Českobudějovický pohár 2006  Českobudějovický pohár 2006
29.-30.7.2006
USD České Vrbné
SK VS Č.Budějovice


Rozpis závodu:   závod č.106    závod č.107    

Seznam lodí příhlášených přes internet
podle oddílů
kat. vk reg.č. jméno                rok  VT oddíl               přihlášeno

oddíl: Bohemians Praha
K1M     001066 Zapletal Mat?j       1973 2  Bohemians Praha     24.07.2006 14:24
Bohemians Praha   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: BS Vlašim
K1M     019007 Lebeda Lukáš         1987 2  BS Vlašim           20.07.2006 22:46
K1M DS  019014 Podhadský Jan        1989 2  BS Vlašim           20.07.2006 22:46
K1M ŽS  019002 Jan?ová Monika       1992 3  BS Vlašim           20.07.2006 22:46
BS Vlašim   C1: 0   C2: 0   K1M: 3   K1Z: 0   Celkem: 3

oddíl: C.K. Rožátov
K1M     088002 Maroul Ladislav      1968 2  C.K. Rožátov        11.07.2006 09:18
K1M     088001 Lacina Pavel         1970 2  C.K. Rožátov        11.07.2006 09:18
C.K. Rožátov   C1: 0   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: CSC Sokolov
K1M     074013 Reichenauer Antonín  1956 2+ CSC Sokolov         07.07.2006 21:43
CSC Sokolov   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: DUKLA Brandýs
 C1 DS  012029 Rak Tomáš            1989 2+ DUKLA Brandýs       25.07.2006 13:32
K1M     012049 Suchý Ond?ej         1979 1  DUKLA Brandýs       24.07.2006 21:10
K1M     012023 Kobes Jan            1979 1  DUKLA Brandýs       25.07.2006 22:19
K1M     012031 ?ejha Ji?í           1981 1  DUKLA Brandýs       25.07.2006 13:32
K1Z     012020 Pinkavová Marta      1986 2+ DUKLA Brandýs       24.07.2006 10:09
K1Z DS  012046 Smažíková Markéta    1988 2+ DUKLA Brandýs       25.07.2006 13:32
K1Z DS  012045 Ornstová Eva         1989 2+ DUKLA Brandýs       25.07.2006 13:32
K1Z ŽS  012048 Hamplová Eva         1992 2  DUKLA Brandýs       25.07.2006 13:32
DUKLA Brandýs   C1: 1   C2: 0   K1M: 3   K1Z: 4   Celkem: 8

oddíl: Kau?uk Kralupy
 C1     014008 Johanides Milan      1975 2  Kau?uk Kralupy      20.07.2006 22:16
 C1 ŽS  014026 Pešek Michal         1992 2  Kau?uk Kralupy      26.07.2006 08:59
 C1 ŽS  014027 Šeba Patrik          1992 3  Kau?uk Kralupy      26.07.2006 08:59
K1M     014002 Kovárník Lukáš       1977 2  Kau?uk Kralupy      20.07.2006 22:16
K1M     014023 Hron Robin           1979 2  Kau?uk Kralupy      20.07.2006 22:16
K1M     014042 Gorecký Petr         1981 2  Kau?uk Kralupy      20.07.2006 22:16
K1M     014041 Felix Petr           1982 2  Kau?uk Kralupy      20.07.2006 22:16
K1M     014005 Dolista Jan          1987 2  Kau?uk Kralupy      20.07.2006 22:16
K1M ŽS  014022 Rataj Antonín        1992 3  Kau?uk Kralupy      20.07.2006 22:16
K1M ŽS  014025 Šupolík Luboš        1992 3  Kau?uk Kralupy      20.07.2006 22:16
K1Z     014020 Grossmannová Zdenka  1965 1  Kau?uk Kralupy      20.07.2006 22:16
Kau?uk Kralupy   C1: 3   C2: 0   K1M: 7   K1Z: 1   Celkem: 11

