5. a 6. NKZ a ČPJ
19.-20.9.2009
USD České Vrbné
SK VS Č.Budějovice


Rozpis závodu:   závod č.127    závod č.128    

Seznam lodí příhlášených přes internet
podle oddílů
kat. vk reg.č. jméno                rok  VT oddíl               přihlášeno

oddíl: Bohemians Praha
K1M     001037 Ond?ej Smolka          94 2  Bohemians Praha     14.09.2009 10:57
Bohemians Praha   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: Delfín Jablonec
K1M     046025 Ond?ej Tunka           90 1  Delfín Jablonec     14.09.2009 20:09
K1M     046012 Jan Kulhánek           78 2+ Delfín Jablonec     11.09.2009 20:09
Delfín Jablonec   C1: 0   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: DUKLA Brandýs
 C1     012044 Pavel Foukal           87 1  DUKLA Brandýs       10.09.2009 21:47
 C1     012029 Tomáš Rak              89 1  DUKLA Brandýs       10.09.2009 21:47
 C1     012023 Jakub Ján?             90 1  DUKLA Brandýs       10.09.2009 21:47
 C1     012022 Ond?ej Karlovský       91 1  DUKLA Brandýs       10.09.2009 21:47
 C1     012043 Jan Zdráhal            85 2  DUKLA Brandýs       10.09.2009 21:47
 C2     012043 Jan Zdráhal            85 1  DUKLA Brandýs       10.09.2009 21:47
        033014 David Chod             82    VS Blovice          10.09.2009 21:47
 C2     012022 Ond?ej Karlovský       91 1  DUKLA Brandýs       10.09.2009 21:47
        012023 Jakub Ján?             90    DUKLA Brandýs       10.09.2009 21:47
 C2     012025 Marek Šindler          92 1  DUKLA Brandýs       14.09.2009 10:37
        012024 Jonáš Kašpar           91    DUKLA Brandýs       14.09.2009 10:37
K1M     012002 Tomáš Masla?ák         90 1  DUKLA Brandýs       10.09.2009 21:47
K1M     012031 Ji?í ?ejha             81 2+ DUKLA Brandýs       10.09.2009 21:47
K1M     012035 Tomáš Macášek          92 2+ DUKLA Brandýs       10.09.2009 21:47
K1M     012032 Daniel Rubín           75 2  DUKLA Brandýs       10.09.2009 21:47
K1Z     012047 Miroslava Urbanová     88 1  DUKLA Brandýs       10.09.2009 21:47
K1Z     012012 Pavlína Zást?rová      93 1  DUKLA Brandýs       10.09.2009 21:47
K1Z     012046 Markéta Smažíková      88 2+ DUKLA Brandýs       10.09.2009 21:47
K1Z     012020 Marta Pinkavová        86 2  DUKLA Brandýs       10.09.2009 21:25
DUKLA Brandýs   C1: 5   C2: 3   K1M: 4   K1Z: 4   Celkem: 16

oddíl: Kanoe Klub Spoj Brno
 C1     103020 Ond?ej Hošek           95 2  Kanoe Klub Spoj Brno10.09.2009 21:30
K1M     103020 Ond?ej Hošek           95 2  Kanoe Klub Spoj Brno10.09.2009 21:30
Kanoe Klub Spoj Brno   C1: 1   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: Kau?uk Kralupy
 C1     014027 Patrik Šeba            92 2+ Kau?uk Kralupy      10.09.2009 21:21
 C1     014018 Roman Matula           96 2  Kau?uk Kralupy      15.09.2009 17:38
 C1     014022 Antonín Rataj          92 3  Kau?uk Kralupy      10.09.2009 21:21
 C2     014025 Luboš Šupolík          92 2  Kau?uk Kralupy      10.09.2009 21:21
        014027 Patrik Šeba            92    Kau?uk Kralupy      10.09.2009 21:21
K1M     014017 Pavel Prell            76 1  Kau?uk Kralupy      10.09.2009 21:21
K1M     014003 Ladislav Voves         85 2+ Kau?uk Kralupy      15.09.2009 17:38
K1M     014002 Lukáš Kovárník         77 2  Kau?uk Kralupy      15.09.2009 09:40
K1M     014042 Petr Gorecký           81 2  Kau?uk Kralupy      10.09.2009 21:21
K1M     014025 Luboš Šupolík          92 2  Kau?uk Kralupy      10.09.2009 21:21
K1M     014014 Pavel Šupolík          97 3  Kau?uk Kralupy      10.09.2009 21:21
K1Z     014038 Barbora Zýková         90 2+ Kau?uk Kralupy      10.09.2009 21:21
K1Z     014040 Kristýna Krej?ová      91 2+ Kau?uk Kralupy      10.09.2009 21:21
Kau?uk Kralupy   C1: 3   C2: 1   K1M: 6   K1Z: 2   Celkem: 12

