5. a 6 NKZ slalom 5. a 6 NKZ slalom
22.9.2007-23.9.2007
USD Roudnice
TJ Kaučuk Kralupy


Rozpis závodu:   závod č.134    závod č.135    

Seznam lodí příhlášených přes internet
podle oddílů
kat. vk reg.č. jméno                rok  VT oddíl               přihlášeno

oddíl: C.K. Rožátov
K1M     088002 Ladislav Maroul        68 2  C.K. Rožátov        13.09.2007 08:26
C.K. Rožátov   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: CSC Sokolov
K1M     074013 Antonín Reichenauer    56 2+ CSC Sokolov         06.09.2007 06:40
CSC Sokolov   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: DUKLA Brandýs
 C1     012038 Viktor Vácha           85 1  DUKLA Brandýs       17.09.2007 17:20
K1Z     012020 Marta Pinkavová        86 2+ DUKLA Brandýs       10.09.2007 15:11
DUKLA Brandýs   C1: 1   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 1   Celkem: 2

oddíl: SK T?ebechovice
K1M     061020 Ji?í M?chura           87 2+ SK T?ebechovice     16.09.2007 21:25
K1M     061008 Jan Jeremiaš           85 2  SK T?ebechovice     16.09.2007 21:25
SK T?ebechovice   C1: 0   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: SK VS ?. Bud?jovice
 C1     023133 Old?ich Weber          87 2  SK VS ?. Bud?jovice 18.09.2007 16:22
 C1     023106 Milan Šíp              88 3  SK VS ?. Bud?jovice 16.09.2007 15:18
 C2     023106 Milan Šíp              88 1  SK VS ?. Bud?jovice 16.09.2007 15:18
        012038 Viktor Vácha           85    DUKLA Brandýs       16.09.2007 15:18
K1M     023006 Zden?k Bo?ek           75 2  SK VS ?. Bud?jovice 18.09.2007 08:48
SK VS ?. Bud?jovice   C1: 2   C2: 1   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 4

oddíl: SK VS Karbo Benátky
K1M     010013 Tomáš Abraham          92 2  SK VS Karbo Benátky 18.09.2007 09:27
K1M     010009 Michal Kyncl           95 3  SK VS Karbo Benátky 18.09.2007 09:27
SK VS Karbo Benátky   C1: 0   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: Technika Praha
 C1     007007 Michal Cuc             77 2  Technika Praha      18.09.2007 08:07
K1M     007034 Ji?í Vyhnánek          74 2  Technika Praha      18.09.2007 08:07
K1Z     007035 Linda Veselá           80 2+ Technika Praha      18.09.2007 08:07
Technika Praha   C1: 1   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 1   Celkem: 3

oddíl: TJ ?SAD Plze?
K1Z     038020 Barbora Zýková         90 2  TJ ?SAD Plze?       09.09.2007 17:29
TJ ?SAD Plze?   C1: 0   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 1   Celkem: 1

oddíl: TJ Loko Plze?
K1M     039039 Viktor Mula?           75 2  TJ Loko Plze?       12.09.2007 12:36
TJ Loko Plze?   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: TJ SK Hubertus KV
 C1     034025 Michal Nová?ek         77 2+ TJ SK Hubertus KV   17.09.2007 19:14
K1M     034026 Martin T?ma            72 2+ TJ SK Hubertus KV   17.09.2007 19:14
K1M     034017 Filip Lepík            76 2  TJ SK Hubertus KV   17.09.2007 19:14
TJ SK Hubertus KV   C1: 1   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 0   Celkem: 3

oddíl: USK Praha
 C1     009100 Lukáš Tomek            87 1  USK Praha           16.09.2007 19:28
 C2     009100 Lukáš Tomek            87 1  USK Praha           18.09.2007 16:22
        023133 Old?ich Weber          87    SK VS ?. Bud?jovice 18.09.2007 16:22
USK Praha   C1: 1   C2: 1   K1M: 0   K1Z: 0   Celkem: 2