9.Memorial Jaroslava Fronka st.
24.7.2004-25.7.2004
USD Veltrusy
TJ Kaučuk Kralupy


Rozpis závodu:   závod č.119    závod č.120    

Seznam lodí příhlášených přes internet
podle oddílů
kat. vk reg.č. jméno                rok  VT oddíl               přihlášeno

oddíl: C.K. Rožátov
K1M     108802 MAROUL Ladislav      1968 2+ C.K. Rožátov        16.07.2004 12:08
K1M     108801 LACINA Pavel         1970 2+ C.K. Rožátov        16.07.2004 12:08
C.K. Rožátov   C1: 0   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: SK Vltava ?. Krumlov
K1M     102409 JAKEŠ Tomáš          1975 2+ SK Vltava ?. Krumlov14.07.2004 09:07
K1M     102418 PÁRTL Mirek          1954 3+ SK Vltava ?. Krumlov14.07.2004 09:07
K1M     102419 HRUBEŠ Karel         1970 3  SK Vltava ?. Krumlov14.07.2004 09:07
K1M ŽS  102404 ŠÍP Vojt?ch          1990 3  SK Vltava ?. Krumlov14.07.2004 09:07
K1Z DM  102407 PÁRTLOVÁ Andrea      1988 3+ SK Vltava ?. Krumlov14.07.2004 09:07
K1Z DM  102406 ŠVEHLOVÁ Leona       1989 3  SK Vltava ?. Krumlov14.07.2004 09:07
SK Vltava ?. Krumlov   C1: 0   C2: 0   K1M: 4   K1Z: 2   Celkem: 6

oddíl: SK VS ?. Bud?jovice
 C1 DS  102208 WEBER Old?ich        1987 2  SK VS ?. Bud?jovice 18.07.2004 18:15
 C1 DM  102205 KUNA Alois           1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 14.07.2004 17:07
K1M DS  102330 POKORNÝ Ond?ej       1987 2+ SK VS ?. Bud?jovice 14.07.2004 17:07
K1M DS  102207 STRÁNSKÝ Lukáš       1987 2+ SK VS ?. Bud?jovice 18.07.2004 18:15
K1M DM  102210 STACH Daniel         1988 2+ SK VS ?. Bud?jovice 14.07.2004 17:07
K1M DM  102219 MEJTA Daniel         1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 14.07.2004 17:07
K1M DM  102245 HAGIWARA Takahiro    1988 3+ SK VS ?. Bud?jovice 16.07.2004 15:38
K1M ŽS  102206 KUNA Jan             1990 3+ SK VS ?. Bud?jovice 14.07.2004 17:07
K1M ŽM  102247 KASANDA Michal       1993 3  SK VS ?. Bud?jovice 16.07.2004 17:01
K1Z DS  102327 STACHOVÁ Pavlína     1986 2+ SK VS ?. Bud?jovice 19.07.2004 20:14
K1Z     102332 POKORNÁ Iva          1985 2  SK VS ?. Bud?jovice 14.07.2004 17:07
K1Z DM  102222 KREJ?OVÁ Sylva       1989 3  SK VS ?. Bud?jovice 16.07.2004 17:01
K1Z ŽS  102220 DVO?ÁKOVÁ Hana       1990 3  SK VS ?. Bud?jovice 16.07.2004 17:01
SK VS ?. Bud?jovice   C1: 2   C2: 0   K1M: 7   K1Z: 4   Celkem: 13

oddíl: SK VS Karbo Benátky
K1Z     101033 PLAŠILOVÁ Drahomíra  1961 3+ SK VS Karbo Benátky 19.07.2004 10:02
SK VS Karbo Benátky   C1: 0   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 1   Celkem: 1

oddíl: Sokol Žižkov
K1M     100808 HORÁK David          1976 3  Sokol Žižkov        09.07.2004 18:58
Sokol Žižkov   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: TJ ?SAD Plze?
K1Z ŽS  103820 ZÝKOVÁ Barbora       1990 3  TJ ?SAD Plze?       13.07.2004 08:08
TJ ?SAD Plze?   C1: 0   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 1   Celkem: 1

oddíl: TJ Loko Plze?
K1M     103923 PANZER Aleš          1974 2  TJ Loko Plze?       19.07.2004 21:52
K1M     103915 BO?EK Michal         1978 2  TJ Loko Plze?       19.07.2004 21:52
K1M     103945 SOB?SLAVSKÝ Lud?k    1981 2  TJ Loko Plze?       19.07.2004 21:52
K1Z ŽS  103958 POLESNÁ Jitka        1990 3  TJ Loko Plze?       19.07.2004 21:52
TJ Loko Plze?   C1: 0   C2: 0   K1M: 3   K1Z: 1   Celkem: 4