Českobudějovický pohár 2005 Budějovický pohár, 2.část
6.8.2005-7.8.2005
USD České Vrbné
SK vodní slalom České Budějovice


Rozpis závodu:   závod č.108    závod č.109    

Seznam lodí příhlášených přes internet
podle oddílů
kat. vk reg.č. jméno                rok  VT oddíl               přihlášeno

oddíl: Bohemians Praha
K1M     001066 Zapletal Mat?j       1973 2  Bohemians Praha     21.07.2005 16:54
Bohemians Praha   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: BS Vlašim
 C1 DS  019007 Lebeda Lukáš         1987 3  BS Vlašim           26.07.2005 14:47
 C2 DS  019014 Podhadský Jan        1989 3  BS Vlašim           26.07.2005 14:47
        019007 Lebeda Lukáš         1987    BS Vlašim           26.07.2005 14:47
K1M DS  019007 Lebeda Lukáš         1987 2  BS Vlašim           26.07.2005 14:47
K1M DM  019014 Podhadský Jan        1989 2  BS Vlašim           26.07.2005 14:47
K1M ŽS  019003 Panoušek Martin      1991 3  BS Vlašim           26.07.2005 14:47
K1M ŽM  019004 Panoušek Marek       1994 0  BS Vlašim           26.07.2005 14:47
K1Z ŽS  019002 Jan?ová Monika       1992 3  BS Vlašim           26.07.2005 14:47
BS Vlašim   C1: 1   C2: 1   K1M: 4   K1Z: 1   Celkem: 7

oddíl: C.K. Rožátov
K1M     088002 Maroul Ladislav      1968 2  C.K. Rožátov        12.07.2005 08:27
K1M     088001 Lacina Pavel         1970 2  C.K. Rožátov        12.07.2005 08:27
C.K. Rožátov   C1: 0   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: CSC Sokolov
K1M     074013 Reichenauer Antonín  1956 2  CSC Sokolov         06.07.2005 22:48
CSC Sokolov   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: Delfín Jablonec
K1M     046007 Šimek Miroslav       1959 2  Delfín Jablonec     26.07.2005 16:26
K1M     046012 Kulhánek Jan         1978 2  Delfín Jablonec     26.07.2005 16:26
K1M DM  046025 Tunka Ond?ej         1990 2  Delfín Jablonec     26.07.2005 16:26
K1M     046010 Kulhánek Josef       1951 3  Delfín Jablonec     26.07.2005 16:26
K1M DM  046060 Musil Jan            1990 3  Delfín Jablonec     26.07.2005 16:26
Delfín Jablonec   C1: 0   C2: 0   K1M: 5   K1Z: 0   Celkem: 5

oddíl: DUKLA Brandýs
 C1     012038 Vácha Viktor         1985 1  DUKLA Brandýs       26.07.2005 14:04
 C2     012038 Vácha Viktor         1985 1  DUKLA Brandýs       26.07.2005 14:04
        023044 Kotrbatý Libor       1987    SK VS ?. Bud?jovice 26.07.2005 14:04
K1M     012023 Kobes Jan            1979 MT DUKLA Brandýs       27.07.2005 14:58
K1M     012015 Kobes Tomáš          1978 1  DUKLA Brandýs       27.07.2005 14:58
K1M     012031 ?ejha Ji?í           1981 1  DUKLA Brandýs       27.07.2005 21:01
K1Z     012020 Pinkavová Marta      1986 2  DUKLA Brandýs       22.07.2005 14:08
DUKLA Brandýs   C1: 1   C2: 1   K1M: 3   K1Z: 1   Celkem: 6

