Jihočeský pohár
25.-26.7.2009
USD České Vrbné
SK VS Č.Budějovice


Rozpis závodu:   závod č.101    závod č.102    

Seznam lodí příhlášených přes internet
podle oddílů
kat. vk reg.č. jméno                rok  VT oddíl               přihlášeno

oddíl: C.K. Rožátov
K1M     088001 Pavel Lacina           70 2  C.K. Rožátov        16.07.2009 11:52
C.K. Rožátov   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: Delfín Jablonec
 C2     046031 Ji?í Benhák            56 2  Delfín Jablonec     19.07.2009 22:39
        023002 Ladislav Benhák        54    SK VS ?. Bud?jovice 19.07.2009 22:39
K1M     046012 Jan Kulhánek           78 2+ Delfín Jablonec     19.07.2009 22:39
K1M     046060 Jan Musil              90 2  Delfín Jablonec     19.07.2009 22:39
Delfín Jablonec   C1: 0   C2: 1   K1M: 2   K1Z: 0   Celkem: 3

oddíl: DUKLA Brandýs
 C1     012026 Martin Hammer          85 MT DUKLA Brandýs       15.07.2009 15:23
 C1     012034 Ond?ej Pinkava         77 1  DUKLA Brandýs       19.07.2009 16:44
 C1     012044 Pavel Foukal           87 1  DUKLA Brandýs       19.07.2009 16:01
 C1     012043 Jan Zdráhal            85 2  DUKLA Brandýs       08.07.2009 22:17
 C2     012026 Martin Hammer          85 MT DUKLA Brandýs       15.07.2009 15:23
        012027 Ladislav Vl?ek         85    DUKLA Brandýs       15.07.2009 15:23
 C2     012043 Jan Zdráhal            85 1  DUKLA Brandýs       08.07.2009 22:17
        033014 David Chod             82    VS Blovice          08.07.2009 22:17
 C2     012020 Marta Pinkavová        86 2  DUKLA Brandýs       17.07.2009 16:43
        009012 Anna Kašparová         85    USK Praha           17.07.2009 16:43
K1M     012028 Lukáš Kubri?an         84 MT DUKLA Brandýs       16.07.2009 23:21
K1M     012037 Jan Vondra             88 1  DUKLA Brandýs       16.07.2009 23:21
K1M     012036 Zden?k Ornst           90 1  DUKLA Brandýs       16.07.2009 23:21
K1M     012041 Ladislav Maroul        68 2  DUKLA Brandýs       20.07.2009 14:23
K1Z     012020 Marta Pinkavová        86 2  DUKLA Brandýs       17.07.2009 16:15
DUKLA Brandýs   C1: 4   C2: 3   K1M: 4   K1Z: 1   Celkem: 12

