MČR dorostu 2004 ve slalomu jednotlivců  Mistrovství České republiky dorostu ve slalomu jednotlivců
18.9.2004
USD České Vrbné
SK VS Č.Budějovice


Rozpis závodu:   závod č.148    

Seznam lodí příhlášených přes internet
podle oddílů
kat. vk reg.č. jméno                rok  VT oddíl               přihlášeno

oddíl: Bohemians Praha
 C2 DS  100140 Šálek Marek          1986 2  Bohemians Praha     08.09.2004 10:44
        104841 ?íha Jan             1987    TJ Oh?e Klášterec   08.09.2004 10:44
Bohemians Praha   C1: 0   C2: 1   K1M: 0   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: BS Vlašim
K1M DS  101907 Lebeda Luk?±?±       1987 3+ BS Vlašim           10.09.2004 13:53
K1M DM  101914 Podhadsk?? Jan       1989 3+ BS Vlašim           10.09.2004 13:53
BS Vlašim   C1: 0   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: Delfín Jablonec
K1M ŽS  104625 Tunka Ond?ej         1990 2  Delfín Jablonec     08.09.2004 22:08
K1Z DM  104643 Tunková Kristýna     1988 2  Delfín Jablonec     08.09.2004 22:08
Delfín Jablonec   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 1   Celkem: 2

oddíl: Kau?uk Kralupy
 C1 DS  101409 Van?k Ji?í           1987 2  Kau?uk Kralupy      03.09.2004 19:28
K1M DS  101405 Dolista Jan          1987 2  Kau?uk Kralupy      03.09.2004 19:28
Kau?uk Kralupy   C1: 1   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: KK Opava
 C2 DM  112152 Post?imovský Marcel  1990 2  KK Opava            09.09.2004 16:23
        112112 Kop?ák Daniel        1989    KK Opava            09.09.2004 16:23
K1M DS  112140 Žák Ji?í             1986 2+ KK Opava            09.09.2004 16:23
K1M DS  112167 Fuchsík Adam         1986 2  KK Opava            09.09.2004 16:23
K1Z DS  112133 Slováková Petra      1986 1  KK Opava            09.09.2004 16:23
K1Z DM  112179 Hájkova Michaela     1988 2  KK Opava            09.09.2004 16:23
KK Opava   C1: 0   C2: 1   K1M: 2   K1Z: 2   Celkem: 5

oddíl: KK Rakovník
 C1 DS  101717 Lev Tom?±?±          1986 3  KK Rakovník         10.09.2004 19:41
K1M DM  101705 Jaro?± Jan           1989 3+ KK Rakovník         10.09.2004 19:41
K1M DS  101706 Jaro?± Tom?±?±       1987 3  KK Rakovník         10.09.2004 19:41
KK Rakovník   C1: 1   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 0   Celkem: 3

oddíl: KK Roudnice
K1M DS  104922 Chládek Pavel        1987 2+ KK Roudnice         09.09.2004 11:45
K1M DS  104925 Podzimek Slávek      1987 2  KK Roudnice         09.09.2004 11:45
K1M ŽS  104936 Zajíc Ond?ej         1990 2  KK Roudnice         09.09.2004 11:45
K1M DS  104932 Chládek Václav       1987 3+ KK Roudnice         09.09.2004 11:45
K1Z DS  104940 ?erná Klára          1987 2  KK Roudnice         09.09.2004 11:45
K1Z DM  104941 Brádková Alice       1988 2  KK Roudnice         09.09.2004 11:45
KK Roudnice   C1: 0   C2: 0   K1M: 4   K1Z: 2   Celkem: 6

oddíl: KK Spoj Brno
K1M DS  110303 Klein Richard        1987 3+ KK Spoj Brno        10.09.2004 09:49
K1M DS  110301 M?­?±ek Jan          1986 3  KK Spoj Brno        10.09.2004 09:49
KK Spoj Brno   C1: 0   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: KVS Hradec Králové
 C1 DS  104528 Indruch Jan          1986 2  KVS Hradec Králové  10.09.2004 13:23
 C1 DS  104521 Rak Luk?±?±          1987 2  KVS Hradec Králové  10.09.2004 13:23
 C1 DM  104522 Rak Tom?±?±          1989 2  KVS Hradec Králové  10.09.2004 13:23
 C1 ŽS  104527 J?±nä› Jakub         1990 2  KVS Hradec Králové  10.09.2004 13:23
 C1 ŽS  104516 Karlovsk?? Ond?™ej   1991 2  KVS Hradec Králové  10.09.2004 13:23
 C2 ŽS  104516 Karlovsk?? Ond?™ej   1991 2  KVS Hradec Králové  10.09.2004 13:23
        104527 J?±nä› Jakub         1990    KVS Hradec Králové  10.09.2004 13:23
KVS Hradec Králové   C1: 5   C2: 1   K1M: 0   K1Z: 0   Celkem: 6