oddíl: Kau?uk Kralupy
 C1     014008 Johanides Milan      1975 2  Kau?uk Kralupy      26.07.2005 18:36
 C1 ŽS  014026 Pešek Michal         1992 3  Kau?uk Kralupy      26.07.2005 18:36
 C1 ŽS  014027 Šeba Patrik          1992 0  Kau?uk Kralupy      26.07.2005 18:36
K1M     014017 Prell Pavel          1976 2  Kau?uk Kralupy      26.07.2005 18:36
K1M     014002 Kovárník Lukáš       1977 2  Kau?uk Kralupy      26.07.2005 18:36
K1M     014024 Kysela David         1977 2  Kau?uk Kralupy      26.07.2005 18:36
K1M     014042 Gorecký Petr         1981 2  Kau?uk Kralupy      26.07.2005 18:36
K1M     014003 Voves Ladislav       1985 2  Kau?uk Kralupy      26.07.2005 18:36
K1M DS  014005 Dolista Jan          1987 2  Kau?uk Kralupy      26.07.2005 18:36
K1M     014023 Hron Robin           1979 3  Kau?uk Kralupy      26.07.2005 18:36
K1M     014028 Fohl Ond?ej          1979 3  Kau?uk Kralupy      26.07.2005 18:36
K1M ŽS  014025 Šupolík Luboš        1992 3  Kau?uk Kralupy      26.07.2005 18:36
K1M ŽS  014022 Rataj Antonín        1992 3  Kau?uk Kralupy      26.07.2005 18:36
Kau?uk Kralupy   C1: 3   C2: 0   K1M: 10   K1Z: 0   Celkem: 13

oddíl: KK Brandýs nad Labem
K1M     011001 Bá?a Milan           1973 2  KK Brandýs nad Labem26.07.2005 14:09
KK Brandýs nad Labem   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: KK Opava
K1Z     121011 Camrdová Jana        1979 3  KK Opava            27.07.2005 11:37
KK Opava   C1: 0   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 1   Celkem: 1

oddíl: KK Rakovník
 C1     017026 Pšeni?ka Lud?k       1960 2  KK Rakovník         26.07.2005 16:49
 C1     017025 Peterka Vít          1969 2  KK Rakovník         26.07.2005 16:49
 C1     017017 Lev Tomáš            1986 3  KK Rakovník         26.07.2005 16:49
 C2     017026 Pšeni?ka Lud?k       1960 2  KK Rakovník         26.07.2005 16:49
        017007 Holý Ji?í            1957    KK Rakovník         26.07.2005 16:49
 C2     017025 Peterka Vít          1969 2  KK Rakovník         26.07.2005 16:49
        017020 Mina?ík Miroslav     1955    KK Rakovník         26.07.2005 16:49
K1M     017003 Jaroš Jakub          1986 2  KK Rakovník         26.07.2005 16:49
K1M DS  017006 Jaroš Tomáš          1987 3  KK Rakovník         26.07.2005 16:49
K1M DM  017005 Jaroš Jan            1989 3  KK Rakovník         26.07.2005 16:49
KK Rakovník   C1: 3   C2: 2   K1M: 3   K1Z: 0   Celkem: 8

oddíl: KK Roudnice
K1M DS  049022 Chládek Pavel        1987 2  KK Roudnice         25.07.2005 13:07
K1M DS  049025 Podzimek Slávek      1987 2  KK Roudnice         25.07.2005 13:07
K1M DS  049040 ?erná Klára          1987 2  KK Roudnice         25.07.2005 13:07
K1M DS  049041 Brádková Alice       1988 2  KK Roudnice         25.07.2005 13:07
K1M DM  049036 Zajíc Ond?ej         1990 2  KK Roudnice         25.07.2005 13:07
K1M DS  049032 Chládek Václav       1987 3  KK Roudnice         25.07.2005 13:07
K1M DM  049001 Drahozalová Jana     1990 3  KK Roudnice         25.07.2005 13:07
KK Roudnice   C1: 0   C2: 0   K1M: 7   K1Z: 0   Celkem: 7

oddíl: Kotva Bráník
K1M     077004 Kubát Jan            1982 2  Kotva Bráník        27.07.2005 11:21
K1M     077002 Kubát Ji?í           1984 2  Kotva Bráník        27.07.2005 11:21
Kotva Bráník   C1: 0   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: KVS Hradec Králové
K1Z     045008 Osochovská Michaela  1986 2  KVS Hradec Králové  26.07.2005 13:47
KVS Hradec Králové   C1: 0   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 1   Celkem: 1

