5. a 6. NKZ České Vrbné 5. a 6. NKZ České Vrbné
24.9.2005-25.9.2005
USD České Vrbné
SK vodní slalom České Budějovice


Rozpis závodu:   závod č.132    závod č.133    

Seznam lodí příhlášených přes internet
podle oddílů
kat. vk reg.č. jméno                rok  VT oddíl               přihlášeno

oddíl: Bohemians Praha
K1M     001066 Zapletal Mat?j       1973 2  Bohemians Praha     15.09.2005 11:41
Bohemians Praha   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: C.K. Rožátov
K1M     088002 Maroul Ladislav      1968 2  C.K. Rožátov        19.09.2005 18:00
K1M     088001 Lacina Pavel         1970 2  C.K. Rožátov        19.09.2005 18:00
C.K. Rožátov   C1: 0   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: CSC Sokolov
K1M     074013 Reichenauer Antonín  1956 2  CSC Sokolov         14.09.2005 21:38
CSC Sokolov   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: Delfín Jablonec
K1M     046012 Kulhánek Jan         1978 2  Delfín Jablonec     18.09.2005 21:51
K1M DM  046025 Tunka Ond?ej         1990 2  Delfín Jablonec     18.09.2005 21:51
K1M DM  046060 Musil Jan            1990 3  Delfín Jablonec     18.09.2005 21:51
K1M ŽS  046017 Barto? Tomáš         1991 3  Delfín Jablonec     18.09.2005 21:51
K1Z DS  046043 Tunková Kristýna     1988 2  Delfín Jablonec     18.09.2005 21:51
Delfín Jablonec   C1: 0   C2: 0   K1M: 4   K1Z: 1   Celkem: 5

oddíl: DUKLA Brandýs
 C1     012038 Vácha Viktor         1985 1  DUKLA Brandýs       15.09.2005 17:08
 C1     012026 Hammer Martin        1985 1  DUKLA Brandýs       15.09.2005 17:08
 C1     012039 Ján? Michal          1986 1  DUKLA Brandýs       15.09.2005 17:08
 C1     012033 Malý Vojt?ch         1986 1  DUKLA Brandýs       15.09.2005 17:08
 C2     012038 Vácha Viktor         1985 1  DUKLA Brandýs       15.09.2005 17:08
        023044 Kotrbatý Libor       1987    SK VS ?. Bud?jovice 15.09.2005 17:08
 C2     012039 Ján? Michal          1986 1  DUKLA Brandýs       19.09.2005 19:53
        012033 Malý Vojt?ch         1986    DUKLA Brandýs       19.09.2005 19:53
K1M     012023 Kobes Jan            1979 MT DUKLA Brandýs       15.09.2005 17:08
K1M     012032 Rubín Daniel         1975 1  DUKLA Brandýs       15.09.2005 17:08
K1M     012031 ?ejha Ji?í           1981 1  DUKLA Brandýs       06.09.2005 19:46
K1M     012001 Hilgert Luboš        1986 1  DUKLA Brandýs       10.09.2005 16:17
K1M DS  012037 Vondra Jan           1988 2  DUKLA Brandýs       15.09.2005 17:08
K1Z DM  012002 Blažková Šárka       1989 1  DUKLA Brandýs       15.09.2005 17:08
K1Z     012020 Pinkavová Marta      1986 2  DUKLA Brandýs       15.09.2005 17:08
DUKLA Brandýs   C1: 4   C2: 2   K1M: 5   K1Z: 2   Celkem: 13

oddíl: Kau?uk Kralupy
 C1     014008 Johanides Milan      1975 2  Kau?uk Kralupy      19.09.2005 18:51
 C1 DS  014009 Van?k Ji?í           1987 2  Kau?uk Kralupy      19.09.2005 18:51
 C1 ŽS  014026 Pešek Michal         1992 3  Kau?uk Kralupy      19.09.2005 18:51
 C1 ŽS  014027 Šeba Patrik          1992 3  Kau?uk Kralupy      19.09.2005 18:51
K1M     014017 Prell Pavel          1976 2  Kau?uk Kralupy      19.09.2005 18:51
K1M     014002 Kovárník Lukáš       1977 2  Kau?uk Kralupy      19.09.2005 18:51
K1M     014024 Kysela David         1977 2  Kau?uk Kralupy      19.09.2005 18:51
K1M     014042 Gorecký Petr         1981 2  Kau?uk Kralupy      19.09.2005 18:51
K1M     014003 Voves Ladislav       1985 2  Kau?uk Kralupy      19.09.2005 18:51
K1M DS  014005 Dolista Jan          1987 2  Kau?uk Kralupy      19.09.2005 18:51
K1M ŽS  014022 Rataj Antonín        1992 3  Kau?uk Kralupy      19.09.2005 18:51
K1M ŽS  014025 Šupolík Luboš        1992 3  Kau?uk Kralupy      19.09.2005 18:51
Kau?uk Kralupy   C1: 4   C2: 0   K1M: 8   K1Z: 0   Celkem: 12