oddíl: NH Ostrava
K1M DS  112201 H?±jek Michal        1986 2+ NH Ostrava          10.09.2004 13:41
K1M DM  112232 Waloszek Jakub       1989 2  NH Ostrava          10.09.2004 13:41
K1M ŽS  112215 Masla???±k Tom?±?±   1990 2  NH Ostrava          10.09.2004 13:41
K1Z DS  112204 Biä?ovsk?± Jana      1987 2  NH Ostrava          10.09.2004 13:41
NH Ostrava   C1: 0   C2: 0   K1M: 3   K1Z: 1   Celkem: 4

oddíl: Otava Strakonice
K1M DM  102719 Vondra Jan           1988 2+ Otava Strakonice    03.09.2004 12:21
K1Z ŽS  102705 Vojtová Veronika     1990 2  Otava Strakonice    03.09.2004 12:21
Otava Strakonice   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 1   Celkem: 2

oddíl: SK Dome?ek Sob?slav
K1M DM  102607 Lagner V?±clav       1988 3+ SK Dome?ek Sob?slav 10.09.2004 13:17
SK Dome?ek Sob?slav   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: SK P?erov
 C1 DS  112445 Vl?ek Jakub          1986 2  SK P?erov           06.09.2004 19:44
 C1 DM  112409 Beneš Vojt?ch        1988 2  SK P?erov           06.09.2004 19:44
 C2 DM  112401 Barcaj Adam          1988 2  SK P?erov           06.09.2004 19:44
        112409 Beneš Vojt?ch        1988    SK P?erov           06.09.2004 19:44
K1M DM  112401 Barcaj Adam          1988 3+ SK P?erov           06.09.2004 19:44
SK P?erov   C1: 2   C2: 1   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 4

oddíl: SK T?ebechovice
K1M DS  106104 ?ech Petr            1986 2  SK T?ebechovice     09.09.2004 09:29
K1M DS  106120 M?chura Ji?í         1987 2  SK T?ebechovice     09.09.2004 09:29
K1M DS  106109 Jav?rek Jan          1987 2  SK T?ebechovice     09.09.2004 09:29
K1M DS  106123 ?íha Zden?k          1987 2  SK T?ebechovice     09.09.2004 09:29
SK T?ebechovice   C1: 0   C2: 0   K1M: 4   K1Z: 0   Celkem: 4

oddíl: SK Veselí nad Moravo
K1M DS  113304 Kozumpl?­k Matou?±   1986 2+ SK Veselí nad Moravo10.09.2004 13:28
K1M DM  113307 Jord?±n Tom?±?±      1988 2  SK Veselí nad Moravo10.09.2004 13:28
K1M DM  113303 B?™eä?ka Tom?±?±     1988 2  SK Veselí nad Moravo10.09.2004 13:28
SK Veselí nad Moravo   C1: 0   C2: 0   K1M: 3   K1Z: 0   Celkem: 3

oddíl: SK Vltava ?. Krumlov
K1M DS  102403 Ml?och Tomáš         1987 3  SK Vltava ?. Krumlov08.09.2004 22:01
K1Z DM  102407 Pártlová Andrea      1988 3+ SK Vltava ?. Krumlov08.09.2004 22:01
K1Z DM  102406 Švehlová Leona       1989 3  SK Vltava ?. Krumlov08.09.2004 22:01
SK Vltava ?. Krumlov   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 2   Celkem: 3

