Rozpis závodu:   závod č.82    závod č.83    

Seznam lodí příhlášených přes internet
podle oddílů
kat. vk reg.č. jméno                rok  VT oddíl               přihlášeno

oddíl: BS Vlašim
 C2     019014 Podhadský Jan        1989 3  BS Vlašim           08.06.2006 21:47
        019007 Lebeda Lukáš         1987    BS Vlašim           08.06.2006 21:47
K1M     019007 Lebeda Lukáš         1987 2  BS Vlašim           08.06.2006 21:47
K1M DS  019014 Podhadský Jan        1989 2  BS Vlašim           08.06.2006 21:47
K1Z ŽS  019002 Jan?ová Monika       1992 3  BS Vlašim           08.06.2006 21:47
BS Vlašim   C1: 0   C2: 1   K1M: 2   K1Z: 1   Celkem: 4

oddíl: Delfín Jablonec
K1Z DS  046043 Tunková Kristýna     1988 2+ Delfín Jablonec     08.06.2006 20:35
Delfín Jablonec   C1: 0   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 1   Celkem: 1

oddíl: DUKLA Brandýs
 C1 DS  012029 Rak Tomáš            1989 2+ DUKLA Brandýs       14.06.2006 15:44
K1M     012023 Kobes Jan            1979 1  DUKLA Brandýs       14.06.2006 22:29
K1Z     012020 Pinkavová Marta      1986 2+ DUKLA Brandýs       12.06.2006 20:42
K1Z DS  012046 Smažíková Markéta    1988 2+ DUKLA Brandýs       14.06.2006 15:44
K1Z ŽS  012048 Hamplová Eva         1992 2  DUKLA Brandýs       07.06.2006 07:19
DUKLA Brandýs   C1: 1   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 3   Celkem: 5

oddíl: Kanoe Klub Spoj Brno
K1M ŽM  103020 Hošek Ond?ej         1995 3  Kanoe Klub Spoj Brno10.06.2006 19:35
Kanoe Klub Spoj Brno   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: Kau?uk Kralupy
 C1     014008 Johanides Milan      1975 2  Kau?uk Kralupy      14.06.2006 06:08
K1M     014003 Voves Ladislav       1985 2+ Kau?uk Kralupy      14.06.2006 06:08
K1M     014024 Kysela David         1977 2  Kau?uk Kralupy      14.06.2006 06:08
K1M     014023 Hron Robin           1979 2  Kau?uk Kralupy      14.06.2006 06:08
K1M     014028 Fohl Ond?ej          1979 3  Kau?uk Kralupy      14.06.2006 14:27
K1M ŽS  014025 Šupolík Luboš        1992 3  Kau?uk Kralupy      14.06.2006 06:08
K1M ŽS  014022 Rataj Antonín        1992 3  Kau?uk Kralupy      14.06.2006 06:08
Kau?uk Kralupy   C1: 1   C2: 0   K1M: 6   K1Z: 0   Celkem: 7

oddíl: KK Roudnice
K1M     049031 Sedlmaier Aleš       1980 2+ KK Roudnice         12.06.2006 18:27
K1M DM  049036 Zajíc Ond?ej         1990 2  KK Roudnice         12.06.2006 18:27
K1M     049032 Chládek Václav       1987 3  KK Roudnice         12.06.2006 18:27
K1Z     049040 ?erná Klára          1987 2  KK Roudnice         12.06.2006 18:27
K1Z DS  049041 Brádková Alice       1988 2  KK Roudnice         12.06.2006 18:27
K1Z DM  049001 Drahozalová Jana     1990 2  KK Roudnice         12.06.2006 18:27
K1Z ŽS  049030 Zimová Marie         1992 2  KK Roudnice         12.06.2006 18:27
K1Z ŽS  049035 Bendová Marie        1992 3  KK Roudnice         12.06.2006 18:27
KK Roudnice   C1: 0   C2: 0   K1M: 3   K1Z: 5   Celkem: 8

oddíl: KVS Písek
 C1 ŽM  082002 Cepek Marek          1994 3  KVS Písek           09.06.2006 22:12
K1M ŽM  082002 Cepek Marek          1994 3  KVS Písek           09.06.2006 22:12
KVS Písek   C1: 1   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: SK Slavia K. Vary
K1M     035017 Zápoto?ný Václav     1965 3  SK Slavia K. Vary   14.06.2006 07:17
K1M DS  035036 Štýber Roman         1989 0  SK Slavia K. Vary   14.06.2006 07:17
SK Slavia K. Vary   C1: 0   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: SK Veselí nad Moravo
 C1 DM  133009 Jordán František .   1991 2  SK Veselí nad Moravo09.06.2006 22:18
K1M DM  133009 Jordán František .   1991 2  SK Veselí nad Moravo09.06.2006 22:18
K1Z ŽS  133011 Jordánová Pavlína    1992 2  SK Veselí nad Moravo09.06.2006 22:18
K1Z ŽS  133015 Ve?erková Nina       1992 3  SK Veselí nad Moravo09.06.2006 22:18
SK Veselí nad Moravo   C1: 1   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 2   Celkem: 4