oddíl: Loko Trutnov
 C1     060002 Hák Ji?í             1952 2  Loko Trutnov        24.07.2005 21:01
K1M     060039 Marek Lukáš          1980 2  Loko Trutnov        27.07.2005 10:45
K1M DS  060007 Scharfen Vojt?ch     1987 3  Loko Trutnov        27.07.2005 10:45
K1M DM  060034 Kádrle Martin        1990 3  Loko Trutnov        27.07.2005 10:45
Loko Trutnov   C1: 1   C2: 0   K1M: 3   K1Z: 0   Celkem: 4

oddíl: Lužnice Tábor
 C1     078014 Pešta Jan            1981 2  Lužnice Tábor       25.07.2005 11:42
 C1     078005 Prchlík Ji?í         1978 3  Lužnice Tábor       25.07.2005 11:42
K1M     078006 Prchlík Michal       1981 2  Lužnice Tábor       25.07.2005 11:42
K1M DM  078017 Jilma Martin         1989 3  Lužnice Tábor       25.07.2005 11:42
Lužnice Tábor   C1: 2   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 0   Celkem: 4

oddíl: Otava Strakonice
K1M DM  027005 Vojtová Veronika     1990 2  Otava Strakonice    01.07.2005 21:06
Otava Strakonice   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: Raft klub Trója
 C1     097021 Ku?era Tomáš         1970 2  Raft klub Trója     21.07.2005 11:14
 C2     097021 Ku?era Tomáš         1970 2  Raft klub Trója     21.07.2005 11:14
        008013 Novotná Lenka        1975    Sokol Žižkov        21.07.2005 11:14
Raft klub Trója   C1: 1   C2: 1   K1M: 0   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: SK Slavia K. Vary
K1M     035002 Blahník Vojt?ch      1981 2  SK Slavia K. Vary   22.07.2005 20:32
K1M     035014 Blahník Miroslav     1980 3  SK Slavia K. Vary   22.07.2005 20:32
SK Slavia K. Vary   C1: 0   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: SK T?ebechovice
K1M     061004 ?ech Petr            1986 2  SK T?ebechovice     25.07.2005 09:23
K1M     061026 Vlasák Jan           1986 2  SK T?ebechovice     25.07.2005 09:23
K1M DS  061009 Jav?rek Jan          1987 2  SK T?ebechovice     25.07.2005 09:23
K1M DS  061020 M?chura Ji?í         1987 2  SK T?ebechovice     25.07.2005 09:23
K1M DS  061023 ?íha Zden?k          1987 2  SK T?ebechovice     25.07.2005 09:23
SK T?ebechovice   C1: 0   C2: 0   K1M: 5   K1Z: 0   Celkem: 5

oddíl: SK Vltava ?. Krumlov
K1M     024027 Koudelka Tomáš       1964 2  SK Vltava ?. Krumlov14.07.2005 21:50
K1M     024009 Jakeš Tomáš          1975 2  SK Vltava ?. Krumlov14.07.2005 21:50
K1M     024018 Pártl Mirek          1954 3  SK Vltava ?. Krumlov14.07.2005 21:50
K1M DM  024004 Šíp Vojt?ch          1990 3  SK Vltava ?. Krumlov14.07.2005 21:50
K1Z DS  024007 Pártlová Andrea      1988 2  SK Vltava ?. Krumlov14.07.2005 21:50
K1Z DM  024006 Švehlová Leona       1989 3  SK Vltava ?. Krumlov14.07.2005 21:50
SK Vltava ?. Krumlov   C1: 0   C2: 0   K1M: 4   K1Z: 2   Celkem: 6