oddíl: KK Rakovník
 C1     017026 Pšeni?ka Lud?k       1960 2  KK Rakovník         24.07.2006 11:06
 C2     017026 Pšeni?ka Lud?k       1960 2  KK Rakovník         24.07.2006 11:06
        017007 Holý Ji?í            1957    KK Rakovník         24.07.2006 11:06
 C2     017025 Peterka Vít          1969 2  KK Rakovník         24.07.2006 11:06
        017020 Mina?ík Miroslav     1955    KK Rakovník         24.07.2006 11:06
K1M     017006 Jaroš Tomáš          1987 2  KK Rakovník         24.07.2006 11:06
K1M     017003 Jaroš Jakub          1986 3  KK Rakovník         24.07.2006 11:06
K1M DS  017005 Jaroš Jan            1989 3  KK Rakovník         24.07.2006 11:06
K1M DM  017036 Heger Mikuláš        1990 3  KK Rakovník         24.07.2006 11:06
K1M ŽS  017037 Heger Kryštof        1992 3  KK Rakovník         24.07.2006 11:06
KK Rakovník   C1: 1   C2: 2   K1M: 5   K1Z: 0   Celkem: 8

oddíl: KK Roudnice
K1M     049031 Sedlmaier Aleš       1980 2+ KK Roudnice         24.07.2006 18:15
K1M DM  049036 Zajíc Ond?ej         1990 2  KK Roudnice         24.07.2006 18:15
K1M     049032 Chládek Václav       1987 3  KK Roudnice         24.07.2006 18:15
K1Z     049040 ?erná Klára          1987 2  KK Roudnice         24.07.2006 18:15
K1Z DS  049041 Brádková Alice       1988 2  KK Roudnice         24.07.2006 18:15
K1Z DM  049001 Drahozalová Jana     1990 2  KK Roudnice         24.07.2006 18:15
KK Roudnice   C1: 0   C2: 0   K1M: 3   K1Z: 3   Celkem: 6

oddíl: KVS Písek
 C1 ŽM  082002 Cepek Marek          1994 3  KVS Písek           21.07.2006 10:14
K1M ŽM  082002 Cepek Marek          1994 3  KVS Písek           21.07.2006 10:14
KVS Písek   C1: 1   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: Loko Trutnov
 C1     060002 Hák Ji?í             1952 2  Loko Trutnov        17.07.2006 08:25
 C1     060042 Mošt?k Ond?ej        1982 2  Loko Trutnov        21.07.2006 14:13
K1M     060039 Marek Lukáš          1980 2  Loko Trutnov        19.07.2006 23:29
K1M DS  060036 Lipina Lukáš         1989 3  Loko Trutnov        17.07.2006 08:25
K1M DM  060034 Kádrle Martin        1990 3  Loko Trutnov        17.07.2006 08:25
K1M ŽS  060018 Berro Lukáš          1993 0  Loko Trutnov        17.07.2006 08:25
K1M ŽM  060050 Beneš Vít            1995 0  Loko Trutnov        17.07.2006 08:25
Loko Trutnov   C1: 2   C2: 0   K1M: 5   K1Z: 0   Celkem: 7

oddíl: Lužnice Tábor
 C1     078014 Pešta Jan            1981 2  Lužnice Tábor       25.07.2006 09:30
K1M     078006 Prchlík Michal       1981 3  Lužnice Tábor       25.07.2006 09:30
Lužnice Tábor   C1: 1   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: Raft klub Trója
 C1     097021 Ku?era Tomáš         1970 2  Raft klub Trója     21.07.2006 22:55
Raft klub Trója   C1: 1   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: SK Slavia K. Vary
 C1     035009 Kvapil Martin        1976 1  SK Slavia K. Vary   21.07.2006 08:12
K1Z     035004 Hojdová Gabriela     1978 2+ SK Slavia K. Vary   21.07.2006 08:12
SK Slavia K. Vary   C1: 1   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 1   Celkem: 2

oddíl: SK T?ebechovice
K1M     061019 M?chura Ji?í         1954 2  SK T?ebechovice     20.07.2006 20:30
K1M     061020 M?chura Ji?í         1987 2  SK T?ebechovice     20.07.2006 20:30
K1Z DM  061013 Jebavá Alžb?ta       1990 3  SK T?ebechovice     20.07.2006 20:30
SK T?ebechovice   C1: 0   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 1   Celkem: 3

oddíl: SK Veselí nad Moravo
 C1 DM  133009 Jordán František .   1991 2  SK Veselí nad Moravo21.07.2006 20:54
K1M DM  133009 Jordán František .   1991 2  SK Veselí nad Moravo21.07.2006 20:54
K1M ŽS  133011 Jordánová Pavlína    1992 2  SK Veselí nad Moravo21.07.2006 20:54
K1M ŽS  133015 Ve?erková Nina       1992 3  SK Veselí nad Moravo21.07.2006 20:54
SK Veselí nad Moravo   C1: 1   C2: 0   K1M: 3   K1Z: 0   Celkem: 4

