1. a 2. NKZ 2004 Veltrusy 1. a 2. NKZ 2004
24.4.2004-25.4.2004
USD Veltrusy
TJ Kaučuk Kralupy


Rozpis závodu:   závod č.45    závod č.46    

Seznam lodí příhlášených přes internet
podle oddílů
kat. vk reg.č. jméno                rok  VT oddíl               přihlášeno

oddíl: Bohemians Praha
K1M     100166 ZAPLETAL Mat?j       1973 2  Bohemians Praha     16.04.2004 23:35
Bohemians Praha   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: CSC Sokolov
K1M     107413 REICHENAUER Antonín  1956 2+ CSC Sokolov         18.04.2004 19:33
CSC Sokolov   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: Dukla Brandýs
 C2     101201 Hradílek Václav      1982 1  Dukla Brandýs       16.04.2004 18:20
        100741 Jindrák Petr         1969    Technika Praha      16.04.2004 18:20
Dukla Brandýs   C1: 0   C2: 1   K1M: 0   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: Kau?uk Kralupy
 C1     101408 JOHANIDES Milan      1975 2  Kau?uk Kralupy      19.04.2004 15:14
 C1 DS  101409 VAN?K Ji?í           1987 2  Kau?uk Kralupy      19.04.2004 15:14
K1M     101417 PRELL Pavel          1976 2+ Kau?uk Kralupy      19.04.2004 15:14
K1M     101402 KOVÁRNÍK Lukáš       1977 2+ Kau?uk Kralupy      19.04.2004 15:14
K1M     101442 GORECKÝ Petr         1981 2+ Kau?uk Kralupy      19.04.2004 15:14
K1M     101403 VOVES Ladislav       1985 2+ Kau?uk Kralupy      19.04.2004 15:14
K1M     101424 KYSELA David         1977 2  Kau?uk Kralupy      19.04.2004 15:14
K1M DS  101405 DOLISTA Jan          1987 3+ Kau?uk Kralupy      19.04.2004 15:14
Kau?uk Kralupy   C1: 2   C2: 0   K1M: 6   K1Z: 0   Celkem: 8

oddíl: KK Roudnice
K1M     104931 SEDLMAIER Aleš       1980 2+ KK Roudnice         18.04.2004 19:17
K1M DS  104922 CHLÁDEK Pavel        1987 2+ KK Roudnice         18.04.2004 19:17
K1M     104938 BETKA Tomáš          1983 2  KK Roudnice         18.04.2004 19:17
K1M ŽS  104936 ZAJÍC Ond?ej         1990 2  KK Roudnice         18.04.2004 19:17
K1M DS  104925 PODZIMEK Slávek      1987 3+ KK Roudnice         18.04.2004 19:17
K1M DS  104932 CHLÁDEK Václav       1987 3  KK Roudnice         18.04.2004 19:17
K1Z DS  104940 ?ERNÁ Klára          1987 2  KK Roudnice         18.04.2004 19:17
K1Z DM  104941 BRÁDKOVÁ Alice       1988 2  KK Roudnice         18.04.2004 19:17
K1Z ŽS  104901 DRAHOZALOVÁ Jana     1990 3+ KK Roudnice         18.04.2004 19:17
KK Roudnice   C1: 0   C2: 0   K1M: 6   K1Z: 3   Celkem: 9

