7.a 8.ČPž slalom a 2 VZ slalom Č.Vrbné 7.a 8.ČPž.slalom a 2 VZ slalom Č.Vrbné
2.7.2005-3.7.2005
USD České Vrbné
SK vodní slalom České Budějovice


Rozpis závodu:   závod č.93    závod č.94    

Seznam lodí příhlášených přes internet
podle oddílů
kat. vk reg.č. jméno                rok  VT oddíl               přihlášeno

oddíl: BS Vlašim
K1Z ŽS  019002 Jan?ová Monika       1992 3  BS Vlašim           19.06.2005 19:47
BS Vlašim   C1: 0   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 1   Celkem: 1

oddíl: C.K. Rožátov
K1M     088001 Lacina Pavel         1970 2  C.K. Rožátov        23.06.2005 12:17
C.K. Rožátov   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: Delfín Jablonec
K1M DM  046060 Musil Jan            1990 3  Delfín Jablonec     23.06.2005 22:26
K1M ŽS  046017 Barto? Tomáš         1991 3  Delfín Jablonec     23.06.2005 22:26
Delfín Jablonec   C1: 0   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: DUKLA Brandýs
K1M     012023 Kobes Jan            1979 MT DUKLA Brandýs       27.06.2005 19:33
K1M DS  012037 Vondra Jan           1988 2  DUKLA Brandýs       27.06.2005 08:39
DUKLA Brandýs   C1: 0   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: Kanoe Klub Spoj Brno
 C1     103025 Marek Michal         1971 2  Kanoe Klub Spoj Brno25.06.2005 08:30
 C2 DM  103032 Ohnoutek Lukáš       1990 3  Kanoe Klub Spoj Brno24.06.2005 20:49
        108033 Pavlík Radek         1992    VS Dolní Kounice    24.06.2005 20:49
K1M DS  103003 Klein Richard        1987 2  Kanoe Klub Spoj Brno25.06.2005 08:30
K1M     103001 Míšek Jan            1986 3  Kanoe Klub Spoj Brno25.06.2005 08:30
K1M ŽS  103010 Todarello Valentino  1992 3  Kanoe Klub Spoj Brno25.06.2005 08:30
K1M ŽM  103019 Sosnar Jakub         1994 0  Kanoe Klub Spoj Brno25.06.2005 08:30
K1Z ŽS  103018 Sosnarová Michaela   1991 3  Kanoe Klub Spoj Brno25.06.2005 08:30
Kanoe Klub Spoj Brno   C1: 1   C2: 1   K1M: 4   K1Z: 1   Celkem: 7

oddíl: Kau?uk Kralupy
 C1     014008 Johanides Milan      1975 2  Kau?uk Kralupy      21.06.2005 22:58
 C1 DS  014009 Van?k Ji?í           1987 2  Kau?uk Kralupy      21.06.2005 22:58
 C1 ŽS  014026 Pešek Michal         1992 3  Kau?uk Kralupy      21.06.2005 22:58
K1M     014002 Kovárník Lukáš       1977 2  Kau?uk Kralupy      21.06.2005 22:58
K1M     014024 Kysela David         1977 2  Kau?uk Kralupy      21.06.2005 22:58
K1M     014042 Gorecký Petr         1981 2  Kau?uk Kralupy      26.06.2005 23:36
K1M     014003 Voves Ladislav       1985 2  Kau?uk Kralupy      21.06.2005 22:58
K1M DS  014005 Dolista Jan          1987 2  Kau?uk Kralupy      23.06.2005 21:25
K1M ŽS  014025 Šupolík Luboš        1992 3  Kau?uk Kralupy      21.06.2005 22:58
K1M ŽS  014022 Rataj Antonín        1992 0  Kau?uk Kralupy      21.06.2005 22:58
Kau?uk Kralupy   C1: 3   C2: 0   K1M: 7   K1Z: 0   Celkem: 10