oddíl: KK Opava
 C2 DM  121052 Post?imovský Marcel  1990 2  KK Opava            18.09.2005 21:34
        121012 Kop?ák Daniel        1989    KK Opava            18.09.2005 21:34
 C2 ŽS  121018 Kašpar Jonáš         1991 2  KK Opava            18.09.2005 21:34
        121008 Šindler Marek        1992    KK Opava            18.09.2005 21:34
K1M ŽS  121018 Kašpar Jonáš         1991 2  KK Opava            18.09.2005 21:34
K1M ŽS  121008 Šindler Marek        1992 2  KK Opava            18.09.2005 21:34
K1M ŽM  121031 Urban Tomáš          1994 3  KK Opava            19.09.2005 08:52
K1M ŽM  121069 Bin?ík Petr          1994 3  KK Opava            19.09.2005 08:52
K1M ŽM  121010 Bahenský Matouš      1994 3  KK Opava            19.09.2005 08:52
K1Z     121033 Slováková Petra      1986 1  KK Opava            18.09.2005 21:34
K1Z     121034 Šoltysová Kate?ina   1973 2  KK Opava            18.09.2005 21:34
K1Z     121088 Smijová Alice        1977 2  KK Opava            18.09.2005 21:34
K1Z ŽM  121016 Foltysová Denisa     1993 3  KK Opava            18.09.2005 21:34
K1Z ŽM  121014 Valíková Barbora     1994 3  KK Opava            19.09.2005 08:52
KK Opava   C1: 0   C2: 2   K1M: 5   K1Z: 5   Celkem: 12

oddíl: KK Roudnice
K1M     049013 Hek Jan              1979 2  KK Roudnice         19.09.2005 19:35
K1M     049031 Sedlmaier Aleš       1980 2  KK Roudnice         19.09.2005 19:35
K1M     049038 Betka Tomáš          1983 2  KK Roudnice         19.09.2005 19:35
K1M DS  049022 Chládek Pavel        1987 2  KK Roudnice         19.09.2005 19:35
K1M DS  049025 Podzimek Slávek      1987 2  KK Roudnice         19.09.2005 19:35
K1M DM  049036 Zajíc Ond?ej         1990 2  KK Roudnice         19.09.2005 19:35
K1M DS  049032 Chládek Václav       1987 3  KK Roudnice         19.09.2005 19:35
K1Z DS  049040 ?erná Klára          1987 2  KK Roudnice         19.09.2005 19:35
K1Z DS  049041 Brádková Alice       1988 2  KK Roudnice         19.09.2005 19:35
K1Z DM  049001 Drahozalová Jana     1990 2  KK Roudnice         19.09.2005 19:35
K1Z ŽS  049030 Zimová Marie         1992 2  KK Roudnice         19.09.2005 19:35
K1Z ŽS  049035 Bendová Marie        1992 3  KK Roudnice         19.09.2005 19:35
KK Roudnice   C1: 0   C2: 0   K1M: 7   K1Z: 5   Celkem: 12

oddíl: Lužnice Tábor
 C1     078014 Pešta Jan            1981 2  Lužnice Tábor       19.09.2005 19:25
Lužnice Tábor   C1: 1   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: NH Ostrava
K1M     122020 Neugebauer Roman     1965 2  NH Ostrava          19.09.2005 12:39
K1M     122001 Hájek Michal         1986 2  NH Ostrava          19.09.2005 12:39
K1M DM  122032 Waloszek Jakub       1989 2  NH Ostrava          19.09.2005 12:39
K1M DM  122015 Masla?ák Tomáš       1990 2  NH Ostrava          19.09.2005 12:39
K1M ŽS  122003 Cvikl Ond?ej         1992 3  NH Ostrava          19.09.2005 12:39
K1Z DS  122004 Bi?ovská Jana        1987 2  NH Ostrava          19.09.2005 12:39
NH Ostrava   C1: 0   C2: 0   K1M: 5   K1Z: 1   Celkem: 6

