3. a 4. NKZ České Vrbné 3. a 4. NKZ České Vrbné
27.5.2006-28.5.2006
USD České Vrbné
SK vodní slalom České Budějovice


Rozpis závodu:   závod č.63    závod č.64    

Seznam lodí příhlášených přes internet
podle oddílů
kat. vk reg.č. jméno                rok  VT oddíl               přihlášeno

oddíl: Bohemians Praha
K1M     001066 Zapletal Mat?j       1973 2  Bohemians Praha     18.05.2006 13:04
Bohemians Praha   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: C.K. Rožátov
K1M     088002 Maroul Ladislav      1968 2  C.K. Rožátov        02.05.2006 13:28
K1M     088001 Lacina Pavel         1970 2  C.K. Rožátov        02.05.2006 13:28
C.K. Rožátov   C1: 0   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: CSC Sokolov
K1M     074013 Reichenauer Antonín  1956 2+ CSC Sokolov         21.05.2006 20:34
CSC Sokolov   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: Delfín Jablonec
K1M     046012 Kulhánek Jan         1978 2  Delfín Jablonec     17.05.2006 21:22
K1M DM  046060 Musil Jan            1990 3  Delfín Jablonec     17.05.2006 21:22
K1Z DS  046043 Tunková Kristýna     1988 2  Delfín Jablonec     17.05.2006 21:22
Delfín Jablonec   C1: 0   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 1   Celkem: 3

oddíl: DUKLA Brandýs
 C1     012039 Ján? Michal          1986 1  DUKLA Brandýs       21.05.2006 21:03
 C1     012044 Foukal Pavel         1987 1  DUKLA Brandýs       21.05.2006 21:03
 C1     012043 Zdráhal Jan          1985 2+ DUKLA Brandýs       21.05.2006 21:03
 C1     012038 Vácha Viktor         1985 2+ DUKLA Brandýs       22.05.2006 21:41
 C1     012042 Zdráhal Petr         1987 2+ DUKLA Brandýs       21.05.2006 21:03
 C1 DS  012029 Rak Tomáš            1989 2+ DUKLA Brandýs       21.05.2006 21:03
 C1     012026 Hammer Martin        1985 0  DUKLA Brandýs       21.05.2006 21:03
 C2     012026 Hammer Martin        1985 1  DUKLA Brandýs       21.05.2006 21:03
        012027 Vl?ek Ladislav       1985    DUKLA Brandýs       21.05.2006 21:03
 C2     012042 Zdráhal Petr         1987 1  DUKLA Brandýs       21.05.2006 21:03
        012043 Zdráhal Jan          1985    DUKLA Brandýs       21.05.2006 21:03
 C2     012038 Vácha Viktor         1985 2  DUKLA Brandýs       22.05.2006 18:24
        023106 Šíp Milan            1988    SK VS ?. Bud?jovice 22.05.2006 18:24
K1M     012015 Kobes Tomáš          1978 MT DUKLA Brandýs       21.05.2006 21:03
K1M     012023 Kobes Jan            1979 1  DUKLA Brandýs       21.05.2006 21:03
K1M     012049 Suchý Ond?ej         1979 1  DUKLA Brandýs       21.05.2006 21:03
K1M     012031 ?ejha Ji?í           1981 1  DUKLA Brandýs       21.05.2006 21:03
K1M     012001 Hilgert Luboš        1986 1  DUKLA Brandýs       21.05.2006 21:03
K1M DS  012037 Vondra Jan           1988 1  DUKLA Brandýs       21.05.2006 21:03
K1M     012032 Rubín Daniel         1975 2+ DUKLA Brandýs       21.05.2006 21:03
K1M     012007 Mr?zek Kamil         1977 2  DUKLA Brandýs       21.05.2006 21:03
K1M     012044 Foukal Pavel         1987 2  DUKLA Brandýs       21.05.2006 21:03
K1Z     012021 Sadilová Marcela     1967 MT DUKLA Brandýs       21.05.2006 21:03
K1Z DS  012002 Blažková Šárka       1989 1  DUKLA Brandýs       21.05.2006 21:03
K1Z     012020 Pinkavová Marta      1986 2+ DUKLA Brandýs       21.05.2006 21:03
K1Z DS  012046 Smažíková Markéta    1988 2+ DUKLA Brandýs       21.05.2006 21:03
K1Z DS  012047 Urbanová Miroslava   1988 2+ DUKLA Brandýs       21.05.2006 21:03
K1Z DS  012045 Ornstová Eva         1989 2+ DUKLA Brandýs       21.05.2006 21:03
K1Z ŽS  012048 Hamplová Eva         1992 2  DUKLA Brandýs       21.05.2006 21:03
DUKLA Brandýs   C1: 7   C2: 3   K1M: 9   K1Z: 7   Celkem: 26