oddíl: KK Opava
 C2 ŽS  121018 Kašpar Jonáš         1991 2  KK Opava            24.06.2005 08:20
        121008 Šindler Marek        1992    KK Opava            24.06.2005 08:20
K1M ŽS  121018 Kašpar Jonáš         1991 2  KK Opava            24.06.2005 08:20
K1M ŽS  121008 Šindler Marek        1992 2  KK Opava            24.06.2005 08:20
K1M ŽM  121069 Bin?ík Petr          1994 3  KK Opava            24.06.2005 08:20
K1M ŽM  121031 Urban Tomáš          1994 3  KK Opava            24.06.2005 08:20
K1M ŽM  121010 Bahenský Matouš      1994 3  KK Opava            24.06.2005 08:20
K1Z     121034 Šoltysová Kate?ina   1973 2  KK Opava            24.06.2005 08:20
K1Z     121088 Smijová Alice        1977 2  KK Opava            24.06.2005 08:20
K1Z ŽM  121016 Foltysová Denisa     1993 3  KK Opava            24.06.2005 08:20
K1Z ŽM  121014 Valíková Barbora     1994 3  KK Opava            24.06.2005 08:20
KK Opava   C1: 0   C2: 1   K1M: 5   K1Z: 4   Celkem: 10

oddíl: KK Rakovník
 C1     017017 Lev Tomáš            1986 3  KK Rakovník         23.06.2005 11:56
 C2     017003 Jaroš Jakub          1986 3  KK Rakovník         23.06.2005 11:56
        017017 Lev Tomáš            1986    KK Rakovník         23.06.2005 11:56
K1M     017003 Jaroš Jakub          1986 2  KK Rakovník         23.06.2005 11:56
K1M DS  017006 Jaroš Tomáš          1987 3  KK Rakovník         23.06.2005 11:56
K1M DM  017005 Jaroš Jan            1989 3  KK Rakovník         23.06.2005 11:56
KK Rakovník   C1: 1   C2: 1   K1M: 3   K1Z: 0   Celkem: 5

oddíl: KK Roudnice
K1Z DS  049040 ?erná Klára          1987 2  KK Roudnice         25.06.2005 18:26
K1Z DM  049001 Drahozalová Jana     1990 3  KK Roudnice         25.06.2005 18:26
K1Z ŽS  049030 Zimová Marie         1992 3  KK Roudnice         25.06.2005 18:26
K1Z ŽS  049035 Bendová Marie        1992 3  KK Roudnice         25.06.2005 18:26
KK Roudnice   C1: 0   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 4   Celkem: 4

oddíl: Kotva Bráník
K1M     077004 Kubát Jan            1982 2  Kotva Bráník        24.06.2005 19:03
K1M     077002 Kubát Ji?í           1984 2  Kotva Bráník        22.06.2005 20:16
Kotva Bráník   C1: 0   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: KVS Hradec Králové
 C1     045007 Indruch Jaromír      1976 2  KVS Hradec Králové  23.06.2005 20:18
 C1 DS  045021 Rak Lukáš            1987 2  KVS Hradec Králové  23.06.2005 20:18
 C1 DM  045022 Rak Tomáš            1989 2  KVS Hradec Králové  23.06.2005 20:18
 C1 DM  045026 Jonáš Vojt?ch        1990 2  KVS Hradec Králové  23.06.2005 20:18
 C1 DM  045006 Morkes Jan           1990 2  KVS Hradec Králové  23.06.2005 20:18
 C1 ŽS  045016 Karlovský Ond?ej     1991 2  KVS Hradec Králové  23.06.2005 20:18
K1Z     045008 Osochovská Michaela  1986 2  KVS Hradec Králové  23.06.2005 20:18
KVS Hradec Králové   C1: 6   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 1   Celkem: 7

oddíl: Otava Strakonice
K1Z DM  027005 Vojtová Veronika     1990 2  Otava Strakonice    21.06.2005 22:35
Otava Strakonice   C1: 0   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 1   Celkem: 1

oddíl: SK Veselí nad Moravo
 C1 ŽS  133009 Jordán František .   1991 2  SK Veselí nad Moravo26.06.2005 23:38
K1M ŽS  133009 Jordán František .   1991 2  SK Veselí nad Moravo26.06.2005 23:38
K1M ŽS  133044 Hála Richard         1992 3  SK Veselí nad Moravo26.06.2005 23:38
K1Z ŽS  133011 Jordánová Pavlína    1992 2  SK Veselí nad Moravo26.06.2005 23:38
K1Z ŽS  133015 Ve?erková Nina       1992 3  SK Veselí nad Moravo26.06.2005 23:38
K1Z ŽM  133048 Rumíšková Anna       1993 3  SK Veselí nad Moravo26.06.2005 23:38
SK Veselí nad Moravo   C1: 1   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 3   Celkem: 6