oddíl: KK Opava
 C1     121012 Daniel Kop?ák          89 2+ KK Opava            10.09.2009 21:33
 C1     121009 Ond?ej Kopi?ka         89 2  KK Opava            10.09.2009 21:33
 C1     121003 Jakub Mr?zek           95 2  KK Opava            10.09.2009 21:33
 C2     121012 Daniel Kop?ák          89 2  KK Opava            10.09.2009 21:33
        119086 Ji?í Herink            90    UP Olomouc          10.09.2009 21:33
 C2     121037 Mária Mrázková         96 2  KK Opava            10.09.2009 21:33
        121022 Sabina Foltysová       96    KK Opava            10.09.2009 21:33
 C2     121032 Tomáš Šoltys           97 3  KK Opava            10.09.2009 21:33
        121030 Jan Mrázek             98    KK Opava            10.09.2009 21:33
K1M     121024 Martin Rousek          65 2  KK Opava            10.09.2009 21:33
K1M     121031 Tomáš Urban            94 2  KK Opava            10.09.2009 21:33
K1M     121010 Matouš Bahenský        94 2  KK Opava            10.09.2009 21:33
K1M     121069 Petr Bin?ík            94 2  KK Opava            10.09.2009 21:33
K1M     121032 Tomáš Šoltys           97 3  KK Opava            10.09.2009 21:33
K1M     121030 Jan Mrázek             98 3  KK Opava            10.09.2009 21:33
K1M     121007 Vojta Mr?zek           98 3  KK Opava            10.09.2009 21:33
K1M     121033 Albert Kašpar          98 3  KK Opava            10.09.2009 21:33
K1Z     121016 Denisa Foltysová       93 2+ KK Opava            10.09.2009 21:33
K1Z     121014 Barbora Valíková       94 2+ KK Opava            10.09.2009 21:33
K1Z     121088 Alice Ve?erková        77 2  KK Opava            10.09.2009 21:33
K1Z     121083 Kate?ina Mr?zková      95 2  KK Opava            10.09.2009 21:33
K1Z     121037 Mária Mrázková         96 2  KK Opava            10.09.2009 21:33
K1Z     121022 Sabina Foltysová       96 2  KK Opava            10.09.2009 21:33
K1Z     121047 Tereza Brožová         96 3  KK Opava            10.09.2009 21:33
K1Z     121056 Barbora Košárková      96 3  KK Opava            10.09.2009 21:33
KK Opava   C1: 3   C2: 3   K1M: 8   K1Z: 8   Celkem: 22

oddíl: KK Rakovník
K1M     017037 Kryštof Heger          92 2  KK Rakovník         15.09.2009 21:24
KK Rakovník   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: KK Roudnice
K1M     049036 Ond?ej Zajíc           90 2+ KK Roudnice         10.09.2009 21:05
K1M     049031 Aleš Sedlmaier         80 2  KK Roudnice         10.09.2009 21:05
K1Z     049001 Jana Drahozalová       90 2+ KK Roudnice         10.09.2009 21:05
K1Z     049030 Marie Zimová           92 2+ KK Roudnice         10.09.2009 21:05
KK Roudnice   C1: 0   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 2   Celkem: 4