oddíl: Kau?uk Kralupy
 C1     014009 Van?k Ji?í           1987 1  Kau?uk Kralupy      23.05.2006 07:01
 C1 ŽS  014026 Pešek Michal         1992 2  Kau?uk Kralupy      23.05.2006 07:01
 C1 ŽS  014027 Šeba Patrik          1992 3  Kau?uk Kralupy      23.05.2006 07:38
K1M     014017 Prell Pavel          1976 2+ Kau?uk Kralupy      23.05.2006 07:01
K1M     014003 Voves Ladislav       1985 2+ Kau?uk Kralupy      23.05.2006 07:01
K1M     014024 Kysela David         1977 2  Kau?uk Kralupy      23.05.2006 07:01
K1M     014023 Hron Robin           1979 2  Kau?uk Kralupy      23.05.2006 07:01
K1M     014042 Gorecký Petr         1981 2  Kau?uk Kralupy      23.05.2006 07:01
K1M ŽS  014022 Rataj Antonín        1992 3  Kau?uk Kralupy      23.05.2006 07:01
K1M ŽS  014025 Šupolík Luboš        1992 3  Kau?uk Kralupy      23.05.2006 07:01
K1Z     014020 Grossmannová Zdenka  1965 1  Kau?uk Kralupy      23.05.2006 07:01
Kau?uk Kralupy   C1: 3   C2: 0   K1M: 7   K1Z: 1   Celkem: 11

oddíl: KK Opava
 C2 DS  121012 Kop?ák Daniel        1989 1  KK Opava            19.05.2006 13:19
        121052 Post?imovský Marcel  1990    KK Opava            19.05.2006 13:19
 C2 DM  121008 Šindler Marek        1992 2  KK Opava            19.05.2006 13:19
        121018 Kašpar Jonáš         1991    KK Opava            19.05.2006 13:19
K1M     121041 Ve?erek Michal       1977 2  KK Opava            19.05.2006 13:19
K1M     121040 Žák Ji?í             1986 2  KK Opava            19.05.2006 13:19
K1M DM  121018 Kašpar Jonáš         1991 2  KK Opava            19.05.2006 13:19
K1M ŽS  121008 Šindler Marek        1992 3  KK Opava            19.05.2006 13:19
K1M ŽM  121010 Bahenský Matouš      1994 3  KK Opava            19.05.2006 13:19
K1M ŽM  121031 Urban Tomáš          1994 3  KK Opava            19.05.2006 13:19
K1M ŽM  121069 Bin?ík Petr          1994 3  KK Opava            19.05.2006 13:19
K1Z     121033 Slováková Petra      1986 1  KK Opava            19.05.2006 13:19
K1Z     121034 Šoltysová Kate?ina   1973 2  KK Opava            19.05.2006 13:19
K1Z     121088 Smijová Alice        1977 2  KK Opava            19.05.2006 13:19
K1Z ŽS  121016 Foltysová Denisa     1993 2  KK Opava            19.05.2006 13:19
K1Z ŽM  121014 Valíková Barbora     1994 3  KK Opava            19.05.2006 13:19
KK Opava   C1: 0   C2: 2   K1M: 7   K1Z: 5   Celkem: 14

oddíl: KK Rakovník
 C1     017026 Pšeni?ka Lud?k       1960 2  KK Rakovník         19.05.2006 12:47
 C2     017026 Pšeni?ka Lud?k       1960 2  KK Rakovník         19.05.2006 12:47
        017007 Holý Ji?í            1957    KK Rakovník         19.05.2006 12:47
KK Rakovník   C1: 1   C2: 1   K1M: 0   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: KK Roudnice
K1M     049031 Sedlmaier Aleš       1980 2+ KK Roudnice         22.05.2006 21:58
K1M     049022 Chládek Pavel        1987 2+ KK Roudnice         22.05.2006 21:58
K1M     049013 Hek Jan              1979 2  KK Roudnice         22.05.2006 21:58
K1M DM  049036 Zajíc Ond?ej         1990 2  KK Roudnice         22.05.2006 21:58
K1Z     049040 ?erná Klára          1987 2  KK Roudnice         22.05.2006 21:58
K1Z DS  049041 Brádková Alice       1988 2  KK Roudnice         22.05.2006 21:58
K1Z DM  049001 Drahozalová Jana     1990 2  KK Roudnice         22.05.2006 21:58
K1Z ŽS  049030 Zimová Marie         1992 2  KK Roudnice         22.05.2006 21:58
K1Z ŽS  049035 Bendová Marie        1992 3  KK Roudnice         22.05.2006 21:58
KK Roudnice   C1: 0   C2: 0   K1M: 4   K1Z: 5   Celkem: 9

