MČR dorostu 2004 ve sprintu  Mistrovství České republiky dorostu ve sprintu
19.9.2004
USD České Vrbné
SK VS Č.Budějovice


Rozpis závodu:   závod č.149    

Seznam lodí příhlášených přes internet
podle oddílů
kat. vk reg.č. jméno                rok  VT oddíl               přihlášeno

oddíl: Bohemians Praha
 C2 DS  100140 Šálek Marek          1986 1  Bohemians Praha     08.09.2004 11:08
        104841 ?íha Jan             1987    TJ Oh?e Klášterec   08.09.2004 11:08
Bohemians Praha   C1: 0   C2: 1   K1M: 0   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: KK Opava
 C2 DM  112152 Post?imovský Marcel  1990 3  KK Opava            09.09.2004 16:35
        112112 Kop?ák Daniel        1989    KK Opava            09.09.2004 16:35
K1M DS  112167 Fuchsík Adam         1986 1  KK Opava            09.09.2004 16:35
K1Z DS  112133 Slováková Petra      1986 MT KK Opava            09.09.2004 16:35
K1Z DM  112179 Hájkova Michaela     1988 3  KK Opava            09.09.2004 16:35
KK Opava   C1: 0   C2: 1   K1M: 1   K1Z: 2   Celkem: 4

oddíl: KK Spoj Brno
K1M DS  110301 M?­?±ek Jan          1986 2  KK Spoj Brno        10.09.2004 09:57
K1M DS  110303 Klein Richard        1987 2  KK Spoj Brno        10.09.2004 09:57
KK Spoj Brno   C1: 0   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: Otava Strakonice
K1M DM  102719 Vondra Jan           1988 0  Otava Strakonice    03.09.2004 12:23
Otava Strakonice   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: SK Dome?ek Sob?slav
K1M DM  102607 Lagner V?±clav       1988 2  SK Dome?ek Sob?slav 10.09.2004 13:20
SK Dome?ek Sob?slav   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: SK P?erov
 C1 DS  112445 Vlä?ek Jakub         1986 1  SK P?erov           10.09.2004 13:50
 C2 DM  112401 Barcaj Adam          1988 2  SK P?erov           10.09.2004 13:50
        112409 Bene?± Vojtä›ch      1988    SK P?erov           10.09.2004 13:50
SK P?erov   C1: 1   C2: 1   K1M: 0   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: SK Veselí nad Moravo
K1M DS  113304 Kozumpl?­k Matou?±   1986 2+ SK Veselí nad Moravo10.09.2004 13:36
K1M DM  113307 Jord?±n Tom?±?±      1988 2  SK Veselí nad Moravo10.09.2004 13:36
K1M DM  113303 B?™eä?ka Tom?±?±     1988 3  SK Veselí nad Moravo10.09.2004 13:36
SK Veselí nad Moravo   C1: 0   C2: 0   K1M: 3   K1Z: 0   Celkem: 3

oddíl: SK VS ?. Bud?jovice
 C1 DS  102226 Tomek Luk?±?±        1987 0  SK VS ?. Bud?jovice 10.09.2004 16:34
K1M DM  102219 Mejta Daniel         1988 0  SK VS ?. Bud?jovice 10.09.2004 16:34
SK VS ?. Bud?jovice   C1: 1   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: SKK Vysoké Mýto
 C1 DS  106405 Janko Jan            1986 2  SKK Vysoké Mýto     06.09.2004 17:15
 C1 DS  106433 Šilar Jakub          1987 2  SKK Vysoké Mýto     06.09.2004 17:15
 C2 DS  106405 Janko Jan            1986 2  SKK Vysoké Mýto     06.09.2004 17:00
        106433 Šilar Jakub          1987    SKK Vysoké Mýto     06.09.2004 17:00
K1M DM  106431 Krejza Filip         1989 3  SKK Vysoké Mýto     06.09.2004 17:00
SKK Vysoké Mýto   C1: 2   C2: 1   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 4

oddíl: TJ Loko Plze?
K1M DS  103941 Eisner Tom?±?±       1987 2+ TJ Loko Plze?       09.09.2004 20:16
TJ Loko Plze?   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: TJ Loko Žatec
K1Z DS  105281 Vany?±ov?± Andrea    1987 1  TJ Loko Žatec       10.09.2004 14:27
K1Z DM  105271 Bla??kov?± ? ?±rka   1989 2+ TJ Loko Žatec       10.09.2004 14:27
K1Z DM  105276 Ornstov?± Eva        1989 2+ TJ Loko Žatec       10.09.2004 14:27
K1Z DM  105278 Sma???­kov?± Mark??ta 1988 2  TJ Loko Žatec       10.09.2004 14:27
TJ Loko Žatec   C1: 0   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 4   Celkem: 4