oddíl: Otava Strakonice
K1Z DM  027005 Vojtová Veronika     1990 2  Otava Strakonice    05.09.2005 18:35
Otava Strakonice   C1: 0   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 1   Celkem: 1

oddíl: SK P?erov
 C2 DS  124001 Barcaj Adam          1988 2  SK P?erov           15.09.2005 08:20
        124009 Beneš Vojt?ch        1988    SK P?erov           15.09.2005 08:20
K1M ŽS  124016 Ba?ina Ji?í          1992 3  SK P?erov           15.09.2005 08:20
SK P?erov   C1: 0   C2: 1   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: SK Slavia K. Vary
 C1     035009 Kvapil Martin        1976 2  SK Slavia K. Vary   18.09.2005 12:25
K1Z     035004 Hojdová Gabriela     1978 2  SK Slavia K. Vary   18.09.2005 12:25
SK Slavia K. Vary   C1: 1   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 1   Celkem: 2

oddíl: SK T?ebechovice
K1M     061008 Jeremiaš Jan         1985 2  SK T?ebechovice     19.09.2005 09:06
K1M DS  061020 M?chura Ji?í         1987 2  SK T?ebechovice     19.09.2005 09:06
SK T?ebechovice   C1: 0   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: SK Veselí nad Moravo
 C1 ŽS  133009 Jordán František .   1991 2  SK Veselí nad Moravo17.09.2005 18:46
K1M DS  133007 Jordán Tomáš         1988 2  SK Veselí nad Moravo17.09.2005 18:46
K1M DS  133003 B?e?ka Tomáš         1988 2  SK Veselí nad Moravo17.09.2005 18:46
K1M ŽS  133009 Jordán František .   1991 2  SK Veselí nad Moravo17.09.2005 18:46
SK Veselí nad Moravo   C1: 1   C2: 0   K1M: 3   K1Z: 0   Celkem: 4

oddíl: SK Vltava ?. Krumlov
K1M     024009 Jakeš Tomáš          1975 2  SK Vltava ?. Krumlov12.09.2005 15:05
K1M DS  024003 Ml?och Tomáš         1987 3  SK Vltava ?. Krumlov12.09.2005 15:05
K1M DM  024004 Šíp Vojt?ch          1990 3  SK Vltava ?. Krumlov12.09.2005 15:05
K1Z DM  024006 Švehlová Leona       1989 3  SK Vltava ?. Krumlov12.09.2005 15:05
SK Vltava ?. Krumlov   C1: 0   C2: 0   K1M: 3   K1Z: 1   Celkem: 4