oddíl: KK Veselí nad Moravo
K1M     134031 Petr Tome?ek           78 2  KK Veselí nad Moravo10.09.2009 20:52
KK Veselí nad Moravo   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: KVS Hradec Králové
 C1     045006 Jan Morkes             90 2+ KVS Hradec Králové  10.09.2009 21:43
 C1     045014 Zbyšek Rejman          92 3  KVS Hradec Králové  10.09.2009 21:43
KVS Hradec Králové   C1: 2   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: KVS Písek
 C1     082002 Marek Cepek            94 2+ KVS Písek           14.09.2009 13:24
 C2     082002 Marek Cepek            94 2  KVS Písek           14.09.2009 13:24
        023155 Vladimír Liskovský     94    SK VS ?. Bud?jovice 14.09.2009 13:24
KVS Písek   C1: 1   C2: 1   K1M: 0   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: Lužnice Tábor
 C1     078014 Jan Pešta              81 2  Lužnice Tábor       11.09.2009 19:13
Lužnice Tábor   C1: 1   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: Mittal Ostrava
K1M     122001 Michal Hájek           86 2+ Mittal Ostrava      10.09.2009 20:54
K1M     122032 Jakub Waloszek         89 2+ Mittal Ostrava      10.09.2009 20:54
K1M     122003 Ond?ej Cvikl           92 2+ Mittal Ostrava      10.09.2009 20:54
K1M     122022 Roman Hájek            63 2  Mittal Ostrava      10.09.2009 20:54
K1M     122020 Roman Neugebauer       65 2  Mittal Ostrava      10.09.2009 20:54
K1M     122006 Ji?í Vašina            94 2  Mittal Ostrava      10.09.2009 20:54
Mittal Ostrava   C1: 0   C2: 0   K1M: 6   K1Z: 0   Celkem: 6

oddíl: Raft klub Trója
 C2     097007 Jakub Proks            84 1  Raft klub Trója     10.09.2009 21:27
        097010 Milan Pražan           81    Raft klub Trója     10.09.2009 21:27
Raft klub Trója   C1: 0   C2: 1   K1M: 0   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: SK P?erov
K1M     124020 Tomáš Pešák            92 3  SK P?erov           15.09.2009 21:16
SK P?erov   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: SK Veselí nad Moravo
 C1     133009 František Jordán       91 1  SK Veselí nad Moravo10.09.2009 21:17
K1M     133009 František Jordán       91 2+ SK Veselí nad Moravo10.09.2009 21:17
K1M     133058 Michal Košík           95 3  SK Veselí nad Moravo11.09.2009 20:03
K1M     133056 Martin Chabi?a         95 3  SK Veselí nad Moravo11.09.2009 20:03
K1M     133059 Jan Olejník            96 3  SK Veselí nad Moravo11.09.2009 20:03
K1Z     133011 Pavlína Jordánová      92 2+ SK Veselí nad Moravo10.09.2009 21:17
SK Veselí nad Moravo   C1: 1   C2: 0   K1M: 4   K1Z: 1   Celkem: 6

oddíl: SK Vltava ?. Krumlov
K1M     024023 Zden?k Švehla          76 3  SK Vltava ?. Krumlov14.09.2009 19:45
SK Vltava ?. Krumlov   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: SK VS ?. Bud?jovice
 C1     023088 Jakub Prüher           68 2+ SK VS ?. Bud?jovice 08.09.2009 21:22
 C1     023149 Vilém Vl?novský        94 2  SK VS ?. Bud?jovice 03.09.2009 19:31
 C1     023006 Zden?k Bo?ek           75 3  SK VS ?. Bud?jovice 13.09.2009 12:11
K1M     023066 Miroslav Lenc          86 2+ SK VS ?. Bud?jovice 13.09.2009 12:11
K1M     023107 Petr Št?tka            65 2  SK VS ?. Bud?jovice 09.09.2009 20:40
K1M     023006 Zden?k Bo?ek           75 2  SK VS ?. Bud?jovice 13.09.2009 12:11
K1M     023063 Lud?k Kyrián           78 2  SK VS ?. Bud?jovice 11.09.2009 17:35
K1M     023086 Ond?ej Pokorný         87 2  SK VS ?. Bud?jovice 08.09.2009 23:16
K1M     023025 Radek Jáša             67 3  SK VS ?. Bud?jovice 09.09.2009 21:50
K1M     023010 Jan Ctibor             88 3  SK VS ?. Bud?jovice 11.09.2009 10:03
K1M     023155 Vladimír Liskovský     94 3  SK VS ?. Bud?jovice 10.09.2009 21:55
K1M     023115 Mat?j Št?tka           96 3  SK VS ?. Bud?jovice 09.09.2009 20:40
K1M     023154 Filip Jáša             97 3  SK VS ?. Bud?jovice 11.09.2009 20:53
K1Z     023156 Monika Jan?ová         92 2+ SK VS ?. Bud?jovice 11.09.2009 21:05
K1Z     023015 Jitka Dvo?áková        94 2  SK VS ?. Bud?jovice 09.09.2009 12:59
K1Z     023084 Iva Pokorná            85 3  SK VS ?. Bud?jovice 09.09.2009 21:07
K1Z     023153 Alžb?ta Prüherová      96 3  SK VS ?. Bud?jovice 08.09.2009 21:22
SK VS ?. Bud?jovice   C1: 3   C2: 0   K1M: 10   K1Z: 4   Celkem: 17