oddíl: Kanoe Klub Spoj Brno
 C1     103020 Ond?ej Hošek           95 2  Kanoe Klub Spoj Brno20.07.2009 10:46
K1M     103020 Ond?ej Hošek           95 2  Kanoe Klub Spoj Brno20.07.2009 10:46
Kanoe Klub Spoj Brno   C1: 1   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: Kau?uk Kralupy
 C1     014027 Patrik Šeba            92 2+ Kau?uk Kralupy      19.07.2009 23:51
 C1     014008 Milan Johanides        75 2  Kau?uk Kralupy      19.07.2009 23:51
 C1     014018 Roman Matula           96 2  Kau?uk Kralupy      19.07.2009 23:51
 C2     014025 Luboš Šupolík          92 2  Kau?uk Kralupy      19.07.2009 23:51
        014027 Patrik Šeba            92    Kau?uk Kralupy      19.07.2009 23:51
K1M     014017 Pavel Prell            76 1  Kau?uk Kralupy      19.07.2009 23:51
K1M     014002 Lukáš Kovárník         77 2  Kau?uk Kralupy      19.07.2009 23:51
K1M     014005 Jan Dolista            87 2  Kau?uk Kralupy      19.07.2009 23:51
K1M     014025 Luboš Šupolík          92 2  Kau?uk Kralupy      19.07.2009 23:51
K1M     014041 Petr Felix             82 3  Kau?uk Kralupy      19.07.2009 23:51
K1M     014014 Pavel Šupolík          97 3  Kau?uk Kralupy      19.07.2009 23:51
K1M     014012 Vojt?ch Zapletal       98 3  Kau?uk Kralupy      15.07.2009 09:22
K1M     014036 Vendelín Brázda        96 0  Kau?uk Kralupy      19.07.2009 23:51
K1M     014037 Jakub Vybulka          98 0  Kau?uk Kralupy      20.07.2009 22:00
K1Z     014020 Zdenka Grossmannová    65 1  Kau?uk Kralupy      15.07.2009 09:22
K1Z     014038 Barbora Zýková         90 2+ Kau?uk Kralupy      19.07.2009 23:51
K1Z     014040 Kristýna Krej?ová      91 2+ Kau?uk Kralupy      19.07.2009 23:51
K1Z     014053 Kristýna Kud?jová      88 3  Kau?uk Kralupy      19.07.2009 23:51
K1Z     014030 Anna Koblencová        97 3  Kau?uk Kralupy      19.07.2009 23:51
Kau?uk Kralupy   C1: 3   C2: 1   K1M: 9   K1Z: 5   Celkem: 18

oddíl: KK Rakovník
 C1     017006 Tamaki Hashimoto       82 2  KK Rakovník         20.07.2009 21:56
 C1     017026 Lud?k Pšeni?ka         60 3  KK Rakovník         20.07.2009 21:56
K1M     017038 Miroslav Heger         55 3  KK Rakovník         21.07.2009 18:20
K1M     017003 Jakub Jaroš            86 3  KK Rakovník         20.07.2009 21:56
K1M     017005 Jan Jaroš              89 3  KK Rakovník         20.07.2009 21:56
K1Z     017001 Radka Ba?áková         83 3  KK Rakovník         20.07.2009 21:56
KK Rakovník   C1: 2   C2: 0   K1M: 3   K1Z: 1   Celkem: 6

oddíl: KK Roudnice
K1M     049036 Ond?ej Zajíc           90 2+ KK Roudnice         20.07.2009 11:22
K1M     049013 Jan Hek                79 2  KK Roudnice         20.07.2009 11:22
KK Roudnice   C1: 0   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: Kotva Bráník
K1M     077004 Jan Kubát              82 2  Kotva Bráník        21.07.2009 00:07
Kotva Bráník   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: KVS Písek
 C1     082002 Marek Cepek            94 2+ KVS Písek           19.07.2009 22:50
K1M     082010 Mat?j Cepek            98 3  KVS Písek           19.07.2009 22:50
KVS Písek   C1: 1   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: Loko Trutnov
K1M     060039 Lukáš Marek            80 3  Loko Trutnov        20.07.2009 12:48
Loko Trutnov   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: Raft klub Trója
 C1     097021 Tomáš Ku?era           70 2  Raft klub Trója     21.07.2009 00:43
Raft klub Trója   C1: 1   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: SK Vltava ?. Krumlov
K1M     024018 Mirek Pártl            54 3  SK Vltava ?. Krumlov16.07.2009 23:00
K1Z     024007 Andrea Pártlová        88 2  SK Vltava ?. Krumlov16.07.2009 23:00
SK Vltava ?. Krumlov   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 1   Celkem: 2