oddíl: SK Vltava ?. Krumlov
K1M     024009 Jakeš Tomáš          1975 2  SK Vltava ?. Krumlov06.07.2006 12:37
K1M     024018 Pártl Mirek          1954 3  SK Vltava ?. Krumlov06.07.2006 12:37
K1M     024027 Koudelka Tomáš       1964 3  SK Vltava ?. Krumlov14.07.2006 22:12
K1M DM  024004 Šíp Vojt?ch          1990 3  SK Vltava ?. Krumlov06.07.2006 12:37
K1Z DS  024007 Pártlová Andrea      1988 2  SK Vltava ?. Krumlov06.07.2006 12:37
SK Vltava ?. Krumlov   C1: 0   C2: 0   K1M: 4   K1Z: 1   Celkem: 5

oddíl: SK VS ?. Bud?jovice
 C1     023088 Prüher Jakub         1968 2+ SK VS ?. Bud?jovice 24.07.2006 23:11
 C1     023133 Weber Old?ich        1987 2+ SK VS ?. Bud?jovice 22.07.2006 10:28
 C1     023111 Tomek Lukáš          1987 2+ SK VS ?. Bud?jovice 22.07.2006 10:28
 C1 DS  023060 Kuna Alois           1988 2+ SK VS ?. Bud?jovice 22.07.2006 10:28
 C1     023006 Bo?ek Zden?k         1975 2  SK VS ?. Bud?jovice 10.07.2006 09:51
 C1     023087 Po?ádek Milan        1986 2  SK VS ?. Bud?jovice 22.07.2006 10:28
 C1     023059 Kuna Alois           1960 3  SK VS ?. Bud?jovice 22.07.2006 10:28
 C2     023087 Po?ádek Milan        1986 1  SK VS ?. Bud?jovice 22.07.2006 10:28
        023133 Weber Old?ich        1987    SK VS ?. Bud?jovice 22.07.2006 10:28
 C2     023059 Kuna Alois           1960 3  SK VS ?. Bud?jovice 22.07.2006 10:28
        023076 Paraniak Jan         1951    SK VS ?. Bud?jovice 22.07.2006 10:28
K1M     023006 Bo?ek Zden?k         1975 2+ SK VS ?. Bud?jovice 10.07.2006 09:51
K1M     023066 Lenc Miroslav        1986 2+ SK VS ?. Bud?jovice 24.07.2006 10:17
K1M     023097 Stránský Lukáš       1987 2+ SK VS ?. Bud?jovice 24.07.2006 10:17
K1M DS  023094 Stach Daniel         1988 2+ SK VS ?. Bud?jovice 24.07.2006 10:17
K1M     023017 Grossmann Petr       1974 2  SK VS ?. Bud?jovice 20.07.2006 12:20
K1M     023086 Pokorný Ond?ej       1987 2  SK VS ?. Bud?jovice 23.07.2006 19:51
K1M DS  023010 Ctibor Jan           1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 22.07.2006 10:28
K1M DS  023018 Hagiwara Takahiro    1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 22.07.2006 10:28
K1M DS  023072 Mejta Daniel         1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 22.07.2006 10:28
K1M DM  023061 Kuna Jan             1990 2  SK VS ?. Bud?jovice 22.07.2006 10:28
K1M DM  023020 Holboj Ond?ej        1990 2  SK VS ?. Bud?jovice 22.07.2006 10:28
K1M DM  023048 Ková? Daniel         1991 3  SK VS ?. Bud?jovice 25.07.2006 22:53
K1M ŽS  023054 Krej?í Št?pán        1992 3  SK VS ?. Bud?jovice 25.07.2006 22:53
K1M ŽS  023042 Korostenski Milan    1992 3  SK VS ?. Bud?jovice 25.07.2006 22:53
K1M ŽS  023030 Kasanda Michal       1993 3  SK VS ?. Bud?jovice 22.07.2006 10:28
K1M ŽS  023141 Matuschka Tomáš      1992 0  SK VS ?. Bud?jovice 25.07.2006 22:53
K1M ŽS  023093 Sedlák Jan           1993 0  SK VS ?. Bud?jovice 25.07.2006 22:53
K1Z DS  023121 Váchová Barbora      1988 2+ SK VS ?. Bud?jovice 22.07.2006 10:28
K1Z DM  023123 Vojtová Veronika     1990 2+ SK VS ?. Bud?jovice 22.07.2006 10:28
K1Z     023084 Pokorná Iva          1985 2  SK VS ?. Bud?jovice 23.07.2006 19:51
K1Z     023130 Vrbková Eva          1983 3  SK VS ?. Bud?jovice 23.07.2006 21:26
K1Z     023116 Št?pánová Tereza     1986 3  SK VS ?. Bud?jovice 24.07.2006 10:03
K1Z DM  023014 Dvo?áková Hana       1990 3  SK VS ?. Bud?jovice 22.07.2006 10:28
K1Z ŽM  023015 Dvo?áková Jitka      1994 3  SK VS ?. Bud?jovice 22.07.2006 10:28
K1Z DM  023143 Zavoralová Eva       1991 0  SK VS ?. Bud?jovice 25.07.2006 22:53
SK VS ?. Bud?jovice   C1: 7   C2: 2   K1M: 17   K1Z: 8   Celkem: 34