oddíl: SK VS Karbo Benátky
K1M     010013 Tomáš Abraham          92 2+ SK VS Karbo Benátky 10.09.2009 21:16
K1M     010028 Bronislav Št?pán       96 3  SK VS Karbo Benátky 10.09.2009 21:16
K1Z     010012 Michala Dandová        84 2  SK VS Karbo Benátky 10.09.2009 21:16
SK VS Karbo Benátky   C1: 0   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 1   Celkem: 3

oddíl: Sokol Žižkov
 C1     008016 Viktor Míka            77 2+ Sokol Žižkov        10.09.2009 21:56
 C1     008010 Martin Kašpar          67 2  Sokol Žižkov        10.09.2009 21:56
K1M     008016 Viktor Míka            77 2+ Sokol Žižkov        10.09.2009 21:56
K1M     008008 David Horák            76 3  Sokol Žižkov        10.09.2009 21:31
K1M     008037 Radek Letko            78 3  Sokol Žižkov        10.09.2009 21:31
Sokol Žižkov   C1: 2   C2: 0   K1M: 3   K1Z: 0   Celkem: 5

oddíl: Technika Praha
 C2     007041 Petr Jindrák           69 2  Technika Praha      07.09.2009 11:25
        023006 Zden?k Bo?ek           75    SK VS ?. Bud?jovice 07.09.2009 11:25
K1M     007034 Ji?í Vyhnánek          74 2  Technika Praha      07.09.2009 11:25
K1Z     007035 Linda Veselá           80 2  Technika Praha      07.09.2009 11:25
Technika Praha   C1: 0   C2: 1   K1M: 1   K1Z: 1   Celkem: 3

oddíl: TJ ?eská Lípa
 C1     043008 Michal Šrámek          82 2+ TJ ?eská Lípa       10.09.2009 21:59
 C1     043009 Robert Filipi          64 2  TJ ?eská Lípa       10.09.2009 21:59
 C2     043008 Michal Šrámek          82 2+ TJ ?eská Lípa       10.09.2009 21:59
        043043 Ivan Christov          88    TJ ?eská Lípa       10.09.2009 21:59
 C2     043016 Albert Myšák           94 2  TJ ?eská Lípa       10.09.2009 21:59
        043029 Jakub Šedivý           94    TJ ?eská Lípa       10.09.2009 21:59
K1M     043022 Václav Šedivý          66 2  TJ ?eská Lípa       10.09.2009 21:59
K1M     043029 Jakub Šedivý           94 2  TJ ?eská Lípa       10.09.2009 21:59
K1M     043009 Robert Filipi          64 3  TJ ?eská Lípa       10.09.2009 21:59
K1M     043016 Albert Myšák           94 3  TJ ?eská Lípa       10.09.2009 21:59
K1Z     043010 Jana Svobodová         93 2+ TJ ?eská Lípa       10.09.2009 21:59
K1Z     043021 Kate?ina Šedivá        89 2  TJ ?eská Lípa       10.09.2009 21:59
TJ ?eská Lípa   C1: 2   C2: 2   K1M: 4   K1Z: 2   Celkem: 10

oddíl: TJ ?SAD Plze?
K1M     038017 Filip Kraus            97 3  TJ ?SAD Plze?       11.09.2009 18:07
TJ ?SAD Plze?   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: TJ DNT VS Kada?
 C1     047019 Radek Pospíchal        94 2  TJ DNT VS Kada?     11.09.2009 12:07
K1M     047024 David Šebela           98 3  TJ DNT VS Kada?     11.09.2009 12:07
K1Z     047013 Lucie ?erná            77 3  TJ DNT VS Kada?     11.09.2009 12:07
K1Z     047004 Milena Hausnerová      94 3  TJ DNT VS Kada?     11.09.2009 12:07
K1Z     047023 Tereza Šebelová        94 3  TJ DNT VS Kada?     11.09.2009 12:07
K1Z     047016 Simona Pospíchalová    97 3  TJ DNT VS Kada?     11.09.2009 12:07
TJ DNT VS Kada?   C1: 1   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 4   Celkem: 6