oddíl: SK Vltava ?. Krumlov
K1M     024009 Jakeš Tomáš          1975 2  SK Vltava ?. Krumlov09.06.2006 18:56
SK Vltava ?. Krumlov   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: SK VS ?. Bud?jovice
 C1     023053 Krej?í Karel         1972 1  SK VS ?. Bud?jovice 14.06.2006 22:30
 C1     023133 Weber Old?ich        1987 2+ SK VS ?. Bud?jovice 14.06.2006 22:30
 C1     023111 Tomek Lukáš          1987 2+ SK VS ?. Bud?jovice 14.06.2006 22:30
 C1     023006 Bo?ek Zden?k         1975 2  SK VS ?. Bud?jovice 29.05.2006 15:44
 C1     023059 Kuna Alois           1960 3  SK VS ?. Bud?jovice 14.06.2006 22:30
 C2     023087 Po?ádek Milan        1986 1  SK VS ?. Bud?jovice 14.06.2006 22:30
        023133 Weber Old?ich        1987    SK VS ?. Bud?jovice 14.06.2006 22:30
 C2     023076 Paraniak Jan         1951 3  SK VS ?. Bud?jovice 14.06.2006 22:30
        023059 Kuna Alois           1960    SK VS ?. Bud?jovice 14.06.2006 22:30
 C2 DM  023061 Kuna Jan             1990 3  SK VS ?. Bud?jovice 14.06.2006 22:30
        023020 Holboj Ond?ej        1990    SK VS ?. Bud?jovice 14.06.2006 22:30
K1M     023006 Bo?ek Zden?k         1975 2+ SK VS ?. Bud?jovice 29.05.2006 15:44
K1M     023066 Lenc Miroslav        1986 2+ SK VS ?. Bud?jovice 14.06.2006 22:30
K1M DS  023094 Stach Daniel         1988 2+ SK VS ?. Bud?jovice 14.06.2006 22:30
K1M     023113 Toncar Martin        1975 2  SK VS ?. Bud?jovice 15.06.2006 07:58
K1M     023086 Pokorný Ond?ej       1987 2  SK VS ?. Bud?jovice 14.06.2006 22:30
K1M     023133 Weber Old?ich        1987 2  SK VS ?. Bud?jovice 14.06.2006 22:30
K1M DS  023010 Ctibor Jan           1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 14.06.2006 22:30
K1M DS  023018 Hagiwara Takahiro    1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 14.06.2006 22:30
K1M DS  023072 Mejta Daniel         1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 14.06.2006 22:30
K1M DM  023061 Kuna Jan             1990 2  SK VS ?. Bud?jovice 14.06.2006 22:30
K1M DM  023020 Holboj Ond?ej        1990 2  SK VS ?. Bud?jovice 14.06.2006 22:30
K1M DS  023140 Šíma Václav          1989 3  SK VS ?. Bud?jovice 14.06.2006 22:51
K1M DM  023099 Svoboda Marek        1990 3  SK VS ?. Bud?jovice 14.06.2006 22:30
K1M DM  023048 Ková? Daniel         1991 3  SK VS ?. Bud?jovice 14.06.2006 22:30
K1M ŽS  023019 Holboj Adam          1992 3  SK VS ?. Bud?jovice 14.06.2006 22:30
K1M ŽS  023042 Korostenski Milan    1992 3  SK VS ?. Bud?jovice 14.06.2006 22:30
K1M ŽS  023030 Kasanda Michal       1993 3  SK VS ?. Bud?jovice 14.06.2006 22:30
K1M ŽS  023093 Sedlák Jan           1993 0  SK VS ?. Bud?jovice 14.06.2006 22:30
K1Z DM  023123 Vojtová Veronika     1990 2+ SK VS ?. Bud?jovice 14.06.2006 22:30
K1Z     023084 Pokorná Iva          1985 2  SK VS ?. Bud?jovice 14.06.2006 22:30
K1Z     023116 Št?pánová Tereza     1986 3  SK VS ?. Bud?jovice 14.06.2006 22:30
K1Z DM  023014 Dvo?áková Hana       1990 3  SK VS ?. Bud?jovice 14.06.2006 22:30
K1Z ŽM  023015 Dvo?áková Jitka      1994 3  SK VS ?. Bud?jovice 14.06.2006 22:30
SK VS ?. Bud?jovice   C1: 5   C2: 3   K1M: 18   K1Z: 5   Celkem: 31