oddíl: SK VS Karbo Benátky
K1M     010003 Abraham Tomáš        1969 2  SK VS Karbo Benátky 19.07.2006 09:43
K1M ŽS  010013 Abraham Tomáš        1992 3  SK VS Karbo Benátky 19.07.2006 09:43
K1M ŽS  010008 Jungr Jakub          1992 3  SK VS Karbo Benátky 19.07.2006 09:43
K1M ŽS  010047 Veškrna Miroslav     1993 0  SK VS Karbo Benátky 19.07.2006 09:43
K1M ŽM  010009 Kyncl Michal         1995 0  SK VS Karbo Benátky 19.07.2006 09:43
K1Z DS  010006 Dandová Anna         1988 2+ SK VS Karbo Benátky 19.07.2006 09:43
SK VS Karbo Benátky   C1: 0   C2: 0   K1M: 5   K1Z: 1   Celkem: 6

oddíl: Technika Praha
K1M     007034 Vyhnánek Ji?í        1974 2  Technika Praha      21.07.2006 15:57
K1Z     007035 Veselá Linda         1980 2  Technika Praha      21.07.2006 15:57
Technika Praha   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 1   Celkem: 2

oddíl: TJ CK ?eská Skalice
 C1 DM  071020 Huneš Karel          1990 2  TJ CK ?eská Skalice 20.07.2006 20:24
TJ CK ?eská Skalice   C1: 1   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: TJ ?SAD Plze?
K1Z DM  038020 Zýková Barbora       1990 3  TJ ?SAD Plze?       18.07.2006 08:10
TJ ?SAD Plze?   C1: 0   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 1   Celkem: 1

oddíl: TJ Jiskra Bechyn?
K1M ŽS  076010 Macášek Tomáš        1992 2  TJ Jiskra Bechyn?   24.07.2006 07:11
K1M ŽS  076015 Házi Marek           1992 3  TJ Jiskra Bechyn?   26.07.2006 08:57
TJ Jiskra Bechyn?   C1: 0   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: TJ Klatovy
 C2 DM  036023 B?íza Václav         1990 2  TJ Klatovy          19.07.2006 23:31
        036024 Kubát Zden?k         1991    TJ Klatovy          19.07.2006 23:31
K1M     036028 Hamák Miloslav       1982 2  TJ Klatovy          19.07.2006 23:31
K1M DM  036023 B?íza Václav         1990 3  TJ Klatovy          19.07.2006 23:31
K1M DM  036024 Kubát Zden?k         1991 3  TJ Klatovy          19.07.2006 23:31
TJ Klatovy   C1: 0   C2: 1   K1M: 3   K1Z: 0   Celkem: 4