oddíl: Kotva Bráník
 C1     077007 Škranc Ji?í          1965 1  Kotva Bráník        15.05.2006 07:56
 C2     077003 Klimuškin Pavel      1964 1  Kotva Bráník        15.05.2006 07:56
        008010 Kašpar Martin        1967    Sokol Žižkov        15.05.2006 07:56
Kotva Bráník   C1: 1   C2: 1   K1M: 0   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: KVS Hradec Králové
 C1     045007 Indruch Jaromír      1976 2+ KVS Hradec Králové  22.05.2006 16:02
 C1     045021 Rak Lukáš            1987 2  KVS Hradec Králové  22.05.2006 16:02
 C1 DM  045027 Ján? Jakub           1990 2  KVS Hradec Králové  22.05.2006 16:02
 C1 DM  045006 Morkes Jan           1990 2  KVS Hradec Králové  22.05.2006 16:02
 C1 DM  045016 Karlovský Ond?ej     1991 2  KVS Hradec Králové  22.05.2006 16:02
 C1 DM  045026 Jonáš Vojt?ch        1990 3  KVS Hradec Králové  22.05.2006 16:02
 C2 DM  045027 Ján? Jakub           1990 2  KVS Hradec Králové  22.05.2006 16:02
        045016 Karlovský Ond?ej     1991    KVS Hradec Králové  22.05.2006 16:02
 C2 DM  045026 Jonáš Vojt?ch        1990 2  KVS Hradec Králové  22.05.2006 16:02
        045006 Morkes Jan           1990    KVS Hradec Králové  22.05.2006 16:02
K1Z     045008 Osochovská Michaela  1986 2  KVS Hradec Králové  22.05.2006 16:02
KVS Hradec Králové   C1: 6   C2: 2   K1M: 0   K1Z: 1   Celkem: 9

oddíl: KVS Písek
K1M ŽM  082002 Cepek Marek          1994 3  KVS Písek           22.05.2006 19:08
KVS Písek   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: Lužnice Tábor
 C1     078014 Pešta Jan            1981 2  Lužnice Tábor       20.05.2006 11:43
Lužnice Tábor   C1: 1   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: NH Ostrava
K1M     122020 Neugebauer Roman     1965 2+ NH Ostrava          21.05.2006 20:31
K1M DS  122032 Waloszek Jakub       1989 2+ NH Ostrava          21.05.2006 20:31
K1M DM  122015 Masla?ák Tomáš       1990 2+ NH Ostrava          21.05.2006 20:31
K1M     122001 Hájek Michal         1986 2  NH Ostrava          21.05.2006 20:31
K1M DM  122008 Rubá?ek Petr         1991 3  NH Ostrava          21.05.2006 20:31
K1M ŽS  122003 Cvikl Ond?ej         1992 3  NH Ostrava          21.05.2006 20:31
NH Ostrava   C1: 0   C2: 0   K1M: 6   K1Z: 0   Celkem: 6

oddíl: SK P?erov
 C2 DS  124001 Barcaj Adam          1988 2  SK P?erov           21.05.2006 21:28
        124009 Beneš Vojt?ch        1988    SK P?erov           21.05.2006 21:28
SK P?erov   C1: 0   C2: 1   K1M: 0   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: SK Slavia K. Vary
 C1     035009 Kvapil Martin        1976 1  SK Slavia K. Vary   19.05.2006 19:56
 C1     035019 Kolovrátek Lukáš     1978 2  SK Slavia K. Vary   19.05.2006 19:56
K1Z     035004 Hojdová Gabriela     1978 2  SK Slavia K. Vary   19.05.2006 19:56
SK Slavia K. Vary   C1: 2   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 1   Celkem: 3