oddíl: SK VS Karbo Benátky
K1M     010003 Abraham Tomáš        1969 2  SK VS Karbo Benátky 09.06.2006 10:55
K1M     010001 Abraham Ji?í         1977 2  SK VS Karbo Benátky 09.06.2006 10:55
K1M ŽS  010013 Abraham Tomáš        1992 3  SK VS Karbo Benátky 09.06.2006 10:55
K1M ŽS  010008 Jungr Jakub          1992 0  SK VS Karbo Benátky 09.06.2006 10:55
K1M ŽM  010009 Kyncl Michal         1995 0  SK VS Karbo Benátky 09.06.2006 10:55
SK VS Karbo Benátky   C1: 0   C2: 0   K1M: 5   K1Z: 0   Celkem: 5

oddíl: Sk VS Slávia Hradec
K1M     055009 Brož Václav          1977 0  Sk VS Slávia Hradec 09.06.2006 15:47
Sk VS Slávia Hradec   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: Technika Praha
 C1     007012 Malík Martin         1965 0  Technika Praha      09.06.2006 22:09
K1M     007034 Vyhnánek Ji?í        1974 2  Technika Praha      09.06.2006 22:09
K1M     007003 Brož Václav          1939 3  Technika Praha      09.06.2006 22:09
K1Z     007035 Veselá Linda         1980 2  Technika Praha      09.06.2006 22:09
Technika Praha   C1: 1   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 1   Celkem: 4

oddíl: TJ ?eská Lípa
 C1     043009 Filipi Robert        1964 2  TJ ?eská Lípa       13.06.2006 07:03
 C1     043008 Šrámek Michal        1982 2  TJ ?eská Lípa       13.06.2006 07:03
K1M DS  043040 Maršák Ond?ej        1989 2+ TJ ?eská Lípa       13.06.2006 07:03
K1M     043008 Šrámek Michal        1982 2  TJ ?eská Lípa       13.06.2006 07:03
K1M DS  043004 Puškar?uk Aleš       1989 2  TJ ?eská Lípa       13.06.2006 07:03
K1M     043009 Filipi Robert        1964 3  TJ ?eská Lípa       13.06.2006 07:03
K1Z DS  043045 Maršáková Eliška     1989 2  TJ ?eská Lípa       13.06.2006 07:03
K1Z ŽS  043033 Chodurová  dana      1992 0  TJ ?eská Lípa       13.06.2006 07:03
TJ ?eská Lípa   C1: 2   C2: 0   K1M: 4   K1Z: 2   Celkem: 8

oddíl: TJ Jiskra Bechyn?
 C1 ŽS  076010 Macášek Tomáš        1992 3  TJ Jiskra Bechyn?   05.06.2006 20:46
K1M ŽS  076010 Macášek Tomáš        1992 2  TJ Jiskra Bechyn?   05.06.2006 20:46
K1M ŽS  076015 Házi Marek           1992 3  TJ Jiskra Bechyn?   05.06.2006 20:46
K1M ŽM  076039 Zvolánek Jan         1995 3  TJ Jiskra Bechyn?   05.06.2006 20:46
TJ Jiskra Bechyn?   C1: 1   C2: 0   K1M: 3   K1Z: 0   Celkem: 4

oddíl: TJ Klatovy
K1M DM  036023 B?íza Václav         1990 3  TJ Klatovy          12.06.2006 09:06
TJ Klatovy   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: TJ KVS Sušice
 C1 DS  042030 Vadlejch Jan         1989 3  TJ KVS Sušice       13.06.2006 09:51
K1M     042016 Galuška Vladislav    1965 2+ TJ KVS Sušice       13.06.2006 09:51
K1M DS  042032 Potužák Jan          1988 2  TJ KVS Sušice       13.06.2006 09:51
K1M DS  042029 Vozka Aleš           1989 2  TJ KVS Sušice       13.06.2006 09:51
K1M DM  042036 Bouzek Ond?ej        1991 2  TJ KVS Sušice       13.06.2006 09:51
K1M ŽS  042038 Novák Tomáš          1993 3  TJ KVS Sušice       13.06.2006 09:51
K1Z ŽM  042027 Galušková Karolína   1995 3  TJ KVS Sušice       13.06.2006 09:51
TJ KVS Sušice   C1: 1   C2: 0   K1M: 5   K1Z: 1   Celkem: 7