oddíl: TJ Jiskra Bechyn?
 C2     076039 Jan Zvolánek           95 3  TJ Jiskra Bechyn?   10.09.2009 20:50
        042021 Hynek Pechlát          95    TJ KVS Sušice       10.09.2009 20:50
K1M     076039 Jan Zvolánek           95 3  TJ Jiskra Bechyn?   10.09.2009 20:50
TJ Jiskra Bechyn?   C1: 0   C2: 1   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: TJ Klub kanoistiky Ž
K1M     070003 Zbyšek Lhota           84 2+ TJ Klub kanoistiky Ž31.08.2009 08:37
K1M     070074 Petr Brychcí           90 2  TJ Klub kanoistiky Ž31.08.2009 08:37
TJ Klub kanoistiky Ž   C1: 0   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: TJ KVS Sušice
 C1     042030 Jan Vadlejch           89 3  TJ KVS Sušice       10.09.2009 20:58
 C2     042019 Hynek Pechlát          71 3  TJ KVS Sušice       10.09.2009 20:58
        017007 Ji?í Holý              57    KK Rakovník         10.09.2009 20:58
K1M     042016 Vladislav Galuška      65 2+ TJ KVS Sušice       10.09.2009 20:58
K1M     042032 Jan Potužák            88 2+ TJ KVS Sušice       10.09.2009 20:58
K1M     042036 Ond?ej Bouzek          91 2+ TJ KVS Sušice       10.09.2009 20:58
K1M     042024 Filip Bouzek           92 2+ TJ KVS Sušice       10.09.2009 20:58
K1M     042019 Hynek Pechlát          71 2  TJ KVS Sušice       10.09.2009 20:58
K1M     042014 Ond?ej Šrámek          94 2  TJ KVS Sušice       10.09.2009 20:58
K1M     042021 Hynek Pechlát          95 3  TJ KVS Sušice       10.09.2009 20:58
K1Z     042027 Karolína Galušková     95 1  TJ KVS Sušice       10.09.2009 20:58
K1Z     042023 Martina Benešová       86 2+ TJ KVS Sušice       10.09.2009 20:58
K1Z     042026 Michaela Šrámková      91 2  TJ KVS Sušice       10.09.2009 20:58
K1Z     042003 Anna Galušková         70 3  TJ KVS Sušice       10.09.2009 20:58
TJ KVS Sušice   C1: 1   C2: 1   K1M: 7   K1Z: 4   Celkem: 13

oddíl: TJ Loko Plze?
K1M     039047 Petr Grossmann         74 2  TJ Loko Plze?       31.08.2009 15:29
K1M     039039 Viktor Mula?           75 2  TJ Loko Plze?       10.09.2009 21:24
TJ Loko Plze?   C1: 0   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: TJ Loko Žatec
K1M     052077 Ji?í Smažík            91 2  TJ Loko Žatec       10.09.2009 21:19
K1M     052022 Vojt?ch Pet?í?ek       94 2  TJ Loko Žatec       10.09.2009 21:19
K1Z     052024 Sylvie Klementová      94 2  TJ Loko Žatec       10.09.2009 21:19
TJ Loko Žatec   C1: 0   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 1   Celkem: 3

oddíl: TJ Permon Roztoky
K1M     065001 Tomáš Jaroš            87 2  TJ Permon Roztoky   11.09.2009 21:51
K1Z     065021 Alžb?ta Kozohorská     90 2  TJ Permon Roztoky   11.09.2009 21:51
TJ Permon Roztoky   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 1   Celkem: 2

oddíl: TJ SK Hubertus KV
 C1     034025 Michal Nová?ek         77 2+ TJ SK Hubertus KV   10.09.2009 10:45
K1M     034026 Martin T?ma            72 2+ TJ SK Hubertus KV   10.09.2009 10:45
K1M     034017 Filip Lepík            76 2+ TJ SK Hubertus KV   10.09.2009 10:45
K1M     034033 Martin Buchtel         82 2+ TJ SK Hubertus KV   10.09.2009 10:45
K1M     034013 Josef Male?ek          61 3  TJ SK Hubertus KV   10.09.2009 10:45
K1M     034043 Ond?ej ?ervenka        96 3  TJ SK Hubertus KV   10.09.2009 10:45
TJ SK Hubertus KV   C1: 1   C2: 0   K1M: 5   K1Z: 0   Celkem: 6