oddíl: SK VS ?. Bud?jovice
 C1 DS  023111 Tomek Lukáš          1987 1  SK VS ?. Bud?jovice 17.09.2005 15:55
 C1     023068 Lejskovan Martin     1986 2  SK VS ?. Bud?jovice 17.09.2005 15:55
 C1     023087 Po?ádek Milan        1986 2  SK VS ?. Bud?jovice 18.09.2005 00:12
 C1 DS  023133 Weber Old?ich        1987 2  SK VS ?. Bud?jovice 17.09.2005 15:55
 C1 DS  023060 Kuna Alois           1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 17.09.2005 15:55
 C1 DS  023106 Šíp Milan            1988 3  SK VS ?. Bud?jovice 17.09.2005 15:55
 C2     023087 Po?ádek Milan        1986 2  SK VS ?. Bud?jovice 18.09.2005 22:02
        023133 Weber Old?ich        1987    SK VS ?. Bud?jovice 18.09.2005 22:02
K1M     023017 Grossmann Petr       1974 2  SK VS ?. Bud?jovice 01.09.2005 15:59
K1M     023006 Bo?ek Zden?k         1975 2  SK VS ?. Bud?jovice 05.09.2005 11:15
K1M     023063 Kyrián Lud?k         1978 2  SK VS ?. Bud?jovice 17.09.2005 15:55
K1M     023066 Lenc Miroslav        1986 2  SK VS ?. Bud?jovice 17.09.2005 15:55
K1M DS  023097 Stránský Lukáš       1987 2  SK VS ?. Bud?jovice 18.09.2005 00:12
K1M DS  023086 Pokorný Ond?ej       1987 2  SK VS ?. Bud?jovice 18.09.2005 00:12
K1M DS  023072 Mejta Daniel         1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 17.09.2005 15:55
K1M DS  023018 Hagiwara Takahiro    1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 17.09.2005 15:55
K1M DS  023010 Ctibor Jan           1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 17.09.2005 15:55
K1M DS  023094 Stach Daniel         1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 18.09.2005 00:12
K1M DM  023061 Kuna Jan             1990 2  SK VS ?. Bud?jovice 17.09.2005 23:43
K1M DM  023020 Holboj Ond?ej        1990 3  SK VS ?. Bud?jovice 17.09.2005 15:55
K1M DM  023099 Svoboda Marek        1990 3  SK VS ?. Bud?jovice 17.09.2005 15:55
K1M ŽS  023048 Ková? Daniel         1991 3  SK VS ?. Bud?jovice 17.09.2005 15:55
K1Z     023096 Stachová Pavlína     1986 1  SK VS ?. Bud?jovice 17.09.2005 15:55
K1Z     023084 Pokorná Iva          1985 2  SK VS ?. Bud?jovice 17.09.2005 15:55
K1Z DS  023121 Váchová Barbora      1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 17.09.2005 15:55
K1Z DM  023057 Krej?ová Sylva       1989 3  SK VS ?. Bud?jovice 17.09.2005 15:55
K1Z DM  023077 Pavelcová Eliška     1989 3  SK VS ?. Bud?jovice 17.09.2005 15:55
K1Z DM  023014 Dvo?áková Hana       1990 3  SK VS ?. Bud?jovice 17.09.2005 15:55
K1Z ŽM  023015 Dvo?áková Jitka      1994 3  SK VS ?. Bud?jovice 17.09.2005 15:55
SK VS ?. Bud?jovice   C1: 6   C2: 1   K1M: 14   K1Z: 7   Celkem: 28

oddíl: SK VS Karbo Benátky
K1M ŽS  010013 Abraham Tomáš        1992 3  SK VS Karbo Benátky 18.09.2005 12:37
K1Z DS  010006 Dandová Anna         1988 2  SK VS Karbo Benátky 18.09.2005 12:37
K1Z DS  010049 Urbanová Miroslava   1988 2  SK VS Karbo Benátky 18.09.2005 12:37
SK VS Karbo Benátky   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 2   Celkem: 3

oddíl: Sk VS Slávia Hradec
K1M     055020 Polívka Radek        1980 2  Sk VS Slávia Hradec 16.09.2005 08:33
Sk VS Slávia Hradec   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: SKP Hradec Králové
K1Z     054004 Frýzlová Iveta       1980 2  SKP Hradec Králové  18.09.2005 15:22
K1Z DS  054009 Hlinková Kate?ina    1988 3  SKP Hradec Králové  18.09.2005 15:22
SKP Hradec Králové   C1: 0   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 2   Celkem: 2

oddíl: Sokol Žižkov
 C1     008016 Míka Viktor          1977 2  Sokol Žižkov        18.09.2005 21:38
 C2     008019 Pražák Michal        1979 2  Sokol Žižkov        18.09.2005 21:38
        008018 Vlach Ji?í           1978    Sokol Žižkov        18.09.2005 21:38
K1M     008016 Míka Viktor          1977 2  Sokol Žižkov        18.09.2005 21:38
K1Z     008020 Kohlerová Renáta     1975 2  Sokol Žižkov        18.09.2005 21:38
Sokol Žižkov   C1: 1   C2: 1   K1M: 1   K1Z: 1   Celkem: 4

oddíl: Technika Praha
 C1     007007 Cuc Michal           1977 2  Technika Praha      18.09.2005 21:31
K1M     007013 Kle?ák Martin        1969 2  Technika Praha      15.09.2005 19:09
K1Z     007011 Háková Jitka         1980 2  Technika Praha      18.09.2005 21:31
K1Z     007035 Veselá Linda         1980 2  Technika Praha      18.09.2005 21:31
Technika Praha   C1: 1   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 2   Celkem: 4