oddíl: TJ Oh?e Klášterec
 C1 DS  104841 ?íha Jan             1987 2  TJ Oh?e Klášterec   08.09.2004 11:08
 C2 DS  104850 Kratochvíl František 1988 0  TJ Oh?e Klášterec   08.09.2004 11:08
        104844 Foukal Pavel         1987    TJ Oh?e Klášterec   08.09.2004 11:08
TJ Oh?e Klášterec   C1: 1   C2: 1   K1M: 0   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: TJ SK Hubertus KV
K1M DS  103402 Buchtel Michal       1986 0  TJ SK Hubertus KV   05.09.2004 12:23
TJ SK Hubertus KV   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: TJ Sokol Písek
K1M DM  108005 Kropá?ek Mat?j       1989 2  TJ Sokol Písek      04.09.2004 14:14
K1Z DM  108011 Zást?rová Anna       1989 2  TJ Sokol Písek      04.09.2004 14:14
TJ Sokol Písek   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 1   Celkem: 2

oddíl: USK Praha
 C1 DS  100964 Such?? Matä›j        1986 0  USK Praha           10.09.2004 11:22
K1Z DM  100953 Kudä›jov?± Krist??na 1988 2  USK Praha           10.09.2004 11:22
K1Z ŽS  109950 Kudä›jov?± Kate?™ina 1990 2  USK Praha           10.09.2004 11:22
USK Praha   C1: 1   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 2   Celkem: 3

oddíl: VK Krom??íž
K1M DM  111223 ?evora Lukáš         1988 2  VK Krom??íž         03.09.2004 21:32
K1Z DS  111210 Drábková Romana      1987 3  VK Krom??íž         03.09.2004 21:32
K1Z DS  111225 Typltová Hana        1987 0  VK Krom??íž         03.09.2004 21:32
VK Krom??íž   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 2   Celkem: 3

oddíl: VS Blovice
 C1 DS  103338 Zdráhal Petr         1987 0  VS Blovice          08.09.2004 19:59
K1M DS  103305 Polívka Jan          1986 2+ VS Blovice          08.09.2004 19:59
K1M DS  103317 Škola Jan            1986 2  VS Blovice          08.09.2004 19:59
K1Z DM  103316 Polívková Hana       1989 2+ VS Blovice          08.09.2004 19:59
VS Blovice   C1: 1   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 1   Celkem: 4

oddíl: VS Dolní Kounice
 C1 DM  110827 Rygel Marek          1989 1  VS Dolní Kounice    10.09.2004 11:51
 C2 DM  110860 Mac?­k Jan           1988 2  VS Dolní Kounice    10.09.2004 11:51
        110816 Machaä? Ji?™?­       1988    VS Dolní Kounice    10.09.2004 11:51
K1M DM  110816 Machaä? Ji?™?­       1988 2  VS Dolní Kounice    10.09.2004 11:51
K1M DM  110854 Richter Tom?±?±      1988 2  VS Dolní Kounice    10.09.2004 11:51
VS Dolní Kounice   C1: 1   C2: 1   K1M: 2   K1Z: 0   Celkem: 4

oddíl: VS Litovel
 C1 DS  111645 Neset Jan            1986 1  VS Litovel          10.09.2004 14:06
 C1 DS  111653 Bukna Luk?±?±        1987 1  VS Litovel          10.09.2004 14:06
 C1 DS  111629 Souken?­k Karel      1987 1  VS Litovel          10.09.2004 14:06
 C1 DS  111652 Hrab?±ä?ek Roman     1986 3  VS Litovel          10.09.2004 14:06
 C1 ŽS  111657 Kuä?era Michal       1990 3  VS Litovel          10.09.2004 14:06
 C1 ŽS  111660 Keve?± Ond?™ej       1990 3  VS Litovel          10.09.2004 14:06
 C1 ŽS  111607 Sm??kal Michal       1990 0  VS Litovel          10.09.2004 14:06
 C1 ŽS  111654 Kabel?­k Pavel       1991 0  VS Litovel          10.09.2004 14:06
 C2 DS  111653 Bukna Luk?±?±        1987 1  VS Litovel          10.09.2004 14:06
        111629 Souken?­k Karel      1987    VS Litovel          10.09.2004 14:06
K1Z DS  111647 Balatkov?± Petra     1987 1  VS Litovel          10.09.2004 14:06
VS Litovel   C1: 8   C2: 1   K1M: 0   K1Z: 1   Celkem: 10