oddíl: TJ Slavia K. Vary
 C1     035009 Martin Kvapil          76 2  TJ Slavia K. Vary   11.09.2009 20:37
K1Z     035004 Gabriela Kvapilová     78 2  TJ Slavia K. Vary   11.09.2009 20:37
TJ Slavia K. Vary   C1: 1   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 1   Celkem: 2

oddíl: TJ Sokol Písek
 C1     080006 Petr Hrádek            87 2  TJ Sokol Písek      10.09.2009 20:49
TJ Sokol Písek   C1: 1   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: TJ Valašské Mezi?í?í
 C1     132040 Radomir Fusek          90 2+ TJ Valašské Mezi?í?í11.09.2009 20:01
 C1     132037 Vladimír Zátopek       95 2  TJ Valašské Mezi?í?í11.09.2009 20:01
 C2     132053 Václav Kristek         96 2  TJ Valašské Mezi?í?í11.09.2009 20:01
        132051 Jakub Franek           95    TJ Valašské Mezi?í?í11.09.2009 20:01
TJ Valašské Mezi?í?í   C1: 2   C2: 1   K1M: 0   K1Z: 0   Celkem: 3

oddíl: UP Olomouc
 C2     119066 Ji?í Vrba              97 3  UP Olomouc          15.09.2009 21:08
        119087 Richard Pa?enica       96    UP Olomouc          15.09.2009 21:08
K1M     119127 Ji?í Dupal             91 1  UP Olomouc          15.09.2009 21:08
K1M     119047 Lukáš N?mec            85 2  UP Olomouc          15.09.2009 21:08
K1M     119140 Filip Hric             93 2  UP Olomouc          15.09.2009 21:08
K1M     119054 Jonatan Šrámek         94 2  UP Olomouc          15.09.2009 21:08
K1M     119093 Petr Krameš            95 3  UP Olomouc          15.09.2009 21:08
K1M     119066 Ji?í Vrba              97 3  UP Olomouc          15.09.2009 21:08
K1Z     119089 Tereza Krausová        93 3  UP Olomouc          15.09.2009 21:08
UP Olomouc   C1: 0   C2: 1   K1M: 6   K1Z: 1   Celkem: 8

