Kanoe Mattoni 2004, veřejné sjezdy Kanoe Mattoni 2004, veřejné sjezdy
5.6.2004-6.6.2004
Karlovy Vary
TJ SK Hubertus KV


Rozpis závodu:   závod č.164    závod č.165    

Seznam lodí příhlášených přes internet
podle oddílů
kat. vk reg.č. jméno                rok  VT oddíl               přihlášeno

oddíl: Elektrofakulta Praha
 C1     100324 ŠTO?EK Vít?zslav     1967 2  Elektrofakulta Praha20.05.2004 16:22
 C1     100310 KUD?J Viktor         1963 3  Elektrofakulta Praha20.05.2004 16:22
K1M     100313 MA?KAL Adam          1976 0  Elektrofakulta Praha20.05.2004 16:22
K1Z     100301 MONDEKOVÁ Hana       1978 1  Elektrofakulta Praha20.05.2004 16:22
Elektrofakulta Praha   C1: 2   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 1   Celkem: 4

oddíl: KK Roudnice
K1M     504907 CHLÁDEK Jan          1958 3  KK Roudnice         19.05.2004 20:33
K1M DS  104922 CHLÁDEK Pavel        1987 3  KK Roudnice         19.05.2004 20:33
K1M ŽS  104936 ZAJÍC Ond?ej         1990 3  KK Roudnice         19.05.2004 20:33
K1M     104911 LAHOVSKÝ Vladimír    1970 0  KK Roudnice         19.05.2004 20:33
K1Z DS  104940 ?ERNÁ Klára          1987 2  KK Roudnice         19.05.2004 20:33
K1Z DM  104941 BRÁDKOVÁ Alice       1988 3  KK Roudnice         19.05.2004 20:33
K1Z     104939 ?ERNÁ Lenka          1983 0  KK Roudnice         19.05.2004 20:33
K1Z ŽS  104901 DRAHOZALOVÁ Jana     1990 0  KK Roudnice         19.05.2004 20:33
KK Roudnice   C1: 0   C2: 0   K1M: 4   K1Z: 4   Celkem: 8

oddíl: Loko Trutnov
 C1     106042 MOŠT?K Ond?ej        1982 0  Loko Trutnov        20.05.2004 17:43
Loko Trutnov   C1: 1   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: Otava Strakonice
K1M     102713 ZEMAN Ond?ej         1985 1  Otava Strakonice    20.05.2004 07:09
Otava Strakonice   C1: 0   C2: 0   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 1

oddíl: SK Slavia K. Vary
 C2     103519 KOLOVRÁTEK Lukáš     1978 3  SK Slavia K. Vary   20.05.2004 22:02
        103502 BLAHNÍK Vojt?ch      1981    SK Slavia K. Vary   20.05.2004 22:02
K1M     103514 BLAHNÍK Miroslav     1980 2  SK Slavia K. Vary   18.05.2004 22:29
SK Slavia K. Vary   C1: 0   C2: 1   K1M: 1   K1Z: 0   Celkem: 2

oddíl: TJ ?SAD Plze?
K1Z ŽS  103820 ZÝKOVÁ Barbora       1990 0  TJ ?SAD Plze?       19.05.2004 14:12
TJ ?SAD Plze?   C1: 0   C2: 0   K1M: 0   K1Z: 1   Celkem: 1

oddíl: TJ Loko Plze?
K1M     103955 ŠINDELÁ? Pavel       1970 1  TJ Loko Plze?       20.05.2004 19:49
K1M     103923 PANZER Aleš          1974 2+ TJ Loko Plze?       20.05.2004 19:49
K1M DS  103941 EISNER Tomáš         1987 2+ TJ Loko Plze?       20.05.2004 23:15
K1M     103926 WEISSAR Petr         1970 3+ TJ Loko Plze?       20.05.2004 19:49
K1M DS  103956 BAŽANT David         1987 0  TJ Loko Plze?       20.05.2004 19:49
K1Z ŽS  103958 POLESNÁ Jitka        1990 0  TJ Loko Plze?       20.05.2004 19:49
TJ Loko Plze?   C1: 0   C2: 0   K1M: 5   K1Z: 1   Celkem: 6