oddíl: SK VS ?. Bud?jovice
 C1     023088 Jakub Prüher           68 2+ SK VS ?. Bud?jovice 01.07.2009 21:15
 C1     023059 Alois Kuna             60 3  SK VS ?. Bud?jovice 20.07.2009 17:50
 C1     023006 Zden?k Bo?ek           75 3  SK VS ?. Bud?jovice 14.07.2009 14:48
 C1     023155 Vladimír Liskovský     94 3  SK VS ?. Bud?jovice 20.07.2009 14:25
 C2     023006 Zden?k Bo?ek           75 2  SK VS ?. Bud?jovice 16.07.2009 12:44
        007041 Petr Jindrák           69    Technika Praha      16.07.2009 12:44
 C2     023020 Ond?ej Holboj          90 2  SK VS ?. Bud?jovice 20.07.2009 14:25
        023061 Jan Kuna               90    SK VS ?. Bud?jovice 20.07.2009 14:25
 C2     023155 Vladimír Liskovský     94 2  SK VS ?. Bud?jovice 14.07.2009 08:24
        082002 Marek Cepek            94    KVS Písek           14.07.2009 08:24
 C2     023059 Alois Kuna             60 3  SK VS ?. Bud?jovice 20.07.2009 17:52
        023076 Jan Paraniak           51    SK VS ?. Bud?jovice 20.07.2009 17:52
K1M     023066 Miroslav Lenc          86 2+ SK VS ?. Bud?jovice 15.07.2009 13:44
K1M     023062 Lud?k Kyrián           45 2  SK VS ?. Bud?jovice 17.07.2009 23:28
K1M     023107 Petr Št?tka            65 2  SK VS ?. Bud?jovice 16.07.2009 20:23
K1M     023006 Zden?k Bo?ek           75 2  SK VS ?. Bud?jovice 14.07.2009 14:48
K1M     023086 Ond?ej Pokorný         87 2  SK VS ?. Bud?jovice 17.07.2009 22:07
K1M     023061 Jan Kuna               90 2  SK VS ?. Bud?jovice 20.07.2009 17:51
K1M     023025 Radek Jáša             67 3  SK VS ?. Bud?jovice 20.07.2009 00:07
K1M     023113 Martin Toncar          75 3  SK VS ?. Bud?jovice 20.07.2009 19:23
K1M     023010 Jan Ctibor             88 3  SK VS ?. Bud?jovice 30.06.2009 23:31
K1M     023099 Marek Svoboda          90 3  SK VS ?. Bud?jovice 17.07.2009 10:04
K1M     023020 Ond?ej Holboj          90 3  SK VS ?. Bud?jovice 20.07.2009 14:25
K1M     023093 Jan Sedlák             93 3  SK VS ?. Bud?jovice 20.07.2009 14:25
K1M     023155 Vladimír Liskovský     94 3  SK VS ?. Bud?jovice 14.07.2009 08:24
K1M     023115 Mat?j Št?tka           96 3  SK VS ?. Bud?jovice 16.07.2009 20:23
K1M     023154 Filip Jáša             97 3  SK VS ?. Bud?jovice 20.07.2009 00:07
K1M     023094 Daniel Stach           88 0  SK VS ?. Bud?jovice 15.07.2009 13:44
K1M     023142 Jan Fiala              96 0  SK VS ?. Bud?jovice 20.07.2009 17:46
K1Z     023156 Monika Jan?ová         92 2+ SK VS ?. Bud?jovice 15.07.2009 20:29
K1Z     023015 Jitka Dvo?áková        94 2  SK VS ?. Bud?jovice 14.07.2009 21:42
K1Z     023084 Iva Pokorná            85 0  SK VS ?. Bud?jovice 17.07.2009 22:07
SK VS ?. Bud?jovice   C1: 4   C2: 4   K1M: 17   K1Z: 3   Celkem: 28

oddíl: SK VS Karbo Benátky
K1M     010013 Tomáš Abraham          92 2+ SK VS Karbo Benátky 16.07.2009 12:54
K1M     010016 Petr Šodek             98 3  SK VS Karbo Benátky 20.07.2009 08:04
K1M     010028 Bronislav Št?pán       96 0  SK VS Karbo Benátky 16.07.2009 12:54
SK VS Karbo Benátky   C1: 0   C2: 0   K1M: 3   K1Z: 0   Celkem: 3