oddíl: SK VS ?. Bud?jovice
 C1 DS  102227 PO?ÁDEK Milan        1986 2  SK VS ?. Bud?jovice 19.04.2004 20:59
 C1 DS  102221 LEJSKOVAN Martin     1986 2  SK VS ?. Bud?jovice 19.04.2004 20:59
 C1 DS  102226 TOMEK Lukáš          1987 2  SK VS ?. Bud?jovice 19.04.2004 20:59
 C1 DS  102208 WEBER Old?ich        1987 2  SK VS ?. Bud?jovice 19.04.2004 20:59
 C1 DM  102205 KUNA Alois           1988 3  SK VS ?. Bud?jovice 19.04.2004 20:59
 C2 DS  102208 WEBER Old?ich        1987 2  SK VS ?. Bud?jovice 19.04.2004 20:59
        102227 PO?ÁDEK Milan        1986    SK VS ?. Bud?jovice 19.04.2004 20:59
K1M     102302 BO?EK Zden?k         1975 2+ SK VS ?. Bud?jovice 19.04.2004 20:59
K1M DS  102340 LENC Miroslav        1986 2+ SK VS ?. Bud?jovice 19.04.2004 20:59
K1M DS  102330 POKORNÝ Ond?ej       1987 2+ SK VS ?. Bud?jovice 19.04.2004 20:59
K1M DS  102207 STRÁNSKÝ Lukáš       1987 2+ SK VS ?. Bud?jovice 19.04.2004 20:59
K1M DM  102210 STACH Daniel         1988 2+ SK VS ?. Bud?jovice 16.04.2004 21:00
K1M     102316 KYRIÁN Lud?k         1978 2  SK VS ?. Bud?jovice 19.04.2004 20:59
K1M DM  102219 MEJTA Daniel         1988 2  SK VS ?. Bud?jovice 19.04.2004 20:59
K1Z DS  102327 STACHOVÁ Pavlína     1986 2+ SK VS ?. Bud?jovice 19.04.2004 20:59
K1Z DM  102209 VÁCHOVÁ Barbora      1988 2+ SK VS ?. Bud?jovice 19.04.2004 20:59
K1Z     102332 POKORNÁ Iva          1985 2  SK VS ?. Bud?jovice 19.04.2004 20:59
SK VS ?. Bud?jovice   C1: 5   C2: 1   K1M: 7   K1Z: 3   Celkem: 16

oddíl: SK VS Karbo Benátky
K1M ZM  101013 Abrahám Tomáš        1992 3  SK VS Karbo Benátky 16.04.2004 10:08
K1Z DM  101049 Urbanová Miroslava   1988 2+ SK VS Karbo Benátky 16.04.2004 10:08
K1Z DM  101006 Dandová Anna         1988 2+ SK VS Karbo Benátky 16.04.2004 10:08
SK VS Karbo Benátky   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 2   Celkem: 3

oddíl: Technika Praha
 C1     100707 Cuc Michal           1977 2  Technika Praha      16.04.2004 18:20
 C2     100707 Cuc Michal           1977 2  Technika Praha      16.04.2004 18:20
        100732 Selucký Martin       1977    Technika Praha      16.04.2004 18:20
K1M     100734 Vyhnánek Ji?í        1974 2  Technika Praha      16.04.2004 18:20
K1Z     100735 Veselá Linda         1980 2  Technika Praha      16.04.2004 18:20
Technika Praha   C1: 1   C2: 1   K1M: 1   K1Z: 1   Celkem: 4

oddíl: TJ ?SAD Plze?
K1Z ŽS  103820 ZÝKOVÁ Barbora       1990 3  TJ ?SAD Plze?       19.04.2004 08:11
TJ ?SAD Plze?   C1: 0   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 1   Celkem: 1

oddíl: TJ Loko Plze?
K1M     103955 ŠINDELÁ? Pavel       1970 2  TJ Loko Plze?       18.04.2004 20:00
K1M     103923 PANZER Aleš          1974 2  TJ Loko Plze?       18.04.2004 20:00
K1M     103939 MULA? Viktor         1975 2  TJ Loko Plze?       18.04.2004 20:00
K1M     103915 BO?EK Michal         1978 2  TJ Loko Plze?       18.04.2004 20:00
K1M     103945 SOB?SLAVSKÝ Lud?k    1981 2  TJ Loko Plze?       18.04.2004 20:00
TJ Loko Plze?   C1: 0   C2: 0   K1M: 5   K1Z: 0   Celkem: 5

oddíl: TJ SK Hubertus KV
 C1     103425 NOVÁ?EK Michal       1977 2  TJ SK Hubertus KV   17.04.2004 18:48
 C2     103425 NOVÁ?EK Michal       1977 2  TJ SK Hubertus KV   17.04.2004 18:48
        104810 MAT?JÁK Petr         1973    TJ Oh?e Klášterec   17.04.2004 18:48
K1M     103433 BUCHTEL Martin       1982 1  TJ SK Hubertus KV   17.04.2004 18:48
K1M DS  103402 BUCHTEL Michal       1986 1  TJ SK Hubertus KV   17.04.2004 18:48
K1M     103426 T?MA Martin          1972 2+ TJ SK Hubertus KV   17.04.2004 18:48
TJ SK Hubertus KV   C1: 1   C2: 1   K1M: 3   K1Z: 0   Celkem: 5