oddíl: USK Praha
 C1     009048 Jan Vl?ek              90 1  USK Praha           10.09.2009 21:07
 C1     009152 Martin ?íha            92 1  USK Praha           10.09.2009 21:07
 C1     009153 Michal Pešek           92 2+ USK Praha           10.09.2009 21:07
 C1     009012 Anna Kašparová         85 2  USK Praha           10.09.2009 21:07
 C1     009036 Šimon Kouša            94 2  USK Praha           10.09.2009 21:07
 C1     009075 Petra Fryšová          93 3  USK Praha           10.09.2009 21:07
 C1     009037 Jakub Pexa             94 3  USK Praha           10.09.2009 21:07
 C1     009056 Adam Svoboda           94 3  USK Praha           10.09.2009 21:07
 C1     009030 Matouš Pet?ík          97 3  USK Praha           10.09.2009 21:07
 C2     009043 Ludvík Med?ický        92 2  USK Praha           10.09.2009 21:07
        009051 Matyáš Ebel            92    USK Praha           10.09.2009 21:07
 C2     009152 Martin ?íha            92 2  USK Praha           10.09.2009 21:07
        009083 Jaroslav Strnad        93    USK Praha           10.09.2009 21:07
 C2     009037 Jakub Pexa             94 2  USK Praha           10.09.2009 21:07
        009036 Šimon Kouša            94    USK Praha           10.09.2009 21:07
 C2     009068 Lukáš Rohan            95 2  USK Praha           10.09.2009 21:07
        009056 Adam Svoboda           94    USK Praha           10.09.2009 21:07
 C2     009026 Jan Raška              95 2  USK Praha           10.09.2009 21:07
        009022 Mat?j Šiman            95    USK Praha           10.09.2009 21:07
K1M     009006 Petr Bílý              81 1  USK Praha           10.09.2009 21:07
K1M     009165 Petr Chmátal           90 2+ USK Praha           10.09.2009 21:07
K1M     009083 Jaroslav Strnad        93 2+ USK Praha           10.09.2009 21:07
K1M     009043 Ludvík Med?ický        92 2  USK Praha           10.09.2009 21:07
K1M     009162 Ji?í Prskavec          93 2  USK Praha           10.09.2009 21:07
K1M     009020 Filip Adámek           94 2  USK Praha           10.09.2009 21:07
K1M     009022 Mat?j Šiman            95 2  USK Praha           10.09.2009 21:07
K1M     009026 Jan Raška              95 2  USK Praha           10.09.2009 21:07
K1M     009068 Lukáš Rohan            95 3  USK Praha           10.09.2009 21:07
K1M     009030 Matouš Pet?ík          97 3  USK Praha           10.09.2009 21:07
K1M     009077 Michael Mat?jka        97 3  USK Praha           10.09.2009 21:07
K1Z     009012 Anna Kašparová         85 1  USK Praha           10.09.2009 21:07
K1Z     009150 Kate?ina Kud?jová      90 1  USK Praha           10.09.2009 21:07
K1Z     009019 Anna Bustová           92 1  USK Praha           10.09.2009 21:07
K1Z     009180 Blanka Lejsalová       79 2+ USK Praha           10.09.2009 21:07
K1Z     009015 Šárka Šmejkalová       84 2+ USK Praha           11.09.2009 19:10
K1Z     009057 Markéta Sušánková      92 2+ USK Praha           10.09.2009 21:07
K1Z     009075 Petra Fryšová          93 3  USK Praha           10.09.2009 21:07
K1Z     009024 Amálie Hilgertová      97 3  USK Praha           13.09.2009 19:18
USK Praha   C1: 9   C2: 5   K1M: 11   K1Z: 8   Celkem: 33

oddíl: Vodácký oddíl Horšov
 C1     066001 Jakub Hojda            93 2+ Vodácký oddíl Horšov10.09.2009 20:38
 C1     066011 Miloslav Wendl         78 2  Vodácký oddíl Horšov10.09.2009 20:38
 C1     066006 Zden?k Pivo?ka         82 2  Vodácký oddíl Horšov10.09.2009 20:38
 C1     066025 Robin Ka?jak           85 2  Vodácký oddíl Horšov10.09.2009 20:38
 C1     066009 David Rusín            94 3  Vodácký oddíl Horšov10.09.2009 20:38
 C2     066006 Zden?k Pivo?ka         82 2  Vodácký oddíl Horšov10.09.2009 20:38
        066025 Robin Ka?jak           85    Vodácký oddíl Horšov10.09.2009 20:38
 C2     066001 Jakub Hojda            93 2  Vodácký oddíl Horšov09.09.2009 21:35
        012035 Tomáš Macášek          92    DUKLA Brandýs       09.09.2009 21:35
 C2     066023 Michaela Osochovská    86 3  Vodácký oddíl Horšov10.09.2009 20:38
        066011 Miloslav Wendl         78    Vodácký oddíl Horšov10.09.2009 20:38
K1Z     066023 Michaela Osochovská    86 2  Vodácký oddíl Horšov10.09.2009 20:38
K1Z     066020 Jana Matulková         96 3  Vodácký oddíl Horšov10.09.2009 20:38
Vodácký oddíl Horšov   C1: 5   C2: 3   K1M: 0   K1Z: 2   Celkem: 10

oddíl: VS Blovice
 C1     033014 David Chod             82 2  VS Blovice          11.09.2009 08:06
 C1     033016 Hana Polívková         89 3  VS Blovice          11.09.2009 08:06
K1Z     033016 Hana Polívková         89 2+ VS Blovice          11.09.2009 08:06
VS Blovice   C1: 2   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 1   Celkem: 3

oddíl: VS Dolní Kounice
 C1     108033 Radek Pavlík           92 3  VS Dolní Kounice    15.09.2009 21:14
VS Dolní Kounice   C1: 1   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: VS Záb?eh
 C1     135025 Jaroslav Pet?ík        85 2  VS Záb?eh           15.09.2009 21:22
VS Záb?eh   C1: 1   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 0   Celkem: 1