oddíl: Sokol Žižkov
 C1     008017 Martina Plašilová      85 0  Sokol Žižkov        20.07.2009 13:51
K1M     008014 Antonín He?mánek       73 3  Sokol Žižkov        16.07.2009 11:00
K1M     008008 David Horák            76 3  Sokol Žižkov        14.07.2009 08:21
K1M     008037 Radek Letko            78 3  Sokol Žižkov        14.07.2009 08:21
K1M     008015 Radek Veselý           80 0  Sokol Žižkov        16.07.2009 11:00
K1M     008030 Jakub Mat?jka          81 0  Sokol Žižkov        16.07.2009 11:00
Sokol Žižkov   C1: 1   C2: 0   K1M: 5   K1Z: 0   Celkem: 6

oddíl: TJ ?eská Lípa
 C1     043008 Michal Šrámek          82 2+ TJ ?eská Lípa       16.07.2009 23:03
 C1     043009 Robert Filipi          64 2  TJ ?eská Lípa       16.07.2009 23:03
K1M     043022 Václav Šedivý          66 2  TJ ?eská Lípa       16.07.2009 23:03
K1M     043008 Michal Šrámek          82 2  TJ ?eská Lípa       16.07.2009 23:03
K1M     043029 Jakub Šedivý           94 2  TJ ?eská Lípa       16.07.2009 23:03
K1M     043009 Robert Filipi          64 3  TJ ?eská Lípa       16.07.2009 23:03
K1M     043016 Albert Myšák           94 3  TJ ?eská Lípa       16.07.2009 23:03
K1Z     043021 Kate?ina Šedivá        89 2  TJ ?eská Lípa       16.07.2009 23:03
K1Z     043010 Jana Svobodová         93 2  TJ ?eská Lípa       16.07.2009 23:03
TJ ?eská Lípa   C1: 2   C2: 0   K1M: 5   K1Z: 2   Celkem: 9

oddíl: TJ ?SAD Plze?
K1Z     038014 Lenka Fišerová         88 3  TJ ?SAD Plze?       21.07.2009 00:04
TJ ?SAD Plze?   C1: 0   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 1   Celkem: 1

oddíl: TJ DNT VS Kada?
 C1     047019 Radek Pospíchal        94 3  TJ DNT VS Kada?     16.07.2009 07:25
K1M     047019 Radek Pospíchal        94 3  TJ DNT VS Kada?     16.07.2009 07:25
K1M     047024 David Šebela           98 0  TJ DNT VS Kada?     16.07.2009 07:25
K1Z     047013 Lucie ?erná            77 3  TJ DNT VS Kada?     16.07.2009 07:25
K1Z     047023 Tereza Šebelová        94 3  TJ DNT VS Kada?     16.07.2009 07:25
K1Z     047004 Milena Hausnerová      94 3  TJ DNT VS Kada?     16.07.2009 07:25
K1Z     047016 Simona Pospíchalová    97 3  TJ DNT VS Kada?     16.07.2009 07:25
TJ DNT VS Kada?   C1: 1   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 4   Celkem: 7