oddíl: SK Vltava ?. Krumlov
K1M     024027 Koudelka Tomáš       1964 2  SK Vltava ?. Krumlov14.06.2005 21:11
K1M     024009 Jakeš Tomáš          1975 2  SK Vltava ?. Krumlov14.06.2005 21:11
K1M     024018 Pártl Mirek          1954 3  SK Vltava ?. Krumlov14.06.2005 21:11
K1M DS  024003 Ml?och Tomáš         1987 3  SK Vltava ?. Krumlov14.06.2005 21:11
K1M DM  024004 Šíp Vojt?ch          1990 3  SK Vltava ?. Krumlov14.06.2005 21:11
K1Z DS  024007 Pártlová Andrea      1988 2  SK Vltava ?. Krumlov14.06.2005 21:11
K1Z DM  024006 Švehlová Leona       1989 3  SK Vltava ?. Krumlov14.06.2005 21:11
SK Vltava ?. Krumlov   C1: 0   C2: 0   K1M: 5   K1Z: 2   Celkem: 7

oddíl: SK VS ?. Bud?jovice
 C1 DS  023111 Tomek Lukáš          1987 1  SK VS ?. Bud?jovice 25.06.2005 19:09
 C1     023006 Bo?ek Zden?k         1975 2  SK VS ?. Bud?jovice 25.06.2005 19:09
 C1     023068 Lejskovan Martin     1986 2  SK VS ?. Bud?jovice 25.06.2005 19:09
 C1 DS  023133 Weber Old?ich        1987 2  SK VS ?. Bud?jovice 25.06.2005 19:09
 C1 DS  023060 Kuna Alois           1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 25.06.2005 19:09
 C1     023059 Kuna Alois           1960 3  SK VS ?. Bud?jovice 25.06.2005 19:09
 C1     023078 Pavelec Petr         1965 3  SK VS ?. Bud?jovice 27.06.2005 19:34
 C1 DS  023106 Šíp Milan            1988 3  SK VS ?. Bud?jovice 25.06.2005 19:09
 C2 DM  023020 Holboj Ond?ej        1990 3  SK VS ?. Bud?jovice 27.06.2005 19:34
        023061 Kuna Jan             1990    SK VS ?. Bud?jovice 27.06.2005 19:34
K1M     023017 Grossmann Petr       1974 2  SK VS ?. Bud?jovice 25.06.2005 19:27
K1M     023006 Bo?ek Zden?k         1975 2  SK VS ?. Bud?jovice 25.06.2005 19:27
K1M     023063 Kyrián Lud?k         1978 2  SK VS ?. Bud?jovice 25.06.2005 19:27
K1M     023066 Lenc Miroslav        1986 2  SK VS ?. Bud?jovice 25.06.2005 19:27
K1M DS  023086 Pokorný Ond?ej       1987 2  SK VS ?. Bud?jovice 25.06.2005 19:27
K1M DS  023097 Stránský Lukáš       1987 2  SK VS ?. Bud?jovice 27.06.2005 16:19
K1M DS  023072 Mejta Daniel         1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 25.06.2005 19:27
K1M DS  023010 Ctibor Jan           1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 25.06.2005 19:27
K1M DS  023018 Hagiwara Takahiro    1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 25.06.2005 19:27
K1M DS  023094 Stach Daniel         1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 25.06.2005 19:27
K1M DM  023061 Kuna Jan             1990 2  SK VS ?. Bud?jovice 25.06.2005 19:27
K1M DM  023020 Holboj Ond?ej        1990 3  SK VS ?. Bud?jovice 27.06.2005 16:19
K1M ŽS  023054 Krej?í Št?pán        1992 3  SK VS ?. Bud?jovice 25.06.2005 19:27
K1M ŽS  023019 Holboj Adam          1992 3  SK VS ?. Bud?jovice 27.06.2005 16:19
K1M ŽM  023030 Kasanda Michal       1993 3  SK VS ?. Bud?jovice 25.06.2005 19:27
K1M ŽS  023042 Korostenski Milan    1992 0  SK VS ?. Bud?jovice 25.06.2005 19:27
K1M ŽM  023093 Sedlák Jan           1993 0  SK VS ?. Bud?jovice 26.06.2005 23:44
K1Z     023096 Stachová Pavlína     1986 1  SK VS ?. Bud?jovice 25.06.2005 19:25
K1Z     023130 Vrbková Eva          1983 2  SK VS ?. Bud?jovice 25.06.2005 19:25
K1Z     023084 Pokorná Iva          1985 2  SK VS ?. Bud?jovice 25.06.2005 19:25
K1Z DS  023121 Váchová Barbora      1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 25.06.2005 19:25
K1Z DM  023057 Krej?ová Sylva       1989 3  SK VS ?. Bud?jovice 25.06.2005 19:25
K1Z DM  023014 Dvo?áková Hana       1990 3  SK VS ?. Bud?jovice 25.06.2005 19:25
K1Z ŽM  023015 Dvo?áková Jitka      1994 0  SK VS ?. Bud?jovice 25.06.2005 19:25
SK VS ?. Bud?jovice   C1: 8   C2: 1   K1M: 17   K1Z: 7   Celkem: 33