oddíl: SK VS ?. Bud?jovice
 C1     023053 Krej?í Karel         1972 1  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
 C1 DS  023111 Tomek Lukáš          1987 1  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
 C1     023088 Prüher Jakub         1968 2  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
 C1     023087 Po?ádek Milan        1986 2  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
 C1 DS  023133 Weber Old?ich        1987 2  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
 C1 DS  023060 Kuna Alois           1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
 C1     023076 Paraniak Jan         1951 3  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
 C1     023078 Pavelec Petr         1965 3  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
 C1 DS  023097 Stránský Lukáš       1987 3  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
 C2     023133 Weber Old?ich        1987 2  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
        023087 Po?ádek Milan        1986    SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
 C2     023059 Kuna Alois           1960 3  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
        023076 Paraniak Jan         1951    SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
 C2 DM  023061 Kuna Jan             1990 3  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
        023020 Holboj Ond?ej        1990    SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
K1M     023017 Grossmann Petr       1974 2  SK VS ?. Bud?jovice 25.07.2005 12:30
K1M     023113 Toncar Martin        1975 2  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
K1M     023063 Kyrián Lud?k         1978 2  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
K1M     023066 Lenc Miroslav        1986 2  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
K1M DS  023097 Stránský Lukáš       1987 2  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
K1M DS  023094 Stach Daniel         1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 25.07.2005 11:21
K1M DS  023072 Mejta Daniel         1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
K1M DS  023018 Hagiwara Takahiro    1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
K1M DM  023061 Kuna Jan             1990 2  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
K1M DS  023133 Weber Old?ich        1987 3  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
K1M DM  023020 Holboj Ond?ej        1990 3  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
K1M ŽS  023048 Ková? Daniel         1991 3  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
K1M ŽS  023019 Holboj Adam          1992 3  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
K1M     023005 Bo?ek Zden?k         1932 0  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
K1M     023085 Pokorný Karel        1950 0  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
K1M     023023 Jandová Monika       1968 0  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
K1M     023087 Po?ádek Milan        1986 0  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
K1Z     023096 Stachová Pavlína     1986 1  SK VS ?. Bud?jovice 25.07.2005 20:38
K1Z     023130 Vrbková Eva          1983 2  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
K1Z     023084 Pokorná Iva          1985 2  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
K1Z DS  023121 Váchová Barbora      1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
K1Z DM  023077 Pavelcová Eliška     1989 3  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
K1Z DM  023057 Krej?ová Sylva       1989 3  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
K1Z DM  023014 Dvo?áková Hana       1990 3  SK VS ?. Bud?jovice 27.07.2005 16:24
SK VS ?. Bud?jovice   C1: 9   C2: 3   K1M: 17   K1Z: 7   Celkem: 36

oddíl: SK VS Karbo Benátky
K1M     010003 Abraham Tomáš        1969 2  SK VS Karbo Benátky 25.07.2005 20:59
K1M ŽS  010013 Abraham Tomáš        1992 3  SK VS Karbo Benátky 22.07.2005 14:07
K1Z DS  010006 Dandová Anna         1988 2  SK VS Karbo Benátky 22.07.2005 14:07
K1Z DS  010049 Urbanová Miroslava   1988 2  SK VS Karbo Benátky 25.07.2005 20:59
SK VS Karbo Benátky   C1: 0   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 2   Celkem: 4

oddíl: Sokol Žižkov
K1M     008008 Horák David          1976 3  Sokol Žižkov        24.07.2005 13:21
K1Z     008013 Novotná Lenka        1975 0  Sokol Žižkov        21.07.2005 11:17
Sokol Žižkov   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 1   Celkem: 2

oddíl: Technika Praha
K1M     007034 Vyhnánek Ji?í        1974 2  Technika Praha      27.07.2005 15:33
K1Z     007035 Veselá Linda         1980 2  Technika Praha      27.07.2005 15:33
K1Z     007011 Háková Jitka         1980 3  Technika Praha      25.07.2005 17:15
Technika Praha   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 2   Celkem: 3