oddíl: SK T?ebechovice
K1M     061008 Jeremiaš Jan         1985 2  SK T?ebechovice     21.05.2006 21:34
K1Z DM  061013 Jebavá Alžb?ta       1990 3  SK T?ebechovice     21.05.2006 21:34
SK T?ebechovice   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 1   Celkem: 2

oddíl: SK Vltava ?. Krumlov
K1M     024009 Jakeš Tomáš          1975 2  SK Vltava ?. Krumlov17.05.2006 20:42
K1M DM  024004 Šíp Vojt?ch          1990 3  SK Vltava ?. Krumlov17.05.2006 20:42
K1Z DS  024007 Pártlová Andrea      1988 2  SK Vltava ?. Krumlov17.05.2006 20:42
SK Vltava ?. Krumlov   C1: 0   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 1   Celkem: 3

oddíl: SK VS ?. Bud?jovice
 C1     023088 Prüher Jakub         1968 2+ SK VS ?. Bud?jovice 22.05.2006 18:24
 C1     023111 Tomek Lukáš          1987 2+ SK VS ?. Bud?jovice 22.05.2006 18:24
 C1     023133 Weber Old?ich        1987 2+ SK VS ?. Bud?jovice 22.05.2006 18:41
 C1 DS  023060 Kuna Alois           1988 2+ SK VS ?. Bud?jovice 22.05.2006 18:24
 C1     023006 Bo?ek Zden?k         1975 2  SK VS ?. Bud?jovice 22.05.2006 18:41
 C1 DS  023106 Šíp Milan            1988 3  SK VS ?. Bud?jovice 22.05.2006 18:24
K1M     023006 Bo?ek Zden?k         1975 2+ SK VS ?. Bud?jovice 22.05.2006 18:24
K1M     023066 Lenc Miroslav        1986 2+ SK VS ?. Bud?jovice 22.05.2006 18:24
K1M     023097 Stránský Lukáš       1987 2+ SK VS ?. Bud?jovice 22.05.2006 18:24
K1M DS  023094 Stach Daniel         1988 2+ SK VS ?. Bud?jovice 22.05.2006 21:54
K1M     023113 Toncar Martin        1975 2  SK VS ?. Bud?jovice 19.05.2006 14:01
K1M     023063 Kyrián Lud?k         1978 2  SK VS ?. Bud?jovice 22.05.2006 18:24
K1M     023086 Pokorný Ond?ej       1987 2  SK VS ?. Bud?jovice 22.05.2006 18:24
K1M DS  023072 Mejta Daniel         1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 22.05.2006 18:24
K1M DS  023018 Hagiwara Takahiro    1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 22.05.2006 18:24
K1M DS  023010 Ctibor Jan           1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 22.05.2006 18:24
K1M DM  023061 Kuna Jan             1990 2  SK VS ?. Bud?jovice 22.05.2006 18:24
K1M DM  023020 Holboj Ond?ej        1990 2  SK VS ?. Bud?jovice 22.05.2006 18:24
K1M DM  023099 Svoboda Marek        1990 3  SK VS ?. Bud?jovice 22.05.2006 18:24
K1M DM  023048 Ková? Daniel         1991 3  SK VS ?. Bud?jovice 22.05.2006 18:24
K1M ŽS  023054 Krej?í Št?pán        1992 3  SK VS ?. Bud?jovice 22.05.2006 18:24
K1M ŽS  023019 Holboj Adam          1992 3  SK VS ?. Bud?jovice 22.05.2006 18:24
K1M ŽS  023030 Kasanda Michal       1993 3  SK VS ?. Bud?jovice 22.05.2006 18:24
K1Z DS  023121 Váchová Barbora      1988 2+ SK VS ?. Bud?jovice 22.05.2006 18:24
K1Z DM  023123 Vojtová Veronika     1990 2+ SK VS ?. Bud?jovice 22.05.2006 18:24
K1Z     023084 Pokorná Iva          1985 2  SK VS ?. Bud?jovice 22.05.2006 18:24
K1Z DM  023014 Dvo?áková Hana       1990 3  SK VS ?. Bud?jovice 22.05.2006 18:24
K1Z ŽM  023015 Dvo?áková Jitka      1994 3  SK VS ?. Bud?jovice 22.05.2006 18:24
SK VS ?. Bud?jovice   C1: 6   C2: 0   K1M: 17   K1Z: 5   Celkem: 28