oddíl: TJ CK ?eská Skalice
 C1 DM  071020 Huneš Karel          1990 2  TJ CK ?eská Skalice 18.09.2005 21:48
TJ CK ?eská Skalice   C1: 1   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: TJ ?eská Lípa
 C1 DM  043006 Pe?ina Vít           1989 2  TJ ?eská Lípa       16.09.2005 08:24
 C1 DM  043031 Vl?ek Jan            1990 2  TJ ?eská Lípa       16.09.2005 12:45
 C1 DM  043030 Zavadil Miroslav     1990 3  TJ ?eská Lípa       16.09.2005 08:24
 C2 DM  043048 Skuhrovec Ji?í       1990 2  TJ ?eská Lípa       16.09.2005 08:24
        043006 Pe?ina Vít           1989    TJ ?eská Lípa       16.09.2005 08:24
 C2 DM  043018 Gotvald Robert       1990 2  TJ ?eská Lípa       16.09.2005 12:45
        043031 Vl?ek Jan            1990    TJ ?eská Lípa       16.09.2005 12:45
 C2 DS  043030 Zavadil Miroslav     1990 2  TJ ?eská Lípa       16.09.2005 08:24
        043043 Christov Ivan        1988    TJ ?eská Lípa       16.09.2005 08:24
K1M DS  043043 Christov Ivan        1988 2  TJ ?eská Lípa       16.09.2005 08:24
K1M DM  043040 Maršák Ond?ej        1989 2  TJ ?eská Lípa       16.09.2005 08:24
K1M DM  043004 Puškar?uk Aleš       1989 2  TJ ?eská Lípa       16.09.2005 08:24
K1M DM  043048 Skuhrovec Ji?í       1990 2  TJ ?eská Lípa       16.09.2005 08:24
K1M DM  043018 Gotvald Robert       1990 2  TJ ?eská Lípa       16.09.2005 12:45
K1Z DM  043045 Maršáková Eliška     1989 2  TJ ?eská Lípa       16.09.2005 08:24
K1Z DM  043021 Šedivá Kate?ina      1989 2  TJ ?eská Lípa       16.09.2005 08:24
TJ ?eská Lípa   C1: 3   C2: 3   K1M: 5   K1Z: 2   Celkem: 13

oddíl: TJ ?SAD Plze?
K1Z DM  038020 Zýková Barbora       1990 3  TJ ?SAD Plze?       16.09.2005 09:56
TJ ?SAD Plze?   C1: 0   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 1   Celkem: 1

oddíl: TJ Jiskra Bechyn?
K1M ŽS  076014 Med?ický Ludvík      1992 3  TJ Jiskra Bechyn?   02.09.2005 10:59
TJ Jiskra Bechyn?   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: TJ Klatovy
 C2 DM  036023 B?íza Václav         1990 2  TJ Klatovy          15.09.2005 11:27
        036024 Kubát Zden?k         1991    TJ Klatovy          15.09.2005 11:27
K1M DM  036023 B?íza Václav         1990 3  TJ Klatovy          15.09.2005 11:27
K1M ŽS  036024 Kubát Zden?k         1991 3  TJ Klatovy          15.09.2005 11:27
TJ Klatovy   C1: 0   C2: 1   K1M: 2   K1Z: 0   Celkem: 3

oddíl: TJ Klub kanoistiky Ž
K1M     070003 Lhota Zbyšek         1984 2  TJ Klub kanoistiky Ž18.09.2005 21:24
K1M DM  070074 Brychcí Petr         1990 3  TJ Klub kanoistiky Ž18.09.2005 21:24
TJ Klub kanoistiky Ž   C1: 0   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: TJ KVS Sušice
 C1 DM  042030 Vadlejch Jan         1989 3  TJ KVS Sušice       13.09.2005 08:55
K1M     042016 Galuška Vladislav    1965 2  TJ KVS Sušice       13.09.2005 08:55
K1M     042020 Taišl Filip          1976 2  TJ KVS Sušice       13.09.2005 10:34
K1M DS  042032 Potužák Jan          1988 2  TJ KVS Sušice       13.09.2005 08:55
K1M DM  042029 Vozka Aleš           1989 2  TJ KVS Sušice       13.09.2005 08:55
K1Z     042023 Benešová Martina     1986 2  TJ KVS Sušice       13.09.2005 08:55
TJ KVS Sušice   C1: 1   C2: 0   K1M: 4   K1Z: 1   Celkem: 6