oddíl: SK VS Karbo Benátky
K1M     010003 Abraham Tomáš        1969 2  SK VS Karbo Benátky 24.06.2005 10:09
K1M ŽS  010013 Abraham Tomáš        1992 3  SK VS Karbo Benátky 24.06.2005 10:09
K1Z     010033 Plašilová Drahomíra  1961 2  SK VS Karbo Benátky 24.06.2005 10:09
K1Z DS  010049 Urbanová Miroslava   1988 2  SK VS Karbo Benátky 24.06.2005 10:09
K1Z DS  010006 Dandová Anna         1988 2  SK VS Karbo Benátky 24.06.2005 10:09
SK VS Karbo Benátky   C1: 0   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 3   Celkem: 5

oddíl: TJ CK ?eská Skalice
 C1 DM  071020 Huneš Karel          1990 2  TJ CK ?eská Skalice 21.06.2005 00:23
 C1 DS  071003 Macek Jakub          1988 3  TJ CK ?eská Skalice 21.06.2005 00:23
TJ CK ?eská Skalice   C1: 2   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: TJ ?eská Lípa
 C1 DM  043006 Pe?ina Vít           1989 2  TJ ?eská Lípa       24.06.2005 08:11
 C1 DM  043030 Zavadil Miroslav     1990 3  TJ ?eská Lípa       24.06.2005 08:11
 C2 DS  043030 Zavadil Miroslav     1990 2  TJ ?eská Lípa       24.06.2005 08:11
        043043 Christov Ivan        1988    TJ ?eská Lípa       24.06.2005 08:11
K1M DM  043040 Maršák Ond?ej        1989 2  TJ ?eská Lípa       24.06.2005 08:11
K1M DM  043004 Puškar?uk Aleš       1989 2  TJ ?eská Lípa       24.06.2005 08:11
K1M ŽS  043032 Lomi? David          1991 3  TJ ?eská Lípa       24.06.2005 08:11
K1M ŽM  043015 Štraub Daniel        1993 3  TJ ?eská Lípa       24.06.2005 08:11
K1M     043055 Svoboda Dobromil     1963 0  TJ ?eská Lípa       24.06.2005 08:11
K1M     043009 Filipi Robert        1964 0  TJ ?eská Lípa       24.06.2005 08:11
K1Z DM  043045 Maršáková Eliška     1989 2  TJ ?eská Lípa       24.06.2005 08:11
K1Z ŽM  043010 Svobodová Jana       1993 0  TJ ?eská Lípa       24.06.2005 08:11
TJ ?eská Lípa   C1: 2   C2: 1   K1M: 6   K1Z: 2   Celkem: 11

oddíl: TJ ?SAD Plze?
 C1     038001 Fišera Miloslav      1958 3  TJ ?SAD Plze?       23.06.2005 08:30
K1M DM  038018 Br?ha Vojt?ch        1989 3  TJ ?SAD Plze?       23.06.2005 08:30
K1Z DS  038014 Fišerová Lenka       1988 3  TJ ?SAD Plze?       23.06.2005 08:30
K1Z DM  038020 Zýková Barbora       1990 3  TJ ?SAD Plze?       23.06.2005 08:30
TJ ?SAD Plze?   C1: 1   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 2   Celkem: 4

