25
K1M     009010 Pavel Kubri?an         83 1  USK Praha           27.03.2010 18:51
K1M     009165 Petr Chmátal           90 1  USK Praha           28.03.2010 22:25
K1M     009083 Jaroslav Strnad        93 2+ USK Praha           28.03.2010 22:25
K1M     009022 Mat?j Šiman            95 2  USK Praha           28.03.2010 22:25
K1M     009026 Jan Raška              95 2  USK Praha           28.03.2010 22:25
K1M     009028 Filip Ko?ínek          95 3  USK Praha           28.03.2010 22:25
K1M     009076 Sebastian Špeta        95 3  USK Praha           28.03.2010 22:25
K1M     009030 Matouš Pet?ík          97 3  USK Praha           28.03.2010 22:25
K1M     009077 Michael Mat?jka        97 3  USK Praha           28.03.2010 22:25
K1M     009015 Jaroslav Kurfürst      93 0  USK Praha           28.03.2010 22:36
K1Z     009057 Markéta Sušánková      92 1  USK Praha           28.03.2010 22:25
K1Z     009075 Petra Fryšová          93 3  USK Praha           28.03.2010 22:25
K1Z     009024 Amálie Hilgertová      97 3  USK Praha           28.03.2010 22:25
USK Praha   C1: 5   C2: 3   K1M: 10   K1Z: 3   Celkem: 21

oddíl: VS Blovice
K1Z     033016 Hana Polívková         89 2+ VS Blovice          28.03.2010 20:49
VS Blovice   C1: 0   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 1   Celkem: 1

oddíl: VS Tábor
 C1     030031 Karel Habich           94 3  VS Tábor            29.03.2010 14:31
K1M     030031 Karel Habich           94 3  VS Tábor            29.03.2010 14:31
VS Tábor   C1: 1   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 2