Rozpis závodu:   závod č.93    závod č.94    

Seznam lodí příhlášených přes internet
podle oddílů
kat. vk reg.č. jméno                rok  VT oddíl               přihlášeno

oddíl: SK Vltava ?. Krumlov
K1M     024009 Tomáš Jakeš            75 2+ SK Vltava ?. Krumlov18.06.2008 12:05
K1M     024018 Mirek Pártl            54 3  SK Vltava ?. Krumlov18.06.2008 12:05
K1Z     024007 Andrea Pártlová        88 2  SK Vltava ?. Krumlov18.06.2008 12:05
SK Vltava ?. Krumlov   C1: 0   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 1   Celkem: 3

oddíl: SK VS ?. Bud?jovice
 C1     023088 Jakub Prüher           68 2+ SK VS ?. Bud?jovice 18.06.2008 14:37
 C1     023133 Old?ich Weber          87 2+ SK VS ?. Bud?jovice 11.06.2008 17:51
 C1     023106 Milan Šíp              88 2  SK VS ?. Bud?jovice 16.06.2008 17:19
 C1     023006 Zden?k Bo?ek           75 3  SK VS ?. Bud?jovice 10.06.2008 07:54
K1M     023097 Lukáš Stránský         87 2+ SK VS ?. Bud?jovice 15.06.2008 15:26
K1M     023006 Zden?k Bo?ek           75 2  SK VS ?. Bud?jovice 10.06.2008 07:54
K1M     023018 Takahiro Hagiwara      88 2  SK VS ?. Bud?jovice 18.06.2008 19:26
K1M     023099 Marek Svoboda          90 2  SK VS ?. Bud?jovice 19.06.2008 17:53
K1M     023030 Michal Kasanda         93 2  SK VS ?. Bud?jovice 18.06.2008 21:23
K1M     023010 Jan Ctibor             88 3  SK VS ?. Bud?jovice 17.06.2008 16:21
K1M     023025 Radek Jáša             67 0  SK VS ?. Bud?jovice 18.06.2008 22:31
K1M     023144 David Saiko            93 0  SK VS ?. Bud?jovice 19.06.2008 17:57
K1M     023155 Vladimír Liskovský     94 0  SK VS ?. Bud?jovice 20.06.2008 08:33
K1M     023154 Filip Jáša             97 0  SK VS ?. Bud?jovice 18.06.2008 22:31
K1Z     023156 Monika Jan?ová         92 2  SK VS ?. Bud?jovice 20.06.2008 18:00
K1Z     023116 Tereza Št?pánová       86 3  SK VS ?. Bud?jovice 14.06.2008 13:25
K1Z     023121 Barbora Váchová        88 3  SK VS ?. Bud?jovice 15.06.2008 18:59
K1Z     023014 Hana Dvo?áková         90 3  SK VS ?. Bud?jovice 18.06.2008 07:06
K1Z     023015 Jitka Dvo?áková        94 3  SK VS ?. Bud?jovice 18.06.2008 07:06
K1Z     023153 Alžb?ta Prüherová      96 0  SK VS ?. Bud?jovice 18.06.2008 14:37
SK VS ?. Bud?jovice   C1: 4   C2: 0   K1M: 10   K1Z: 6   Celkem: 20

oddíl: SK VS Karbo Benátky
K1Z     010033 Drahomíra Plašilová    61 3  SK VS Karbo Benátky 19.06.2008 11:57
SK VS Karbo Benátky   C1: 0   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 1   Celkem: 1

oddíl: Technika Praha
K1M     007034 Ji?í Vyhnánek          74 2  Technika Praha      20.06.2008 22:40
K1Z     007035 Linda Veselá           80 2+ Technika Praha      20.06.2008 22:40
Technika Praha   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 1   Celkem: 2

oddíl: TJ Jiskra Bechyn?
 C2     076010 Tomáš Macášek          92 2  TJ Jiskra Bechyn?   20.06.2008 21:43
        066001 Jakub Hojda            93    Vodácký oddíl Horšov20.06.2008 21:43
K1M     076010 Tomáš Macášek          92 2  TJ Jiskra Bechyn?   19.06.2008 22:25
TJ Jiskra Bechyn?   C1: 0   C2: 1   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: TJ Loko Plze?
K1M     039047 Petr Grossmann         74 2  TJ Loko Plze?       17.06.2008 13:17
TJ Loko Plze?   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: TJ Permon Roztoky
K1M     065022 Vojt?ch Kozohorský     91 3  TJ Permon Roztoky   20.06.2008 22:49
K1Z     065021 Alžb?ta Kozohorská     90 2  TJ Permon Roztoky   20.06.2008 22:49
K1Z     065031 Kristýna Krej?ová      91 2  TJ Permon Roztoky   20.06.2008 22:49
TJ Permon Roztoky   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 2   Celkem: 3

oddíl: TJ Slavia K. Vary
K1M     035011 Antonín Reichenauer    56 2+ TJ Slavia K. Vary   12.06.2008 06:31
TJ Slavia K. Vary   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1