oddíl: TJ Jiskra Bechyn?
K1M ŽS  076014 Med?ický Ludvík      1992 3  TJ Jiskra Bechyn?   25.06.2005 18:42
TJ Jiskra Bechyn?   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: TJ Klatovy
K1M     036028 Hamák Miloslav       1982 2  TJ Klatovy          23.06.2005 09:29
K1M ŽS  036024 Kubát Zden?k         1991 3  TJ Klatovy          23.06.2005 09:29
TJ Klatovy   C1: 0   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: TJ Klub kanoistiky Ž
K1M     070003 Lhota Zbyšek         1984 2  TJ Klub kanoistiky Ž16.06.2005 22:03
K1M DM  070074 Brychcí Petr         1990 3  TJ Klub kanoistiky Ž16.06.2005 22:03
K1Z     070011 Št?pánová Tereza     1986 3  TJ Klub kanoistiky Ž16.06.2005 22:03
TJ Klub kanoistiky Ž   C1: 0   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 1   Celkem: 3

oddíl: TJ KVS Sušice
K1M     042016 Galuška Vladislav    1965 2  TJ KVS Sušice       24.06.2005 09:10
K1M DS  042032 Potužák Jan          1988 2  TJ KVS Sušice       24.06.2005 09:10
K1M DM  042029 Vozka Aleš           1989 2  TJ KVS Sušice       24.06.2005 09:10
K1Z     042023 Benešová Martina     1986 2  TJ KVS Sušice       24.06.2005 09:10
TJ KVS Sušice   C1: 0   C2: 0   K1M: 3   K1Z: 1   Celkem: 4

oddíl: TJ Loko Plze?
K1M     039039 Mula? Viktor         1975 2  TJ Loko Plze?       25.06.2005 06:13
K1M DS  039041 Eisner Tomáš         1987 2  TJ Loko Plze?       25.06.2005 06:13
K1Z DM  039058 Polesná Jitka        1990 3  TJ Loko Plze?       25.06.2005 06:13
TJ Loko Plze?   C1: 0   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 1   Celkem: 3

oddíl: TJ Loko Žatec
K1M ŽS  052077 Smažík Ji?í          1991 2  TJ Loko Žatec       25.06.2005 08:41
K1M ŽM  052028 Slanina Vladimír     1994 0  TJ Loko Žatec       25.06.2005 08:41
K1M ŽM  052022 Pet?í?ek Vojt?ch     1994 0  TJ Loko Žatec       25.06.2005 08:41
K1Z ŽM  052024 Klementová Silvie    1994 0  TJ Loko Žatec       25.06.2005 08:41
TJ Loko Žatec   C1: 0   C2: 0   K1M: 3   K1Z: 1   Celkem: 4

oddíl: TJ Obalcentrum Pardu
 C1     057011 Pischek Jan          1977 0  TJ Obalcentrum Pardu27.06.2005 10:31
TJ Obalcentrum Pardu   C1: 1   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: TJ Permon Roztoky
K1M     065005 Ch?oupek Jan         1975 3  TJ Permon Roztoky   23.06.2005 21:06
TJ Permon Roztoky   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: TJ Sokol Písek
 C1     080008 Jícha Dušan          1982 2  TJ Sokol Písek      25.06.2005 20:17
 C1 DS  080006 Hrádek Petr          1987 2  TJ Sokol Písek      25.06.2005 20:17
K1M     080002 Zást?ra Tomáš        1964 2  TJ Sokol Písek      25.06.2005 20:17
K1M     080009 Jícha Michal         1983 2  TJ Sokol Písek      25.06.2005 20:17
K1Z DM  080011 Zást?rová Anna       1989 2  TJ Sokol Písek      25.06.2005 20:17
K1Z ŽM  080004 Zást?rová Pavlína    1993 3  TJ Sokol Písek      25.06.2005 20:17
TJ Sokol Písek   C1: 2   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 2   Celkem: 6