oddíl: SK VS ?. Bud?jovice
 C1 DS  102227 Po?™?±dek Milan      1986 2  SK VS ?. Bud?jovice 10.09.2004 16:08
 C1 DS  102221 Lejskovan Martin     1986 2  SK VS ?. Bud?jovice 10.09.2004 16:08
 C1 DS  102208 Weber Old?™ich       1987 2  SK VS ?. Bud?jovice 10.09.2004 16:08
 C1 DS  102226 Tomek Luk?±?±        1987 2  SK VS ?. Bud?jovice 10.09.2004 16:08
 C1 DM  102205 Kuna Alois           1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 10.09.2004 16:08
 C2 DS  102227 Po?™?±dek Milan      1986 2  SK VS ?. Bud?jovice 10.09.2004 16:08
        102208 Weber Old?™ich       1987    SK VS ?. Bud?jovice 10.09.2004 16:08
K1M ŽM  102343 Schusser ? imon      1993 MT SK VS ?. Bud?jovice 10.09.2004 16:08
K1M DS  102340 Lenc Miroslav        1986 2+ SK VS ?. Bud?jovice 10.09.2004 16:08
K1M DS  102207 Str?±nsk?? Luk?±?±   1987 2+ SK VS ?. Bud?jovice 10.09.2004 16:08
K1M DS  102330 Pokorn?? Ond?™ej     1987 2+ SK VS ?. Bud?jovice 10.09.2004 16:08
K1M DM  102210 Stach Daniel         1988 2+ SK VS ?. Bud?jovice 10.09.2004 16:08
K1M DM  102219 Mejta Daniel         1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 10.09.2004 16:08
K1M DM  102245 Hagiwara Takahiro    1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 10.09.2004 16:08
K1M DM  102348 Ctibor Jan           1988 3+ SK VS ?. Bud?jovice 10.09.2004 16:08
K1M DS  102221 Lejskovan Martin     1986 3  SK VS ?. Bud?jovice 10.09.2004 16:08
K1Z DS  102327 Stachov?± Pavl?­na   1986 2+ SK VS ?. Bud?jovice 10.09.2004 16:08
K1Z DM  102209 V?±chov?± Barbora    1988 2+ SK VS ?. Bud?jovice 10.09.2004 16:08
K1Z DM  102249 Pavelcov?± Eli?±ka   1989 3  SK VS ?. Bud?jovice 10.09.2004 16:08
K1Z DM  102222 Krejä?ov?± Sylva     1989 3  SK VS ?. Bud?jovice 10.09.2004 16:08
SK VS ?. Bud?jovice   C1: 5   C2: 1   K1M: 9   K1Z: 4   Celkem: 19

oddíl: SK VS Karbo Benátky
K1Z DM  101049 Urbanová Miroslava   1988 2+ SK VS Karbo Benátky 07.09.2004 09:47
K1Z DM  101006 Dandová Anna         1988 2+ SK VS Karbo Benátky 07.09.2004 09:47
SK VS Karbo Benátky   C1: 0   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 2   Celkem: 2

oddíl: SKK Vysoké Mýto
 C1 DS  106405 Janko Jan            1986 2  SKK Vysoké Mýto     06.09.2004 16:40
 C1 DS  106433 Šilar Jakub          1987 2  SKK Vysoké Mýto     06.09.2004 16:40
 C1 DM  106431 Krejza Filip         1989 3  SKK Vysoké Mýto     06.09.2004 16:40
 C2 DS  106405 Janko Jan            1986 2  SKK Vysoké Mýto     06.09.2004 16:40
        106433 Šilar Jakub          1987    SKK Vysoké Mýto     06.09.2004 16:40
K1M DM  106431 Krejza Filip         1989 3+ SKK Vysoké Mýto     06.09.2004 16:40
SKK Vysoké Mýto   C1: 3   C2: 1   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 5

oddíl: TJ CK ?eská Skalice
 C1 DM  107103 Macek Jakub          1988 3  TJ CK ?eská Skalice 10.09.2004 12:01
TJ CK ?eská Skalice   C1: 1   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: TJ ?eská Lípa
 C2 DM  104343 Christov Ivan        1988 2  TJ ?eská Lípa       08.09.2004 10:44
        104850 Kratochvíl František 1988    TJ Oh?e Klášterec   08.09.2004 10:44
TJ ?eská Lípa   C1: 0   C2: 1   K1M: 0   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: TJ KVS Sušice
 C1 DM  104230 Vadlejch Jan         1989 3  TJ KVS Sušice       10.09.2004 10:05
K1M DM  104232 Potu???±k Jan        1988 2  TJ KVS Sušice       10.09.2004 10:05
K1M DM  104229 Vozka Ale?±          1989 3+ TJ KVS Sušice       10.09.2004 10:05
K1Z DS  104223 Bene?±ov?± Martina   1986 2  TJ KVS Sušice       10.09.2004 10:05
TJ KVS Sušice   C1: 1   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 1   Celkem: 4

