Budějovické jarní slalomy 2004 Budějovické jarní slalomy 2004
8.5.2004-9.5.2004
USD České Vrbné
SK vodní slalom České Budějovice


Rozpis závodu:   závod č.63    závod č.64    

Seznam lodí příhlášených přes internet
podle oddílů
kat. vk reg.č. jméno                rok  VT oddíl               přihlášeno

oddíl: Bohemians Praha
K1M     100166 ZAPLETAL Mat?j       1973 2  Bohemians Praha     04.05.2004 14:49
Bohemians Praha   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: BS Vlašim
K1M DS  101907 LEBEDA Lukáš         1987 3+ BS Vlašim           26.04.2004 21:02
K1M DM  101914 PODHADSKÝ Jan        1989 3+ BS Vlašim           26.04.2004 21:02
K1M ŽS  101903 PANOUŠEK Martin      1991 3  BS Vlašim           26.04.2004 21:02
K1Z ŽM  101902 JAN?OVÁ Monika       1992 3  BS Vlašim           26.04.2004 21:02
BS Vlašim   C1: 0   C2: 0   K1M: 3   K1Z: 1   Celkem: 4

oddíl: C.K. Rožátov
K1M     108802 MAROUL Ladislav      1968 2+ C.K. Rožátov        05.05.2004 10:25
K1M     108801 LACINA Pavel         1970 2+ C.K. Rožátov        05.05.2004 10:25
C.K. Rožátov   C1: 0   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: Kau?uk Kralupy
 C1     101408 JOHANIDES Milan      1975 2  Kau?uk Kralupy      29.04.2004 21:09
 C1 DS  101409 VAN?K Ji?í           1987 2  Kau?uk Kralupy      29.04.2004 21:09
K1M     101402 KOVÁRNÍK Lukáš       1977 2+ Kau?uk Kralupy      29.04.2004 21:09
K1M     101403 VOVES Ladislav       1985 2+ Kau?uk Kralupy      29.04.2004 21:09
K1M     101424 KYSELA David         1977 2  Kau?uk Kralupy      29.04.2004 21:09
K1M DS  101405 DOLISTA Jan          1987 3+ Kau?uk Kralupy      03.05.2004 07:40
Kau?uk Kralupy   C1: 2   C2: 0   K1M: 4   K1Z: 0   Celkem: 6

oddíl: Kotva Bráník
K1M     107712 ZAPLATÍLEK Jakub     1984 2+ Kotva Bráník        30.04.2004 10:48
Kotva Bráník   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: Lužnice Tábor
 C1     107814 PEŠTA Jan            1981 2  Lužnice Tábor       30.04.2004 10:48
K1M     107806 PRCHLÍK Michal       1981 2  Lužnice Tábor       30.04.2004 10:48
Lužnice Tábor   C1: 1   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: Otava Strakonice
K1M DM  102719 VONDRA Jan           1988 2+ Otava Strakonice    21.04.2004 15:17
K1Z ŽS  102705 VOJTOVÁ Veronika     1990 2  Otava Strakonice    21.04.2004 15:17
Otava Strakonice   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 1   Celkem: 2

oddíl: SK T?ebechovice
K1M DS  106120 M?CHURA Ji?í         1987 2  SK T?ebechovice     28.04.2004 14:40
K1M DS  106109 JAV?REK Jan          1987 2  SK T?ebechovice     28.04.2004 14:40
K1M DS  106123 ?ÍHA Zden?k          1987 3+ SK T?ebechovice     28.04.2004 14:40
SK T?ebechovice   C1: 0   C2: 0   K1M: 3   K1Z: 0   Celkem: 3

oddíl: Technika Praha
K1M     100734 VYHNÁNEK Ji?í        1974 2  Technika Praha      27.04.2004 19:11
K1Z     100735 VESELÁ Linda         1980 2  Technika Praha      27.04.2004 19:11
Technika Praha   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 1   Celkem: 2