oddíl: TJ Loko Plze?
K1M     039039 Mula? Viktor         1975 2  TJ Loko Plze?       16.09.2005 08:49
K1M     039045 Sob?slavský Lud?k    1981 2  TJ Loko Plze?       16.09.2005 08:49
K1Z DM  039058 Polesná Jitka        1990 3  TJ Loko Plze?       16.09.2005 08:49
TJ Loko Plze?   C1: 0   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 1   Celkem: 3

oddíl: TJ Loko Žatec
K1M     052018 Sajdl František      1970 2  TJ Loko Žatec       18.09.2005 21:44
K1M DM  052040 Ornst Zden?k         1990 2  TJ Loko Žatec       18.09.2005 21:44
K1M ŽS  052077 Smažík Ji?í          1991 2  TJ Loko Žatec       18.09.2005 21:44
K1Z DS  052078 Smažíková Markéta    1988 2  TJ Loko Žatec       18.09.2005 21:44
K1Z DM  052076 Ornstová Eva         1989 2  TJ Loko Žatec       18.09.2005 21:44
TJ Loko Žatec   C1: 0   C2: 0   K1M: 3   K1Z: 2   Celkem: 5

oddíl: TJ Oh?e Klášterec
 C1     048010 Mat?ják Petr         1973 1  TJ Oh?e Klášterec   19.09.2005 17:29
 C1 DS  048044 Foukal Pavel         1987 2  TJ Oh?e Klášterec   19.09.2005 17:29
 C1 DS  048041 ?íha Jan             1987 2  TJ Oh?e Klášterec   19.09.2005 17:29
 C1 DM  048074 Pokorný Milan        1989 2  TJ Oh?e Klášterec   19.09.2005 17:29
K1M DM  048068 Volák Jaroslav       1990 2  TJ Oh?e Klášterec   19.09.2005 17:29
K1M DM  048069 Pánek Tomáš          1990 3  TJ Oh?e Klášterec   19.09.2005 17:29
TJ Oh?e Klášterec   C1: 4   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 0   Celkem: 6

oddíl: TJ SK Hubertus KV
 C1     034025 Nová?ek Michal       1977 1  TJ SK Hubertus KV   15.09.2005 12:58
K1M     034002 Buchtel Michal       1986 1  TJ SK Hubertus KV   15.09.2005 12:58
K1M     034026 T?ma Martin          1972 2  TJ SK Hubertus KV   15.09.2005 12:58
K1Z     034016 Nová?ková Karolina   1978 2  TJ SK Hubertus KV   15.09.2005 12:58
TJ SK Hubertus KV   C1: 1   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 1   Celkem: 4

oddíl: TJ Sokol Písek
 C1     080008 Jícha Dušan          1982 2  TJ Sokol Písek      16.09.2005 21:55
 C1 DS  080006 Hrádek Petr          1987 2  TJ Sokol Písek      16.09.2005 21:55
K1Z ŽM  080004 Zást?rová Pavlína    1993 3  TJ Sokol Písek      16.09.2005 21:55
TJ Sokol Písek   C1: 2   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 1   Celkem: 3

oddíl: TJ Valašské Mezi?í?í
 C1 DM  132040 Fusek Radomir        1990 2  TJ Valašské Mezi?í?í19.09.2005 10:07
 C2 DM  132040 Fusek Radomir        1990 2  TJ Valašské Mezi?í?í19.09.2005 10:07
        132009 Baro? Petr           1991    TJ Valašské Mezi?í?í19.09.2005 10:07
K1M DS  132042 David Petr           1987 2  TJ Valašské Mezi?í?í19.09.2005 10:07
K1M ŽS  132009 Baro? Petr           1991 3  TJ Valašské Mezi?í?í19.09.2005 10:07
TJ Valašské Mezi?í?í   C1: 1   C2: 1   K1M: 2   K1Z: 0   Celkem: 4