oddíl: TJ Loko Plze?
K1M DS  103941 Eisner Tom?±?±       1987 2  TJ Loko Plze?       09.09.2004 20:15
TJ Loko Plze?   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: TJ Loko Žatec
K1M ŽS  105240 Ornst Zdenä›k        1990 2  TJ Loko Žatec       10.09.2004 14:23
K1M ŽS  105284 Z?­t Petr            1991 2  TJ Loko Žatec       10.09.2004 14:23
K1M ŽS  105277 Sma???­k Ji?™?­      1991 2  TJ Loko Žatec       10.09.2004 14:23
K1Z DM  105271 Bla??kov?± ? ?±rka   1989 2+ TJ Loko Žatec       10.09.2004 14:23
K1Z DS  105281 Vany?±ov?± Andrea    1987 2  TJ Loko Žatec       10.09.2004 14:23
K1Z DM  105278 Sma???­kov?± Mark??ta 1988 2  TJ Loko Žatec       10.09.2004 14:23
K1Z DM  105276 Ornstov?± Eva        1989 2  TJ Loko Žatec       10.09.2004 14:23
TJ Loko Žatec   C1: 0   C2: 0   K1M: 3   K1Z: 4   Celkem: 7

oddíl: TJ Oh?e Klášterec
 C1 DS  104844 Foukal Pavel         1987 2  TJ Oh?e Klášterec   08.09.2004 10:44
 C1 DS  104841 ?íha Jan             1987 2  TJ Oh?e Klášterec   08.09.2004 10:44
 C1 DM  104850 Kratochvíl František 1988 2  TJ Oh?e Klášterec   08.09.2004 10:44
 C1 ŽS  104868 Volák Jaroslav       1990 2  TJ Oh?e Klášterec   08.09.2004 10:44
 C1 DM  104874 Pokorný Milan        1989 3  TJ Oh?e Klášterec   08.09.2004 10:44
 C2 DM  104874 Pokorný Milan        1989 2  TJ Oh?e Klášterec   08.09.2004 10:44
        104868 Volák Jaroslav       1990    TJ Oh?e Klášterec   08.09.2004 10:44
TJ Oh?e Klášterec   C1: 5   C2: 1   K1M: 0   K1Z: 0   Celkem: 6

oddíl: TJ SK Hubertus KV
K1M DS  103402 Buchtel Michal       1986 1  TJ SK Hubertus KV   05.09.2004 12:20
TJ SK Hubertus KV   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: TJ Sokol Písek
 C1 DS  108006 Hrádek Petr          1987 3+ TJ Sokol Písek      04.09.2004 14:08
K1M DM  108010 Mach Petr            1988 3+ TJ Sokol Písek      04.09.2004 14:08
K1M DM  108005 Kropá?ek Mat?j       1989 3+ TJ Sokol Písek      04.09.2004 14:08
K1Z DM  108011 Zást?rová Anna       1989 2  TJ Sokol Písek      04.09.2004 14:08
TJ Sokol Písek   C1: 1   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 1   Celkem: 4