oddíl: TJ CK ?eská Skalice
 C1 DM  071020 Huneš Karel          1990 2  TJ CK ?eská Skalice 26.07.2005 13:58
TJ CK ?eská Skalice   C1: 1   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: TJ ?eská Lípa
 C1 DM  043006 Pe?ina Vít           1989 2  TJ ?eská Lípa       26.07.2005 16:49
 C1 DM  043030 Zavadil Miroslav     1990 3  TJ ?eská Lípa       26.07.2005 16:49
 C1     043009 Filipi Robert        1964 0  TJ ?eská Lípa       26.07.2005 16:49
 C2 DM  043048 Skuhrovec Ji?í       1990 2  TJ ?eská Lípa       26.07.2005 16:49
        043006 Pe?ina Vít           1989    TJ ?eská Lípa       26.07.2005 16:49
 C2 DS  043030 Zavadil Miroslav     1990 2  TJ ?eská Lípa       26.07.2005 16:49
        043043 Christov Ivan        1988    TJ ?eská Lípa       26.07.2005 16:49
 C2 ŽM  043015 Štraub Daniel        1993 3  TJ ?eská Lípa       26.07.2005 16:49
        043014 Zavadil Ivan         1993    TJ ?eská Lípa       26.07.2005 16:49
K1M DS  043043 Christov Ivan        1988 2  TJ ?eská Lípa       26.07.2005 16:49
K1M DM  043040 Maršák Ond?ej        1989 2  TJ ?eská Lípa       26.07.2005 16:49
K1M DM  043004 Puškar?uk Aleš       1989 2  TJ ?eská Lípa       26.07.2005 16:49
K1M DM  043048 Skuhrovec Ji?í       1990 2  TJ ?eská Lípa       26.07.2005 16:49
K1M ŽM  043015 Štraub Daniel        1993 3  TJ ?eská Lípa       26.07.2005 16:49
K1M ŽM  043014 Zavadil Ivan         1993 3  TJ ?eská Lípa       26.07.2005 16:49
K1M     043009 Filipi Robert        1964 0  TJ ?eská Lípa       26.07.2005 16:49
K1M DM  043030 Zavadil Miroslav     1990 0  TJ ?eská Lípa       26.07.2005 16:49
K1Z DM  043045 Maršáková Eliška     1989 2  TJ ?eská Lípa       26.07.2005 16:49
K1Z DM  043021 Šedivá Kate?ina      1989 2  TJ ?eská Lípa       26.07.2005 16:49
TJ ?eská Lípa   C1: 3   C2: 3   K1M: 8   K1Z: 2   Celkem: 16

oddíl: TJ ?SAD Plze?
K1M DM  038020 Zýková Barbora       1990 3  TJ ?SAD Plze?       20.07.2005 16:40
TJ ?SAD Plze?   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: TJ Klatovy
 C2 DM  036023 B?íza Václav         1990 3  TJ Klatovy          26.07.2005 14:29
        036024 Kubát Zden?k         1991    TJ Klatovy          26.07.2005 14:29
K1M DM  036023 B?íza Václav         1990 3  TJ Klatovy          26.07.2005 14:29
K1M ŽS  036024 Kubát Zden?k         1991 3  TJ Klatovy          26.07.2005 14:29
K1M     036004 Hamák Martin         1976 0  TJ Klatovy          26.07.2005 14:29
TJ Klatovy   C1: 0   C2: 1   K1M: 3   K1Z: 0   Celkem: 4

oddíl: TJ Klub kanoistiky Ž
K1M     070003 Lhota Zbyšek         1984 2  TJ Klub kanoistiky Ž18.07.2005 21:17
K1M     070085 Lhota Radim          1982 3  TJ Klub kanoistiky Ž18.07.2005 21:17
K1M DM  070074 Brychcí Petr         1990 3  TJ Klub kanoistiky Ž18.07.2005 21:17
K1M DM  070088 Lhota Št?pán         1990 3  TJ Klub kanoistiky Ž18.07.2005 21:17
K1Z     070011 Št?pánová Tereza     1986 3  TJ Klub kanoistiky Ž18.07.2005 21:17
TJ Klub kanoistiky Ž   C1: 0   C2: 0   K1M: 4   K1Z: 1   Celkem: 5