oddíl: TJ Jiskra Bechyn?
K1M     076039 Jan Zvolánek           95 3  TJ Jiskra Bechyn?   17.07.2009 16:38
TJ Jiskra Bechyn?   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: TJ Klub kanoistiky Ž
K1M     070003 Zbyšek Lhota           84 2+ TJ Klub kanoistiky Ž16.07.2009 23:12
K1M     070074 Petr Brychcí           90 2  TJ Klub kanoistiky Ž16.07.2009 23:12
TJ Klub kanoistiky Ž   C1: 0   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: TJ KVS Sušice
 C1     042030 Jan Vadlejch           89 3  TJ KVS Sušice       21.07.2009 18:24
 C2     042019 Hynek Pechlát          71 2  TJ KVS Sušice       20.07.2009 21:56
        017007 Ji?í Holý              57    KK Rakovník         20.07.2009 21:56
K1M     042020 Filip Taišl            76 1  TJ KVS Sušice       21.07.2009 18:24
K1M     042016 Vladislav Galuška      65 2+ TJ KVS Sušice       21.07.2009 18:24
K1M     042019 Hynek Pechlát          71 2  TJ KVS Sušice       21.07.2009 18:24
K1M     042014 Ond?ej Šrámek          94 2  TJ KVS Sušice       21.07.2009 18:24
K1Z     042027 Karolína Galušková     95 1  TJ KVS Sušice       21.07.2009 18:24
K1Z     042023 Martina Benešová       86 2+ TJ KVS Sušice       21.07.2009 18:24
K1Z     042026 Michaela Šrámková      91 2  TJ KVS Sušice       21.07.2009 18:24
K1Z     042003 Anna Galušková         70 3  TJ KVS Sušice       21.07.2009 18:24
TJ KVS Sušice   C1: 1   C2: 1   K1M: 4   K1Z: 4   Celkem: 10

oddíl: TJ Loko Plze?
K1M     039055 Pavel Šindelá?         70 2  TJ Loko Plze?       20.07.2009 17:25
K1M     039047 Petr Grossmann         74 2  TJ Loko Plze?       14.07.2009 08:24
K1M     039023 Aleš Panzer            74 2  TJ Loko Plze?       20.07.2009 17:25
TJ Loko Plze?   C1: 0   C2: 0   K1M: 3   K1Z: 0   Celkem: 3

oddíl: TJ Loko Žatec
K1M     052022 Vojt?ch Pet?í?ek       94 2  TJ Loko Žatec       19.07.2009 22:34
K1Z     052024 Sylvie Klementová      94 2  TJ Loko Žatec       19.07.2009 22:34
TJ Loko Žatec   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 1   Celkem: 2

oddíl: TJ Oh?e Klášterec
K1M     048073 Ji?í Tykal             92 3  TJ Oh?e Klášterec   14.07.2009 08:28
K1Z     048072 Jana Tykalová          68 3  TJ Oh?e Klášterec   14.07.2009 08:28
TJ Oh?e Klášterec   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 1   Celkem: 2

oddíl: TJ Permon Roztoky
K1M     065005 Jan Ch?oupek           75 3  TJ Permon Roztoky   20.07.2009 15:16
K1M     065054 Michal Turek           86 3  TJ Permon Roztoky   20.07.2009 15:16
K1M     065001 Tomáš Jaroš            87 3  TJ Permon Roztoky   20.07.2009 15:16
K1M     065022 Vojt?ch Kozohorský     91 3  TJ Permon Roztoky   20.07.2009 15:16
K1M     065003 Pavel Švehla           84 0  TJ Permon Roztoky   20.07.2009 15:16
K1Z     065021 Alžb?ta Kozohorská     90 2  TJ Permon Roztoky   20.07.2009 15:16
TJ Permon Roztoky   C1: 0   C2: 0   K1M: 5   K1Z: 1   Celkem: 6

oddíl: TJ SK Hubertus KV
 C1     034025 Michal Nová?ek         77 2+ TJ SK Hubertus KV   17.07.2009 11:11
K1M     034033 Martin Buchtel         82 2+ TJ SK Hubertus KV   19.07.2009 11:24
K1Z     034016 Karolina Nová?ková     78 2  TJ SK Hubertus KV   17.07.2009 11:11
TJ SK Hubertus KV   C1: 1   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 1   Celkem: 3