oddíl: TJ Loko Plze?
K1M     039039 Mula? Viktor         1975 2  TJ Loko Plze?       15.06.2006 11:21
TJ Loko Plze?   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: TJ Obalcentrum Pardu
 C1 DM  057071 Rolenc Ond?ej        1991 3  TJ Obalcentrum Pardu13.06.2006 12:28
K1M DM  057071 Rolenc Ond?ej        1991 3  TJ Obalcentrum Pardu13.06.2006 12:28
K1Z DM  057074 Valíková Radka       1991 3  TJ Obalcentrum Pardu13.06.2006 12:28
TJ Obalcentrum Pardu   C1: 1   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 1   Celkem: 3

oddíl: TJ Permon Roztoky
K1M     065005 Ch?oupek Jan         1975 2  TJ Permon Roztoky   14.06.2006 20:52
TJ Permon Roztoky   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: TJ Sokol Písek
 C1     080008 Jícha Dušan          1982 2  TJ Sokol Písek      07.06.2006 07:14
 C1     080006 Hrádek Petr          1987 2  TJ Sokol Písek      07.06.2006 07:14
 C1 DM  080013 Cendelín Marek       1990 3  TJ Sokol Písek      07.06.2006 07:14
K1M     080009 Jícha Michal         1983 2  TJ Sokol Písek      07.06.2006 07:14
TJ Sokol Písek   C1: 3   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 4

oddíl: TJ VS Kada?
K1M     094001 N?mec Aleš           1976 3  TJ VS Kada?         12.06.2006 21:30
K1M     094007 Hlavina Jakub        1986 3  TJ VS Kada?         12.06.2006 21:30
K1M DM  094010 Brabenec František   1991 3  TJ VS Kada?         12.06.2006 21:30
K1M DM  094011 Chára Jan            1991 0  TJ VS Kada?         12.06.2006 21:30
TJ VS Kada?   C1: 0   C2: 0   K1M: 4   K1Z: 0   Celkem: 4

oddíl: USK Praha
 C1 ŽS  009152 ?íha Martin          1992 2  USK Praha           07.06.2006 14:48
 C2 ŽS  009152 ?íha Martin          1992 2  USK Praha           07.06.2006 14:48
        009083 Strnad Jaroslav      1993    USK Praha           07.06.2006 14:48
 C2 ŽS  009043 Med?ický Ludvík      1992 3  USK Praha           05.06.2006 20:46
        076010 Macášek Tomáš        1992    TJ Jiskra Bechyn?   05.06.2006 20:46
K1M DM  009165 Chmátal Petr         1990 2  USK Praha           07.06.2006 14:48
K1M ŽS  009083 Strnad Jaroslav      1993 2  USK Praha           07.06.2006 14:48
K1M ŽS  009043 Med?ický Ludvík      1992 3  USK Praha           07.06.2006 14:48
USK Praha   C1: 1   C2: 2   K1M: 3   K1Z: 0   Celkem: 6

oddíl: Vodácký oddíl
 C1     066006 Pivo?ka Zden?k       1982 1  Vodácký oddíl       08.06.2006 22:42
 C1     066002 Hojda Ladislav       1973 2  Vodácký oddíl       08.06.2006 22:42
 C1 DS  066012 Dolejš Zden?k        1989 2  Vodácký oddíl       08.06.2006 22:42
 C1 DM  066014 Hötzel Karel         1991 2  Vodácký oddíl       08.06.2006 22:42
 C1 DM  066019 Šim?nek Antonín      1990 3  Vodácký oddíl       08.06.2006 22:42
 C1 ŽS  066001 Hojda Jakub          1993 3  Vodácký oddíl       08.06.2006 22:42
 C1 ŽS  066008 Zverka Petr          1993 3  Vodácký oddíl       08.06.2006 22:42
 C2 DS  066014 Hötzel Karel         1991 2  Vodácký oddíl       08.06.2006 22:42
        066012 Dolejš Zden?k        1989    Vodácký oddíl       08.06.2006 22:42
 C2 ŽS  066008 Zverka Petr          1993 3  Vodácký oddíl       08.06.2006 22:42
        066001 Hojda Jakub          1993    Vodácký oddíl       08.06.2006 22:42
K1M ŽS  066010 Birnbaum Josef       1993 3  Vodácký oddíl       08.06.2006 22:42
K1M ŽS  066013 Müller Vojta         1993 0  Vodácký oddíl       08.06.2006 22:42
Vodácký oddíl   C1: 7   C2: 2   K1M: 2   K1Z: 0   Celkem: 11

oddíl: VS Blovice
K1M     033005 Polívka Jan          1986 2  VS Blovice          10.06.2006 17:29
VS Blovice   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1