oddíl: SK VS Karbo Benátky
K1M ŽS  010013 Abraham Tomáš        1992 3  SK VS Karbo Benátky 18.05.2006 13:40
K1Z DS  010006 Dandová Anna         1988 2  SK VS Karbo Benátky 18.05.2006 13:40
SK VS Karbo Benátky   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 1   Celkem: 2

oddíl: Sk VS Slávia Hradec
 C2     055024 Hajdu?ík Miroslav    1962 1  Sk VS Slávia Hradec 19.05.2006 12:58
        055022 Ren?ín Tomáš         1961    Sk VS Slávia Hradec 19.05.2006 12:58
K1M     055020 Polívka Radek        1980 2  Sk VS Slávia Hradec 19.05.2006 12:58
Sk VS Slávia Hradec   C1: 0   C2: 1   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: Sokol Žižkov
 C1     008010 Kašpar Martin        1967 2+ Sokol Žižkov        22.05.2006 21:52
 C1     008016 Míka Viktor          1977 2+ Sokol Žižkov        22.05.2006 21:52
 C2     008019 Pražák Michal        1979 2  Sokol Žižkov        22.05.2006 21:52
        008018 Vlach Ji?í           1978    Sokol Žižkov        22.05.2006 21:52
K1M     008016 Míka Viktor          1977 2  Sokol Žižkov        22.05.2006 21:52
Sokol Žižkov   C1: 2   C2: 1   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 4

oddíl: Technika Praha
 C1     007007 Cuc Michal           1977 2  Technika Praha      23.05.2006 15:40
 C2     007041 Jindrák Petr         1969 2  Technika Praha      22.05.2006 21:47
        095002 V?trovský Ji?í       1966    Sport Zbraslav      22.05.2006 21:47
K1Z     007035 Veselá Linda         1980 2  Technika Praha      19.05.2006 10:30
Technika Praha   C1: 1   C2: 1   K1M: 0   K1Z: 1   Celkem: 3

oddíl: TJ CK ?eská Skalice
 C1 DM  071020 Huneš Karel          1990 2  TJ CK ?eská Skalice 23.05.2006 09:40
TJ CK ?eská Skalice   C1: 1   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: TJ ?eská Lípa
 C1 DS  043006 Pe?ina Vít           1989 2  TJ ?eská Lípa       19.05.2006 13:01
 C1 DM  043030 Zavadil Miroslav     1990 3  TJ ?eská Lípa       19.05.2006 13:01
 C2     043008 Šrámek Michal        1982 1  TJ ?eská Lípa       21.05.2006 21:18
        070003 Lhota Zbyšek         1984    TJ Klub kanoistiky Ž21.05.2006 21:18
 C2 DS  043030 Zavadil Miroslav     1990 2  TJ ?eská Lípa       19.05.2006 13:01
        043043 Christov Ivan        1988    TJ ?eská Lípa       19.05.2006 13:01
 C2 DS  043048 Skuhrovec Ji?í       1990 2  TJ ?eská Lípa       19.05.2006 13:01
        043006 Pe?ina Vít           1989    TJ ?eská Lípa       19.05.2006 13:01
 C2     043068 Šrámek Jaroslav      1957 2  TJ ?eská Lípa       19.05.2006 12:47
        017020 Mina?ík Miroslav     1955    KK Rakovník         19.05.2006 12:47
K1M DS  043040 Maršák Ond?ej        1989 2+ TJ ?eská Lípa       19.05.2006 13:01
K1M DS  043004 Puškar?uk Aleš       1989 2  TJ ?eská Lípa       19.05.2006 13:01
K1Z DS  043045 Maršáková Eliška     1989 2  TJ ?eská Lípa       19.05.2006 13:01
K1Z DS  043021 Šedivá Kate?ina      1989 2  TJ ?eská Lípa       19.05.2006 13:01
TJ ?eská Lípa   C1: 2   C2: 4   K1M: 2   K1Z: 2   Celkem: 10

oddíl: TJ ?SAD Plze?
K1Z DS  038014 Fišerová Lenka       1988 3  TJ ?SAD Plze?       22.05.2006 21:33
K1Z DM  038020 Zýková Barbora       1990 3  TJ ?SAD Plze?       17.05.2006 17:26
TJ ?SAD Plze?   C1: 0   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 2   Celkem: 2