oddíl: UP Olomouc
 C1     119013 Dan?k Aleš           1979 1  UP Olomouc          19.09.2005 21:11
 C1     119059 Rozsypal Rudolf      1971 2  UP Olomouc          19.09.2005 21:11
 C1 DS  119033 Nedv?d Marek         1987 2  UP Olomouc          19.09.2005 21:11
 C1 DM  119120 ?ezá? Jan            1989 2  UP Olomouc          19.09.2005 21:11
 C1 DM  119086 Herink Ji?í          1990 2  UP Olomouc          19.09.2005 21:11
 C1 ŽS  119010 Božek Radim          1992 2  UP Olomouc          19.09.2005 21:11
 C2     119013 Dan?k Aleš           1979 1  UP Olomouc          19.09.2005 21:11
        119060 Kabrhel Václav       1983    UP Olomouc          19.09.2005 21:11
 C2 DM  119127 Dupal Ji?í           1991 2  UP Olomouc          19.09.2005 21:11
        119128 Houserek Aleš        1990    UP Olomouc          19.09.2005 21:11
 C2 DM  119021 Seidl Tomáš          1989 3  UP Olomouc          19.09.2005 21:11
        119135 Melecha Jakub        1989    UP Olomouc          19.09.2005 21:11
K1M     119060 Kabrhel Václav       1983 1  UP Olomouc          19.09.2005 21:11
K1M     119040 Kratochvíl Petr      1971 2  UP Olomouc          19.09.2005 21:11
K1M DS  119075 Stibor Ji?í          1988 2  UP Olomouc          19.09.2005 21:11
K1M DM  119003 Nedv?d Jaroslav      1989 2  UP Olomouc          19.09.2005 21:11
K1M DM  119120 ?ezá? Jan            1989 2  UP Olomouc          19.09.2005 21:11
K1M DM  119128 Houserek Aleš        1990 2  UP Olomouc          19.09.2005 21:11
K1M ŽS  119127 Dupal Ji?í           1991 2  UP Olomouc          19.09.2005 21:11
K1M DM  119135 Melecha Jakub        1989 3  UP Olomouc          19.09.2005 21:11
K1M DM  119021 Seidl Tomáš          1989 3  UP Olomouc          19.09.2005 21:11
K1M ŽM  119140 Hric Filip           1993 3  UP Olomouc          19.09.2005 21:11
K1Z     119076 Vybíralová Zuzana    1986 1  UP Olomouc          19.09.2005 21:11
K1Z     119072 Sobotková Hana       1986 2  UP Olomouc          19.09.2005 21:11
K1Z DM  119098 Vojt?chovská Kate?ina 1990 2  UP Olomouc          19.09.2005 21:11
UP Olomouc   C1: 6   C2: 3   K1M: 10   K1Z: 3   Celkem: 22