oddíl: TJ Loko Plze?
K1M     039055 Šindelá? Pavel       1970 2  TJ Loko Plze?       15.07.2005 10:14
K1M     039023 Panzer Aleš          1974 2  TJ Loko Plze?       25.07.2005 22:03
K1M     039039 Mula? Viktor         1975 2  TJ Loko Plze?       25.07.2005 10:51
K1M     039015 Bo?ek Michal         1978 2  TJ Loko Plze?       15.07.2005 10:14
K1M     039045 Sob?slavský Lud?k    1981 2  TJ Loko Plze?       15.07.2005 10:14
K1M DS  039041 Eisner Tomáš         1987 2  TJ Loko Plze?       15.07.2005 10:14
K1M     039026 Weissar Petr         1970 3  TJ Loko Plze?       15.07.2005 10:14
K1M     039036 Ko?an Michal         1977 3  TJ Loko Plze?       25.07.2005 22:03
K1M DS  039056 Bažant David         1987 3  TJ Loko Plze?       25.07.2005 22:03
K1Z DM  039058 Polesná Jitka        1990 3  TJ Loko Plze?       15.07.2005 10:14
TJ Loko Plze?   C1: 0   C2: 0   K1M: 9   K1Z: 1   Celkem: 10

oddíl: TJ Oh?e Klášterec
 C1 DS  048044 Foukal Pavel         1987 2  TJ Oh?e Klášterec   27.07.2005 17:11
 C1 DM  048068 Volák Jaroslav       1990 2  TJ Oh?e Klášterec   27.07.2005 17:11
 C1 DM  048074 Pokorný Milan        1989 3  TJ Oh?e Klášterec   27.07.2005 17:11
 C1 ŽS  048081 Ko?í Martin          1991 0  TJ Oh?e Klášterec   27.07.2005 17:11
 C1 ŽS  048082 Petrovi? Tomáš       1991 0  TJ Oh?e Klášterec   27.07.2005 17:11
K1M DS  048044 Foukal Pavel         1987 2  TJ Oh?e Klášterec   27.07.2005 17:11
K1M DM  048068 Volák Jaroslav       1990 2  TJ Oh?e Klášterec   27.07.2005 17:11
K1M DM  048074 Pokorný Milan        1989 3  TJ Oh?e Klášterec   27.07.2005 17:11
K1M DM  048069 Pánek Tomáš          1990 3  TJ Oh?e Klášterec   27.07.2005 17:11
K1M ŽS  048073 Tykal Ji?í           1992 3  TJ Oh?e Klášterec   27.07.2005 17:11
K1M ŽS  048082 Petrovi? Tomáš       1991 0  TJ Oh?e Klášterec   27.07.2005 17:11
K1M ŽS  048081 Ko?í Martin          1991 0  TJ Oh?e Klášterec   27.07.2005 17:11
K1Z     048072 Tykalová Jana        1968 3  TJ Oh?e Klášterec   27.07.2005 17:11
TJ Oh?e Klášterec   C1: 5   C2: 0   K1M: 7   K1Z: 1   Celkem: 13

oddíl: TJ SK Hubertus KV
 C1     034025 Nová?ek Michal       1977 1  TJ SK Hubertus KV   24.07.2005 21:45
K1M     034033 Buchtel Martin       1982 1  TJ SK Hubertus KV   22.07.2005 10:58
K1M     034002 Buchtel Michal       1986 1  TJ SK Hubertus KV   22.07.2005 10:58
K1Z     034016 Nová?ková Karolina   1978 2  TJ SK Hubertus KV   24.07.2005 20:41
TJ SK Hubertus KV   C1: 1   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 1   Celkem: 4