oddíl: TJ Tesla Brno
K1M DM  105050 J?va Marek           1989 2  TJ Tesla Brno       21.06.2005 00:19
TJ Tesla Brno   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: UP Olomouc
 C1     119013 Dan?k Aleš           1979 1  UP Olomouc          26.06.2005 11:32
 C1 DS  119033 Nedv?d Marek         1987 2  UP Olomouc          26.06.2005 11:32
 C1 DM  119120 ?ezá? Jan            1989 2  UP Olomouc          26.06.2005 11:32
 C1 DM  119086 Herink Ji?í          1990 2  UP Olomouc          26.06.2005 11:32
 C1 DM  119128 Houserek Aleš        1990 2  UP Olomouc          26.06.2005 11:32
 C1 ŽS  119010 Božek Radim          1992 2  UP Olomouc          26.06.2005 11:32
 C1     119059 Rozsypal Rudolf      1971 3  UP Olomouc          26.06.2005 11:32
 C2     119013 Dan?k Aleš           1979 1  UP Olomouc          26.06.2005 11:32
        119060 Kabrhel Václav       1983    UP Olomouc          26.06.2005 11:32
 C2 DM  119128 Houserek Aleš        1990 2  UP Olomouc          26.06.2005 11:32
        119086 Herink Ji?í          1990    UP Olomouc          26.06.2005 11:32
 C2 ŽS  119127 Dupal Ji?í           1991 2  UP Olomouc          26.06.2005 11:32
        119010 Božek Radim          1992    UP Olomouc          26.06.2005 11:32
K1M     119060 Kabrhel Václav       1983 1  UP Olomouc          26.06.2005 11:32
K1M     119040 Kratochvíl Petr      1971 2  UP Olomouc          26.06.2005 11:32
K1M DM  119120 ?ezá? Jan            1989 2  UP Olomouc          26.06.2005 11:32
K1M DM  119086 Herink Ji?í          1990 2  UP Olomouc          26.06.2005 11:32
K1M DM  119128 Houserek Aleš        1990 2  UP Olomouc          26.06.2005 11:32
K1M ŽS  119127 Dupal Ji?í           1991 2  UP Olomouc          26.06.2005 11:32
K1M ŽS  119014 Harna Filip          1992 2  UP Olomouc          26.06.2005 11:32
K1M ŽM  119140 Hric Filip           1993 3  UP Olomouc          26.06.2005 11:32
K1Z DM  119098 Vojt?chovská Kate?ina 1990 2  UP Olomouc          26.06.2005 11:32
K1Z DM  119115 Tihelková Zuzana     1990 3  UP Olomouc          26.06.2005 11:32
K1Z ŽS  119125 Vrbová Kate?ina      1992 3  UP Olomouc          26.06.2005 11:32
UP Olomouc   C1: 7   C2: 3   K1M: 8   K1Z: 3   Celkem: 21