oddíl: TJ Valašské Mezi?í?í
K1M ŽS  113240 Fusek Radomir        1990 3  TJ Valašské Mezi?í?í10.09.2004 13:55
TJ Valašské Mezi?í?í   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: USK Praha
 C1 DS  100964 Such?? Matä›j        1986 1  USK Praha           10.09.2004 10:10
 C1 DS  100918 Kar?±sek Petr        1986 1  USK Praha           10.09.2004 10:10
 C1 DS  109960 Kopl?­k Tom?±?±      1986 1  USK Praha           10.09.2004 10:10
 C1 DM  100944 Janou?±ek Milan      1988 2  USK Praha           10.09.2004 10:10
 C1 DM  100901 Busta Jan            1989 2  USK Praha           10.09.2004 10:10
 C2 DS  109960 Kopl?­k Tom?±?±      1986 1  USK Praha           10.09.2004 10:10
        109973 Vrz?±?? Jakub        1987    USK Praha           10.09.2004 10:10
 C2 DS  100964 Such?? Matä›j        1986 1  USK Praha           10.09.2004 10:10
        103402 Buchtel Michal       1986    TJ SK Hubertus KV   10.09.2004 10:10
 C2 DS  100924 Hilgert Lubo?±       1986 2  USK Praha           10.09.2004 10:10
        100942 Hrad?­lek Vav?™inec  1987    USK Praha           10.09.2004 10:10
 C2 DM  100901 Busta Jan            1989 2  USK Praha           10.09.2004 10:10
        100944 Janou?±ek Milan      1988    USK Praha           10.09.2004 10:10
K1M DS  100924 Hilgert Lubo?±       1986 1  USK Praha           10.09.2004 10:10
K1M DS  100942 Hrad?­lek Vav?™inec  1987 2+ USK Praha           10.09.2004 10:10
K1M DM  100991 P?™indi?± V?­t       1989 2+ USK Praha           10.09.2004 10:10
K1M ŽS  109965 Chm?±tal Petr        1990 2  USK Praha           10.09.2004 10:10
K1M DS  109969 Koudela Luk?±?±      1987 3+ USK Praha           10.09.2004 10:10
K1M DS  109973 Vrz?±?? Jakub        1987 3+ USK Praha           10.09.2004 10:10
K1M DM  109966 Kej?™ David          1989 3+ USK Praha           10.09.2004 10:10
K1M ŽM  109962 Prskavec Ji?™?­      1993 3+ USK Praha           10.09.2004 10:10
K1M DM  109964 Herzman Martin       1989 3  USK Praha           10.09.2004 10:10
K1Z ŽS  109950 Kudä›jov?± Kate?™ina 1990 2+ USK Praha           10.09.2004 10:10
K1Z DM  100953 Kudä›jov?± Krist??na 1988 2  USK Praha           10.09.2004 10:10
K1Z ŽS  109971 Janou?±kov?± Eva     1990 2  USK Praha           10.09.2004 10:10
USK Praha   C1: 5   C2: 4   K1M: 9   K1Z: 3   Celkem: 21

oddíl: VK Krom??íž
K1M DM  111223 ?evora Lukáš         1988 3+ VK Krom??íž         03.09.2004 21:30
K1Z DS  111225 Typltová Hana        1987 3+ VK Krom??íž         03.09.2004 21:30
K1Z DS  111210 Drábková Romana      1987 3  VK Krom??íž         03.09.2004 21:30
VK Krom??íž   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 2   Celkem: 3

oddíl: VS Blovice
 C1 DS  103338 Zdráhal Petr         1987 1  VS Blovice          08.09.2004 20:03
K1M DS  103317 Škola Jan            1986 2+ VS Blovice          08.09.2004 20:03
K1M DS  103305 Polívka Jan          1986 2  VS Blovice          08.09.2004 20:03
K1Z DM  103316 Polívková Hana       1989 2  VS Blovice          08.09.2004 20:03
VS Blovice   C1: 1   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 1   Celkem: 4

oddíl: VS Dolní Kounice
 C1 DM  110860 Mac?­k Jan           1988 2  VS Dolní Kounice    10.09.2004 11:26
 C1 DM  110827 Rygel Marek          1989 2  VS Dolní Kounice    10.09.2004 11:26
 C2 DM  110860 Mac?­k Jan           1988 2  VS Dolní Kounice    10.09.2004 11:26
        110816 Machaä? Ji?™?­       1988    VS Dolní Kounice    10.09.2004 11:26
K1M DM  110816 Machaä? Ji?™?­       1988 2  VS Dolní Kounice    10.09.2004 11:26
K1M DM  110854 Richter Tom?±?±      1988 3+ VS Dolní Kounice    10.09.2004 11:26
VS Dolní Kounice   C1: 2   C2: 1   K1M: 2   K1Z: 0   Celkem: 5

oddíl: VS Litovel
 C1 DS  111645 Neset Jan            1986 3  VS Litovel          10.09.2004 13:59
 C1 DS  111652 Hrab?±ä?ek Roman     1986 3  VS Litovel          10.09.2004 13:59
 C1 DS  111653 Bukna Luk?±?±        1987 3  VS Litovel          10.09.2004 13:59
 C1 DS  111629 Souken?­k Karel      1987 3  VS Litovel          10.09.2004 13:59
K1Z DS  111647 Balatkov?± Petra     1987 3  VS Litovel          10.09.2004 13:59
VS Litovel   C1: 4   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 1   Celkem: 5