oddíl: USK Praha
 C1     009013 Zdráhal Jan          1985 1  USK Praha           15.09.2005 16:57
 C1     009064 Suchý Mat?j          1986 1  USK Praha           15.09.2005 16:57
 C1     009160 Koplík Tomáš         1986 1  USK Praha           15.09.2005 16:57
 C1 DS  009042 Hradílek Vav?inec    1987 2  USK Praha           15.09.2005 16:57
 C1 DS  009044 Janoušek Milan       1988 2  USK Praha           15.09.2005 16:57
 C1 DM  009001 Busta Jan            1989 2  USK Praha           15.09.2005 16:57
 C1 ŽS  009152 ?íha Martin          1992 3  USK Praha           15.09.2005 16:57
 C2     009013 Zdráhal Jan          1985 1  USK Praha           15.09.2005 16:57
        033038 Zdráhal Petr         1987    VS Blovice          15.09.2005 16:57
 C2 DS  009001 Busta Jan            1989 2  USK Praha           19.09.2005 17:29
        048044 Foukal Pavel         1987    TJ Oh?e Klášterec   19.09.2005 17:29
K1M     009079 Kratochvíl Jan       1978 1  USK Praha           15.09.2005 16:57
K1M DS  009042 Hradílek Vav?inec    1987 1  USK Praha           15.09.2005 16:57
K1M     009006 Bílý Petr            1981 2  USK Praha           15.09.2005 16:57
K1M DS  009034 Masare Vít           1987 2  USK Praha           15.09.2005 16:57
K1M DM  009091 P?indiš Vít          1989 2  USK Praha           15.09.2005 16:57
K1M DM  009165 Chmátal Petr         1990 2  USK Praha           15.09.2005 16:57
K1M ŽM  009162 Prskavec Ji?í        1993 2  USK Praha           15.09.2005 16:57
K1M ŽM  009083 Strnad Jaroslav      1993 3  USK Praha           15.09.2005 16:57
K1M ŽM  009163 Kej? Michal          1993 3  USK Praha           15.09.2005 16:57
K1Z     009020 Grossmannová Zdenka  1965 1  USK Praha           15.09.2005 16:57
K1Z     009031 Hošková Kate?ina     1985 1  USK Praha           15.09.2005 16:57
K1Z     009180 Lejsalová Blanka     1979 2  USK Praha           15.09.2005 16:57
K1Z     009015 Šmejkalová Šárka     1984 2  USK Praha           15.09.2005 16:57
K1Z     009012 Kašparová Anna       1985 2  USK Praha           15.09.2005 16:57
K1Z DS  009053 Kud?jová Kristýna    1988 2  USK Praha           15.09.2005 16:57
K1Z DM  009150 Kud?jová Kate?ina    1990 2  USK Praha           15.09.2005 16:57
K1Z DM  009171 Janoušková Eva       1990 2  USK Praha           15.09.2005 16:57
K1Z ŽS  009019 Bustová Anna         1992 3  USK Praha           15.09.2005 16:57
USK Praha   C1: 7   C2: 2   K1M: 9   K1Z: 9   Celkem: 27

oddíl: Vodácký oddíl
 C1 DM  066012 Dolejš Zden?k        1989 2  Vodácký oddíl       19.09.2005 12:50
 C1 ŽS  066014 Hötzel Karel         1991 2  Vodácký oddíl       19.09.2005 12:50
 C1 DM  066019 Šim?nek Antonín      1990 3  Vodácký oddíl       19.09.2005 12:50
 C1 ŽM  066001 Hojda Jakub          1993 3  Vodácký oddíl       19.09.2005 12:50
 C1 ŽM  066008 Zverka Petr          1993 3  Vodácký oddíl       19.09.2005 12:50
 C2 DM  066019 Šim?nek Antonín      1990 2  Vodácký oddíl       19.09.2005 12:50
        066012 Dolejš Zden?k        1989    Vodácký oddíl       19.09.2005 12:50
 C2 ŽM  066008 Zverka Petr          1993 3  Vodácký oddíl       19.09.2005 12:50
        066001 Hojda Jakub          1993    Vodácký oddíl       19.09.2005 12:50
K1M ŽM  066013 Müller Vojta         1993 3  Vodácký oddíl       19.09.2005 12:50
K1M ŽM  066010 Birnbaum Josef       1993 3  Vodácký oddíl       19.09.2005 12:50
Vodácký oddíl   C1: 5   C2: 2   K1M: 2   K1Z: 0   Celkem: 9

oddíl: VS Blovice
 C1 DS  033038 Zdráhal Petr         1987 1  VS Blovice          16.09.2005 18:27
 C1     033014 Chod David           1982 2  VS Blovice          16.09.2005 18:27
K1Z DM  033016 Polívková Hana       1989 2  VS Blovice          16.09.2005 18:27
VS Blovice   C1: 2   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 1   Celkem: 3

oddíl: VS Dolní Kounice
 C1 DS  108060 Macík Jan            1988 2  VS Dolní Kounice    19.09.2005 20:24
 C1 DM  108026 Macík Martin         1990 3  VS Dolní Kounice    19.09.2005 20:24
 C1 ŽS  108033 Pavlík Radek         1992 3  VS Dolní Kounice    19.09.2005 20:24
K1M DM  108018 Studený Jakub        1990 3  VS Dolní Kounice    19.09.2005 20:24
K1M DM  108023 Toporcer Ji?í        1990 3  VS Dolní Kounice    19.09.2005 20:24
K1M ŽS  108001 Krutiš Filip         1991 3  VS Dolní Kounice    19.09.2005 20:24
VS Dolní Kounice   C1: 3   C2: 0   K1M: 3   K1Z: 0   Celkem: 6