oddíl: USK Praha
 C1     009014 Hradílek Václav      1982 1  USK Praha           24.06.2005 16:34
 C1     009021 Havlí?ek Jan         1982 1  USK Praha           24.06.2005 16:34
 C1     009013 Zdráhal Jan          1985 1  USK Praha           24.06.2005 16:34
 C1 DS  009044 Janoušek Milan       1988 2  USK Praha           24.06.2005 16:34
 C1 DM  009001 Busta Jan            1989 2  USK Praha           24.06.2005 16:34
 C1 DM  009165 Chmátal Petr         1990 3  USK Praha           24.06.2005 16:34
 C1 ŽS  009152 ?íha Martin          1992 3  USK Praha           24.06.2005 16:34
 C1 ŽM  009083 Strnad Jaroslav      1993 3  USK Praha           24.06.2005 16:34
 C2     009014 Hradílek Václav      1982 1  USK Praha           24.06.2005 16:34
        009178 Sehnal Št?pán        1985    USK Praha           24.06.2005 16:34
 C2     009013 Zdráhal Jan          1985 1  USK Praha           24.06.2005 16:34
        033038 Zdráhal Petr         1987    VS Blovice          24.06.2005 16:34
 C2 ŽS  009152 ?íha Martin          1992 3  USK Praha           24.06.2005 16:34
        009083 Strnad Jaroslav      1993    USK Praha           24.06.2005 16:34
K1M     009062 Prskavec Ji?í        1972 1  USK Praha           24.06.2005 16:34
K1M DS  009042 Hradílek Vav?inec    1987 1  USK Praha           24.06.2005 16:34
K1M DM  009165 Chmátal Petr         1990 2  USK Praha           24.06.2005 16:34
K1M ŽS  009157 ?ezá? Filip          1991 2  USK Praha           24.06.2005 16:34
K1M ŽM  009162 Prskavec Ji?í        1993 2  USK Praha           24.06.2005 16:34
K1M ŽM  009083 Strnad Jaroslav      1993 3  USK Praha           24.06.2005 16:34
K1Z     009020 Grossmannová Zdenka  1965 1  USK Praha           24.06.2005 16:34
K1Z     009094 Prskavcová Marcela   1965 1  USK Praha           24.06.2005 16:34
K1Z     009031 Hošková Kate?ina     1985 1  USK Praha           24.06.2005 16:34
K1Z     009180 Lejsalová Blanka     1979 2  USK Praha           24.06.2005 16:34
K1Z DS  009053 Kud?jová Kristýna    1988 2  USK Praha           24.06.2005 16:34
K1Z DM  009150 Kud?jová Kate?ina    1990 2  USK Praha           24.06.2005 16:34
K1Z DM  009171 Janoušková Eva       1990 2  USK Praha           24.06.2005 16:34
K1Z ŽS  009019 Bustová Anna         1992 3  USK Praha           24.06.2005 16:34
K1Z ŽM  009177 V?trovská Aneta      1993 3  USK Praha           24.06.2005 16:34
USK Praha   C1: 8   C2: 3   K1M: 6   K1Z: 9   Celkem: 26

oddíl: Vodácký oddíl
 C1     066002 Hojda Ladislav       1973 2  Vodácký oddíl       24.06.2005 22:38
 C1 ŽS  066014 Hötzel Karel         1991 3  Vodácký oddíl       24.06.2005 22:38
 C1 ŽM  066001 Hojda Jakub          1993 3  Vodácký oddíl       24.06.2005 22:38
 C2 ŽM  066008 Zverka Petr          1993 3  Vodácký oddíl       24.06.2005 22:38
        066001 Hojda Jakub          1993    Vodácký oddíl       24.06.2005 22:38
K1M ŽS  066014 Hötzel Karel         1991 3  Vodácký oddíl       24.06.2005 22:38
K1M ŽM  066008 Zverka Petr          1993 3  Vodácký oddíl       24.06.2005 22:38
K1M ŽM  066010 Birnbaum Josef       1993 3  Vodácký oddíl       24.06.2005 22:38
Vodácký oddíl   C1: 3   C2: 1   K1M: 3   K1Z: 0   Celkem: 7

oddíl: VS Blovice
 C1 DS  033038 Zdráhal Petr         1987 1  VS Blovice          24.06.2005 20:38
 C1     033014 Chod David           1982 2  VS Blovice          24.06.2005 20:38
VS Blovice   C1: 2   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: VS Dolní Kounice
 C1 DM  108026 Macík Martin         1990 3  VS Dolní Kounice    24.06.2005 20:49
 C1 ŽS  108033 Pavlík Radek         1992 3  VS Dolní Kounice    24.06.2005 20:49
 C2 DM  108026 Macík Martin         1990 3  VS Dolní Kounice    24.06.2005 20:49
        108023 Toporcer Ji?í        1990    VS Dolní Kounice    24.06.2005 20:49
K1M DM  108018 Studený Jakub        1990 3  VS Dolní Kounice    24.06.2005 20:49
K1M DM  108023 Toporcer Ji?í        1990 3  VS Dolní Kounice    24.06.2005 20:49
K1M ŽS  108001 Krutiš Filip         1991 3  VS Dolní Kounice    24.06.2005 20:49
K1M ŽS  108067 Kadlec Daniel        1991 3  VS Dolní Kounice    24.06.2005 20:49
K1M DM  108051 Heinrich Václav      1990 0  VS Dolní Kounice    24.06.2005 20:49
VS Dolní Kounice   C1: 2   C2: 1   K1M: 5   K1Z: 0   Celkem: 8