oddíl: TJ Slavia K. Vary
 C1     035009 Martin Kvapil          76 2  TJ Slavia K. Vary   19.07.2009 14:36
K1M     035011 Antonín Reichenauer    56 2+ TJ Slavia K. Vary   17.07.2009 12:56
K1M     035014 Miroslav Blahník       80 2  TJ Slavia K. Vary   19.07.2009 14:36
K1Z     035004 Gabriela Kvapilová     78 2  TJ Slavia K. Vary   19.07.2009 14:36
TJ Slavia K. Vary   C1: 1   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 1   Celkem: 4

oddíl: TJ Sokol Písek
 C1     080006 Petr Hrádek            87 2  TJ Sokol Písek      21.07.2009 00:09
TJ Sokol Písek   C1: 1   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: USK Praha
 C1     009021 Jan Havlí?ek           82 2  USK Praha           17.07.2009 16:43
 C1     009012 Anna Kašparová         85 2  USK Praha           17.07.2009 16:43
 C1     009036 Šimon Kouša            94 2  USK Praha           17.07.2009 16:43
 C1     009031 Kate?ina Hošková       85 3  USK Praha           17.07.2009 16:43
 C1     009051 Matyáš Ebel            92 3  USK Praha           17.07.2009 16:43
 C1     009037 Jakub Pexa             94 3  USK Praha           17.07.2009 16:43
 C1     009030 Matouš Pet?ík          97 3  USK Praha           14.07.2009 10:53
 C1     009038 Jan V?trovský          97 3  USK Praha           17.07.2009 16:43
 C2     009043 Ludvík Med?ický        92 2  USK Praha           17.07.2009 16:43
        009051 Matyáš Ebel            92    USK Praha           17.07.2009 16:43
 C2     009026 Jan Raška              95 2  USK Praha           17.07.2009 16:43
        009022 Mat?j Šiman            95    USK Praha           17.07.2009 16:43
 C2     009038 Jan V?trovský          97 3  USK Praha           17.07.2009 16:43
        009077 Michael Mat?jka        97    USK Praha           17.07.2009 16:43
K1M     009165 Petr Chmátal           90 2+ USK Praha           17.07.2009 16:43
K1M     009043 Ludvík Med?ický        92 2  USK Praha           17.07.2009 16:43
K1M     009020 Filip Adámek           94 2  USK Praha           17.07.2009 16:43
K1M     009022 Mat?j Šiman            95 2  USK Praha           17.07.2009 16:43
K1M     009026 Jan Raška              95 2  USK Praha           17.07.2009 16:43
K1M     009028 Filip Ko?ínek          95 3  USK Praha           17.07.2009 16:43
K1M     009068 Lukáš Rohan            95 3  USK Praha           17.07.2009 16:43
K1M     009030 Matouš Pet?ík          97 3  USK Praha           14.07.2009 10:53
K1M     009077 Michael Mat?jka        97 3  USK Praha           17.07.2009 16:43
K1Z     009012 Anna Kašparová         85 1  USK Praha           17.07.2009 16:43
K1Z     009057 Markéta Sušánková      92 2+ USK Praha           17.07.2009 16:43
K1Z     009075 Petra Fryšová          93 3  USK Praha           17.07.2009 16:43
USK Praha   C1: 8   C2: 3   K1M: 9   K1Z: 3   Celkem: 23

oddíl: VS Blovice
 C1     033014 David Chod             82 2  VS Blovice          08.07.2009 22:17
 C1     033016 Hana Polívková         89 3  VS Blovice          21.07.2009 00:05
K1Z     033016 Hana Polívková         89 2+ VS Blovice          21.07.2009 00:05
VS Blovice   C1: 2   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 1   Celkem: 3

oddíl: VS Tábor
 C1     030003 Bohumil Habich         91 2  VS Tábor            20.07.2009 19:31
K1M     030031 Karel Habich           94 3  VS Tábor            20.07.2009 19:31
K1M     030061 Tomáš Habich           97 3  VS Tábor            20.07.2009 19:31
VS Tábor   C1: 1   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 0   Celkem: 3