oddíl: TJ Jiskra Bechyn?
K1M ŽS  076010 Macášek Tomáš        1992 3  TJ Jiskra Bechyn?   23.05.2006 08:40
TJ Jiskra Bechyn?   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: TJ Klatovy
 C2 DM  036023 B?íza Václav         1990 2  TJ Klatovy          19.05.2006 13:14
        036024 Kubát Zden?k         1991    TJ Klatovy          19.05.2006 13:14
K1M DM  036023 B?íza Václav         1990 3  TJ Klatovy          19.05.2006 13:14
K1M DM  036024 Kubát Zden?k         1991 3  TJ Klatovy          19.05.2006 13:14
TJ Klatovy   C1: 0   C2: 1   K1M: 2   K1Z: 0   Celkem: 3

oddíl: TJ Klub kanoistiky Ž
K1M     070003 Lhota Zbyšek         1984 2  TJ Klub kanoistiky Ž21.05.2006 21:18
K1M DM  070074 Brychcí Petr         1990 3  TJ Klub kanoistiky Ž21.05.2006 21:18
TJ Klub kanoistiky Ž   C1: 0   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: TJ KVS Sušice
K1M     042020 Taišl Filip          1976 1  TJ KVS Sušice       22.05.2006 21:37
K1M     042016 Galuška Vladislav    1965 2+ TJ KVS Sušice       22.05.2006 21:37
K1M DS  042032 Potužák Jan          1988 2  TJ KVS Sušice       22.05.2006 21:37
K1M DS  042029 Vozka Aleš           1989 2  TJ KVS Sušice       22.05.2006 21:37
K1M DM  042036 Bouzek Ond?ej        1991 2  TJ KVS Sušice       22.05.2006 21:37
K1Z     042023 Benešová Martina     1986 2  TJ KVS Sušice       22.05.2006 21:37
TJ KVS Sušice   C1: 0   C2: 0   K1M: 5   K1Z: 1   Celkem: 6

oddíl: TJ Loko Plze?
K1M     039039 Mula? Viktor         1975 2  TJ Loko Plze?       21.05.2006 21:13
K1M     039045 Sob?slavský Lud?k    1981 2  TJ Loko Plze?       21.05.2006 21:13
TJ Loko Plze?   C1: 0   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: TJ Loko Žatec
K1M     052018 Sajdl František      1970 2+ TJ Loko Žatec       21.05.2006 21:15
K1M DM  052040 Ornst Zden?k         1990 2  TJ Loko Žatec       21.05.2006 21:15
K1M DM  052077 Smažík Ji?í          1991 2  TJ Loko Žatec       21.05.2006 21:15
K1Z ŽM  052024 Klementová Silvie    1994 3  TJ Loko Žatec       20.05.2006 12:15
TJ Loko Žatec   C1: 0   C2: 0   K1M: 3   K1Z: 1   Celkem: 4

oddíl: TJ Oh?e Klášterec
 C1     048010 Mat?ják Petr         1973 2  TJ Oh?e Klášterec   21.05.2006 21:23
 C1 DS  048074 Pokorný Milan        1989 2  TJ Oh?e Klášterec   21.05.2006 21:23
 C1 DM  048068 Volák Jaroslav       1990 3  TJ Oh?e Klášterec   21.05.2006 21:23
 C1 DM  048081 Ko?í Martin          1991 3  TJ Oh?e Klášterec   21.05.2006 21:23
 C2 DM  048069 Pánek Tomáš          1990 2  TJ Oh?e Klášterec   21.05.2006 21:23
        048068 Volák Jaroslav       1990    TJ Oh?e Klášterec   21.05.2006 21:23
 C2     048081 Ko?í Martin          1991 2  TJ Oh?e Klášterec   21.05.2006 21:23
        048010 Mat?ják Petr         1973    TJ Oh?e Klášterec   21.05.2006 21:23
K1M DS  048074 Pokorný Milan        1989 3  TJ Oh?e Klášterec   21.05.2006 21:23
TJ Oh?e Klášterec   C1: 4   C2: 2   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 7