oddíl: TJ KVS Sušice
 C1 DS  042030 Vadlejch Jan         1989 3  TJ KVS Sušice       25.07.2006 22:26
K1M     042016 Galuška Vladislav    1965 2+ TJ KVS Sušice       25.07.2006 22:26
K1M DS  042032 Potužák Jan          1988 2  TJ KVS Sušice       25.07.2006 22:26
K1M DS  042029 Vozka Aleš           1989 2  TJ KVS Sušice       25.07.2006 22:26
K1M DM  042036 Bouzek Ond?ej        1991 2  TJ KVS Sušice       25.07.2006 22:26
K1M ŽS  042024 Bouzek Filip         1992 3  TJ KVS Sušice       25.07.2006 22:26
K1M ŽS  042038 Novák Tomáš          1993 3  TJ KVS Sušice       25.07.2006 22:26
K1Z ŽM  042027 Galušková Karolína   1995 3  TJ KVS Sušice       25.07.2006 22:26
TJ KVS Sušice   C1: 1   C2: 0   K1M: 6   K1Z: 1   Celkem: 8

oddíl: TJ Loko Plze?
K1M     039055 Šindelá? Pavel       1970 2  TJ Loko Plze?       24.07.2006 12:35
K1M     039023 Panzer Aleš          1974 2  TJ Loko Plze?       24.07.2006 12:35
K1M     039039 Mula? Viktor         1975 2  TJ Loko Plze?       24.07.2006 12:35
K1M     039045 Sob?slavský Lud?k    1981 2  TJ Loko Plze?       24.07.2006 12:35
TJ Loko Plze?   C1: 0   C2: 0   K1M: 4   K1Z: 0   Celkem: 4

oddíl: TJ Loko Žatec
K1M ŽM  052022 Pet?í?ek Vojt?ch     1994 3  TJ Loko Žatec       20.07.2006 07:17
TJ Loko Žatec   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: TJ Permon Roztoky
 C1 DM  065022 Kozohorský Vojt?ch   1991 3  TJ Permon Roztoky   19.07.2006 22:18
K1M DM  065022 Kozohorský Vojt?ch   1991 3  TJ Permon Roztoky   19.07.2006 22:18
K1Z DM  065021 Kozohorská Alžb?ta   1990 3  TJ Permon Roztoky   19.07.2006 22:18
TJ Permon Roztoky   C1: 1   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 1   Celkem: 3

oddíl: TJ SK Hubertus KV
K1M     034033 Buchtel Martin       1982 1  TJ SK Hubertus KV   24.07.2006 12:50
K1M     034002 Buchtel Michal       1986 1  TJ SK Hubertus KV   24.07.2006 12:50
K1Z     034016 Nová?ková Karolina   1978 2  TJ SK Hubertus KV   25.07.2006 14:08
TJ SK Hubertus KV   C1: 0   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 1   Celkem: 3

oddíl: TJ Sokol Písek
 C1     080008 Jícha Dušan          1982 2  TJ Sokol Písek      21.07.2006 13:25
 C1     080006 Hrádek Petr          1987 2  TJ Sokol Písek      21.07.2006 13:25
 C1 DM  080013 Cendelín Marek       1990 3  TJ Sokol Písek      21.07.2006 13:25
K1M     080009 Jícha Michal         1983 2  TJ Sokol Písek      21.07.2006 13:25
TJ Sokol Písek   C1: 3   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 4

oddíl: USK Praha
 C1     009018 Karásek Petr         1986 1  USK Praha           20.07.2006 09:38
 C1 DM  009048 Vl?ek Jan            1990 2+ USK Praha           25.07.2006 19:25
 C2 DM  009048 Vl?ek Jan            1990 1  USK Praha           25.07.2006 19:23
        009047 Gotvald Robert       1990    USK Praha           25.07.2006 19:23
K1M DM  009047 Gotvald Robert       1990 2  USK Praha           25.07.2006 19:25
K1Z ŽS  009052 Koušová Tereza       1992 0  USK Praha           20.07.2006 09:38
USK Praha   C1: 2   C2: 1   K1M: 1   K1Z: 1   Celkem: 5

oddíl: Vodácký oddíl
 C1     066002 Hojda Ladislav       1973 2  Vodácký oddíl       18.07.2006 21:58
 C1 DM  066014 Hötzel Karel         1991 2  Vodácký oddíl       18.07.2006 21:58
 C1 ŽS  066001 Hojda Jakub          1993 3  Vodácký oddíl       18.07.2006 21:58
Vodácký oddíl   C1: 3   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 0   Celkem: 3

oddíl: VS Blovice
K1M     033005 Polívka Jan          1986 2  VS Blovice          21.07.2006 20:09
VS Blovice   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: VS Tábor
 C1 DM  030003 Habich Bohumil       1991 3  VS Tábor            25.07.2006 22:29
VS Tábor   C1: 1   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 0   Celkem: 1