oddíl: TJ Sokol Písek
 C1     080008 Jícha Dušan          1982 2  TJ Sokol Písek      23.07.2005 20:24
 C1 DS  080006 Hrádek Petr          1987 2  TJ Sokol Písek      23.07.2005 20:24
K1M     080009 Jícha Michal         1983 2  TJ Sokol Písek      23.07.2005 20:24
TJ Sokol Písek   C1: 2   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 3

oddíl: UP Olomouc
 C1     119013 Dan?k Aleš           1979 1  UP Olomouc          26.07.2005 14:16
 C2     119013 Dan?k Aleš           1979 1  UP Olomouc          26.07.2005 14:16
        119060 Kabrhel Václav       1983    UP Olomouc          26.07.2005 14:16
K1M     119060 Kabrhel Václav       1983 1  UP Olomouc          26.07.2005 14:16
K1M DM  119120 ?ezá? Jan            1989 2  UP Olomouc          26.07.2005 14:16
UP Olomouc   C1: 1   C2: 1   K1M: 2   K1Z: 0   Celkem: 4

oddíl: USK Praha
 C1     009021 Havlí?ek Jan         1982 1  USK Praha           26.07.2005 17:08
 C1 DM  009001 Busta Jan            1989 2  USK Praha           26.07.2005 17:08
K1M     009098 Machuta Zden?k       1964 2  USK Praha           26.07.2005 17:08
K1M DS  009034 Masare Vít           1987 2  USK Praha           26.07.2005 17:08
K1M DM  009165 Chmátal Petr         1990 2  USK Praha           26.07.2005 17:08
K1Z     009020 Grossmannová Zdenka  1965 1  USK Praha           26.07.2005 17:08
K1Z     009029 Hoda?ová Michaela    1974 1  USK Praha           26.07.2005 17:08
K1Z     009015 Šmejkalová Šárka     1984 2  USK Praha           26.07.2005 17:08
K1Z     009012 Kašparová Anna       1985 2  USK Praha           26.07.2005 17:08
K1Z DS  009053 Kud?jová Kristýna    1988 2  USK Praha           26.07.2005 17:08
K1Z DM  009171 Janoušková Eva       1990 2  USK Praha           26.07.2005 17:08
USK Praha   C1: 2   C2: 0   K1M: 3   K1Z: 6   Celkem: 11

oddíl: Vodácký oddíl
 C1     066006 Pivo?ka Zden?k       1982 2  Vodácký oddíl       26.07.2005 15:48
 C1 DM  066012 Dolejš Zden?k        1989 3  Vodácký oddíl       26.07.2005 15:48
 C1 DM  066019 Šim?nek Antonín      1990 3  Vodácký oddíl       26.07.2005 15:48
 C2 DM  066019 Šim?nek Antonín      1990 3  Vodácký oddíl       26.07.2005 15:48
        066012 Dolejš Zden?k        1989    Vodácký oddíl       26.07.2005 15:48
K1M     066011 Wendl Miloslav       1978 0  Vodácký oddíl       26.07.2005 15:48
Vodácký oddíl   C1: 3   C2: 1   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 5

oddíl: VS Blovice
 C1 DS  033038 Zdráhal Petr         1987 1  VS Blovice          25.07.2005 20:43
 C2     033038 Zdráhal Petr         1987 1  VS Blovice          25.07.2005 20:43
        009013 Zdráhal Jan          1985    USK Praha           25.07.2005 20:43
K1M     033005 Polívka Jan          1986 2  VS Blovice          25.07.2005 20:43
K1Z DM  033016 Polívková Hana       1989 2  VS Blovice          25.07.2005 20:43
VS Blovice   C1: 1   C2: 1   K1M: 1   K1Z: 1   Celkem: 4

oddíl: VSK Elektro ?VUT Pra
K1Z     003001 Mondeková Hana       1978 3  VSK Elektro ?VUT Pra26.07.2005 14:38
VSK Elektro ?VUT Pra   C1: 0   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 1   Celkem: 1