oddíl: TJ SK Hubertus KV
 C1     034025 Nová?ek Michal       1977 2+ TJ SK Hubertus KV   23.05.2006 11:22
K1M     034026 T?ma Martin          1972 2+ TJ SK Hubertus KV   23.05.2006 11:22
TJ SK Hubertus KV   C1: 1   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: TJ Sokol Písek
 C1     080008 Jícha Dušan          1982 2  TJ Sokol Písek      17.05.2006 14:56
 C1     080006 Hrádek Petr          1987 2  TJ Sokol Písek      17.05.2006 14:56
 C1 DM  080013 Cendelín Marek       1990 3  TJ Sokol Písek      17.05.2006 14:56
K1M     080009 Jícha Michal         1983 2  TJ Sokol Písek      17.05.2006 14:56
K1Z ŽS  080004 Zást?rová Pavlína    1993 2  TJ Sokol Písek      17.05.2006 14:56
TJ Sokol Písek   C1: 3   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 1   Celkem: 5

oddíl: TJ Tesla Brno
K1M DS  105050 J?va Marek           1989 2  TJ Tesla Brno       17.05.2006 14:37
TJ Tesla Brno   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: TJ Valašské Mezi?í?í
 C1 DM  132040 Fusek Radomir        1990 2+ TJ Valašské Mezi?í?í19.05.2006 13:24
 C2 DM  132009 Baro? Petr           1991 2  TJ Valašské Mezi?í?í19.05.2006 13:24
        132040 Fusek Radomir        1990    TJ Valašské Mezi?í?í19.05.2006 13:24
K1M     132042 David Petr           1987 2  TJ Valašské Mezi?í?í19.05.2006 13:24
K1M DM  132009 Baro? Petr           1991 3  TJ Valašské Mezi?í?í19.05.2006 13:24
TJ Valašské Mezi?í?í   C1: 1   C2: 1   K1M: 2   K1Z: 0   Celkem: 4

oddíl: TJ VS Kada?
K1M DM  094010 Brabenec František   1991 3  TJ VS Kada?         16.05.2006 18:51
TJ VS Kada?   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: UP Olomouc
 C1     119013 Dan?k Aleš           1979 2+ UP Olomouc          21.05.2006 21:38
 C1     119033 Nedv?d Marek         1987 2+ UP Olomouc          21.05.2006 21:38
 C1 DM  119086 Herink Ji?í          1990 2+ UP Olomouc          21.05.2006 21:38
 C1 ŽS  119010 Božek Radim          1992 2+ UP Olomouc          21.05.2006 21:38
 C1     119059 Rozsypal Rudolf      1971 2  UP Olomouc          21.05.2006 21:38
 C2     119013 Dan?k Aleš           1979 1  UP Olomouc          21.05.2006 21:38
        119060 Kabrhel Václav       1983    UP Olomouc          21.05.2006 21:38
 C2 DS  119021 Seidl Tomáš          1989 2  UP Olomouc          21.05.2006 21:38
        119135 Melecha Jakub        1989    UP Olomouc          21.05.2006 21:38
 C2 DM  119127 Dupal Ji?í           1991 2  UP Olomouc          21.05.2006 21:38
        119128 Houserek Aleš        1990    UP Olomouc          21.05.2006 21:38
K1M     119060 Kabrhel Václav       1983 1  UP Olomouc          21.05.2006 21:38
K1M     119013 Dan?k Aleš           1979 2  UP Olomouc          21.05.2006 21:38
K1M DS  119135 Melecha Jakub        1989 2  UP Olomouc          21.05.2006 21:38
K1M DS  119021 Seidl Tomáš          1989 2  UP Olomouc          21.05.2006 21:38
K1M DS  119120 ?ezá? Jan            1989 2  UP Olomouc          21.05.2006 21:38
K1M DM  119128 Houserek Aleš        1990 2  UP Olomouc          21.05.2006 21:38
K1M DM  119127 Dupal Ji?í           1991 2  UP Olomouc          21.05.2006 21:38
K1M ŽS  119140 Hric Filip           1993 3  UP Olomouc          21.05.2006 21:38
UP Olomouc   C1: 5   C2: 3   K1M: 8   K1Z: 0   Celkem: 16