oddíl: TJ ?SAD Plze?
K1Z ŽS  103820 ZÝKOVÁ Barbora       1990 3  TJ ?SAD Plze?       30.04.2004 09:12
TJ ?SAD Plze?   C1: 0   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 1   Celkem: 1

oddíl: TJ Jiskra Bechyn?
K1M ŽM  107610 MACÁŠEK Tomáš        1992 3  TJ Jiskra Bechyn?   20.04.2004 14:34
TJ Jiskra Bechyn?   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: TJ Loko Plze?
K1M     103955 ŠINDELÁ? Pavel       1970 2  TJ Loko Plze?       30.04.2004 11:42
K1M     103923 PANZER Aleš          1974 2  TJ Loko Plze?       30.04.2004 11:42
K1M     103939 MULA? Viktor         1975 2  TJ Loko Plze?       30.04.2004 11:42
K1M DS  103940 ST?J Jaroslav        1986 3+ TJ Loko Plze?       30.04.2004 11:42
K1M DS  103956 BAŽANT David         1987 3+ TJ Loko Plze?       30.04.2004 11:42
K1Z ŽS  103958 POLESNÁ Jitka        1990 3  TJ Loko Plze?       30.04.2004 11:42
TJ Loko Plze?   C1: 0   C2: 0   K1M: 5   K1Z: 1   Celkem: 6

oddíl: TJ SK Hubertus KV
K1M     103433 BUCHTEL Martin       1982 1  TJ SK Hubertus KV   27.04.2004 19:20
K1Z     103416 NOVÁ?KOVÁ Karolina   1978 3+ TJ SK Hubertus KV   27.04.2004 19:20
TJ SK Hubertus KV   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 1   Celkem: 2

oddíl: USK Praha
 C1 DM  100944 JANOUŠEK Milan       1988 2  USK Praha           23.04.2004 19:25
 C1 DM  100901 BUSTA Jan            1989 2  USK Praha           23.04.2004 19:25
K1M ŽS  109965 CHMÁTAL Petr         1990 3+ USK Praha           23.04.2004 19:25
K1M ŽM  109962 PRSKAVEC Ji?í        1993 0  USK Praha           23.04.2004 19:25
K1Z     100920 GROSSMANNOVÁ Zdenka  1965 1  USK Praha           23.04.2004 19:25
K1Z     600994 PRSKAVCOVÁ Marcela   1965 2+ USK Praha           28.04.2004 10:49
K1Z ŽS  109950 KUD?JOVÁ Kate?ina    1990 2+ USK Praha           23.04.2004 19:25
K1Z DM  100953 KUD?JOVÁ Kristýna    1988 2  USK Praha           23.04.2004 19:25
K1Z ŽS  109971 JANOUŠKOVÁ Eva       1990 2  USK Praha           23.04.2004 19:25
USK Praha   C1: 2   C2: 0   K1M: 2   K1Z: 5   Celkem: 9

oddíl: Vodácký oddíl "7" Ho
 C1     306602 HOJDA Ladislav       1973 2  Vodácký oddíl "7" Ho30.04.2004 08:43
 C1 DM  106612 DOLEJŠ Zden?k        1989 3  Vodácký oddíl "7" Ho30.04.2004 08:43
 C1 ŽS  106619 ŠIM?NEK Antonín      1990 3  Vodácký oddíl "7" Ho30.04.2004 08:43
 C2 DM  106619 ŠIM?NEK Antonín      1990 2  Vodácký oddíl "7" Ho30.04.2004 08:43
        106612 DOLEJŠ Zden?k        1989    Vodácký oddíl "7" Ho30.04.2004 08:43
K1M ŽS  106614 HöTZEL Karel         1991 3  Vodácký oddíl "7" Ho30.04.2004 08:43
Vodácký oddíl "7" Ho   C1: 3   C2: 1   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 5