oddíl: USK Praha
 C1     009089 Jan?ar David         1974 1  USK Praha           22.05.2006 22:58
 C1 DS  009044 Janoušek Milan       1988 1  USK Praha           21.05.2006 20:37
 C1 DS  009001 Busta Jan            1989 2+ USK Praha           21.05.2006 20:37
 C1 ŽS  009152 ?íha Martin          1992 2  USK Praha           21.05.2006 20:37
 C2 ŽS  009152 ?íha Martin          1992 2  USK Praha           21.05.2006 20:37
        009083 Strnad Jaroslav      1993    USK Praha           21.05.2006 20:37
 C2 ŽS  009043 Med?ický Ludvík      1992 3  USK Praha           21.05.2006 20:37
        076010 Macášek Tomáš        1992    TJ Jiskra Bechyn?   21.05.2006 20:37
K1M     009073 Pišvejc Ivan         1978 MT USK Praha           21.05.2006 20:37
K1M DS  009091 P?indiš Vít          1989 1  USK Praha           21.05.2006 20:37
K1M     009040 Klír Oto             1981 2  USK Praha           21.05.2006 20:37
K1M     009034 Masare Vít           1987 2  USK Praha           21.05.2006 20:37
K1M DM  009165 Chmátal Petr         1990 2  USK Praha           21.05.2006 20:37
K1M DM  009047 Gotvald Robert       1990 2  USK Praha           21.05.2006 20:37
K1M DM  009157 ?ezá? Filip          1991 2  USK Praha           21.05.2006 20:37
K1M ŽS  009162 Prskavec Ji?í        1993 2  USK Praha           21.05.2006 20:37
K1M ŽS  009083 Strnad Jaroslav      1993 2  USK Praha           21.05.2006 20:37
K1M ŽS  009043 Med?ický Ludvík      1992 3  USK Praha           21.05.2006 20:37
K1Z     009094 Prskavcová Marcela   1965 1  USK Praha           21.05.2006 20:37
K1Z     009025 Mašková Alena        1976 1  USK Praha           21.05.2006 20:37
K1Z     009015 Šmejkalová Šárka     1984 1  USK Praha           21.05.2006 20:37
K1Z     009031 Hošková Kate?ina     1985 1  USK Praha           21.05.2006 20:37
K1Z     009012 Kašparová Anna       1985 1  USK Praha           21.05.2006 20:37
K1Z DM  009150 Kud?jová Kate?ina    1990 1  USK Praha           21.05.2006 20:37
K1Z     009180 Lejsalová Blanka     1979 2+ USK Praha           21.05.2006 20:37
K1Z DM  009171 Janoušková Eva       1990 2+ USK Praha           21.05.2006 20:37
K1Z     009046 Stachová Pavlína     1986 2  USK Praha           21.05.2006 20:37
K1Z DS  009053 Kud?jová Kristýna    1988 2  USK Praha           21.05.2006 20:37
K1Z ŽS  009019 Bustová Anna         1992 2  USK Praha           21.05.2006 20:37
USK Praha   C1: 4   C2: 2   K1M: 10   K1Z: 11   Celkem: 27

oddíl: Vodácký oddíl
 C1     066006 Pivo?ka Zden?k       1982 1  Vodácký oddíl       21.05.2006 21:31
 C1 DS  066012 Dolejš Zden?k        1989 2  Vodácký oddíl       21.05.2006 21:31
 C1 DM  066014 Hötzel Karel         1991 2  Vodácký oddíl       21.05.2006 21:31
 C1 DM  066019 Šim?nek Antonín      1990 3  Vodácký oddíl       21.05.2006 21:31
 C1 ŽS  066001 Hojda Jakub          1993 3  Vodácký oddíl       21.05.2006 21:31
 C1 ŽS  066008 Zverka Petr          1993 3  Vodácký oddíl       21.05.2006 21:31
 C2 ŽS  066008 Zverka Petr          1993 3  Vodácký oddíl       21.05.2006 21:31
        066001 Hojda Jakub          1993    Vodácký oddíl       21.05.2006 21:31
K1M ŽS  066010 Birnbaum Josef       1993 3  Vodácký oddíl       21.05.2006 21:31
Vodácký oddíl   C1: 6   C2: 1   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 8

oddíl: VS Blovice
K1M     033005 Polívka Jan          1986 2  VS Blovice          19.05.2006 13:17
VS Blovice   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: VS Dolní Kounice
 C1 DM  108026 Macík Martin         1990 3  VS Dolní Kounice    19.05.2006 05:27
 C1 ŽS  108033 Pavlík Radek         1992 3  VS Dolní Kounice    19.05.2006 05:27
K1M DM  108023 Toporcer Ji?í        1990 3  VS Dolní Kounice    19.05.2006 05:27
VS Dolní Kounice   C1: 2   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 3

oddíl: VS Tábor
 C1 DM  030003 Habich Bohumil       1991 3  VS Tábor            23.05.2006 15:34
VS Tábor   C1: 1   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 0   Celkem: 1